Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Какво става в бедната ни държавица?!

Политически секс. Нас ни забаламосват, обират бедния народ. Гаранция, че богатите и от това положение ще излязат и то още по-богати, а и докато ни занимават с банки и прочие, кой знае колко крадат направо от бюджета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, версията е същата - това си е работа на самата "държава".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още една версия...

Какво става в бедната ни държавица?!

не прочете ли по-горе поста ми

говоря ти за един единствен район при това

прибрахме си се да си биропием на покрива

с надеждата че няма и от горе да слезе некоя тиква шибана от некоя звезда да ни говори колко сме ок

:D

Политически секс. Нас ни забаламосват, обират бедния народ. Гаранция, че богатите и от това положение ще излязат и то още по-богати, а и докато ни занимават с банки и прочие, кой знае колко крадат направо от бюджета.

в прав текст - превод в ефир

благодаря колега

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Боя се, че целта на забаламосването е друга.

Няма да споделя каква е според мен, за да не предизвикам още по-голямо объркване.

не прочете ли по-горе поста ми

говоря ти за един единствен район при това

прибрахме си се да си биропием на покрива

с надеждата че няма и от горе да слезе некоя тиква шибана от некоя звезда да ни говори колко сме ок

Прочетох го и разбрах, но...

Хайде да не мислим тази вечер повече за това, което става.

Утрото е по-мъдро от вечерта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох го и разбрах, но...

но мо IP-то се следи и ей ся моат ми са изсипят ония батмани на покрива

тиху вече

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

но мо IP-то се следи и ей ся моат ми са изсипят ония батмани на покрива

тиху вече

Никой няма да се изсипе, просто вечер хората приемат по-емоционално нещата, отколкото сутрин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

На фона на тази цялата случваща се простотия с банките, започнаха да възникват у мен определени въпроси, на които до момента не мога да намеря отговор.

1.По каква причина започна дестабилизацията на точно определена банка, а не например на клонове на немски,френски,македонски и гръцки банки.

2.По каква причина БНБ започна да спасява тази банка и толкова ентусиазирано започна да налива пари в нея. Ако това се беше случило с горепосочените немски, френски и т.н клонове на банки, дали реакцията на БНБ щеше да бъде същата.

3.Правителството през своето управление изтегли два заема по 1 млрд. лева, а може и да са повече. Дали точно от тази банка не са взети част от тези заеми и сега трескаво се бърза да се закрепи положението.

4.Обвиненията, че чрез SMS се дестабилизира тази банка не издъжа и "виновните" бяха освободени - поредният прах в очите на простолюдието.

5.Наглото и безочливо изявление на Президента и лидерите на политическите партии, след приключилите консултации в Президенството, че няма криза в банковата система - та от къде имат подробна информация за системата, за да го заявяват публично.

Тези и някои други въпроси ме карат да мисля, че нещата не са такива, каквито ни ги представят и истината се прикрива по всички възможни начини.

Редактирано от gyps (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой няма да се изсипе, просто вечер хората приемат по-емоционално нещата, отколкото сутрин.

какво ме интересува сутрин ли вечер ли

това нормално ли е - отиваш в заведение да разтовариш нали

а пуснали новини и само сменят каналите няма музика само новини щракат

баси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.По каква причина започна дестабилизацията на точно определена банка, а не например на клонове на немски,френски,македонски и гръцки банки.

На този има поне един очевиден и доста логичен отговор, далеч от всякакви конспирации. Нали се сещаш, каква ще е ответната реакция? От банки, дето имат нетна печалба над милиард годишно? Онези ще вдигнат вой до небесата, ще сезират европейски и незнам какви други комисии, а без да броим какво влияние на високи места има банката майка и с какъв ресурс разполага да стъжни живота на тоя дето се опита да ѝ прави мръсно... Съвсем друго е да риташ някой, който си няма голямо братче да го пази.

5.Наглото и безочливо изявление на Президента и лидерите на политическите партии, след приключилите консултации в Президенството, че няма криза в банковата система - та от къде имат подробна информация за системата, за да го заявяват публично.

