Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Myanmar

Чие тяло е по-красиво - женското или мъжкото?

Е?  

20 гласували потребители

1. 1. Изберете:

• Мъжкото
    • Женското
    • На добре охранен тапир

Препоръчан отговор

В природата при повечето животински видове, мъжките са много по-красиви.

Така че, би трябвало същото да е и при мъжете.

За закръглените форми най-много ме гълчат покрай Монро и Кардинале. Явно точно заради формите им не ги харесват тука двама индивида.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами честно казано, още от дете все съм се чудил на янките, какво па толкова й харесват на Монро - на които снимки да я видя все ми прилича на бабичка, особено с тези нейните прически. За Кардинале и аз не бих казал, че е красавица, но определено я намирам за чаровна жена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти затова не я гледай на снимки, ами в някой филм.

Плюс това, двете са нормални жени(като фигура). Нали SovietSoldier развива теорията, че нормалните жени го привличат. Само че, надали си дава сметка, че точно тези извън нормата го привличат. Защото описаните от него са извън нормата, много по-слаби от нормата и без целулит(което също не е норма).

Щом нормалните го привличат, трябва да харесва Норма(Норма Джийн), но той харесва такива с нетипични черти като Брежнева и много по-слаби от нормата.

Той винаги си противоречи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Белгиеца написа:

Я  не се карайте бе ей, женското тяло е по-красиво щото има цици.

то и на тази логика мъжкото тяло неща има което женското няма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 27.11.2019 г. в 16:35, Белгиеца написа:

Изомрудъ - За Какво Са Ви Тези Големи Гърди - YouTube

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎26‎.‎11‎.‎2019‎ г. в 3:03, sound написа:

И впрочем фундаментално по- закръглените черти на женското тяло провокират сексуалното желание в мъжката психика.

Фундаментално по-закръглените жени по прихващат семето. Да, това влияе на мъжката психика, но нищо общо има с естетиката.

Кратко казано и при мъжкото тяло и при женското тяло си има определена естетика. Тя е в определени пропорции. Да се домогнеш до определен идеал не на всеки се удава, затова ползва наличното. Някой успяват в своите творения да вдъхнат красивото, а други не успяват.

Да, има грозно, но тук се говори за красивото и по-точно за по-красиво.

Но, какво ти говоря, ти познаваш, и мъжката, и женската психика, и считаш, че в основата е секса.

Продължавай да си играеш! Бъди щастлив!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нормата е - ханш разделен на талията =0.7 за жените(0.9 за мъжете), за лице е по-сложно. Или принципът на Микеланджело - колкото по-малко излишно, толкова по-добре(макар че, някои жени биха спорили, в частност, за статуята на Давид, е спестил повечко от нужния материал в определена област). Това разбира се е масовия вкус-винаги ще има изключения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, spielberg написа:

лице е по-сложно

Не е по-сложно. Просто е друг фрактал, но пропорциите се запазват. ;) Доста се спори върху въпросните пропорции и тук в тая тема е заложено това: Дали 0,7 или 0,9 е вярната пропорция или да се вземат пропорциите от тапир и то от добре охранен. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, spielberg написа:

Или принципът на Микеланджело - колкото по-малко излишно, толкова по-добре

Остава да се разберем, кое е излишното, и ще имаме математическо описание на красотата. 

Фламандските художници, во главе с Рембранда-художника голяма, изобразяват едни доста по-пищни женски телеса, отколкото италианските век-два преди тях. Век пък два след фламандците френските художници ги рисуват сочни-сочни (чакай да се обърша...).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А според мюслимите красивото жена е към 300кг. Според китайци и японци традиционалисти, са красиви тия с малки деформирани ходила на краката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В нета циркулира една картинка:

2112029230.jpg

в която се обяснява как естествената красота биела силиконовата.

Първо, къде е тая естествена красота, защото такава не откривам на тези две фотографии. Момичето вляво, очевидно има нарисувани клепачи и нарисувани мигли. За съжаление снимката е черно бяла и не може да се прецени дали има багрила по устните, имитиращи жизненост и здраве, нито дали зъбите ѝ са бели. Почти съм сигурен, обаче, че това момиче се подстригва. А в природата подстригването не е естествен процес. Това го правят само хората - от суета и за да променят пропорциите на несъразмерните, по представите им, тела. Това е причината хората да се придържат към определена прическа/прическа, и да не допускат отклонения. Ако някоя жена ви каже, че една или друга прическа не касаят красотата ѝ, поискайте от нея да я видите с прическа нула номер.

Второ. Причината да се приемат жените за по-красиви от мъжете се корени в грижите и времето заделени за "естествената им красота". Няма нищо естествено в това една жена да използва химикали за да има свежа кожа, да ползва солариум, за да има загар, да рисува скули, за да създава триизмерна илюзия за другояче стояща челюстна структура, да червисва устни, за да имитира сексуална възбуда, да китосва лицето си, за да си крие пъпките и зейналите пори, да скуби веждите си, за да не личи излишъкът от тестостерон, да скуби 2 квадратни метра от тялото си, за да не прилича на маймуна и да не боде като китеник, да боядисва косата и ноктите си, да носи цветни лещи и т.н.

Като погледнете рекламите по телевизиите може да си направите сметка за какво най-много харчат пари жените.

Малко статистика и за бруталните операции, на които се подлагат жени, които иначе се приемат за красиви по дефолт - имплантите:

Само за 2015 г. 280 000 жени си слагат импланти на гърдите.
До 2014 само в САЩ са над 4,8 млн. жени!
През 2015 г. се оказало, че 500 000 жени (петстотин хиляди!!!) били натъпкани с индустриален гел и на 3000 българки им се пукнали цицките: https://nova.bg/news/view/2017/12/18/201592/опасен-силикон-3000-българки-са-жертви-на-фалшивите-импланти
Грубо, процентът е 4% рязане на женски гърди.

