Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Anne

Anne - моите болести.История, нови оплаквания.Съвети и лечения.

Препоръчан отговор

Anne, не знам дали съзнаваш, но ти от доста време живееш в миналото, лишавайки себе си от настояще.

Това те погубва, не разбираш ли?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи го на Даниела.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би тъп въпрос, знам, но, не мога да  си прочета новините, а и главата отзад, както и врата ме болят ужасно силно  и просто ме е страх да не ослепявам.  То и диоптрите ми не са готини де............

Та, бихте ли ми казали какви са симптомите  да знам, че съм умряла от страх? :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора без работа !

п.п. И с достъп до интернет !

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Може би тъп въпрос, знам, но, не мога да  си прочета новините, а и главата отзад, както и врата ме болят ужасно силно  и просто ме е страх да не ослепявам.  То и диоптрите ми не са готини де............

Та, бихте ли ми казали какви са симптомите  да знам, че съм умряла от страх? :(

Това може да е на редица заболявания симптоматика, а може и да е гръбначно изкривяване, поради времето насадено пред щайгата, докато следиш съперницата с бившия ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен, че почваш да не виждаш, не се сещам за друго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

По проблема ти. е.Един съсед се оплакваше от същото и човека оплакваше се,оплакваше се и след 2/3 седмици си отиде  :(:help wanted4:

Редактирано от candEE (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Anne, имам бегла представа за здравословното ти състояние и личните ти проблеми и ти съчувствам.

И напълно здрав човек, който не прави нищо и не се ангажира по никакъв начин с чужди проблеми, не се грижи за друго живо същество (куче, коте, хамстер, птица, цвете...) изпада в параноя...някаква...Дори, може да получи симптоми на най-тежки заболявания, без да ги има в действителност...и, за съжаление - наистина може да се разболее.

Прави нещо, което е по силите ти; вземи си домашен любимец и се грижи за него; създай си приятелства в реалния живот; "пусни" да си отиде, онова, което вече, така или иначе си изгубила...

Не се взирай прекалено в проблемите си и ще разбереш, че някои от тях са незначителни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Увеличила си диоптера може би, иди се прегледай. Моята баба имаше повишено налягане и ослепя напълно.

Време е да посетиш чичко доктор, не отлагай мила !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пускам темата, защото съм притеснена за слуха си, нещо, което не всеки би разбрал, тъй, че не ме съдете и захапвайте!

От миналата седмица ме болят ушите, особено лявото, с което чувам. За съжаление чак следващата седмица ще мога да ида на лекар. Мама ми слага капки, но не помагат особено, на моменти болката е ужасно остра, а особено ме боли главата отзад зад лявото ухо. Бях настинала, имах болно гърло, но  на ушите ми не им минава. :(

Докато чакам, има ли риск да си загубяя напълно слуха, да стане по - сериозно? Болката е вътре в ухото и малко  отзад в главата, не чувам добре, всичко ми е приглушено, а ниските тонове не ги чувам въобще. :sobbing::(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да е обикновено възпаление, може да е заушка, може да е менингит. Всичко може да е. На лекар се ходи не по график, а когато има нужда. Ако е наложиттелно - телефон 112.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Бях настинала, имах болно гърло, но  на ушите ми не им минава. 

Ето го отговора. Понякога трудно преминават последствията от настинка...

ПП: Не отлагай преглед при специалист обаче !

Редактирано от cyborg_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В повечето случай е възпаление, след настинка. Често прозрачният секрет от хремата става жълтеникав или зеленикав, преди да се възпалят ушите. Така, че не се притеснявайте. Това тук е форум все пак, консултирате се със лекар.

