Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Myanmar

Чие тяло е по-красиво - женското или мъжкото?

Е?  

13 гласували потребители

1. 1. Изберете:

• Мъжкото
    • Женското
    • На добре охранен тапир

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

преди 2 часа, sliderum написа:

На мен най ми харесва тялото на 25 килограмово кюлче злато, с проба .9999

Да не би да искаш 25кг сребърен слитък 24 карата? 😎

Към авторката - къде са позициите 'и двете' и 'никое'? Оцеката на тялото на противоположния пол винаги ще се базира на сексуално привличане - това е генетично заложено в нас.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Maleficient написа:

Ултра неясно, какво обсъждаме?

Да де, аз гласувах първо и после прочетох темата ;) За мен мъжкото е по-красиво, щото може и да се оформи доста различино от дадеността.  Женското няма как да се оформи, освен със силикон. При мъжа ако решиш да си оформиш тялото, имаш може би 20 пъти повече възможности отколкото при жената. Лчино аз съм свалял по 20 килограма за 2-3 месеца, дори тая година като реших зимата, свалих 10 килограма и си пооформих тялото. Тоест, мъжа има доста по-големи възможности за въздействие върху тялото, отколкото при жената. При Жената пречи и друго. След раждане от напъна се притиска и унищожава жлеза или точка ( да ме извинят докторите, чул съм го от доктор), отговаряща за регулирането на мазнините. Тоест, жената ражда, напъва се, и в много от случаите вече не може да си свали мазнините. Това от напъна при раждане. Затова и след разждане доста често една жена си остава пълничка, което не е неприятно, но е факт ;) . При мъжа няма раждане, мъжа може да си оформи тялото както иска. Приерно спира цигари и алкохол, няма никакви, ама никакви проблеми! Разбира се, трябва и малко книжки да почете, да помисли малко какво прави и висичко е в релси след макс 3-4 месеца! Затова за мен тялото на мъжа може винаги да е по-красиво от това на една жена. Може би някои си представят девойки на 16-18 и си викат - нема по-красиво от това...е да :) 

преди 3 часа, DarkEdge написа:

Да не би да искаш 25кг сребърен слитък 24 карата? 😎

Към авторката - къде са позициите 'и двете' и 'никое'? Оцеката на тялото на противоположния пол винаги ще се базира на сексуално привличане - това е генетично заложено в нас.

Опа, не съм педал, не съм джендър, не съм манаф. харесвам си закръгклени женички най вече :P

преди 6 часа, bojoviki написа:

Не знам каква е идеята,ама бас хващам,че за жените,мъжкото тяло е по-хубаво.И обратно,за мъжете,женското тяло е по-хубаво.

Не го казвай това на половинката си ;) Аз си бях закачил плакати на културисти и на известни жени. Оказа се, че половинката видя доста грозна ситуацията с жените, та и ги махнах :P  Останаха си само културистите. 

Така. Преди години четох(гелдах) една статия(предаване) за красотата. Замисляли ли сте се, защо жълтите харесват най-вече жълти, черните черни, а белите бели? Според едно изследване, човек осреднява образите. Тоест, ако си българин и срещаш само бели, ще харесваш най-вече и бледолики. От там нататък ти сравняваш лицата, които виждаш всеки ден. В един момент се оказва, че човек харесва някакво усреднено, несъществуващо лице и това е неговия идеал. Ако не греша, тая тема бе засегната преди много години в предаването "Всяка Неделя" на Кеворк Кеворкян. Може и да греша, че бе доста отдавна. Та колкото и да се бием в гърдите, то ние харесваме нещо осреднено, което виждаме, дори то да не съществува ;) Ей и затова мъжа почти никога няма нищо против леко закръглени жени, но се отвращава почти винаги от скумрии и дебелани с по метър и 50 талия.  За жените понятие си нямам, но няма как да е различно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аа . . . моля ви се другари и другарки, бъдете европейци и не дискриминирайте "различните" хора. Защо в анкетата липсват детски и транссексуални тела? Това е чиста дискриминация на хомосексуалистите и педофилите. И добре, че сравнението е на човешки тела, че иначе можеше и зоофилите да са дискриминирани в тази тема ,но сега се сещам, че и некрофилите са хора, и те виждат красота и сексапил в мъртвите човешки тела. 

Надявам се от написаното по-горе схващате, какво искам да кажа, макар и с доза ирония. Няма единно понятие за красота. Нормалният мъж вижда красота в женското тяло, и обратното. Пък и в днешно време куп извращения са силно популярни и пропагандирани. Дори и група нормални мъже да попитате, какво е за тях красиво женско тяло, те ще ви опишат коренно различен тип жени. Едни харесват тъмни, втори светли, трети харесват слаби, четвърти ги привличат закръглени, пети ниски, шести високи. Красотата е силно субективно понятие. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Myanmar написа:

Абстрахирай се от сексуалното влечение.