А ти каква информация имаш и откъде за противното, че определяш изявленията за нагли и безочливи? Ако президентът не може да получи дадена информация, която е критична за националната сигурност, то кой? В крайна сметка, те просто повториха думите на шефа на БНБ, който ИМА тази информация. И после, какво да каже? "А не, банките ще се сринат, ходете да си издърпате всички влогове"? - нещо едно че е безумно и две, че няма да помогне никому за нищо...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3.Правителството през своето управление изтегли два заема по 1 млрд. лева, а може и да са повече. Дали точно от тази банка не са

Не е зле да се осведомиш за сумите...Последният заем е за 3 милиарда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз не случайно по-горе споменах за застраховка "женитба".

Ами да! Не може да виниш Застрахователи или икономисти... Ако не беше това, щяхме да сме по-зле от Сомалия... Но подобни изказвания като твоите, може да ги каже само човек който не е запознат с икономика и финанси.

Казва ти го човек, който е Застраховател и е изучавал икономика от 8-ми клас, че и в Университета.

аз не само, че не си ги изтеглих, ами и вложих още... 1-2 дена преди суматохата...

Правилно решение. Човек, който има малко акъл в главата.

...

Да не става дълъг поста - да, така е. Много от нещата са истина!

И тук някъде спрях да чета......................................

Българина е глупав, българина е прост, българина е емоционално животно...

1. Аз съм твърдо против това управление. Бях на протестите, спах на пейките по време на студентската окупация.

2. Учил съм финанси и икономика от 8-ми клас, продължил съм в университета. Реализирах се в своята област, където имам възможност да говоря с много по-опитни хора от мен и с много по-голям авторитет.

3. Голяма част от приятелите ми са икономисти имам честта и удоволствието да общувам по подобни тематики с тях и даже да се караме и да обсъждаме ситуацията.

4. Имам пари в КТБ, които не мога да пипна, ситуация, която ме прати на просешка тояга, направо казано.

И на фона на всичко това, смея, не само смея, ами настоявам, да твърдя, че българската банкова система, че и финансова, са едни от най-стабилните е Европа!!!

За мен е кретенизъм всичко останало и смятам, че говорите едни абсолютни глупости.

Работя във застрахователно дружество, собственост на КТБ. От вътре знам как са нещата. НЕ, определено НЕ харесвам нещата и не НЕ ги толерирам. Аз съм мислещ човек. Скачал съм с/у Булгар табак, Лафка, срещу олигарсите. Лежал съм на улиците, полицай са ме ритали. За мен КТБ и ДПС и всичко зад това е олицетворение на олигархията и имам неприязъм за това!!!!!

НОООООООО, въпреки,ч е не по мое желание, всички средства трябваше да са ми в КТБ, то аз нямаше как да се осланям на нелепи слухове и да си изтегля парите. Но за пореден път малоумният и невеж български овчедушки народ показа своята олигофрения. Аз може и да се чувствам лично засегнат и прецакан от факта, че останах без пари за един кратък период, но това не значи, че ще се поддам на малоумни и несъществени слухове и ще се кача на вълната на кретенизма!!!!

ЗА БОГА, ОСЪЗНАЙТЕ СЕ!!!! МНОГО МАЛКО СА БАНКИТЕ, КОИТО СА ОЦЕЛЕЕЯТ СЛЕД ТАКАВА АТАКА!!!!!!!!!!!!!!

"Муха и банка най-лесно се убиват с вестник!"

Да ви обяснявам ли пак какво в "депозитен мултипликатор", как са гарантирани влоговете, какви средства се отнасят за това, как се правят парите в една икономика, какво значи "банка" или "застраховател"???? как 5% от вложителите, ако решат да си теглят парите, то те могат да сринат една банка за по-малко от 24 часа????????????????

Поддавате се на слухове, на емоции и на кретенизъм!