Поздрави и приятна вечер!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е как така чак следващата седмица - баси "здравеопазването"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е как така чак следващата седмица - баси "здравеопазването"

Ами мама каза, че сега никой не работи и може чак другата седмица да идем на лекар в Монтана, защото тук няма такъв лекар. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами мама каза, че сега никой не работи и може чак другата седмица да идем на лекар в Монтана, защото тук няма такъв лекар. :(

Боже и ти какво ще се мъчиш от болки ли, я звъни на Спешната ви помощ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами то не ме боли постоянно и не е чак толкова силно, но пак съм притеснена.  Пък и наскоро изкарах и възпаление на венците, та може и от това да е.............Изобщо напоследък  само здравословни проблеми са ми на главата. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква е причината да не работят през работни дни ?!? :ohmy::shock11:

Редактирано от cyborg_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Например че ушните лекари не смятат, че покрай празниците  ще има болни хора. В България сред лекарите все още върлува мнението, че като идват празници, никой няма да се разболява и лекарите нали са хора, ще сии празнуват на спокойствие.

А може и отпуск да има, де да знам.

Да не отварям дума как чета в нета истории за лекари, отпращащи пациенти, щото им пречат да гледат  простотии от типа на "Биг Брадър" или някой сериал. 

И лекарите са хора, ама дълъг преди всичко. В болницата са да работят, не да клатят краци и да зяпат телевизия! :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ръцете са ръце,пък краците са крака.

Не вярвам на това,което си написала.Не мисля,че в цяла Монтана всичките УНГ специалисти са решили да не работят точно ден преди празника.Ами грабвайте се с майчето ти утре и отивайте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам какво са решили,  ама все още в цяла България няма денонощни аптеки например. Този лукс го има само в големите градове. И все още се изумявам,  като прочета по вестниците за лекари,  които са неоткриваеми по празниците, а хора умират или развиват усложнения, защото няма кой да ги лекува.

Още помня как през зимата на 2005  една вечер късно ходдихме с мама до болницата, защото адски силно ме боляха зъбите и ми трябваше силно болкоуспокояващо и  как тогава нямаше дежурни лекари! :angry:

И това защото лекарите в България още са със погрешното мислене, че болестите имат почивен ден. :nono:

Да сте чували за лекарката, която слизала да си пазарува дрехи от линейката, докато карат пациент?  Да споменавам ли как при случая със изчезналия Съвестин полицаите  не си свършили работа, щото било Великден и не било време за престъпления и работа? :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама ти на стари новини ли ще разчиташ,или ще се грижиш за настоящето си здраве? Или може би просто отново търсиш с кого да си побъбриш,ей така,да раздвижим въздуха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не търся внимание, нито никого! Налага ми се да чакам!  Но виждам, че на вас не ви е приятна темата за това как никой не си върши работата по празниците! А от това може да зависи човешки живот!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пускам темата, защото съм притеснена за слуха си, нещо, което не всеки би разбрал, тъй, че не ме съдете и захапвайте!

От миналата седмица ме болят ушите, особено лявото, с което чувам. За съжаление чак следващата седмица ще мога да ида на лекар. Мама ми слага капки, но не помагат особено, на моменти болката е ужасно остра, а особено ме боли главата отзад зад лявото ухо. Бях настинала, имах болно гърло, но  на ушите ми не им минава. :(

Докато чакам, има ли риск да си загубяя напълно слуха, да стане по - сериозно? Болката е вътре в ухото и малко  отзад в главата, не чувам добре, всичко ми е приглушено, а ниските тонове не ги чувам въобще. :sobbing::(

А според мен темата си е точно за болните ти уши.Лека нощ и бъди здрава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Анке!

Лекарите не са това, което ти описваш. Нехайното ти отношение към собственото ти здраве не ти дава повод да ги оплюваш/ вижда се от коментара ти, а по- точно ето какво си написала: "Ами мама каза, че сега никой не работи и може чак другата седмица да идем на лекар в Монтана, защото тук няма такъв лекар"

А  денонощни аптеки има във всеки град колкото и да е малък, но явно не си излизала на улицата.

Обърни сериозно внимание на здравето си.Това ти е единственият ценен капитал, който като го загубиш, връщане назад - няма!

Желая ти успех!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...