Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Myanmar

Чие тяло е по-красиво - женското или мъжкото?

Е?  

20 гласували потребители

1. 1. Изберете:

• Мъжкото
    • Женското
    • На добре охранен тапир

Препоръчан отговор

преди 2 часа, Myanmar написа:

Не е.

Защо да не е? :)

Утре, в някое "риалити/филм" ще се появи поредния "най-красив/секси/желан/фотогеничен" човек на планетата. Ама днес никой не го счита за такъв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Soviet Soldier написа:

Само на мен ли ми се струва, че това гейче има очна линия? Отделно няма следа от брада и каквито и каквато и да е било мъжественост. Пък и по снимки в днешно време е неправилно да се съди за красота, защото всеки втори ползва графични редактори. 

Аз пък да те попитам, като толкова ги харесваш такива нежни азиатчета, ако имаш такъв до себе си, по какъв начин точно ще е силната половинка? Ще 
Учудвам се, че точно ти не си ги осъзнала тези неща, защото си зряла жена, а не 16 годишна хлапачка, която още не знае къде се намира, и от какво има нужда. 

Нали точно на теб ти пратих видео с въпросния господин, там го видя не на снимки.

Няма очна линия на тази снимка, такива са им очите.

Гейче не-гейче, няма значение, тук темата е за кой пол е по-красив.

Еми този е избран от милиони, повечето сигурно са жени. За втора или трета година е номер едно. Защо ще гласуват за него, ако не е сексапилен!?!? Само защото е известен!? Но не колкото други. Има много по-известни мъже от него.

Какво трябва да искам - твоите представи за това което трябва да искам аз, мен не ме касаят. Плюс това, всички мъже са еднакви, независимо от външните им разлики. 

Еднакви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Mediterranean написа:

Плюс това, всички мъже са еднакви, независимо от външните им разлики. 

Същото може да се каже и за жените. Да, ама именно външната разлика опровергава тезата. След това е вътрешната разлика.
Не напразоно е приказката:"По дрехите посрещат, по акъла изпращат"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Mediterranean написа:

Какво трябва да искам - твоите представи за това което трябва да искам аз, мен не ме касаят. Плюс това, всички мъже са еднакви, независимо от външните им разлики. 

Еднакви.

Аз не съм ти и налагал мои представи, а просто те попитах, какво точно може да те привлече в подобен индивид. Женствеността, нежността, кокетността, обичайно са фактори, които привличат мъжете и са присъщи на жените. 
Ако под "мъжете" имаш предвид и по нежните представители на мъжкия пол, определено не са еднакви, даже разликата е космос. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Soviet Soldier написа:

Аз не съм ти и налагал мои представи, а просто те попитах, какво точно може да те привлече в подобен индивид. Женствеността, нежността, кокетността, обичайно са фактори, които привличат мъжете и са присъщи на жените. 

Красотата ме привлича. 

Както и теб те влече красотата в жените. Макар че тя е много рядко срещана.

Тези женствености и кокетности ги няма при Теьонг и Джимин. Поне аз не ги виждам, а виждам други неща. 

Те, и много други мъже са по-красиви от 90% от жените, които ти(и всеки друг) познава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Mediterranean написа:

Макар че тя е много рядко срещана.

Всички сме различно слепи. :)

На чичо ни Шон какво не му харесваш?

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRDd5LjnZRnlqnX3UT84RPAyRSPZQC7521eqAew5ygmp1HfVD9R&s

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, A.com написа:

Всички сме различно слепи. :)

На чичо ни Шон какво не му харесваш?

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRDd5LjnZRnlqnX3UT84RPAyRSPZQC7521eqAew5ygmp1HfVD9R&s

Слепи сте за женската красота, тъй ли? :D

Ама за мъжката не сте. Шон не е лош, той също е по-красив от жените като цяло. И няма целулит.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Mediterranean написа:

@Julius Decimus , кажи и ти нещо по темата!😉

Хвърли едно око и ми удари едно рамо, ако обичаш. 😺😛

Мъж или жена е това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, ostavime написа:

Мъж или жена е това?

За да разбереш, трябва да пипнеш между краката, обаче...щото понякога и това не е достатъчно, ако е играл скалпела. Важното е, да се направиш така, че да те снимат, да си известен, да тече сухата пара, пък какво си, има ли значение. Парата води играта, капитаклизъм. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Mediterranean написа:

Красотата ме привлича. 

Както и теб те влече красотата в жените. Макар че тя е много рядко срещана.

Тези женствености и кокетности ги няма при Теьонг и Джимин. Поне аз не ги виждам, а виждам други неща. 

Те, и много други мъже са по-красиви от 90% от жените, които ти(и всеки друг) познава.