В тоя случай човешкото тяло е по-красиво. Всяко човешко тяло което не прилича на човек, а на животинско е грозно.

Принципно красивото тяло е с определени пропорции и всяко отклонение от въпросните го прави неприятно, но да не забравяме, че някои хора са с влошено зрение.

Що се касае за така наречените творци на художествени произведения, то те акцентират или на красивото или на грозното, а всички така наречени религиозни хора, пък изтъкват своя регал в своите илюзорни тотеми или в своите икони. За един атеист пък важно е неговата вътрешна естетика, той се стреми да подражава на действащото модно течение, за да изтъкне, че е модерен. За един Егоист пък той е съвършенството и всичко останало е грозно.

Леле колко ограничен избор в твоята анкета. :) Изискваш да се абстрахираме от сексуалното, а във анкетата ти е заложено именно това. :) Добре, че все пак не е чиста анкета, т.е. има и процент които няма да гласуват, ;)  т.е. няма да изберат. :) 

п.п. Интересно животно си избрал като трети вариант. Хм ... Някаква мечка с дълъг нос?! :) Скрита сексуалност, мда ... не е кон, нито хипопотам, но обича прясна трева. :) Това ли предлагаш, а?! :) Т.е. за теб това са необходимите "очила", за да видиш красивото, а?! :) 

Леле ..... колко "пастири" имало тук ... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, Myanmar написа:

Нещо не ти обяснявам. Ти обикаляш темите да обясняваш, че не ги разбираш. Замисли се дали проблемът не е в теб.

Чак да се замислям, айде друг път?!

Почвам да си мисля обаче, дали човек, който иска да обясни, че разбиранията за красотата на женското тяло са клише, не е ...хомо?! След това "през погледа" на различни о-ценители ( патолог, художник, спортист, учен), колко различни могат да са доводите в полза на едното или другото. 

Накрая, женското тяло, само заради това, че може да износва и ражда живот, е много по-сложно и съвършено (че "полезно" няма да прозвучи добре).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айдееееееее и този автор пишман стана, че пусна анкета. :D

То са психоанализи относно него, относно анкетата и мнението му. То са старите клишета как "за всеки влак си има пътници" и "всеки мъж харесва различен тип жени". 

Как не може веднъж някои хора да са по-задълбочени и не-банални.

Сега пък, женското тяло било по-сложно, защото ражда, затова излиза че е и по-красиво. Ново двайсет. :D

Само и само да не признаят, че мъжкото с неговата мускулатура и структура, в повечето случаи е по-красиво от поне 90% от жените.

Красивите жени са около 5-10% от всички жени и това съм го видяла още от малка. Точно тези, които аз виждам като красиви, получават доброто отношение на мъжете . Още от училище е така. Другите са игнорирани или обиждани на база недостатъци във външния им вид.

Мъжете рядко обиждат друг мъж на база външен вид, което навежда на мисълта, че по-трудно намират недостатъци при собствения си пол или те не изпъкват толкова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Mediterranean написа:

То са психоанализи относно него, относно анкетата и мнението му. То са старите клишета как "за всеки влак си има пътници" и "всеки мъж харесва различен тип жени". 

Я пак прочети какво писах! Няма такова нещо, като "всеки мъж харесва различни жени" и това е научно доказано!!!!

преди 19 часа, Soviet Soldier написа:

Аа . . . моля ви се другари и другарки, бъдете европейци и не дискриминирайте "различните" хора. Защо в анкетата липсват детски и транссексуални тела? Това е чиста дискриминация на хомосексуалистите и педофилите. И добре, че сравнението е на човешки тела, че иначе можеше и зоофилите да са дискриминирани в тази тема ,но сега се сещам, че и некрофилите са хора, и те виждат красота и сексапил в мъртвите човешки тела. 

Надявам се от написаното по-горе схващате, какво искам да кажа, макар и с доза ирония. Няма единно понятие за красота. Нормалният мъж вижда красота в женското тяло, и обратното. Пък и в днешно време куп извращения са силно популярни и пропагандирани. Дори и група нормални мъже да попитате, какво е за тях красиво женско тяло, те ще ви опишат коренно различен тип жени. Едни харесват тъмни, втори светли, трети харесват слаби, четвърти ги привличат закръглени, пети ниски, шести високи. Красотата е силно субективно понятие. 

