Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Windows 10 Впечатления и проблеми (2)

Препоръчан отговор

преди 19 минути, DarkEdge написа:

Иди кажи на BMW да не си инсталират автоматично ъпдейтите на новите автомобили...Можеш ли? 

Човекът Hot нали ни научи как се спират апдейтите, що продължаваш да твърдиш че не могло ?
По-добре ти ни научи как да си ги подбираме и инсталираме ръчно които си искаме от наличните апдейти и мир да има.
Или викаш че началниците от микрософти не ти разрешават да обясняваш подобни неща ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 11k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Относно "модата" да се инсталира най-новата ОС, без да се осмисля необходимостта, е следствие от действията на самите създатели на ОС. Дълго време "господстваше" ХР и относително дълъг период Майкросо

-------ОТ ТОЗИ ПОСТ НАТАТЪК ЩЕ СКРИВАМ ВСЕКИ ПОСТ, НЕСВЪРЗАН С WINDOWS 10-------- И никакви оправдания от типа ДЕТИНСКО отмъщение за кукли и парцалки не са приемливи. ОСНОВНОТО ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ НА Т

По въпроса за ъпдейтите и сините екрани при Windows 10 вярвам само на това как е при мен. Снощи имаше ъпдейт и защото аз проверих за това. Не падна от небето и да ми прекъсне работата. Един комулативе

Публикувани изображения

преди 1 минута, Курчевски написа:

Абе и твоето състояние никак не е добро, щом още ме мислиш за лaйнoксчията.

Спокойно, знаят те, не може да се скриеш Гергано.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Белгиеца написа:

началниците от микрософт

Пак бързаш като муле пред мама си. Аз началници НЯМАМ.

преди 4 минути, Белгиеца написа:

Човекът Hot нали ни научи как се спират апдейтите, що продължаваш да твърдиш че не могло ?

Когато аз съм писал в темата заспиране на актуализациите, човекът Hot е бил някъде извън орбита.
Има хамалски метод за инсталиране на определени актуализации от PowerShell. Има и клик метод с помощта на Windows Update Minitool(назад в темата)
Има и инструмент на Microsoft, с чиято помощ да избираш коя актуализация да се скрие (назад в темата).
Между другото вече има присъди за изключени автоматични актуализации...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, DarkEdge написа:

Между другото вече има присъди за изключени автоматични актуализации...

Може ли линк към новина?

преди 16 минути, Pig написа:

Спокойно, знаят те, не може да се скриеш Гергано.

Добре, признавам си, аз съм радо84/валсо, гергана/ваня, бат начо и мозо, мислех за още един профил, но ти ме разкри и вече нема смисъл. И мадафака бех, но е прекалено цинично и го смених със сегашния по-цивилизован никнейм.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Курчевски написа:

Може ли линк към новина?

2018-19 беше

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Курчевски написа:

Добре, признавам си, аз съм радо84/валсо, гергана/ваня, бат начо и мозо, мислех за още един профил, но ти ме разкри и вече нема смисъл.

Скоро няма да ти се налага да се мъчиш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Pig написа:

Скоро няма да ти се налага да се мъчиш.

Не можеш да ме баннеш бате, освен гореизброените, аз съм също така Емил Костов и DarkEdge, мога аз да те банна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не можеш да ме баннеш бате, освен гореизброените, аз съм също така Емил Костов и DarkEdge, мога аз да те банна.

Ше ти баннат свободата. Ако ме разбираш. 

Иначе може да сънуваш че си който искаш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Pig написа:

Ше ти баннат свободата. Ако ме разбираш. 

Ъха. Оди на герганчето ги разправяй тия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Курчевски написа:

Ъха. Оди на герганчето ги разправяй тия.

Гергано За момента не ти се вярва нали ?

преди 2 часа, Курчевски написа:

аз съм също така Емил Костов и DarkEdge,

Ти се нещо като нищо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Pig написа:

Не си във час със нищо ?

А ти в час ли си щом мислиш, че съм гергана лaйнoксчията???

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Курчевски написа:

А ти в час ли си щом мислиш, че съм гергана лaйнoксчията???

Трудно ти е без хапчетата Гергано М

Ше те оправат съвсем скоро.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Pig написа:

Трудно ти е без хапчетата М

Ше те оправат съвсем скоро.

Требва да си наистина много спрял, за да не се сетиш кой съм и да си мислиш, че съм гери/ваня.

Ама кво да се очаква от хора които се вързаха на уиндолс 12.

Селски, извинявай, че ще те цитирам, но си ги описал много добре:

Untitled.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Курчевски написа:

Требва да си наистина много спрял, за да не се сетиш кой съм и да си мислиш, че съм гери/ваня.