Красота? Че те са като изливани в един калъп повечето азиатци и това далеч не е мое мнение. Китай при въвеждането на системата от камери за контрол имаше големи проблеми, защото софтуера не работеше добре с монголоидни лица. Търсиха под дърво и камък, на края изкопаха от Русия. 

Със сигурност познавам много по-красиви жени от тези монголоидни щамповки еднообразни. Европеидната раса е така разнообразна, толкова цветове на очите, нюанси на кожата, на косата, разнообразие от различни линии на лицето и тялото. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Soviet Soldier написа:

Красота? Че те са като изливани в един калъп повечето азиатци и това далеч не е мое мнение. Китай при въвеждането на системата от камери за контрол имаше големи проблеми, защото софтуера не работеше добре с монголоидни лица. Търсиха под дърво и камък, на края изкопаха от Русия. 

Зависи на каква база данни е обучаван изкуственият интелект. Оказва се, че ИИ в САЩ е расист - "харесва" повече и по-добре разпознава белите лица :) :D Щото го учат на бели, щото белите все още са мнозинство там. 

Това, разбира се, има общо и с нас, хората. Както писа, жълтата раса ни изглежда еднообразно, "като от един калъп". Чувал съм, че и за тях е така, като гледат нас, белите. Обаче чат-пат съм виждал много красиви и "вкусни" от ж. раса, основно китайки, повече по снимки. Казват, че китайците от южните провинции са по-грацилни, с по-фини черти, по-изящни, що ли. Северните са по-яки, по-набити и по-груби на вид от южните , което се обяснявало с по-студения климат. 

Интересно ми е дали и жълтите, подобно на мен, съзират красивост у белите? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно е защо мъжемразката така яростно се опитва да ни убеди, че мъжете са по красиви от жените, което само по себе си е абсурд.  Дали не бушуват вътре в нея някакви комплекси, които иска да оправдае с мъжката некомпетентност спрямо женската красота  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали, хвърлила тая въдичка с ебабелно полумъжле, полуженче и полудете, чака някой да се съгласи с думите ѝ, та да ни обяви педерунгели и педофили след това? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Дингири Банда написа:

Зависи на каква база данни е обучаван изкуственият интелект. Оказва се, че ИИ в САЩ е расист - "харесва" повече и по-добре разпознава белите лица :) :D Щото го учат на бели, щото белите все още са мнозинство там. 

Това, разбира се, има общо и с нас, хората. Както писа, жълтата раса ни изглежда еднообразно, "като от един калъп". Чувал съм, че и за тях е така, като гледат нас, белите. Обаче чат-пат съм виждал много красиви и "вкусни" от ж. раса, основно китайки, повече по снимки. Казват, че китайците от южните провинции са по-грацилни, с по-фини черти, по-изящни, що ли. Северните са по-яки, по-набити и по-груби на вид от южните , което се обяснявало с по-студения климат. 

Имам познат руснак, който ходи в КНДР на екскурзия и ми сподели, че някой от тях се учудват, като каже че е от Русия, защото в техните възприятия руснаците са руси и синеоки, а той е кестеняв и с кафяви очи. Така че да, определено монголоидите виждат разликите при нас европейците. 

Колкото до това, дали ни смятат за красиви, 100% да. Съдейки от техни филмчета, доста от героите им са с европейска визия, особено тези от женски пол. 
140c62c8.jpg

Самите монголоиди усещат еднообразността си, за това и при тях е супер модерно да си правят косите, очите и какво ли още не, в какви ли не цветове. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, Mediterranean написа:

Слепи сте за женската красота, тъй ли? :D

Ама за мъжката не сте. Шон не е лош, той също е по-красив от жените като цяло. И няма целулит.

Преди доста години бях чел, че най-красивият мъжки модел на всички времена се казва Маркус Шекенберг. Съответно щом е модел, пък и е най-красив значи може да го наречем и най-красив мъж на всички времена. Да, ама едни други хора направили една друга класация. Там, за най-красив мъж на всички времена избрали едно от големите имена в културизма - хем красив, хем с хармонично развито тяло, нищо че не е бил много висок. Забравих му името на въпросния господин, че е било доста отдавна. С други думи - различно слепи сме, защото това, което за теб е красиво, за мен може да не е красиво и обратното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Между другото, Шон Конъри също минава за измамник, защото е оплешивял още на 21 годишна възраст  и години наред използва перука в редица филми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето българска женска красота

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво да ви кажа - не е ли с една вежда не ми го хвалете. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, A.com написа:

Преди доста години бях чел, че най-красивият мъжки модел на всички времена се казва Маркус Шекенберг. Съответно щом е модел, пък и е най-красив значи може да го наречем и най-красив мъж на всички времена. Да, ама едни други хора направили една друга класация. Там, за най-красив мъж на всички времена избрали едно от големите имена в културизма - хем красив, хем с хармонично развито тяло, нищо че не е бил много висок. Забравих му името на въпросния господин, че е било доста отдавна. С други думи - различно слепи сме, защото това, което за теб е красиво, за мен може да не е красиво и обратното.

