Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Windows 10 Впечатления и проблеми (2)

Препоръчан отговор

преди 36 минути, Raze написа:

k-lite mega codec pack

Що? За да си набута ненужни компоненти и регистрации? Standard  е напълно достатъчен.

току-що, barbuncela написа:

Нищо не става...

нищо не казва

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 10,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Относно "модата" да се инсталира най-новата ОС, без да се осмисля необходимостта, е следствие от действията на самите създатели на ОС. Дълго време "господстваше" ХР и относително дълъг период Майкросо

По въпроса за ъпдейтите и сините екрани при Windows 10 вярвам само на това как е при мен. Снощи имаше ъпдейт и защото аз проверих за това. Не падна от небето и да ми прекъсне работата. Един комулативе

-------ОТ ТОЗИ ПОСТ НАТАТЪК ЩЕ СКРИВАМ ВСЕКИ ПОСТ, НЕСВЪРЗАН С WINDOWS 10-------- И никакви оправдания от типа ДЕТИНСКО отмъщение за кукли и парцалки не са приемливи. ОСНОВНОТО ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ НА Т

Публикувани изображения

преди 1 минута, DarkEdge написа:

Що? За да си набута ненужни компоненти и регистрации? Standard  е напълно достатъчен.

нищо не казва

Какво да кажа...същото.. От нета времето стана 3 секунди разлика

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, barbuncela написа:

Какво да кажа...същото.. От нета времето стана 3 секунди разлика

Вследствие на кое? На спирането на хардуерното ускорение или на действието на Audio Troubleshooter?

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, DarkEdge написа:

Вседсвие на кое? На спирането на хардуерното ускорение или на действието на Audio Troubleshooter?

Спирането на ускорението. С онова другото никаква разлика.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Пробвай да деинсталираш звуковата карта и да рестартираш. Най-вероятно ще иска още един рестарт.
2. Направи и проверка на системните файлове (sfc /scannow)
3. Какви грешки са регистрирани в eventvwr?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, barbuncela написа:

Същото! Вчера не го правеше.

Естествено...служебния...Нищо не става...

Не стана ясно натоварването на CPU/GPU, отговорите са като на нов потребител на форума, който нищо не разбира от хардуер/софтуер, а съм останал с друго впечатление. Също въпрос: видеото нормално ли върви, има ли спиране/насичане/забавяне?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Raze написа:

Не стана ясно натоварването на CPU/GPU, отговорите са като на нов потребител на форума, който нищо не разбира от хардуер/софтуер, а съм останал с друго впечатление. Също въпрос: видеото нормално ли върви, има ли спиране/насичане/забавяне?

С видеото няма никакъв проблем! Нормален товар на CPU/GPU. Писах че компа върви нормално!

@DarkEdge Оправи се с това  SFC /SCANNOW 

Мерси! :)  Мххх...Ще си купя аз един диск за 40 лева да си сложа каквото си знам, а тоя лицензирания ще го дам, на шевката да си го държи за спомен! Мдааа... :giggle1:

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, barbuncela написа:

Оправи се

Няма начин да няма начин! Ако компютърът е спиран от Power бутона, ако, ако, ако...
Ти си силно предубедена! ;) 
Я да питам ас - ти що гледаш кино в работно време, м? 😎😈

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, DarkEdge написа:

Я да питам ас - ти що гледаш кино в работно време, м? 😎😈

Аз гледам служебни клипове.....не ме питай какви защото е секретно...мммда! :wub:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, barbuncela написа:

Здравейте. Програми работят всичко работи, обаче, поредната изненада.

Като гледаш филм или клип с плеерите аудиото бърза малко.

Ако гледаш клип през нета бърза много 1.2 секунди! И с двата браузъра Edge и Chroma

Чистих кеш, временни файлове, пусках CCleaner Махнах VLC пак го сложих, никаква промяна. Компютъра работи иначе нормално! Вчера си работеше!

Идеи? Благодаря!

Това са благинките, които един се опитваше да ми обясни колко е добра новата бозица :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, ivan_mz написа:

Това са благинките

Колко сме велики! Ама май гроздето е кисело.
Случайно, ама съвсем случайно да си прочел, че е имало счупени системни файлове и проблемът е решен!!!
Аре не ми казвай, че л@йнюкс не го прави това. Еле пък управлението му на различните лайнюкс файлови системи що бели коси предизвикват...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, ivan_mz написа:

Това са благинките, които един се опитваше да ми обясни колко е добра новата бозица :)

Въобще не съм се опитвал да ти обяснявам. На кон с капаци какво да му обясняваш къде е ляво и къде е дясно :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, DarkEdge написа:

Колко сме велики! Ама май гроздето е кисело.
Случайно, ама съвсем случайно да си прочел, че е имало счупени системни файлове и проблемът е решен!!!
Аре не ми казвай, че л@йнюкс не го прави това. Еле пък управлението му на различните лайнюкс файлови системи що бели коси предизвикват...

Лаптопа с дебиана го пускам от време на време.
Но мисля,че съм доста напред нещата и се оправям много по-бързо отколкото да чакам микромеките да изкарат след 1 месец поправка на счупените си ъпдейти.
Основно ползвам седмица , а сега си спомням младостта и подкарвам 3.11, 95 и 98, като последния го имам на оригинален диск.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, ivan_mz написа:

Основно ползвам седмица , а сега си спомням младостта и подкарвам 3.11, 95 и 98, като последния го имам на оригинален диск.

Е. и ние ядем бонбони "тик-так" ;)

Каква е разликата м/у Windows 3.1 и Windows 3.11?

Аз пък имам 11 дискети с програмата PageMaker (но не тая на Adobe, дето я съсипаха, а на Aldus), която ползвах на Windows 3.11.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, и аз.
Сега чакаме и новите икони за Win 10X

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама това тестването на нови версии храна за душата ли е някаква ?
Наркотик, дрога, опиат галещ Егото че сме най-по-супер-разбирачи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И да се напъваш не можеш да го разбереш, така, че нямам намерение да започвам да обяснявам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Белгиеца написа:

Ама това тестването на нови версии храна за душата ли е някаква ?
Наркотик, дрога, опиат галещ Егото че сме най-по-супер-разбирачи.

Защо се заяждаш? Някакви проблеми ли имаш? Сподели ги, за да ти олекне!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, vpvelev написа:

Защо се заяждаш? Някакви проблеми ли имаш? Сподели ги, за да ти олекне!

В Белгия са така.  Не им обръщайте внимание. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Pig написа:

На Колумбиеца Белгията не му е виновна. Редовно като малък е падал на глава, но не му се е отразило много :D

Пикаещото момченце ли? Коя нормално страна се радват на пикаещо детенце.Video Time GIF

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, DarkEdge написа:

Да, и аз.
Сега чакаме и новите икони за Win 10X

Някъде писаха, че ще идват като като обновления за отделните програми през Store.

При мен някои дойдоха.

image.png.900494ab84ef21baa5568b4fc100d369.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване