Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Myanmar

Чие тяло е по-красиво - женското или мъжкото?

Е?  

20 гласували потребители

1. 1. Изберете:

• Мъжкото
    • Женското
    • На добре охранен тапир

Препоръчан отговор

преди 12 минути, ...Alex&Vanko... написа:

Не може жълтур да е красив!

Не е вярно и не се казва жълтур. Престани да обиждаш

Ето едно красиво момиче от азиатски произход, което живее в Сащ.

https://www.instagram.com/michellechoii/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 7.12.2019 г. в 19:58, A.com написа:

за най-красив мъж на всички времена избрали едно от големите имена в културизма - хем красив, хем с хармонично развито тяло, нищо че не е бил много висок.

Културизмът е търсенето на идеала за красота.

Докато не са ползвали анаболите, или поне в началото им, Арни е бил идеалът за това. Печелил е 7 пъти "Мистър Олимпия". Олимпия идва от Олимп, т.е. опит да се намери човешки представител на гръцки Бог.

e44f4ec9aba8aa0b4cd28d2cb34d25be.jpeg

Но, както знаем, в "спорта" културизъм няма допинг тестове. Не случайно. Нищо, че Ауми им се радва, това са химици, които с днешните познания превръщат телата си в крайности, които са повече шокиращи, като цирк на изроди, отколкото сексуално привлекателни. Затова са разграничени от ерата на Арни, която се нарича класически културизъм. Има идея днес да се възроди тя, без кореми разрастнати и разпукани от анаболите, ама не съм в течение дали ще я бъде.

преди 22 часа, acnekt написа:

Ето българска женска красота

Това е клип за модата, какво общо има това с красотата?

Нищо общо няма, няма да чакам отговор.

Дрехите са нещо страхотно. Не знам дали сте чели примерно за банските, според формите и рисунъка им как могат да компенсират всичко - прекалено широк таз, големи цици, малки цици, тесни рамене, къс торс, къси крака... ВСИЧКО!

Фън шуй пък се занимава с хармонизираща подребда, на която е придаден смисъла дори на енергия (ци). На български език ние имаме дума за фън шуй, наричаме го уют. Умението да направиш малка стая да изглежда голяма, дълга, предразполагаща една или друга активност, е цяло изкуство. Който се е интересувал е познал цял нов свят.

преди 19 часа, Mediterranean написа:

това,което е красиво , е красиво за всички

Мисля, че достатъчно унижаваха в тази тема твоя любимец, за да ти светне крушката, че не е така.

преди 19 часа, Mediterranean написа:

И освен това и жените от тази раса са като изливани в калъп, но много бели мъже си падат по тях. Защо!? 

Секс туризъм. Законен и евтин - истинска мечта!

https://fakti.bg/life/343087-tainite-na-seks-turizma-v-tailand-razkazani-ot-turagent

По този показател може да се заблудиш и че българките са най-красивите жени на света или алкохола ни е най-хубавия на света или черноморието ни има най-хубавите плажове и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A.COM говори по-скоро за Стив Рийвс, той e създал формула по която работи и се смята за еталон. Днешните наистина не я приемат, защото целят огромна маса, това е и причината да не са приемани за толкова естетични.

Steve-Reeves-Workout-Old-School-Aesthetics.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, ...Alex&Vanko... написа:

regras--jimin-e-taehyung-16861261-280620

Мале!:D

Прегръщането тук не е форма на интимност, а сценарий. Това, на подсъзнателно ниво, стимулира женските мозъци, че това е мъжкар с място в глутницата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, acnekt написа:

Ето едно красиво момиче от азиатски произход, което живее в Сащ.

https://www.instagram.com/michellechoii/

Момичето е хубаво, освен това не съм расист. Но по европейските стандарти отпада:

Голямата челюст, почти липсващите клепачи, компенсирани с рисунки като от пещерата в Ласко, специфичния нос (не знам как да го опиша, но няма основа примерно), кафевите гънки на кожата, мъртвешко белия (в лошия смисъл на думата) цвят на кожата, който за азиатците е критерий за красота, липсата на цици, кльощавостта, граничеща с рахитизъм, и очевидните манипулация чрез дрехи, боядисана и очевидно изкуствено поддържана коса, избелени изкуствено зъби като от реклама на Блед-а-мед, грим (явно червило и кой знае какво още) и т.н.