Ама на хуя ми (без извинение) не ми дреме кой е собственик, кой какви игри върти, кой какво прави.

ТУК НЕ ОБСЪЖДАМЕ КОЯ БАНКА ЧИЯ СОБСТВЕНОСТ Е!!!!!!!!! Тук говорим за национална сигурност, говорим за отговорност, говорим за адекватност!

Много страшно и опасно е да се поддадем на емоция и да тръгнем да си теглим парите. Защото тогава със сигурност рухва банката, рухва сигурността, рухва икономиката и от там рухваме всички ние до един!

И това от разни селяндури и идиоти, които си нямат идея от икономика и не следят показатели на банки и не мислят трезво, а вземат решение в кръчмата...

За мен всеки един, който тръгне да си тегли парите в момента не е наред с главата, не е наред с мозъка и е тотален, ай да не казвам какво!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

като модератор, то имаме едно правило във форума:

2.12 Пропагандирането на всякакви противозаконни идеи и цели е забранено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами да! Не може да виниш Застрахователи или икономисти... Ако не беше това, щяхме да сме по-зле от Сомалия... Но подобни изказвания като твоите, може да ги каже само човек който не е запознат с икономика и финанси.

Казва ти го човек, който е Застраховател и е изучавал икономика от 8-ми клас, че и в Университета.

Правилно решение. Човек, който има малко акъл в главата.

Да не става дълъг поста - да, така е. Много от нещата са истина!

Навремето една икономистка от икономическия университет във Варна ми каза нещо подобно. Какво да се прави, много хора искат да бъдат велики. Тогава говорехме за съвсем други злободневни неща, като това, на колко марки трябва да се фиксира лева. По моите сметки тогава ( висшите математики съм ги взел всичките с 6), левът според инфлацията през 1996 година, трябваше да бъде фиксиран максимум на 250 лева, за да се избегне тоталното ограбване и обедняване на българите. Това бяха сметки, които биха запазили положението от периода 1994-1996 година, когато все пак имаше относителна стабилност на лева и не толкова висока инфлация. Айде, да кажем, че нямаше хиперинфлация, както в края на 1996 година и началото на 1997-ма. Вместо лева да се фиксира на 200-250 за марка, което щеше да отговаря на реалността, то ни бе наложена стойност от 1000 лева за марка. Това прехвърли нашите спестявания в други ръце за втори път, след масовото ограбване на народа след 1990 година. Така, че спорове с икономисти (или икономистки в случая) аз водя от много отдавна. какво доведе фиксирането на лева на стойност, неотговаряща на действителността? Първо, народът бе ограбен. Само ще ти дам пример. Майка ми работеше в банка тогава и вземаше 27000 лева заплата. Това се равнява на 27 сегашни лева. Хлябът струваше 550 лева, а бурканче майонеза - 800 лева. Аз бях студент в друг град и работа трудно се намираше, а ако се намереше, максимум за няколко дни. Брат ми също завършваше училище. Сега като си голям икономист ми сметни, как така един работник ще работи за 50 хляба на месец ? Мен лично акъла ми не го побира, защо така ограбиха хората през 1997 година. Вярно, някъде за 2-3 години заплатите се нормализираха, ако изобщо можем да говорим за нормализиране, но докато се нормализират, тия парички избягаха в чужди джобове.  

И пак ще ти кажа пич, че ми писна да повтарям. Ако тя икономика, дето смяташ за панацея бе наистина панацея, досега в България нямаше да има бедни хора. 25 години минаха от тогава, а кажи речи това е една трета от човешкия живот. Колко време и трябва на твоята икономическа теория да проработи? Като се пенсионирам ли? А дано!

ПП: И между другото съм учел и микро и макроикономика. Също така инженерна икономика, както и преди това икономика в средното училище, която бе някакъв микс между планова и пазарна. Ако те интересува какви оценки имам в университета по тия предмети...ами 6 по всички икономики, щото това ми бе любимата тематика. Не казвам предмет или часове, а просто ми бе кеф да уча и икономика и философия заедно с математиката.  Не се хвърляй на кучето със салам.

Редактирано от Кико (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И пак ще ти кажа пич, че ми писна да повтарям. Ако тя икономика, дето смяташ за панацея бе наистина панацея, досега в България нямаше да има бедни хора. 25 години минаха от тогава, а кажи речи това е една трета от човешкия живот. Колко време и трябва на твоята икономическа теория да проработи? Като се пенсионирам ли? А дано! ПП: И между другото съм учел и микро и макроикономика. Също така инженерна икономика, както и преди това икономика в средното училище, която бе някакъв микс между планова и пазарна. Ако те интересува какви оценки имам в университета по тия предмети...ами 6 по всички икономики, щото това ми бе любимата тематика. Не казвам предмет или часове, а просто ми бе кеф да уча и икономика и философия заедно с математиката.  Не се хвърляй на кучето със салам.

Ха сега ми кажи тогава какво е девалвация, какво е валутен борд, какво е инфлация, хипер-инфлация и какво точно е станало 1996-97 година и кое е лошото в това, че тези внасяни пари с години, по въпросната застраховка "Живот" на края са се оказали 35 лева!!!!И ми кажи къде е грешката на Държавата тогава с тези взети решения!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това нормално ли е - отиваш в заведение да разтовариш нали

а пуснали новини и само сменят каналите няма музика само новини щракат

баси

Не е нормално, когато хората са спокойни, но в случай на масова психоза не можем да се надяваме на нормална реакция.

п.п.Бях заспала, телефонът ме събуди - паникьосана братовчедка, която не може да заспи от тревога, че ще изгорят парите, които е събирала за черни дни имаше нужда да сподели мислите си с някого.

Каквото и да става, не съществува опасност за парите ни ако са до 196 000лв!

Господ ли трябва да слезе от небето и да ни каже, че банките не са застрашени, за да се успокоим?!

Вярвам на това, което казват Иван Искров, Владимир Каролев, проф. Вучева, Милен Велчев, Емил Хърсев и много други изтъкнати икономисти, в това число и недолюбвания от нас Симеон Дянков.

Редактирано от Мойра (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ти каква информация имаш и откъде за противното, че определяш изявленията за нагли и безочливи? Ако президентът не може да получи дадена информация, която е критична за националната сигурност, то кой? В крайна сметка, те просто повториха думите на шефа на БНБ, който ИМА тази информация. И после, какво да каже? "А не, банките ще се сринат, ходете да си издърпате всички влогове"? - нещо едно че е безумно и две, че няма да помогне никому за нищо...

Защо, по дяволите паметта на българина е толкова къса, че не помни по какъв начин са придобити парите на този президент. И, че тези пари се държат в офшорки в чужбина. Е, как да вярвам на такива изявления, като казва на черното - бяло. Как, какво да каже - нищо да не казва, да си завре главата в задника и да мълчи, а не да повтаря като папагал неща, които така са му казали да говори. Да си гледа политиката, да си гласи изборите и да не се меси в неща, които не са му работа. И да остави да говорят тези, които управляват банките, а не да се крият като мишки.

Редактирано от gyps (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стъни, когато опре националната сигурност да се крепи на хартийки, т.е. на парични инструменти, значи сме  пропаднали морално до самото дъно под което няма какво повече да се копае. Ех, що избрахме демокрция+капитализъм, а не само демокрация, или ако няма такъв вариант, с извинение *айната и на демокрацията. За мен родината е по-важна от парите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ЕК одобри помощ от 3.3 млрд. лева за банките в България
"Целта е да се отговори на спекулативните атаки, случили се през миналата седмица"

Европейската комисия (ЕК) одобри схема за предоставяне на ликвидност на банките в България в размер на 3.3 млрд. лева във връзка с организираната атака срещу Първа инвестиционна банка в петък, довела до изтеглянето на над 800 милиона лева за един ден и паника сред хората.

Според официално съобщение на комисията механизмът ще предостави нужна и пропорционална ликвидност в контекста на външни за системата, небанкови обстоятелства, предаде БГНЕС.

"На 29 юни българските власти поискаха одобрение за схемата, която ще предостави кредитна линия на българския банков сектор на стойност 3.3 млрд. лева и представлява форма на държавна помощ. Целта е да се отговори на спекулативните атаки, случили се през миналата седмица. ЕК оцени предложението и прецени, че то е съвместимо с правилата на Единния пазар на ЕС", уточняват от Еврокомисията.

Хоакин Алмуния, член на Европейската комисия, отговарящ за конкуренцията, приветства тази мярка за стабилизиране на българската банкова система.

"Практически България няма нужда от подобна подкрепа, защото в страната има достатъчно средства, за да се справи със ситуацията", коментира пред БНТ Бисер Манолов от Фонда за гарантиране на влоговете, добавяйки, че този ход очевидно се прави, за да се успокоят хората.

Всички банки ще работят в понеделник с клиенти и с обичийното си работно време. От Първа инвестиционна банка също излязоха с официално съобщение, че офисите й на територията на цялата страна ще работят с нормално работно време.

"Поднасяме своите извинения на всички клиенти за създадените неудобства и затруднения, причинени от криминалната атака срещу банката. Благодарим за искрената подкрепа, която получихме от Вас - нашите многобройни лоялни клиенти. Благодарим на всички, които повярваха в нас и не се поддадоха на паниката, породена от неверни слухове и криминални действия", се казва още в изявлението.

От ПИБ уточняват още веднъж, че разполагат с достатъчно пари в брой, за да посрещнат нуждите на своите клиенти.

http://www.mediapool.bg/ek-odobri-pomosht-ot-33-mlrd-leva-za-bankite-v-bulgaria-news222052.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко стара преса да поразровим, че разровиш ли - почва да мирише.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам странното чувство, че Боко стои в дъното на цялата тази банкова истерия. Наблюдавайки изключително самодоволната му мутра и как се бие в гърдите "Аз казах ли ви, че така ще стане" , няма как да не се запитам не е ли той човекът с най-голяма изгода от случващото се...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо, по дяволите паметта на българина е толкова къса, че не помни по какъв начин са придобити парите на този президент. И, че тези пари се държат в офшорки в чужбина. Е, как да вярвам на такива изявления, като казва на черното - бяло. Как, какво да каже - нищо да не казва, да си завре главата в задника и да мълчи, а не да повтаря като папагал неща, които така са му казали да говори. Да си гледа политиката, да си гласи изборите и да не се меси в неща, които не са му работа. И да остави да говорят тези, които управляват банките, а не да се крият като мишки.

Бареков или Сидеров ще цитираш, че да осветлиш нашата  късата памет! 

Явно президентът ти е главният виновник за дереджето и по далече от него не виждаш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам странното чувство, че Боко стои в дъното на цялата тази банкова истерия. Наблюдавайки изключително самодоволната му мутра и как се бие в гърдите "Аз казах ли ви, че така ще стане" , няма как да не се запитам не е ли той човекът с най-голяма изгода от случващото се...

Едва ли. Възможно е, но не вярвам - в цялата тая истерия са набъркани (и я забъркаха) Прокуратурата и МВР с идиотските показни проверки и арести и вицовете, че някакво другарче на Петното било в дъното на всичко, както и БСП в лицето на спИциалиста по интернет Кутев, който наемаше орди от тролове, а едва ли всички те ще му играят по свирката. Не че не му се иска, но искрено се съмнявам да е така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имам такова чувство, освен това подозирам, че случващото се с банките е продължение на протестите от миналото лято.

Ако това се беше случило в друга държава, отдавна проблемът да беше решен и забравен.

