Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Windows 10 Впечатления и проблеми (2)

Препоръчан отговор

преди 50 минути, Street Life написа:

Какво се съдържа в този път - Users \ AppData \ Local \ Temp ?

Там в Temp има едни файлове и папки, ама не знам дали да ги изтрия?

Има много неща. Аз селектирам всичко и трия  по стандартния начин. Което се използва в момента ти казва, че не може да се изтрие и го оставям (skip).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 11k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Относно "модата" да се инсталира най-новата ОС, без да се осмисля необходимостта, е следствие от действията на самите създатели на ОС. Дълго време "господстваше" ХР и относително дълъг период Майкросо

По въпроса за ъпдейтите и сините екрани при Windows 10 вярвам само на това как е при мен. Снощи имаше ъпдейт и защото аз проверих за това. Не падна от небето и да ми прекъсне работата. Един комулативе

-------ОТ ТОЗИ ПОСТ НАТАТЪК ЩЕ СКРИВАМ ВСЕКИ ПОСТ, НЕСВЪРЗАН С WINDOWS 10-------- И никакви оправдания от типа ДЕТИНСКО отмъщение за кукли и парцалки не са приемливи. ОСНОВНОТО ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ НА Т

Публикувани изображения

преди 26 минути, RudeBoy написа:

Не.

Пусни си CCleaner, той ще изтрие каквото трябва.

Защо не? В папка temp са временни файлове, които са безопасни за изтриване. И защо е нужно да се ползва CCleaner, ако е само за тази папка, като си има вграден Disk CleanUp? Иначе да, CCleaner почиства по-добре (особено ако става въпрос за браузъри), но за temp папката няма значение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, Street Life написа:

Това е временната папка за профила - %temp%, а временната папка за системата е %windir%\temp
Могат да се трият автоматично при рестарт или при зареждане на системата. Със скрипт в папки
C:\Windows\System32\GroupPolicy\Machine\Scripts
Shutdown
Startup
в gpedit.msc:
using-group-policy-editor-tweak-your-pc-8.png

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Белгиеца написа:

На фотографските форуми на френски например, има едни побелели момчета харчещи по 10000 евро за обективи и фотоапарати

А дачията която ти купи дядо ти е 7к евро. 

Виждаш каква е разликата да имат хората собствени пари и да си ги дават за каквото им е кеф.

Затова те боли.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Street Life написа:

Извинявай @FoxterBG , че ще питам преди да са Ви отговорили, но мисля, че е кратко.

Може ли някой да ми каже, защото не знам!

Там в Temp има едни файлове и папки, ама не знам дали да ги изтрия?

Трий ги, няма проблеми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Raze написа:

По твоята логика всеки софтуер, който се обновява и развива, е бета версия.

На това ако му казваш развитие :)
Щом имаш нерви бъди тестер на вечните ъпдейти на бозицата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, ivan_mz написа:

На това ако му казваш развитие :)
Щом имаш нерви бъди тестер на вечните ъпдейти на бозицата.

Ти явно нямаш нерви, т.е. не полваш тази ОС. Значи не можеш да имаш проблеми или впечатления от нея.
Тогава к'ъф си го дириш тук?

Hololens  в действие

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, DarkEdge написа:

Ти явно нямаш нерви, т.е. не полваш тази ОС. Значи не можеш да имаш проблеми или впечатления от нея.
Тогава к'ъф си го дириш тук?

Чета и гледам сеир как се мъчите с бозата :
Даже си изпуквам пуканки като седна да чета новите оплаквания.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, ivan_mz написа:

Чета и гледам сеир как се мъчите с бозата :
Даже си изпуквам пуканки като седна да чета новите оплаквания

Чети мълчаливо, че простащината ти ми идва леко в повече. Типично Ганьовско поведение тип "На всаяка манджа мерудия".
Ама верно е това, което казват хората:"Трудно е и да си прост. И на себе си пречиш".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, DarkEdge написа:

Чети мълчаливо, че простащината ти ми идва леко в повече. Типично Ганьовско поведение тип "На всаяка манджа мерудия".
Ама верно е това, което казват хората:"Трудно е и да си прост. И на себе си пречиш".

Точно пък ти не ми говори за простотия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре би било да знаеш и кога е добре да замълчиш, а не първосигнално да се изхвърляш неподготвен.

преди 2 часа, ivan_mz написа:

Точно пък ти не ми говори за простотия.

Всъщност едва ли би могъл да дадеш пример за това. За разлик от теб, аз мога.
И съжалявам, че не ти стига капацитет да правиш разлика между простащина и простотия. Е, явно толкова си можеш. Няма да ти се сърдя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 22.02.2020 г. в 10:31, ivan_mz написа:

Истината е, че 10 е бета версия.

Тъпото е, че е вечна бета версия. 

Нали затова пуснаха 12, да поправят грешките на 10. И се справиха, ето 397 страници тема с проблеми за 10, за 12 дори нема тема за проблеми. Хората са доволни и само ползват.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 22.02.2020 г. в 10:31, ivan_mz написа:

Истината е, че 10 е бета версия.

Много е лошо да се изказваш неподготвен - т.н. бета е инсайдърската програма на Microsoft.
А постоянното издаване на актуализации е вследствие на постоянно откриваните несъвършенства. Посочи една версия на ОС, което да не получава обновления. НЯМА такава.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, DarkEdge написа:

Много е лошо да се изказваш неподготвен - т.н. бета е инсайдърската програма на Microsoft.
А постоянното издаване на актуализации е вследствие на постоянно откриваните несъвършенства. Посочи една версия на ОС, което да не получава обновления. НЯМА такава.

Как така с ХП и 7, че дори и 8, можеше без автоматични ъпдейти всеки месец, а сега изведнъж не може. Да си пускат ъпдейти и всеки ден ако искат, но да не ги инсталират автоматично, ето това е проблема. Който иска нека си актуализира ръчно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иди кажи на BMW да не си инсталират автоматично ъпдейтите на новите автомобили...Можеш ли? Тцъ - фирмена политка! Това е! Точка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, DarkEdge написа:

Иди кажи на BMW да не си инсталират автоматично ъпдейтите на новите автомобили...Можеш ли? Тцъ - фирмена политка! Това е! Точка.

Нема да им кажа нищо защото не ме насилват всеки месец да карам колата в сервиза за ремонт.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това да изпаднеш до там да се занимаваш със обсъждането на ОС 24/7 и на всичкото отгоре да пишеш тотални глупости, не говори добре за психическото състояние.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Pig написа:

Това да изпаднеш до там да се занимаваш със обсъждането на ОС 24/7 и на всичкото отгоре да пишеш тотални глупости, не говори добре за психическото състояние.

Докторе, дай некакви хапчета.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Курчевски написа:

Докторе, дай некакви хапчета.

Гергано те са дали, но не ги пиеш. Много скоро ше зачезнеш за мнооого дълго време.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Pig написа:

Гергано те са дали, но не ги пиеш. Много скоро ше зачезнеш за мнооого дълго време.

Абе и твоето състояние никак не е добро, щом още ме мислиш за лaйнoксчията.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване