Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Забрадката е символика, другарю женомразец. :) 

Надписа е за такива неграмотни с нисък интелект, като теб  , които не могат да осмислят символиката на обикновен аватар. :)

Нещо за НАТО дето било в Сирия или за Аляска дето ще връщате на РФ , имаш ли какво да кажеш ?

Май не ...

Ето още малко за Беларус

Що така не щат в "матушката" а ?

А са най близък и братски народ на руснаците.

Може би защото виждат какво им се случи на украинците които бяха също най братски и близък народ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Грамотен умнико", САЩ не са ли в НАТО? Защо избягаха и изоставиха кюрдите? Тя и Турция е в НАТО и нещо не и харесва май да бъде там!  Ердоган не се уплаши от санкциите и си купи С-400! Русия сякаш по му харесва от НАТО!

преди 20 минути, miro20 написа:

Може би защото виждат какво им се случи на украинците които бяха също най братски и близък народ...

Те пак си остават братски и близък народ, но трябва да им се показва правилната посока, когато се отклонят от правия път под влияние на чужди сили, измамили ги с военна помощ, дето я нямат с достатъчна мощ слещу Русия, за да налагат режима си

преди 25 минути, miro20 написа:

Забрадката е символика, другарю женомразец. :) 

Те такива смволики символизират женственост:lol6: господин гей!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, herkules2 написа:

господин гей!

За съжаление, поне в този форум, че и гледам в бг мамите дето си се вихрил, еднозначно си се доказал като женомразец, който харесва само мъжки компании, забавлява се само в мъжки компании , изпитва неистова, болезнена омраза към жените, и това няма нищо общо с антифеминизма с който се оправдаваш, а чисто и просто с твоите странни "наклонности" .

Е аз съм пълна  твоя противоположност на изброеното.

Кой е "гей" е пределно ясно .

преди 28 минути, herkules2 написа:

Те пак си остават братски и близък народ, но трябва да им се показва правилната посока, когато се отклонят от правия път под влияние на чужди сили, измамили ги с военна помощ, дето я нямат с достатъчна мощ слещу Русия, за да налагат режима си

Ама разбира се... добре че си ти да кажеш на "братските народи" правилната посока.

За радост, все  по малко са малоумниците които са толкова слепи като вас за въпросните процеси.

Грузя, Украйна, Молдова, Беларус, Прибалтийските ... отдавна се осъзнаха...  само тукашните рашисти антибългари не са.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 7.12.2019 г. в 12:05, miro20 написа:

А самите хора сигурен ли си че искат да са в РФ ?? Всеки несъгласен с рашистката политика ли е под "командването на сАЩ "

Мирчев, а ти инвестира ли в рубли?

Рублата е най-добре представящата се валута сред нововъзникващите икономики

https://www.investor.bg/novini/130/a/rublata-e-nai-dobre-predstaviashtata-se-valuta-sred-novovyznikvashtite-ikonomiki-289322/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 7.12.2019 г. в 22:47, miro20 написа:

За съжаление, поне в този форум, че и гледам в бг мамите дето си се вихрил, еднозначно си се доказал като женомразец, който харесва само мъжки компании, забавлява се само в мъжки компании , изпитва неистова, болезнена омраза към жените, и това няма нищо общо с антифеминизма с който се оправдаваш, а чисто и просто с твоите странни "наклонности" .

Е аз съм пълна  твоя противоположност на изброеното.

Кой е "гей" е пределно ясно .

Брей, ти си тръгнал и да ме разследваш къде съм ходил и какво съм правил? И сега пак ли аз спамя темата, като отвърна на простотията ти? Да, пределно ясно е кой е гей, и ако си сложиш и червило в унисон със забрадката, хич "няма" да си гей, ще е само символика!:lol6:И, ще се развихрям където си искам. Плюя не по качествените жени (имам си ги три у дома), а по феминистките и феминистите, като теб. Каквото мисля го казвам и по закон имам право. Друг е въпросът кой как тълкува правилата тук и определя избирателно зловредната пропаганда подстрекаван от теб и дружките ти. Да не мислиш, че само в този форум се забавлявам. Даркнета най-ми допада, не ми се налата да минавам на прокси вариант. Ти колкото и да се престараваш да ме предизвикваш за бан, няма да спечелиш нищо ако ме баннат отново. Ще си говориш сам като лудите и всички мнения несъгласни с твоето ще са за теб фейк!  Аз ще си остана същия "женомразец", а ти същия "умник" с фобия към Русия и руския народ. Искай да ти назначат американска охрана, за да спиш спокойно, че иначе ще сънуваш таласъми и зелени човечета!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, herkules2 написа:

Аз такива приятели

Естествено че нямаш . И няма да имаш . Природа бре. Аз нямам нищо против такива като теб. От дрени времена хомосексуализма и при човека и при животните е ФАКТ.

Никакви инквизиции не са могли да го премахнат, нито възпитание , нито насилие нито нищо . Ген и това си е.

Някои го бяха сметнали че сте 10 % от световното население. Ми живуркайте си там в мизерабъла си . Аз съм мъж, уважаващ и ценящ жените, тяхната сексуалност, тяхната компания, усмивка, жестове, чувства, взаимни чувства, и се гордея с това. :) 

Ти си мрази там ...

За дезинформационната война на рашистите :

https://www.segabg.com/category-observer/zasega-rusiya-pecheli-dezinformacionnata-voyna-zapada?fbclid=IwAR1vbYwOBoOXcXPMYD0sW0DjYgRamZGN0_tWmBODey9A1WBSFUewUDISMWg

Не е за хора които не четат внимателно :)

пп

И отново наритани

Цитат

"Русия получи пълна възможност да си подреди къщата и да се завърне в световната антидопингова общност за доброто на спортистите си и в името на спорта, но вместо това избра да продължи с измамите и отричането", заяви президентът на WADA Крейг Рийди.

Допинг скандалът с Русия започна през 2015 г. Тогава WADA откри мащабна схема за допинг, подкрепяна от държавата. Впоследствие Русия беше извадена от олимпийските игри в Рио де Жанейро 2016. Преди година WADA възстанови правата на Руската антидопингова агенция (РУСАДА), за което понесе много критики от международната спортна общност. Тогава страната се съгласи да предостави данните от московската лаборатория. WADA отчете това като успех, но по-късно обяви, че получената информация по всяка вероятност е манипулирана, заради несъответствие в някои данни.

https://www.svobodenforum.com/2019-12/izkhvrlikha-rusiya-ot-olimpiyskite-igri-i-svetovnoto-po-futbol/1032?fbclid=IwAR0jYr3ek08q3_kPLscmCLJ9Ilf51iKhumdFLLrGW-wr63WCsvEDCHexZ2Q

преди 4 часа, gagodrago написа:

Рублата е най-добре представящата се валута сред нововъзникващите икономики

Ти четеш ли си статитие освен заглавията ???

Цитирам :

Цитат

доходността по 10-годишните руски държавни ценни книжа се понижи до най-ниското си ниво отпреди анексирането на Крим на фона на смекчената политика от страна на централната банка и възобновения апетит към риск, съобщава Bloomberg.

Рублата се отърси от понижаването на цените на петрола и се насочва към най-добрата си седмица от март насам, а доходността по 10-годишните държавни ценни книжа, известна като OFZs, достигна най-ниското си ниво от 2013 г. насам.

Айде, не, мерси... Ще пропусна такива инвестиции ....  :laughing4:

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

wada наложи наказание на руските спортисти. Някога, когато правителство се намесеше в спорта, държавата се изключваше от съответната спортна организация. Какво да кажем сега, когато "световни" организации се използват за политически цели. Нищо! Защо ли?

оон - централа ню йорк, сащ

wada - централа монреал, канада

озхо - централа хага, холандия

Разбира се, само wada е някаква си антидопингова организация (разбирай антируска), другите са политически пионки на сащ. Наказанието на руските спортисти е пряка намеса на политика в спорта, която няма нищо общо с допинга. Доказателствата са толкова, колкото и за "химическата атака" в Сирия, т.е. няма ги. Но на тях не им и трябват, те си ги измислят. А какво да кажем за "чудовищата" Уйлямс или за "норвежките астматици" ... нищо чудно, че тази, която най-много писка за дори по-твърди санкции срещу Русия е именно норвежка - линда халеланд. Не мога да не призная, че имат един коментар, който е подходящ за този случай:

NO COMMENT!!!