Абсолютно грешно мнение. Жaлко, че никой тук не разчита на науката за да разбере, че е същото лайно и че харесава това, което харесва комшията му :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Кико написа:

Я пак прочети какво писах! Няма такова нещо, като "всеки мъж харесва различни жени" и това е научно доказано!!!!

Ти не си го казал. Аз с твоето мнение съм горе-долу съгласна.

За осреднения образ не съм напълно съгласна, защото аз примерно защо харесвам азиатци, като съм българка и винаги съм живяла в България!?!

Е, като бях малка вярно до нас имаше някакво посолство на азиатци,но не съм виждала кой знае колко много. :D 

Плюс това африканците масово харесват бели жени. А много от белите жени харесват мургави, араби и мулати. Забелязала съм го.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Кико написа:

Абсолютно грешно мнение. Жaлко, че никой тук не разчита на науката за да разбере, че е същото лайно и че харесава това, което харесва комшията му :P

Аз предпочитам сам да си правя изводи върху подобни субективни неща, вместо да чета и приемам чужда гледна точка. Има разлика между ,какво харесва един мъж примерно за нещо мимолетно, а съвсем друг въпрос е, какви са неговите разбирания за идеална жена (външно). От харесване до идеал пропастта е огромна. Ще ти го кажа и по друг начин, това че примерно твоя идеал за женска красота е руса, синеока, стройна жена, съвсем не означава, че закръглена брюнетка не би те привлекла сексуално. Разликата е тая, че едната ти е идеал, а от другата просто ти става и можеш да си прекараш добре с нея. В днешно време е масово така, масово българките живеят с илюзията, че са много красиви, защото мъжете са склонни на думи да ги изкарат неземни красавици, но след няколко седмици ползване ги оставят, защото не ги харесват реално и до тях си представят съвсем различна жена. 
Друг факт за мъжете е, че са силно склонни с времето да занижават критериите си, поради липса на секс. Надобавяли са ме в някои закрити чат групи в ФБ, където се споделят всякакви човешки извращения. В тях може да видите здрави и прави български момчета на 20-25 години, които чукат тлъсти мангалки на по 50-60г. Какъв е изводът? Щом му е станал и я чука, значи го привлича поне малко, макар че въпросните са дъното от всякаква естетическа гледна точка. На нормален млад мъж водещ нормален полов живот с нормални млади жени, единственото което ще му стане при вида на затлъстяла дърта циганка е дискомфорт в стомаха водещ до повръщане, а не оная работа.

Друг пример, обсъждал съм с мой приятел, какъв е неговия идеал за красота, та той започна да ми обяснява, че обича по-нисичките, защото били по-сладки, обичал тъмнооките, защото очите им излъчвали топлина, и големи гърди. Аз пък НЕ харесвам нисички и късокраки, не го виждам за сладко, предпочитам сини очи и пропорционално стегнато тяло и вярвам, че хубавите гърди не е обезателно да са големи. 

Ето ти два ясни примера, как и като минимални, и като максимални критерии за красота мъжете могат да имат крайно различни виждания. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 22.11.2019 г. в 23:18, Myanmar написа:

За бога, не искам сериозна анкета!!! Професията ми е сериозна, ангажиментите ми са сериозни, гражданската ми позиция е сериозна, искам несериозна тема в несериозен форум!

Сбъркал си форума!
Несериозните теми са  във форум "Празни приказки и забава".
И смятам, че само безполово същество, може да даде реална оценка за красотата на половете.
Моята гледна точка през погледа на мъж:
Винаги ще смятам, че жените са по-красиви...въпрос на биология а не на естетика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 23.11.2019 г. в 0:53, Mediterranean написа:

Ако вземем най-красивите жени- ...Мерилин Монро

Преди или след козметичните опреации?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерилин Монро и Клаудия Кардинале са мноооого далеч от най- красивите жени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, _Belial_ написа:

Мерилин Монро и Клаудия Кардинале са мноооого далеч от най- красивите жени.

Хем си прав, хем не си. Какво е красиво за мен може да е грозно за теб и обратното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, A.com написа:

Хем си прав, хем не си. Какво е красиво за мен може да е грозно за теб и обратното.

Нека не се опитваме да приемаме изключенията за правило. Силно се съмнявам ето тази например да е грозна за някого, включително и за теб.

cdaf81e699deb247c8a8405f9c5f35da_XL.jpg

Както и още по- силно се съмнявам, някой да каже че тази е красива, без да има скрит мотив влияещ сериозно на зрението.

donatela-versache-se-pusna-po-banski-(sn

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, _Belial_ написа:

Нека не се опитваме да приемаме изключенията за правило. Силно се съмнявам ето тази например да е грозна за някого, включително и за теб.

Ето ти една истинска история. Някъде из Африка един местен африканец се жени. Жена му е дебела - 90+ кг. Обаче, стереотипи, жената решила да отслабне, за да стане по-красива и мъжът ѝ да я харесва повече. Отслабнала, влязла в норма и какво се случило - мъжът ѝ я зарязал и се оженил за друга 90+ кг. Както е казал поетът - разни хора, разни идеали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При бозайниците, обикновено, мъжките екземпляри са по-впечатляващи-когато гледаме куче, лъв, вълк или елен и тн. Но тук липсва сексуалният аспект(поне при повечето хора), нормално е това да ни кара да харесваме повече това, което смятаме за сексуален идеал, когато става въпрос за хора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, _Belial_ написа:

cdaf81e699deb247c8a8405f9c5f35da_XL.jpg

Аз я виждам като грозна. И не го казвам само защото ти не харесваш Монро и Кардинале.

Тази е с толкова горчива физиономия , все едно е изяла кучешко ако.

преди 8 часа, A.com написа:

Преди или след козметичните опреации?

И двете, тези корекции са минимални.

Но няма значение, защото аз казах, че мъжете са по-красиви.

Ето един пример: 

Dqrl20GVsAE7TvV.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Mediterranean написа:

Аз я виждам като грозна. И не го казвам само защото ти не харесваш Монро и Кардинале.

Тази е с толкова горчива физиономия , все едно е изяла кучешко ако.

И двете, тези корекции са минимални.

Но няма значение, защото аз казах, че мъжете са по-красиви.

Ето един пример: 

Dqrl20GVsAE7TvV.jpg

Tи освен че не разбираш от жени, не разбираш и от мъже... а от красота па грам не вдяваш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, _Belial_ написа:

Tи освен че не разбираш от жени, не разбираш и от мъже... а от красота па грам не вдяваш!

Ами тогава дай ти пример за красив мъж.

Ама не да ми излизаш с номера - аз съм хетеро мъж и от мъже не се вълнувам, кво ме интересуват мъжете, аз си падам по жени и не знам кой е красив, ама тоя твоя е много зле.

Тва вече е банално и изтъркано.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Soviet Soldier

Щом си съгласен с мнението на горния потребител, открехни ме и ти ако обичаш кой мъж е красив, щото аз нищо не разбирам.

За жени разбрах- коя има голям нос, коя стърчащи уши...там съвършенство няма.

Затова, логично, поне при мъжете трябва да има, не може и те да са така несъвършени всичките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Mediterranean написа:

Затова, логично.....

Опитвам да се сетя сам, ама безуспешно - каква е тази логика?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, sound написа:

Опитвам да се сетя сам, ама безуспешно - каква е тази логика?

Не може и двата пола да са все така несъвършени. 

Все от единия пол трябва да има и по-съвършени представители.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Mediterranean написа:

@Soviet Soldier

Щом си съгласен с мнението на горния потребител, открехни ме и ти ако обичаш кой мъж е красив, щото аз нищо не разбирам.

За жени разбрах- коя има голям нос, коя стърчащи уши...там съвършенство няма.

Затова, логично, поне при мъжете трябва да има, не може и те да са така несъвършени всичките.

В твоите разбирания тези корейски хомосексуалистчета са красиви мъже. Как да не го подкрепя? Че те не са нормални, няма грам мъжественост в тях, те се стремят да приличат на жени, как може нещо противоприродно да ми харесва? Аз съм традиционалист, за мен жената е нежната половинка, а мъжът силната. Обратните варианти не ме привличат. Предпочитам нежна красавица, стройна, фина, обличаща се женствено, с хубава дълга коса, а не някоя дето се облича като мъж, тежи колкото мъж, и се бръсне гола глава. Мъжът и жената са две различни същества, ако щеш и като психика и връзката им е едно взаимно допълване, в това е красотата и същината заложена от природата. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз какво те питам, ти какъв спам изписа.

Стига со налагал твоите виждания ако обичаш. Което е "нормално" , това било красиво.

Еми, целулитът е нормално нещо при 90% от жените. Значи е красиво, така ли!? 

Закръглеността също е нормално нещо при жените над 30-35г. Значи и тя е красива!?

Стига общи приказки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Mediterranean написа:

Не може и двата пола да са все така несъвършени.

Защото ...?

Логиката по- скоро е, че щом едните - без значение мъжете или жените - са все така несъвършени, то значи все така несъвършени ще са и другите: защото все са представители на един и същи животински вид. Какво от това, че са от различен пол?

И впрочем фундаментално по- закръглените черти на женското тяло провокират сексуалното желание в мъжката психика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...