Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Anne

Anne - моите болести.История, нови оплаквания.Съвети и лечения.

Препоръчан отговор

Доколкото знам, се реже крака от коляното, ама все пак и някой лекар да се изкаже....

ама се запазва капачката обаче защото иначе като вали и ще се мокри

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ама се запазва капачката обаче защото иначе като вали и ще се мокри

Слага се капачка тип "омния" и пак не се мокри от дъжда :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:shock11:

Имам сериозен проблем със гъбички на пръста, който не минава от години. През 2009 ми падна нокътя на големия пръст на левия ми крак, но не му отдадох значение. Оттогава ми се появиха гъбички, които просто не минават. През зимата на пръста ми е много студено и ме боли. Мазането с нищо не помага, а сега нокътя е станал много тъмен. Знам, че може да се махне оперативно и се чудех колко струва, но най - вече се страхуам да не изгубя пръста си. :( :( :(

От какво се получава така? Това сигнал ли е за сериозен проблем? :(

Смейте се, ако искате, мислете темата ми за пързалка ако щете, но тя е сериозна.

Лекарите какво ви казват?Вие въобще ходила ли сте на лекар?Как искате ние тук да ви дадем диагноза и то чак за ампутация на пръст? :shock11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече и аз се убедих ,че това момиче има проблеми-ама не със здравето,а с главата :ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тялото ти дава сигнали за голямо слънчево изригване ! Изтрай още месец после вече ще е все едно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слага се капачка тип "омния" и пак не се мокри от дъжда :angry:

тип омния е за кутрето пък тук става въпрос за големия пръст

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тип омния е за кутрето пък тук става въпрос за големия пръст

ееееааааа, щом е за големия пръст..... :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото си спомням от баба ми тя ми правише следния мехлем ,който в продължение на 1 седмица стоеше в хладилника.

Маргарин.яйце и оцет и ме увиваха с найлонка така крака всяка нощ.След 1 седмица всичко ми мина.

Редактирано от acnekt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото си спомням от баба ми тя ми правише следния мехлем ,който в продължение на 1 седмица стоеше в хладилника.

Маргарин.яйце и оцет и ме увиваха с найлонка така крака всяка нощ.След 1 седмица всичко ми мина.

спаси пръста :P  :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:no-no: :no-no: :no-no: Има пръст - има проблем, няма пръст - няма проблем!!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудя се и се мая ,това момиче няма ли баба,дядо.Или съседи по-стари.Какво е това поколение няма никакво уважение към по-старите.

Аз много обичам да слушам и да попивам знания от по-старите.

Препоръчвам на това момиче да си купи книгата Братята с лъвски сърца,за да влезе малко в релси.

Редактирано от acnekt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия бабините мехлеми ги остави че ще оставите лекарите без работа. Аз съм ползвал низорал 1% и съм много доволен но до падане на нокти !!! Това ще е много тежък случай :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обаче туй Anne-то кат отвори тема става голям купон :D ....................... :offtopic_s: -щото не е по темата :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е симптом на Диабет. Правилно си попитала реже се пръста от основа защото се получава загниване и гангрена

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Белгиеца беше прав! Оказа се, че и аз имам  дарба на врачка! Само като прочетох заглавието на темата и веднага разбрах, че е нашата Анка! Честно Ви казвам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е симптом на Диабет. Правилно си попитала реже се пръста от основа защото се получава загниване и гангрена

Аде пък ти отряза и пръста на момичето :angry: То верно,че тук го избиваме на майтап,ма то и майтапите си имат граница! Не дей плаши така девойката.Истината е ,че за това си има лекари,а не форуми (както съм казвал и в други теми),ма то явно не вдява от това.Аре поне да не го плашим!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уууу... Какво толкова съм казал. Има 20 пръста ще остане с 19  :D

:get out: Споко бе....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудя се и се мая ,това момиче няма ли баба,дядо.Или съседи по-стари.Какво е това поколение няма никакво уважение към по-старите.

Аз много обичам да слушам и да попивам знания от по-старите.

Препоръчвам на това момиче да си купи книгата Братята с лъвски сърца,за да влезе малко в релси.

Тя не чете книги. Само ги колекционира

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се налага ампутация на пръста - режат се точно 11,3 грама коса; 3 супени лъжици стрита на прах пърхутка (гъба); 3 нокъта от белогъзо магаре; секрет от ушната кал на кафява котка след като събереш всичко приготвяш еднородна смес на точно 542 градуса по целзии предварително загрята фурна - естествено за вкус печеш със зехтин и подправки. И ... Отиваш на лекар!

Редактирано от icekiller (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам сериозен проблем със гъбички на пръста, който не минава от години. През 2009 ми падна нокътя на големия пръст на левия ми крак, но не му отдадох значение. Оттогава ми се появиха гъбички, които просто не минават. През зимата на пръста ми е много студено и ме боли. Мазането с нищо не помага, а сега нокътя е станал много тъмен. Знам, че може да се махне оперативно и се чудех колко струва, но най - вече се страхуам да не изгубя пръста си. :( :( :(

Смейте се, ако искате, мислете темата ми за пързалка ако щете, но тя е сериозна.

Няма оросяване на краиника.Трябва да отидеш на съдов хирург и да ти направят доплер.Ако имаш диабет , пак е същото ,слабо оросяване.Гъбичките са от това , няма да ти помогне друг лекар освен съдов.И никакви бабини илачи няма да ти помогнат за оросяването.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Анне, миличка! Това е просто форум.

Отиди на лекар. Има специалисти, учили са дълги години, имат опит и т.н. Ние кои сме, че да ти кажем какво да направиш? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя има нужда от болнично лечение в психиатрична клиника от много години. Ето какво пише в др форум:

http://www.cosmopolitan.bg/forum/viewtopic.php?f=4&t=29220

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...