А то да беше само подплънки за липсващи гърди! Това е тема, за която ме е гнус дори да говоря. Но ето графика от САЩ колко жени си режат задните части, за да не изглеждат увиснали, с портокалова повърхност и размерите на тапир:

chalabi-datalab-dearmonaimplants-3.png

Не ми се рови за повече числа, публична тайна е, че пластична хирургия се ползва за куцо и сакато. Същото куцо и сакато, което по дефолт приемаме, че има естествена красота.

След като красотата на жените изисква милиарди за козметика, дрехи и бижута, редно е да се запитаме доколко е захаросана тази история. Защото всички сме виждали снимки на еталони за красота, които, докато не са в дрехи за $2 млн. и с покрита от химикали кожа, изглеждат... като продавачка на зеленчуковия пазар.

1227856088_77378576_2556243004605456_4830423286858907648_o.thumb.jpg.49f3a349ce0b617bfe3d482fe7826859.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 27.11.2019 г. в 16:35, Белгиеца написа:

Заради такова елементарно мислене в Тайланд има 10 клиники, които слагат бюст на мъже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Myanmar написа:

Заради такова елементарно мислене в Тайланд има 10 клиники, които слагат бюст на мъже.

Ти още се чудиш дали мъж или жена, трудно ти е да се самоопределиш, под аватарът ти си безполов(a)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Белгиеца написа:

Ти още се чудиш дали мъж или жена, трудно ти е да се самоопределиш, под аватарът ти си безполов(a)

Нищо не се чудя. Това си е твоя интерпретация.

Ще коментираш ли темата или си влязъл само да се заяждаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Myanmar написа:

Ако някоя жена ви каже, че една или друга прическа не касаят красотата ѝ, поискайте от нея да я видите с прическа нула номер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Певицата Шинейд О'Конър разкри, че е обръснала косата си ,защото не искала да бъде изнасилена или тормозена. Тя даде емоционално интервю пред Д-р Фил. Тя коментира своите психилогически проблеми и мисли за самоубийство."

https://www.novini.london/новина/26300-Ето-защо-Шинейд-О-Конър-подстригала-косата-си

Зад поведението на този свещеник приел исляма, стоят сериозни психически проблеми. Не знам за какъв пример ми я даваш, предполагам и ти не знаеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, Myanmar написа:

Нищо не се чудя. 

Не писал(a) дали си женско или мъжко, сложил(a) си ник от който не се разбира пола ти и на снимката отгоре има някакво червило по някакви неопределини устни.
При хиляди потребители, кой ще тръгне да те помни какво си ?
Щом се криеш нарочно, значи има нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Белгиеца написа:

Щом се криеш нарочно, значи има нещо.

Да се крия и да избирам какво да споделям са две коренно различни неща.

Пак те питам, имаш ли да кажеш нещо по темата или си влязъл само да се заяждаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, Myanmar написа:

Да се крия и да избирам какво да споделям са две коренно различни неща.

Значи си се родила жена, ама не ти харесва пола ти и го криеш.
Ми хубаво, като за жена трябва да имаш и цици с определен обем, за да ми изглежда тялото ти красиво.
Снощи гледам по The Voice Norge едно красиво русокосо женско лице, ама е над едни широки като на мъж рамене, доста по-широки от дупето. 
Еми женско тяло с такива пропорции не ми изглежда красиво.
Това по темата ли е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Myanmar написа:

"Певицата Шинейд О'Конър разкри, че е обръснала косата си ,защото не искала да бъде изнасилена или тормозена. Тя даде емоционално интервю пред Д-р Фил. Тя коментира своите психилогически проблеми и мисли за самоубийство."

https://www.novini.london/новина/26300-Ето-защо-Шинейд-О-Конър-подстригала-косата-си

Зад поведението на този свещеник приел исляма, стоят сериозни психически проблеми. Не знам за какъв пример ми я даваш, предполагам и ти не знаеш.

Вие господине, не знаете какво искате.
Искахте жена без коса, дадох ви пример на жена без коса.
Хванахте се за примера като удавник за сламка и го ударихте на психологичен профил.
Нали ставаше въпрос за външен вид или пак забравихте какво обсъждате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Чepeн Пeтъp написа:

Искахте жена без коса, дадох ви пример на жена без коса.

Не съм ти искал нищо такова. Престани да спамиш и да търсиш провокации. Има поставена тема.

преди 27 минути, Белгиеца написа:

Значи си се родила жена, ама не ти харесва пола ти и го криеш.
Ми хубаво, като за жена трябва да имаш и цици с определен обем, за да ми изглежда тялото ти красиво.
Снощи гледам по The Voice Norge едно красиво русокосо женско лице, ама е над едни широки като на мъж рамене, доста по-широки от дупето. 
Еми женско тяло с такива пропорции не ми изглежда красиво.
Това по темата ли е ?

Престани да спамиш и да си съчиняваш лъжи в отчаян опит някой да ти обърне внимание. Не си никой да ти давам отчет за каквото и да било.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък познавам две жени, които гримирани са прекрасни, а като си махнат грима стават още по-прекрасни. Всеки им го казва, но до ден днешен не са спрели да се гримират. Иди ги разбери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, Myanmar написа:

в отчаян опит някой да ти обърне внимание.

аз като гледам, ти му отделяш най много внимание

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Онлайн допитване до всички хора по света излъчи за поредна година Ким Тейънг , известен още като Ви от БиТиЕс за най-сексапилния мъж в света. На второ място е Джимин :)

При победителят наистина няма нищо излишно. Заслужена победа. Хората не са тъпи.

main-qimg-6036c07c85fb30720827e53cad51ae

original.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...