БНБ иска затвор за невярна информация за банки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ТV7 поиска да бъде обявена в несъстоятелност

Доставчици са отказали отсрочване на дължими задължения и плащания

Ръководството на ТV7 и ББТ е поискало от Софийския градски съд (СГС) откриване на производство по несъстоятелност съгласно разпоредбите на Търговския закон, посочва се в съобщение на ръководството на телевизиите, изпратено до медиите."Това е сложна и дълга юридическа процедура, в хода на която ще се установи реалната възможност на ТV7 и ББТ да се разплащат с действителните си кредитори, както и състоянието им на платежоспособност. Това действие на практика защитава телевизиите от недействителни претенции на кредитори", се посочва в съобщението."Повечето от кредиторите на компаниите приеха предложението на двете телевизии за отсрочване на дължимите плащания или временно спиране изпълнението на действащи договори. Малка част от кредиторите (доставчици на телевизията) обаче предприеха крайни законови действия и подадоха молба до Софийски градски съд с искане за откриване на производство по несъстоятелност“, посочват от ръководството на телевизиите.Очаква се делото да бъде образувано още до края на днешния ден и в срок от три месеца съдът да се произнесе дали е констатирана неплатежоспособност."Към настоящия момент тази процедура по никакъв начин няма да засегне нормалния производствен процес на двете телевизии и излъчването на телевизионния сигнал", допълват от ръководството на медиите.От медиите обясняват, че заради събитията около Корпоративна търговска банка (КТБ), която е основна обслужваща банка за ТV7 и ББТ, са били забавени плащания към различни доставчици.През миналата седмица компанията "Ноу фрейм медия България" АД поиска TV7 да бъде обявена в несъстоятелност. Днес едноличният собственик на капитала на компанията Николай Бареков обяви пред bTV, че очаква до дни „да получи достъп“ до TV7, за да си получи парите, които телевизията му дължи. По думите му става въпрос за няколко милиона лева.

Още икономически новини четете в Investor.bg

Само не разбрах дали е заради блокирането на КТБ  или го ползват само за извинение, а на практика са сършили паричките.

Редактирано от ined (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

„Глобал Маркетс” забъркана в скандали от самото си учредяване

ДАНС задържа още две лица в София заради действия, насочени срещу стабилността на банковата система

Установено е, че лицензиран инвестиционен посредник е изградил мрежа от свързани фирми за маркетингови услуги, чрез която на 26-27 юни 2014 г. на физически и юридически лица са изпратени стотици съобщения, озаглавени „Информационен бюлетин относно рисковете за депозити в български банки” със следното съдържание:

„• Изпадането в ликвидна криза на една от най-големите български банки, Корпоративна Търговска Банка, напомни за съществуващите рискове, които съществуват при съхранение на активи в депозити и депозитарни инструменти.

• В допълнение, фондът за гарантиране на влоговете е изключително декапитализиран и неможе да покрие загубите на влогове дори за една от много български банки, а БНБ няма юридически права да компенсира влогове на фалирали банки.

• Корпоративна Търговска Банка НЕ Е ЕДИНСТВЕНАТА банка в ликвидна криза. Налице са индикации, че Уникредит, Инвестбанк и Токуда са в много тежко състояние и дори и малък процент тегления биха долели тези институции до фалит. В това число, не засягаме банките, които са филиали на гръцки финансови институции и чиито активи имат директна експозиция към, гръцката финансова криза.

• Впредвид ниските лихви по депозитите и високата вероятност от фалит, рискът за вложените активи е неоправдан.

• Налице е риск за валутния борд и девалвация на българската валута подобна на ситуацията от 1998 г. Депозитите на гражданите ще бъдат избубени или пожертвани за спсяването на българската икономика.

Във връзка с тези факти разполагаме с изгодно предложение как може да предпазите вашите средства.” (Запазен е оригиналният правопис на съобщението.)

При извършените процесуално-следствени действия от офис на територията на София са иззети компютърни конфигурации.

Установена е връзка между лицата и задържаните по-рано в столицата четирима души.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ясна статия във FT показва положението в момента: http://www.ft.com/intl/cms/s/0/eb671570-004b-11e4-a3f2-00144feab7de.html?siteedition=intl#axzz368TBy9i8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...