Clipboard01.jpg

преди 7 минути, ...Alex&Vanko... написа:

images?q=tbn:ANd9GcRrL8XmIPuc5QqoxR-Y_x5

Красив е като мене.

Ти си грозен.

ПП: Андрей Арловски (вдясно) с азиатско носле след интервенция на ММА специалист.

overeem-freefight-hero.jpg?wVk.SG6uKdpYB

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Myanmar написа:

Не пропускай, че т.нар. европейци българите идем от Азия.

Цялото ти твърдение е невярно. В Азия разнообразието е дори по-голямо, просто заради численото превъзходство. Това, което аз считам за основен довод срещу расизма е, че ДНК различията, т.е. фундаменталните различия между хората, са с по-голям диапазон вътре в рамките на раса, отколкото при отличието на различни раси. Звучи шокиращо за хората, които опитват да обобщават само заради цвета на кожата.

По тая логика всички българки са еднакви.

Написаното от теб е невярно, защото се предполага, че населението в Европа (не само българите) e дошло от Азия, но е очевадно, че за хилядите години ние сме се изменили, както външно, така и интелектуално, ние сме европеидна нация, а не монголоидна и нямаме нищо общо с нея. Защо българите да са еднакви? Ако смяташ, че типични представители на европеидната раса са еднакви с типични представители на монголоидната, то да . . . еднакви сме, толко сме "еднакви" и с негроидната.

Аз не мога да разбера тия идиотски теории, че българите са ,тюрки, монголи, татари и какви ли още не могат да съществуват в 21-ви век, в който съществува науката генетика, която показа, че нямаме нещо общо с гореизброените народи. 

Най-добрия начин да унищожиш един народ е, да го откъснеш от корените му, да унищожиш неговата национална идентичност. Най-лошото е, че тая анти-българска пропаганда я разпространяват най-близките ни, така наречени славянски народи, като Сърбия, Македония и Русия, защото те са шовинисти и никога няма да преглътнат факта, че България е основоположник на тяхната култура, езици, писменост. 

otYIijf.jpg

Смятам че на снимките достатъчно категорично се вижда нелепостта на теорията за каквато и да е монголоидна жилка в българите, особено при факта, че монголоидния ген е доминантен. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Soviet Soldier написа:

Написаното от теб е невярно, защото се предполага, че населението в Европа (не само българите) e дошло от Азия, но е очевадно, че за хилядите години ние сме се изменили

И кое е невярното в твърдението, че прабългарите идват от Азия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Soviet Soldier написа:

Смятам че на снимките достатъчно категорично се вижда нелепостта на теорията за каквато и да е монголоидна жилка в българите, особено при факта, че монголоидния ген е доминантен. 

Първо, ако науката се крепеше на снимки из нета, а не на ДНК примерно, нямаше да е наука.

И ето ти картинка от Уикипедия, където представител на монголоидната раса си мяза отма на българка:

Femme_Maori_1998-23050-173.jpg

И второ, очевидно не правиш разлика между азиатец и монгол.

преди 22 минути, Soviet Soldier написа:

Аз не мога да разбера тия идиотски теории, че българите са ,тюрки, монголи, татари и какви ли още не могат да съществуват в 21-ви век

Върви да не разбираш в друга тема. Тук тя касае човешката красота, а не когато някой няма какво да каже и непременно да се разпише. Знам, че "политика" на пишещите тук са брой постове, лайкове и прочие, но аз не държа на нито едното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Myanmar написа:

Тя заявявала ли го е някъде това? И защо според теб е абсурд?

В почти всеки пост го заявява.  

А е абсурд,  защото жените са си по красивия пол. Отваряш гугъл,  пишеш "красиво", даваш на изображения и... пейзажи и жени :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, Myanmar написа:

Първо, ако науката се крепеше на снимки из нета, а не на ДНК примерно, нямаше да е наука.

И ето ти картинка от Уикипедия, където представител на монголоидната раса си мяза отма на българка:

Femme_Maori_1998-23050-173.jpg

И второ, очевидно не правиш разлика между азиатец и монгол.

Върви да не разбираш в друга тема. Тук тя касае човешката красота, а не когато някой няма какво да каже и непременно да се разпише. Знам, че "политика" на пишещите тук са брой постове, лайкове и прочие, но аз не държа на нито едното.

Прилича на българин вярно, ама на тия от ромски произход. Това че е черен не ти ли прави впечатление? Маорите са много по-мургави от българите. Българите сме типични представители на европеидната раса, красива, разнообразна и най-важното, създатели на велика култура, на безброй полезни за човечеството технологии. 

И недей да ми правиш анализи и да ми казваш, къде да пиша. Аз пиша напълно по темата и бях ясен, европеидната раса е много по-красива и резнообразна от монголоидната. Може да се оплачеш на арменския поп, като не ти харесва мнението ми. Ако пък смяташ, че е спам, вместо да ми правиш анализи ми докладвай поста, нека модераторите решат дали е спам или си кисел понеже сме на различно мнение. И за какъв брой постове ми говориш? Имам 2665 за повече от 5 години. Твоя профил на 2 месеца има 415 мнения. Първо гледай себе си, преди да правиш анализи на останалите, да не се излагаш поне. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Michigan111 написа:

В почти всеки пост го заявява.  

А е абсурд,  защото жените са си по красивия пол. Отваряш гугъл,  пишеш "красиво", даваш на изображения и... пейзажи и жени :D

Ми ако гугъл се бъгне нещо и почне да показва кенефи и овце?

Съгласен съм, че жените са по- красивия пол, но тоя аргумент с гугъл... доста ме развесели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Soviet Soldier написа:

Ако пък смяташ, че е спам, вместо да ми правиш анализи ми докладвай поста, нека модераторите решат

Много добре знаеш, че калдата е жертва на собствената си политика и разгони своите посетители. Днес този форум съществува благодарение на спама, който генерира някакви посещения за реклама, и по тази причина модераторите са инструктирани да не го наказват. 

Българите сме типични представители на европеидната раса, красива, разнообразна и най-важното, създатели на велика култура, на безброй полезни за човечеството технологии. 

Българите не са най-красивите хора на света. Ти си грозник и за един японец и за един нигериец. Макар да не сме създали свои подвидове, хората имат расови отличия, които определят техните предпочитания. Ти харесваш българки единствено защото си българин. Обаче си роднина и на японеца и на нигериеца. Хубаво е да се усещаш кога си субективен.

За "великата култура и великите технологии" си пиши из други теми. По темата може да мине само откритието на евреина с български баща Джераси създал антибебе хапчетата.

Имам 2665 за повече от 5 години.

Форум "Празни приказки" не отчита брой постове. Сефте виждам някой да се гордее с това haha.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ...Alex&Vanko... написа:

Ти си присъствал. Кото ти напишат историците това кълвеш!

Не. Просто това твърдение отговаря на почти всички въпроси около българите, за разлика от останалите теории. В монголския език има доста български думи. И не само думи, но и цели изрази. Което е необяснимо за неславянски език, при такава отдалеченост на двата народа. Очевидните неща са очевидни и е наистина малоумно да се поставят под съмнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Michigan111 написа:

... жените са си по красивия пол. Отваряш гугъл,  пишеш "красиво", даваш на изображения и... пейзажи и жени :D

Не приемам това "доказателство". Това може да е аргумент за други неща, далеч по-правдоподобни за мен. Примерно, че според самите жени да са красиви (да се ПРАВЯТ красиви) е приоритет, а също така и че мъжете си избират жени приоритетно според красотата. Което изобщо не изключва мъжете да са и по-красиви. Нали той?

А защо мъжете си избират жени според красотата - защото е критерий за здраве и ако си избереш некрасива, нездрава жена, означава, че поколението ти няма да се роди, а ако се роди няма да оцелее. По същата тази прагматична причина хората не харесват несимитрични тела и лица, пъпки и циреи, сбръчкана от старост кожа и т.н. В това няма абсолютно нищо случайно.

В лоша фурна няма да стане хубав хляб.

преди 6 минути, _Belial_ написа:

В монголския език има доста български думи. И не само думи, но и цели изрази. Което е необяснимо за неславянски език, при такава отдалеченост на двата народа.

Изобщо не му обяснявай. Той даде две снимки, които го опровергават, но даже не знае как. Защото не разбира и от етнография.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, _Belial_ написа:

Съгласен съм, че жените са по- красивия пол, но тоя аргумент с гугъл... доста ме развесели.

Ми добре, Радуле.  В рекламите основно жени се снимат,  също в календарите.  Дори Афродита е богиня на красотата.  

А гугъл е отражение на популацията, ако знаеше как работи търсачката нямаше да те развесели толкова. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Michigan111 написа:

Дори Афродита е богиня на красотата.  

А Ерос е бог на любовта, страстта и секса. Излиза, че жените не стават за тея неща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Michigan111 написа:

Ми добре, Радуле.  В рекламите основно жени се снимат,  също в календарите.  Дори Афродита е богиня на красотата.  

А гугъл е отражение на популацията, ако знаеше как работи търсачката нямаше да те развесели толкова. 

Афродита (Венера) е богиня на Любовта. А Гугъл е частна собственост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Michigan111 написа:

В рекламите основно жени се снимат,  също в календарите. 

Аз ще ти дам още едно обяснение за това, което няма нищо общо с красотата. СУЕТАТА.

Защото мъж може да излезе на улицата и да си покаже брадата, но жена да си покаже бодливите крака - не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, _Belial_ написа:

Афродита (Венера) е богиня на Любовта. А Гугъл е частна собственост.

Афродита (гр.Αφροδίτη, „родена от морската пяна“) е гръцката богиня на любовта и красотата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Michigan111 написа:

Афродита (гр.Αφροδίτη, „родена от морската пяна“) е гръцката богиня на любовта и красотата.

Позволи ми да позная - тая част от гръцката митология е писана от гръчин. Мъж биля. А Господ е мъж, щото пак мъже са писали Библията. След това откритие, да питам все пак, защо смяташ жените за по-красиви от мъжете?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Michigan111 написа:

Е що не прочете и по- нататък? Че е най- красивата богиня (може би затова е добавена тук и красотата)... но си е богиня на любовта и плодородието.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, Mediterranean написа:

Не си прав, защото Маркус Шенкенберг е наистина уникално красив. И това,което е красиво , е красиво за всички. 

Второто изречение не е истина. Какво е красиво решавам аз, а не ти или някой друг. Съответно какво е красиво решаваш ти, а не аз или някой друг. И вероятноста моето и твоето мнение да се различават е винаги по-голяма от 0.

Ако ми кажеш кой е културистът, сигурно и при него е същото.

Не се сещам. Може да е този, който spielberg  е посочил.

И освен това и жените от тази раса са като изливани в калъп, но много бели мъже си падат по тях. Защо!? 

Иван Славков отдавна отговори на този въпрос - който не е бил с тайландка(или пък беше азиатка) значи не е бил с жена. :)

преди 3 часа, Myanmar написа:

Не е обезкосмен и обезкостен.

В Япония, за разлика от Европа, Азия, Америките и други места по света, жените не си обескосмяват пубиса. Даже се пордават специални "лепенки". та момата да покаже, че има окосмяване където трябва. Както сам си написал - субективизъм. :)

преди 2 часа, spielberg написа:

A.COM говори по-скоро за Стив Рийвс, той e създал формула по която работи и се смята за еталон. Днешните наистина не я приемат, защото целят огромна маса, това е и причината да не са приемани за толкова естетични.

Steve-Reeves-Workout-Old-School-Aesthetics.jpg

Може и той да е. Отдавна беше, и не помня вече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, _Belial_ написа:

Е що не прочете и по- нататък? Че е най- красивата богиня (може би затова е добавена тук и красотата)... но си е богиня на любовта и плодородието.

Е така де.  Дори те са търсели красотата сред богините.  Мъжките богове явно не са били в играта.  

Ти сега да няма да ме убеждаваш в мъжката красота?  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ПП: Купидон има пиша и е богът на еротичната любов. Но наистина не ме интересуват гърците, открили аналния еднополов секс, като критерий какво аз ще смятам за красиво. Ако трябва да съдим по тях - мъжете са за любов, а жените за разплод.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Myanmar написа:

ПП: Купидон има пиша и е богът на еротичната любов. Но наистина не ме интересуват гърците, открили аналния еднополов секс, като критерий какво аз ще смятам за красиво.

Е естествено ти си харесвай каквото искаш.  Но дори в допитването в калдата водят жените.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...