Всъщност имам:

1764453817_.jpeg.90eb2ea12d3c346d784694c88d9c16d1.jpeg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, miro20 написа:

Естествено че нямаш . И няма да имаш . Природа бре. Аз нямам нищо против такива като теб. От дрени времена хомосексуализма и при човека и при животните е ФАКТ.

Никакви инквизиции не са могли да го премахнат, нито възпитание , нито насилие нито нищо . Ген и това си е.

Някои го бяха сметнали че сте 10 % от световното население. Ми живуркайте си там в мизерабъла си

Пак те е засърбяло някъде, и отново искаш някой да те начеше! И пак искаш да ти отговоря, за да ме баннат отново. Сигурно си в съдружие с власт имащите във форума и ги подстрекаваш да ме баннат, а мен да ти отговоря за да ме баннат! Природата си е природа, но аз имам много против такива като теб.....ходещи диагнози, дето уж са мъже, пък не са, и са грешка на природата! Разни джендъри мендъри и останалите девианти заедно с феминистките де с ген де с простотия налагат хомосексуални правила и дискриминират юридически нормалните хетеро-мъже, като ги принуждават да използват физическата си сила за да отстояват мъжествеността си и да оцеляват. Вярно е, че ненормалните сте 10% от населението, но заедно с феминистките финансирани от милиардерите, налагате политика на извратения, над Хр. свят и това все някога ще престане, когато хомо-феми извратенията прекрачи всяка граница на търпимост, и истинските мъже ликвидират това безумие.

преди 10 часа, miro20 написа:

Аз съм мъж, уважаващ и ценящ жените, тяхната сексуалност, тяхната компания, усмивка, жестове, чувства, взаимни чувства, и се гордея с това. :) 

:lol6:Знаеш ли баба ми какво би казала за мъж , като теб-женчо? Голям мъж.......като ла*но на дъжд!:lol6:И, кога ги уважаваш жените бе Мирчо, когато киснеш денонощно във форума? Сигурно ги уважаваш и цениш тяхната сексуалност, тяхната компания, усмивка, жестове, чувства, взаимни чувства, и се гордеш с това само във виртуалното пространство.:lol6:Живей си там с фантазиите си, че си мъж и обичаш жените виртуално, платонически , без да имаш реална представа за женската същност! То според такива като теб обичащи по този начин жените, днешният модерен мъж трябвало да е жена. :angry:

преди 10 часа, miro20 написа:

Е, и? Какво от това? Кой ще е губещият? Много важно, изхвърлили Русия от олимпийските игри по футбол?!? Те ще искат да я изхвърлят и от другите игри по политически причини с обвиненията по сценарий както до сега с химически оръжия и другите им измислени простотии от яд, заради нарастващото и международно влияние и ненадмината и военна сила. И с кого ще се състезават останалите състезатели освен със себе си. От тази западна простащина губещи са самите простаци, въобразили си, че са хегемони и могат да се разпореждат със света, а Русия само печели дивиденти и доказва огромната си мощ и недосегаемост, готова да смаже всеки агресор нахлул в териториите и. НАТО или МАТО ще станат на салата, ако прекрачат руската граница с измислен или какъвто и да е повод. Той и Ердоган вече се колебае на чия страна да застане. Жалко за нас, пак сме на погрешната страна! Макрон ли е, макарон ли е не знам, ама усети "дебелият" и започна да прави мили очи на Путин. НАТО бил в мозъчна смърт!!!!!:lol6:Запада не знаели страх,а?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, herkules2 написа:

но аз имам много против такива като теб....

да бе. Знам че нехаресваш такива като мен които се забавляват с жени, харесват жени, приятна им е компанията.

Затова мен няма как да ме "обидиш" . Само се забавлявам как един  който демонстрира всичкия комплект гейски признаци, и някаква болезнена омраза към  женския пол , ми обяснява как другите били гейове, а той  не :) 

преди 13 часа, crazy katon написа:

Някога, когато правителство се намесеше в спорта, държавата се изключваше от съответната спортна организация. Какво да кажем сега, когато "световни" организации се използват за политически цели. Нищо! Защо ли?

Е то точно за това е наказанието на РФ. Че  фалшификациите и манипулирането /многократно/ на пробите и тестовете е станало тяхна  държавна политика.

Цитат

Допинг скандалът с Русия започна през 2015 г. Тогава WADA откри мащабна схема за допинг, подкрепяна от държавата. Впоследствие Русия беше извадена от олимпийските игри в Рио де Жанейро 2016. Преди година WADA възстанови правата на Руската антидопингова агенция (РУСАДА), за което понесе много критики от международната спортна общност. Тогава страната се съгласи да предостави данните от московската лаборатория. WADA отчете това като успех, но по-късно обяви, че получената информация по всяка вероятност е манипулирана, заради несъответствие в някои данни.

а Русия само печели дивиденти и доказва огромната си мощ и недосегаемост, готова да смаже всеки агресор нахлул в териториите и.

И кой нахлувал някъде си бре :) :)  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, miro20 написа:

Знам че нехаресваш такива като мен които се забавляват с жени, харесват жени, приятна им е компанията.

То такива като теб мъже със забрадки никой не харесва, още повече жените. Ти може да искаш да се забавляваш с жени, ама те дали искат такъв мъж-женчо със забрададка, дето само червило не си е сложил, за да изглежда още по-женствен и да мине за жена сред женска компания, та някой мъж да го сбърка с жена! Харесвай си ти жените, те гейовете могат само да харесват жените, и само с харесването си остават, а деца не могат да им направят!

преди 1 час, miro20 написа:

И кой нахлувал някъде си бре :) :)  

Явно си бавноразвиващ се и не схващаш!:angry: Казах, че който посмее да нахлуе на руска територия ще яде бръмбалото, а западни апетити много, ама смеят ли?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

никой не харесва, още повече жените

Вече и от името на всички жени ли говориш :laughing4:

Гърчи се там задавен в женомразията си ... А аз ще си харесвам и уважавам жените, и се радвам на взаимност. :)  При теб съм сигурен е точно обратното :)  

И не, не си гей, ама никак даже. Ти си най мъжкарския мъж на света :laughing4:

който посмее да нахлуе на руска територия ще

И кой напира толкова да напада РФ бре ??? :)

Не виждаш ли че всеки руснак, който има пари и възможности, първата му работа е да се изнесе някъде в "злия загниващ Запад " :)  Заедно със семействата си и парите си.

За отстраняването :

пп

А Путя се прояви отново като патологичен лъжец за застреляния в Германия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, herkules2 написа:

То такива като теб мъже със забрадки никой не харесва, още повече жените. Ти може да искаш да се забавляваш с жени, ама те дали искат такъв мъж-женчо със забрададка, дето само червило не си е сложил, за да изглежда още по-женствен и да мине за жена сред женска компания, та някой мъж да го сбърка с жена! Харесвай си ти жените, те гейовете могат само да харесват жените, и само с харесването си остават, а деца не могат да им направят!

Явно си бавноразвиващ се и не схващаш!:angry: Казах, че който посмее да нахлуе на руска територия ще яде бръмбалото, а западни апетити много, ама смеят ли?!

Представяте ли си го бай Мирчо, един месец непрекъснато да мели на жена си дежурните му теми за Путин, руснаците и "соца" и на края на оная като и дойде до гуша от него, и нервите и не издържат, сигурно ще почне да го налага с точилката.:giggle1:

-------------------------------------------

на 1.12.2019 г. в 22:49, miro20 написа:

Основния въпрос е как да се накаже един доказан агресор, извършил военно анексиране на чужда територия, в разрез със всички международни и човешки закони и морал.

Какво предлагаш ти например за такива нарушители ?

Как трябва света да реагира по цивилизован начин на такава агресия, без да праща танкове и бомбардировачи ???

Всички ревете санкцитие нямали ефект губел единия гбел другия... .бла бла бла.. имат ефект и още как....

Но не е това ОСНОВНИЯ въпрос.

И защо според теб на руснаците им трябват санкции и ограничение от международните пазари за да развиват своята индустрия ????

ХА-ТАКА:

САЩ МОГАТ ДА НАЛОЖАТ САНКЦИИ НА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БОЙКО БОРИСОВ СКОРО, ЗАРАДИ ТУРСКИ ПОТОК

:giggle1:

За разлика от Германия обаче, България едва ли може да издържи на натиска от страна на САЩ. Руският президент Владимир Путин наскоро предупреди, че ако България продължи да бави доизграждането на газопровода, проектът ще намери друг маршрут.

И „Северен поток 2“, и „Турски поток“ целят да доставят газ за клиенти в Европа, като заобикалят Украйна. Русия иска проектите да бъдат готови възможно най-скоро в контекста на дългосрочния ѝ договор за транзит с Украйна, който изтича на 31 декември 2019 г.

Американските санкции биха подпомогнали Украйна, в момент, когато тя се опитва да договори обема на бъдещите транзити на газ през нейната територия. Нещо повече, резултатите от резервациите на капацитет от "Балкански поток" са необичайно непрозрачни за стандартите на този бизнес, посочват експерти.

Попитана за коментар, Европейската комисия (ЕК) не беше готова да даде незабан отговор.

https://www.investor.bg/energetika/472/a/sasht-obsyjdat-sankcii-sreshtu-turski-potok-i-severen-potok-2-294747/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, miro20 написа:

А аз ще си харесвам и уважавам жените, и се радвам на взаимност

Ще се радваш на взаимност друг път. Харесвай си и си уважанай жените с тая забрадка в женската компания, докато някой мъж те хареса и "уважи" подобаващо.

Ти си най мъжкарския мъж на света

Такъв съм си и съм силен много, а ти нямаш никаква представа колко!

преди 1 час, gagodrago написа:

Представяте ли си го бай Мирчо, един месец непрекъснато да мели на жена си дежурните му теми за Путин, руснаците и "соца" и на края на оная като и дойде до гуша от него, и нервите и не издържат, сигурно ще почне да го налага с точилката.:giggle1:

Абе той първо да се ожени, ама като кисне постоянно тук надали ще се случи. С тая забрадка най много да се омъжи. Те джендърите били многополови, а пък гей-джендърите ги приемат само в женски компании и там измислят разни истанбулски конвенции . В мъжките ги пребиват и ги натирват обратно с или без конвенция

И кой напира толкова да напада РФ бре ??? :)

Не виждаш ли че всеки руснак, който има пари и възможности, първата му работа е да се изнесе някъде в "злия загниващ Запад " :)  Заедно със семействата си и парите си.

Е то ти ги изкара всички руснаци без пари, щото са си още 140 милиона. Интересно как така френски актьори поискаха руско гражданство? Сигурно са станали бедняци и са решили че са равнопоставени с руснаците. А да нападнат РФ мераклии много, само че не им стиска, защото добре знаят какво ще им се случи. "Богатият" запад все ламти за руските природни богатства. Очите им пълни, ръцете им празни. Русия даром не ги дава, а ще им ги продава, и на който не му харесва, ще остане без горива. Със санкциите си могат да се избършат там, където слънце не огрява! А на нас Господ да ни е на помощ, ако пламне война между запада и Русия, заради западните амбиции да се домогнат до богатствата и!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, herkules2 написа:

Интересно как така френски актьори поискаха руско гражданство? Сигурно са станали бедняци и са решили че са равнопоставени с руснаците.

Да, много интересно . Само че наивни лаици като теб хал хабер си нямат че те това го правят заради високите данъци които богатите плащат във Франция.

А малкото, но влиятелни милиардери в РФ нищо такова не плащат. Само цоцат :)  

Къде тогава се питам е социално справедливото общество  ? ? Къде са постигнали  социализма ?  Защо това са страните от "злия Запад" ??? Имате ли обяснение, другари ?

Та.... затова Депардио например, е с руско гражданство. Щото да не плаща високи данъци .Не защото иска да е руснак :) 

Ама познай къде живее ?

Ш са сетиш ли ? :) 

Не и в РФ.

преди 15 минути, herkules2 написа:

Ще се радваш на взаимност друг път

Да, и се радвам и в момента. Гърчи се в женомразските си простотии и мизерабъла на "жената дето не е човек , дето е само за възпроизвеждане и нищо друго " .

Проблема ти е че никога, ама никога няма да имаш нормален семеен живот.  Сигурно спиш с девствен пояс, да не би някоя феминистка да ти отхапе мъжеството  :)

Затов аи бягаш в хомосексуалните си компани само и единствено съставени от мъже.

Няма лошо.... търси си спасението .

Защото за мен , ще ти повторя, живот без жена не е живот. 

Да живея в синхрон и разбирателство с жена, равноправно и с достойнство е мое мото и щастие.  За теб това е кошмар.

Ти си на обратния полюс... Съжалявам те. Ти си на "другия бряг" ... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мирчев, я кажи жена ти как издържа да и мелиш на главата нон-стоп за "соца", Путин и руските шпиони?

Признай си, жена ти загрява ли ти гърба профилактично с точилката?:giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, miro20 написа:

Да, много интересно . Само че наивни лаици като теб хал хабер си нямат че те това го правят заради високите данъци които богатите плащат във Франция.

А малкото, но влиятелни милиардери в РФ нищо такова не плащат. Само цоцат :)  

Къде тогава се питам е социално справедливото общество  ? ? Къде са постигнали  социализма ?  Защо това са страните от "злия Запад" ??? Имате ли обяснение, другари ?

Та.... затова Депардио например, е с руско гражданство. Щото да не плаща високи данъци .Не защото иска да е руснак :) 

Няма смисъл да ти давам примера с лисицата и гроздето. То ти си имаш хабер за всичко. В Русия не били плащали данъци?!? Интересно, от къде тогава имат пари за превъоръжаване и наваксване, че и изпреварване на богатия запад във военно отношение след Горбачов и пияницата Елцин? На теб никой не може да ти обясни нищо, защото си късоглед и не виждаш реалността. Никой не може да диктува условия на Русия, само дето ти не можеш да го проумееш. Ако ще цялата и територия дя е обградена от западните хиени, пак няма да я уплашат. Руснаците ще ги опукат без да им мигне окото, ако бъдат предизвикани и вече  имат и с какво. Свикнали са да воюват и въобще не се страхуват. Да му мислят западняците, дали искат да умират, заради просташки амбиции от отминали времена?

"жената дето не е човек , дето е само за възпроизвеждане и нищо друго " .

Добре че си го проумял най-после, можеше да го прочетеш и в подписа ми!

Проблема ти е че никога, ама никога няма да имаш нормален семеен живот.  Сигурно спиш с девствен пояс, да не би някоя феминистка да ти отхапе мъжеството  :)

А сега де! От 26 години вече съм женен и според теб нямам нормален семеен живот?!? Ти, след като не си женен, нямаш деца, сигурно не си и помирисвал жена, сигурно имаш много нормален семеен живот? С девствен пояс гледай да спиш ти, че стая забрадка някой мъж може да те сбърка с жена и да те изплющи по погрешка. Моето мъжество принадлежи на жена ми, а аз се гнуся от феминистки и феминисти! За това няма такава опасност каквато на теб ти се иска.

Защото за мен , ще ти повторя, живот без жена не е живот. 

Ясно, не ти остава друго освен да се самоубиеш, след като още нямаш жена и не си женен, а без жена за теб това не е живот.

Ти си на обратния полюс... Съжалявам те. Ти си на "другия бряг" ... :)

Така е! Аз съм на правилния бряг. Женен съм и имам деца. На обратния полюс или на "другия бряг" на който си ти, никога няма да отида. За да си още по убедителен сложи си червило и си оскуби веждите, като си обуеш обувки на токчета. Ще ти отива на забрадката. После излез на 8-ми март да протестираш за права и против насилието над жени! :lol6:Давай, измислете с ортаците ти още една ИК, пък може и да ви се получи с хомосексуализма-джендърството!

преди 6 минути, gagodrago написа:

Признай си, жена ти загрява ли ти гърба профилактично с точилката?:giggle1:

Абе той е женен за форума, а жените са само във фантазията му и си ги обича виртуално! Хомосексуалистите не се женят за жени!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И кой е казал че в РФ не плащат данъци ??? :)

КАзах че избяга от Франция , където данъците върху богатите са доста по жестоки !

Което пък е тема за друг размисъл - къде е див капитализъм и къде се облагат повече богатите и има повече социални закони .

Та, по документи и паспорт е гражданин на РФ , но живее в Белгия :)  Що така не ще да живее там,  идея си нямам :)  

Една скоба... Даже в РФ човека не плащал данъци, даже го осъдили , само че не могли да намерят имущество което да отнемат или запорират...

Цитат

Известный французский актер покинул Францию, чтобы не платить налог на богатство, и сейчас живёт в Бельгии. В январе 2013 года Депардье получил российское гражданство. Соответствующий указ подписал президент России Владимир Путин. Тогда власти Мордовии предоставили ему квартиру в Саранске. Однако актёр не стал жить в России.

Летом 2018 года стало известно, что Депардье попал в число должников по налогам в Мордовии. Судебные приставы начали исполнительное производство. Однако через две недели оно было прекращено, так как приставы не сумели отыскать имущество Депардье, чтобы наложить на него арест.

Смяяяятай :)

Останалите  ти гърчове наистина не заслужават коментар.

Много те е яд че има хора които харесват жени и не споделят твоите дискриминационни женомразски простотии и изцяло гейски наклонности. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, miro20 написа:

Една скоба... Даже в РФ човека не плащал данъци, даже го осъдили , само че не могли да намерят имущество което да отнемат или запорират...

Я чувай! Каква велика мисъл? Значи осъждат го в РФ, обаче няма какво да му вземат или запорират. И защо ще им е на руснаците да бягат на запад, дето ще ги осъдят само защото са руснаци и ще им вземат и това, с което са избягали? Тя тази еврейска "гениалност" отдавна се практикува на запад. На този , който има много, ще му се даде още, а на този дето няма, ще му се вземе и това дето има!

преди 8 часа, miro20 написа:

Много те е яд че има хора които харесват жени и не споделят твоите дискриминационни женомразски простотии и изцяло гейски наклонности. :) 

Е, то ще излезе, че ме е яд и на себе си, защото имам у дома три жени и си ги харесвам такива, каквито са. Сигурно в ислямския свят и в страни като Дубай, Кувейт и останалите ОАЕ, дето са с шериат и със закони-женомразски простотии ще да са изцяло с гейски наклонности, пък се роят като зайци и имат почти най-висок стандарт на живота в света! До сега не ми е известно гейове да се плодят. Все чужди деца осиновяват и измислят разни конвенции за това, а ти не каза колко деца имаш, осиновени или твой, след като подкрепяш ИК?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я чувай! Каква велика мисъл? Значи осъждат го в РФ, обаче няма какво да му вземат или запорират. И защо ще им е на руснаците да бягат на запад, дето ще ги осъдят само защото са руснаци и ще им вземат и това, с което са избягали?

Нещо въобще не ти разбрах глупостите. :) 

Ти сам разбра ли какво казваш ? или като Мегз устата ти върви по напред от мисълта и последната никой не може да я догони :) :)

Е, то ще излезе, че ме е яд и на себе си

Ти сам отдавна си се определил какъв си . Женомразец с изцяло дискриминационни разбирания спрямо женския пол, плюс величание на мъжките хомо компании без жени, забавления без жени, работа без колежки жени, величаене на шериатсктие принципи спрямо жените, плюс оная твоя велика мечта за "възпроизвеждане на мъжете без жени" .

Нещо греша ли ? НЕ , нали ? Ето това си ти . И е очевидно колко си "уж мъж" :laughing4:

Аз няма какво да добавя. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, miro20 написа:

Нещо въобще не ти разбрах глупостите. :) 

Ти сам разбра ли какво казваш ? или като Мегз устата ти върви по напред от мисълта и последната никой не може да я догони :) :)

Абе ти много работи не ги разбираш, ама си ги коментираш и то "най-компетентно"! Пояснявам за бавноразвиващите се, че това е отговор на твоята риторика! Защо ще им е на руснаците-забогатели малко да бягат от Русия, след като на запад ще им го отнемат с високи данъци? Че то от България избягаха вече близо 2 милиона българи след "демокрацията" по западен образец. А по твоята логика ще излезе, че над 30 милиона руснаци са избягали от Русия, или се готвят да избягат!

преди 12 часа, miro20 написа:

Ти сам отдавна си се определил какъв си . Женомразец с изцяло дискриминационни разбирания спрямо женския пол, плюс величание на мъжките хомо компании без жени, забавления без жени, работа без колежки жени, величаене на шериатсктие принципи спрямо жените, плюс оная твоя велика мечта за "възпроизвеждане на мъжете без жени" .

Нещо греша ли ? НЕ , нали ? Ето това си ти . И е очевидно колко си "уж мъж" :laughing4:

Аз няма какво да добавя. 

Да, определил съм се като мъж с патриархали разбирания, както всички нормални патриархални мъже! Дискриминация по пол е понятие измислено от феминистките за да да се изравнят с мъжете без да притежават мъжки способности и качества, а мъжкото величие се е доказало в исторически план. Всичко сътворено в този свят от възникването на човечеството до сега е от мъжете! Мъжките забавления без жени са защото жените нямат физическата сила на мъжете и не могат да отговорят на предизвикателствата относно хоби или възможности, и ще са пречка за победа на отбора. Ако във футбола се вкарат 5 или 6 жени от 11 играчи, отборът няма да има никакъв шанс срещу изцяло мъжки отбор! Работа без колежки е за предпочитане, защото колежките не са способни колкото колегите в мъжка професия, пример:  .....в авто сервизите освен касиерката други жени няма, и ако има сервизът няма да има авторитет и качество на работата, и никой няма да го предпочита. Шериатските принципи са копие на Крумовите закони и спазването им е от всички. Жените имат едно единствено предназначение, което природата (Господ) им е отредила (виж подписа ми),  всичко останало е задължение на мъжа, а за да бъдат изпълнявани природните задължения на мъжете за поддържането на човешкия род, женитге не трябва да се месят (бъркат) в мъжките дела. Възпроизвеждането на мъже без жени ще е наложително, заради арогантното отношение на женския пол опиянен от феминистичната отрова и чувство за незаменимост. Джензър-науката "доказва" несъществуващи неща, за това необходимостта за репродукция на мъже без женско участие ще бъде наложителна. Миро, ти постоянно човъркаш там, където ще се размирише с определена цел! Пак подготвяш почвата за моя бан. В това, че ти си хомосексуалист има много лошо, защото аз мразя хомосексуалистите и феминистките еднакво. В моята компания не могат да припарят нито феминистки (дето щели да ми бъдат равни), нито хомосексуалисти, от които ме е гнус в прекия смисъл на думата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, herkules2 написа:

Миро, ти постоянно човъркаш там, където ще се размирише с определена цел!

Ами.... не знам за добро или лошо , но съм се доказал че умея да накарам хората да се изтипосат такива каквито са.

Какъв си ти, казах в предния пост, сега само се дозакопаваш сам :) 

Това е.

Забавлявай се си там в хомодружинките , мрази си женския пол, но хайде не обиждай нас, истинските мъже харесващи и уважаващи жените,  с идеологии към които се припознаваш : )

Защо ще им е на руснаците-забогатели малко да бягат от Русия, след като на запад ще им го отнемат с високи данъци?

Ми айде сети се де ? Щото никой нормален човек не иска да живее в такъв режим , в такъв див крадлив капитализъм и незачитане на елементарни човешки права.

Пояснявам за бавноразвиващите се, че това е отговор на твоята риторика!

Не, това не е отговор на моята реторика. Примера с Депардио няма нищо общо , но и ти както винаги не си разбрал нищо.

Къде сравняваш руснаците с чужденците ??

А по твоята логика ще излезе, че над 30 милиона руснаци са избягали от Русия, или се готвят да избягат!

Ами да, повечето биха искали, но не могат.

И не го казвам аз, а :

https://www.dw.com/ru/более-40-процентов-российской-молодежи-готовы-уехать-из-страны/a-47350846

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Факти , а не празнословна пропаганда :

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За пръв път виждам  от теб клип за кримския мост :)  :laughing4: наакахте се с тази пропаганда.

Иначе по темата... :

Илиан Василев:
Целият съм в слух - Русия щяла да отговори на санкциите на САЩ срещу Северен и Турски поток - 2. Интересен и напълно нестандартен ход. И най-вече асиметричен.
Ето и моето предположение - намаляват цената на природния газ в Европа наполовина и правят американския ВПГ неконкурентен!? Направо Вашингтон ще се разтрепери в обувките си.
Ще спре вноса на американски стоки - уупс, вече го направиха.
Ще вдигне цената на суровия нефт - и там не става. САЩ са на път да поставят нов рекорд от 13 милиона барела на ден.
Ще спрат износа на руски технологии за Америка? Това си е сериозна заплаха.
Не, сетих се, това направо ще разбие Америка - ще спрат да се намесват във вътрешните им избори и това ще принуди американците сами да си избират президента.
Това си е направо термоядрен удар. Дано Медведев не се досети.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...