Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Anne

Anne - моите болести.История, нови оплаквания.Съвети и лечения.

Препоръчан отговор

Anne , ти си медицинско чудо! Толкова болести и още си жива,а се притесняваш от едно ослепяване ?  Браво на лекарите в Монтана,шапка им свалям за дето се оправят с такъв индивид - то тва всеки 2ри ден е болно...

И понеже не иска да си натоварва окото, прави текста удебелен!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За теб зрението може да е нищо, но за мен е ВСИЧКО!

В момента съм отчаяна и миссълта, че може да имам симптом на  ослепяване или на МС ме депресира............

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То ако толкова лесно се ослепяваше досега всички да сме слепи отдавна. Всеки е имал или има проблеми с нещо, но не се депресираме от това.Не мисли за проблемите си и ще свикнеш да не ти пречат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да не мисля. :(  Досега четох за МС и ако се окаже, че е това............. ще тряббва да се откажа от кафенцето, количката, месцето............... :( :( :(  А мисълта да се лиша от тях и от зрението ме побърква! :(  За какво събирах колекциите от чаши, за да ги изпускам после случайно ли? :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

но вече не мога да ям месо иначе

ще тряббва да се откажа от кафенцето, количката, месцето

Ама ти верно забравяш вече особено какво си писала.Нали не можеше пък ще отказваш?И при всичките ти "болести" дънкаш коли и кафета?!

Към съветниците в темата: защо наливате масло в огъня на този уникален случай в модерната психология?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами кренвирша е месце, все още мога да ям кренвирши!

Ами не пия алкохол, обичам само количка и кафенце, пък и със ниското ми кръвно...........От чай  ми се доспива. :(  Само да го помириша и ствам адски сънлива...........Какао също пия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

За съжаление няма да се ходи на лекар, защото според нашите съм била хипохронричка! :(  Сега нямам болки и оплаквания относно очите, но искам да попитам : ако се окаже, че имам неврит и той не е лекуван, това води ли до ослепяване?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

За съжаление няма да се ходи на лекар, защото според нашите съм била хипохронричка! :(  Сега нямам болки и оплаквания относно очите, но искам да попитам : ако се окаже, че имам неврит и той не е лекуван, това води ли до ослепяване?

ако нямаш болки в очите в момента, и виждаш добре -значи НЯМАШ неврит !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно виждам добре, но не и вечер, когато ми сезамъгляват очите, като опитам да прочета надписа на календара, който е на метри от леглото ми. Став ми лошо да гледам дребни неща и това ме плаши. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно виждам добре, но не и вечер, когато ми сезамъгляват очите, като опитам да прочета надписа на календара, който е на метри от леглото ми. Став ми лошо да гледам дребни неща и това ме плаши. :(

ами, това е: ще се мре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Сега нямам болки и оплаквания относно очите, но искам да попитам ...

Не ти схващам напълно мисълта,но от ВНУШЕНИЕ на нещо може наистина да се поболееш!!!

Я пробвай да си самовнушиш,че виждаш добре и виж дали ще видиш надписа на календара ;)

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Радвам се, че ви е забавно, защото на мен не ми е. Уж бях добре, бях здрава, а идведнъж така да ме засърби и заболи окото, че и главата....... и докато чакахме скапаното направление, взе че ми мина. Ако пак се повтори същото и този път стане по - зле, се чудя дали ще си простя, задето имам скапания късмет да се родяя в капиталистическа държава със здравеопазване, превърнато на търговия. Имам едни очи, а загубено зрение не може да се връща!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Уж бях добре, бях здрава, а идведнъж така да ме засърби и заболи окото, че и главата....... и докато чакахме скапаното направление, взе че ми мина. ...

Не се бъзикам!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мястото на Трихо бих затворил темата....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Днес бях на лекар, после и на невролог...........Невролога ми изписа "Невробекс".......... Това помага ли при неврит, защото предполагам, че това ми е проблема с окото............

Откакто Трихо спомена, че симптомите ми може да са на ретробулбарен неврит  и на МС, не съм на себе си от притеснения..........Не знам как да разбера имам ли ретробулбарен неврит, няма как да идем пак при очната лекарка......А така ме е страх за очите, никак не искам да ослепея, ужасно се боя някой ден или нощ да ми бъде дръпнат шалтера...........Побърквам се, защото не мога без книгите, вестниците, списанията, телевизията и интернет, без да вждам............

Дали при тоя неврит помагат тия хапчета или не? :(  Ох, така съм се отчаяла..........Два дни не съм спала почти, пих "Невробекс" и веднага ми се доспа, пиша сега много уморена.......... :( :( :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой какво предполага - Ти или невролога? Обяснено ли ти е защо са ти предписани тези хапчета? Кой ти постави тази диагноза? Защо няма как да отидеш при очната си лекарка? Ако се съмняваш в нея отиди и на друг очен специалист или невролог.

С притеснения, страх или пиене на ненужни лекарства няма да си помогнеш, а ще си навредиш още повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Невробекса е комбинирани витамини. Поля пак ли нещо не прочете като хората? Поне кажи какво ммм е това "неврит". Нещо не вдявам от медицинска терминология. И какво ти прави в очото :)

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трихо предположи, че може да е неврит, аз четох за неврита в нета и съвпада с моите симптоми............ Ами невролога каза, че според него нищо ми няма  и ми изписа за болката хапчетата, прегледа ме само като ми опипа на местата където ме боли главата и лицето, но не можа да обясни ако очите ми са преуморени от компютъра, защо ми пари и ме сърби вътрешно в окотто и около него............ :(

А при очната няма как да идем, била съм добре според нея, второ мнение няма как да поискам - нито нашите ще се съгласят, пък и очната е една за цялата област Монтана май...........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ти какво си седнала на компютъра да пишеш ама не вървиш да спиш след като не си спала 2 дена? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми, те смятат че всичко може да е от компютъра, а аз и да не стоя на него, пак изпитвам болка. :( Не понасям слънцето и май при топло време повече ме боли...........А и при кой лекар, къде да търсим второ мнение, че то и пари струва................

Ами ти какво си седнала на компютъра да пишеш ама не вървиш да спиш след като не си спала 2 дена? 

Непрекъснатият страх, че може да се събудя сляпа, а слепотата е необратима. Два дни отчаяна ходих да се моля в църквата за чудо и нищо. :(  Искам да заспя, но ме е страх, боя се, че се пропуска нещо важно.........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Два дни отчаяна ходих да се моля в църквата за чудо и нищо. :(

да не си го разсърдила нещо Шефа а

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И Господ не може да ти помогне, трагичен случай си !

аз мисля че го е разсърдила като кълнеше Дани

а не е хубаво да се проклина, никак даже

:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...