Ама кво да се очаква от хора които се вързаха на уиндолс 12.

Селски, извинявай, че ще те цитирам, но си ги описал много добре:

Ма как ма Гергано да не се сещаме коя си !!!!! Ти си "модераторка"   

преди 4 часа, Курчевски написа:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То бива човек да е заблуден и да нема чувство за хумор, ама това е прекалено.

Айде вземете се с Гергана най-накрая и да се приключва. Само не знам как ще разбереш в коя пещера точно се крие.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То бива човек да е заблуден и да нема чувство за хумор, ама това е прекалено.

Не си заблудена такава си Гергано, със медицинска диагноза. Не си въобразавяй не си се скрила зад линукса, скоро ше те потърсят и ше те лекуват "модераторке"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Pig написа:

Не си заблудена такава си Гергано, със медицинска диагноза. Не си въобразавяй не си се скрила зад линукса, скоро ше те потърсят и ше те лекуват "модераторке"

Ти си същия параноиден шизофреник като въпросната гергана.

Все тая ми е за кого ме мислиш, но сравнението точно с този трол го приемам като тежка обида.

Да беше казал, че съм Валсо, немаше да го приема толкова зле.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти си същия параноиден шизофреник като въпросната гергана.

Във това състояние ли замина за Англия или там си опече мозъка Гергано ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

-----Хайде да се поспрете вече! От този пост нататък всеки пост несвързан с Windows 10 или третиращ Windows 12 ще бъде изтриван!-----

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На лаптопа Тошиба с LTSC , след всяка кумулативна актуализация, продължава да се разваля драйвера на лан-картата и се налага да го преинсталирам/поправям. Запазил съм си инсталатора му ,но се чудя как да се кортулисам от това. Той е инсталиран в Систем 32-в папка "Драйвери. На десктоп-компютър със същата ос няма такъв проблем. Дали не може да бъде преместен другаде или защитен някак? И каква е причината за този проблем?

22.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.realtek.com/en/directly-download?downloadid=7d55c27d1a3559da325d047691fa4842

@B3M2W0, последна версия:
Win10_10038_02202020

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За някои днес няма - другата седмица отново по график.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от elisenda
      Здравейте,

Някои от инсталираните в Windows 10 шрифтове, не се показват в програми, като например Word, и съответно не мога да ги ползвам (в Panel Control - Appearance and personalization - Fonts - ги има, даже ги инсталирах и от там). Става въпрос за свободни за ползване шрифтове, които инсталирани на предишни компютри с  Windows (XP, 7), не е имало никакви проблеми. Моля, ако някой има мнение за разрешаване на проблема да сподели.
      Благодаря
    • от Димитър19
      Здравейте, преди няколко месеца реших да си преинсталирам компютъра...... изтеглих оригиналния и безплатен Windows 10 от сайта на Microsoft, но за съжаление в него не беше включен Office пакета. Та въпроса ми е от къде да изтегла Windows 10 с безплатно включен Office пакет? Благодаря предварително!
    • от Minecraft TV Bulgaria
      Здравейте, при отваряне на Windows Defender излиза следното съобщение:  

• от pcservizpld
      Открих няколко интересни програмки, но честно казано им нямам особено доверие. Омръзна ми да разцъквам за да изключвам на клиентски или на моите ъпдейтите на скапания 10, но пък 10 ми трябва заради софтуерите които позлвам. А и клиентите си го харесват. Както и да е, мисля да го пробвам на някой фреш инстал да видим как ще работи, но ако имате мнения споделете или ако знаете софтуер който работи поне на 70 процента в случаите.
      Списък:
      https://www.softpedia.com/get/Tweak/System-Tweak/Win-Updates-Disabler.shtml
      https://www.majorgeeks.com/files/details/win_updates_disabler.html
      https://winaero.com/blog/windows-10-update-disabler-disables-windows-10-updates-reliably/
      Този е от най-сумнителен сайт, така че тест задължително в изолирана среда ( pc без мрежа или виртуална машина ) - https://www.site2unblock.com/win-updates-disabler/
    • от peekmemf
      Здравейте, имам проблем с инсталирането на Windows 10 на един старичък компютър. Досега компютъра е бил с Windows 10 на едно HDD 250gb.Закупих ново ssd 120gb, махнах hdd-то и свързах ssd-то. Сложих Windows 10 на чисто нова 16gb флашка, но когато буутна компютъра от флашката стига до синьото лого на Windows и от там нататък нищо - стои си така. Някакви идеи как да го оправя? 
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване