Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 14 минути, herkules2 написа:

Абе ти не гледай в чуждата чиния, а гледай какво има в твоята. Русия никога повече няма да се доверява на стар хайдук като САЩ. Нека си гледат олигарсите и мафията у тях си, и да не берат грижа за Русия. Разум щял да налива хайдукът, за да може да граби безпроблемно, най-богатата държава в света. И руснака-обикновения не го мисли. Живее си щастливо и е сигурен за утрешния си ден, защото има пре-достатъчно и не му трябва повече, за да си живее живота. По време на социализма и след това в Русия просяци не съм виждал, защото съм ходил и в Москва. Докато просяци в САЩ колкото искаш има дори и сега.  Преди седмица се върна мой приятел от Ню Йорк. Голяма мизерия било там където живеел, и той бил най-заможният, защото работел ПВЦ дограма със собствена фирма. Около него само крадливи и наркотизирани подобия на хора, повечето черни. Виж се ти как живееш и пак си помисли, дали си по-добре живеещ от обикновения руснак?

LOS ANGELES, USA

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, herkules2 написа:

По време на социализма и след това в Русия просяци не съм виждал, защото съм ходил и в Москва.

Нормално - студа бързо се справя с тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, herkules2 написа:

Я пак си помисли, коя е причината за случилото се в Грузия? Пък за Украйна.........що рече??? Имало ли е въобще такава държава, докато Русия не я направи такава? И, колко процента от населението там не са руснаци и от какъв зор Хилари ще прави Майдана с 5 милиарда долара без успех? От кога Усраинският език е официален.

Абе ние югозападна България признахме с ентусиазъм за отделен народ и държава, капиталистическо изтрещяване. Що Испания не вдигне ръце от Каталуния, и да кажат, ми хубаво кво толкоз на Ви га територията и името Ви признаваме на Северна Каталуния, или квото там си измислят ония отцепниците. Просто България като васал на ФАЩ и сметище на ЕССР, въобще няма думата, ама за нищо важно. Пускат ни фъндък с някои незначителни нещица, да има нещо за отчет на евродупедатите ни, че уж са свършили някаква работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, sliderum написа:

. Що Испания не вдигне ръце от Каталуния, и да кажат, ми хубаво кво толкоз на Ви га територията и името Ви признаваме на Северна Каталуния, или квото там си измислят ония отцепниците

Щото си нямат Коминтерн. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.vesti.bg/sviat/makron-evropa-e-na-ryba-na-propastta-nato-v-mozychna-smyrt-6101799

Най-после си призна! НАТО в мозъчна смърт. Е, И? Сега какво? Без Турция НАТО е смехория и пародия на военна машина. Само сърбите могат да го опукат, а и имат с какво, че и защо. Пак сме избрали грешния съюз! Още ще си признае Макрон. Ще му стане ясно, че няма по-голяма военна сила в света от Русия! А, и Китай не е за подценяване. САЩ си подвиха опашката.......страх лозе пази!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много мощно изказване на Кедми. Ей ся ще го чуя мощно... Ама айде ще пропусна :) 

Не за друго, само заради заглавието ти . Още повече от зомбоящика Россия 1 :laughing4:

Дори никой няма да разбере че простотиите които цитираш , нямат нищо общо с темата. Щото никой и не ги гледа :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Даже и в Европа започнаха да разбират....Ама те от 400 години насам си го знаят !

Само на нашите тъпаци (те , и тук в сайта) няма да им просветне ..... защото са тъпаци :

herkules2   Извинявай , че се дублираме в известна степен , ама така трябва - да се набие като мисловна матрица в канчето на тъпаците , защото те собствено мислене си нямат...:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Основният проблем не е само наш . Той е световен :  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, by_chechi написа:

Основният проблем не е само наш . Той е световен :  

Основният проблем е наистина световен. Гладките мозъчета се подлагат на финно полиране с цел да не остане нито една гънка от хора като тези в клипа. Тези хора по нищо не се различават от фашистите за които говорят. Ползват същите методи за манипулирани на тълпата и говорат с пламнали от злоба очи за убийства .Те не се усещат как със сатанинска злоба говорят как са вкарали ракета в спалнята на врагът си и там всичко е наред няма проблеми. Божия заповед като "Не убивай" за тях няма. Но когато заговорят за конкурентът си САЩ там вече той става по черен и от дявол . По принцип не гледам клипове качени от by_chechi съжалявам че си изгубих времето с този .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, lsmurf написа:

Основният проблем е наистина световен. Гладките мозъчета се подлагат на финно полиране с цел да не остане нито една гънка от хора като тези в клипа. Тези хора по нищо не се различават от фашистите за които говорят. Ползват същите методи за манипулирани на тълпата и говорат с пламнали от злоба очи за убийства .Те не се усещат как със сатанинска злоба говорят как са вкарали ракета в спалнята на врагът си и там всичко е наред няма проблеми. Божия заповед като "Не убивай" за тях няма. Но когато заговорят за конкурентът си САЩ там вече той става по черен и от дявол . По принцип не гледам клипове качени от by_chechi съжалявам че си изгубих времето с този .

За да може да ти вярват, че разбираш от финост, махни едното "н", следвайки финия (общо взето означава "точен") израз. Не е празно дърляне, щото говориш за последния щрих на ордьовъра маньовъра ше'д'ьовъра. 

Кът си рекъл "фашизъм" - не виждам за какво лошо говориш. Още малко... и ще кажеш, че расизмът е лош? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Дингири Банда написа:

За да може да ти вярват, че разбираш от финост, махни едното "н", следвайки финия (общо взето означава "точен") израз. Не е празно дърляне, щото говориш за последния щрих на ордьовъра маньовъра ше'д'ьовъра. 

Кът си рекъл "фашизъм" - не виждам за какво лошо говориш. Още малко... и ще кажеш, че расизмът е лош? 

Благодаря за урока по правопис. Той щЪ знаЙш е последното нещо за което мисля когато пиша коментари . Добре е че ми и обясни какво означава фин щот щях да си умръ без да съм го научил. Хубаво е че се появяват нови хора със знания в съответната област та да ни повдигнат малко нивото , обаче преди да правиш такива забележки не е лошо да прочетеш правилата на форума защото може де излезе че ги нарушаваш.

Та тъй по същество . За мен специално фашизъм е нещо действително лошо донесло на света много мъка. За расизмът да , ще кажа че е лош . Не съм против някой да си има своите расистки убеждения стига да не ги налага на останалите и да не дискриминира други хора защото не са от "правилната" раса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, lsmurf написа:

По принцип не гледам клипове качени от by_chechi съжалявам че си изгубих времето с този .

Всеки който е обърнал внимание на неговата пропаганда, стига до този извод.

преди 6 часа, lsmurf написа:

Ползват същите методи за манипулирани на тълпата и говорат с пламнали от злоба очи за убийства .

И  то в пъти по усилена злоба и проапганда. Много пъти съм споменавал - Гьобелс ряпа да яде спрямо медйните координирани операции и пропаганда на ФСБ/ГРУ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...