Не си прав, защото Маркус Шенкенберг е наистина уникално красив. И това,което е красиво , е красиво за всички. 

Ако ми кажеш кой е културистът, сигурно и при него е същото.

преди 10 часа, Soviet Soldier написа:

Красота? Че те са като изливани в един калъп повечето азиатци и това далеч не е мое мнение. 

Това не значи , че някои от тях не са много красиви. 

И освен това и жените от тази раса са като изливани в калъп, но много бели мъже си падат по тях. Защо!? 

И защо аз да не мога да си падам по азиатци!? Ще си падам по когото ми е кеф бе! По вашите жени ли плиткоумни да си падам!? Еми нямам желание, мерси! 

Айде чао!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 6.12.2019 г. в 2:34, Mediterranean написа:

Защо ще гласуват за него, ако не е сексапилен!?!?

Ъъ, защото е певец, звезда и богаташ, разбира се. И е на гребена на новата мода наречена к-поп. Покажи ми един в класацията, който копае царевица на село и храни прасета.

на 6.12.2019 г. в 2:34, Mediterranean написа:

Плюс това, всички мъже са еднакви

За жени, които имат толкова много опит, че мога да говорят за всички, никога не съм имал високо мнение.

на 6.12.2019 г. в 1:39, A.com написа:

Защо да не е? :)

Защото няма нищо случайно в това някой да е най-популярен и обичан.

на 7.12.2019 г. в 3:07, A.com написа:

Не е обезкосмен и обезкостен.

на 7.12.2019 г. в 14:57, Дингири Банда написа:

Смятат ги за грозни и еднакви. Не могат да ги различават.

Точно както и за нас всички жълтури са еднакви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 7.12.2019 г. в 14:16, Soviet Soldier написа:

Европеидната раса е така разнообразна, толкова цветове на очите, нюанси на кожата, на косата, разнообразие от различни линии на лицето и тялото. 

Не пропускай, че т.нар. европейци българите идем от Азия.

Цялото ти твърдение е невярно. В Азия разнообразието е дори по-голямо, просто заради численото превъзходство. Това, което аз считам за основен довод срещу расизма е, че ДНК различията, т.е. фундаменталните различия между хората, са с по-голям диапазон вътре в рамките на раса, отколкото при отличието на различни раси. Звучи шокиращо за хората, които опитват да обобщават само заради цвета на кожата.

на 7.12.2019 г. в 15:12, Michigan111 написа:

Интересно е защо мъжемразката така яростно се опитва да ни убеди, че мъжете са по красиви от жените, което само по себе си е абсурд. 

Тя заявявала ли го е някъде това? И защо според теб е абсурд?

на 7.12.2019 г. в 16:29, Soviet Soldier написа:

Колкото до това, дали ни смятат за красиви, 100% да. Съдейки от техни филмчета, доста от героите им са с европейска визия, особено тези от женски пол. 

?? Нищо такова. Ако говориш за наличието на клепачи - да. Иначе - нищо общо. Малките уши и нос са показателни за техните представи за красота, в които европейците просто са изключени.

на 7.12.2019 г. в 16:29, Soviet Soldier написа:

Самите монголоиди усещат еднообразността си, за това и при тях е супер модерно да си правят косите, очите и какво ли още не, в какви ли не цветове. 

По тая логика всички българки са еднакви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, ...Alex&Vanko... написа:

Не може жълтур да е красив!

ако си на самотен остров, шти са види красиф ве

:giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, A.com написа:

бях чел, че най-красивият мъжки модел на всички времена се казва Маркус Шекенберг. Съответно щом е модел, пък и е най-красив значи може да го наречем и най-красив мъж на всички времена.

Красотата е базирана на признаците за здраве и младост, но съдържа в себе си и критично определящ субективизъм. И най-популярните и обичани красавци, мъже и жени, не се харесват на всички. Няма такова нещо като "най".

В красотата, особено женската, определящи са също така интелекта, гласът, и движението (дълъг списък е). "Кукли" и "държанки" се харесват на един много тесен кръг от хора, обединени под един знаменател с ниския си коефициент на интелект.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, ...Alex&Vanko... написа:

regras--jimin-e-taehyung-16861261-280620

Мале!:D

красавци, а?
усещам възхищение у тебе

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...