Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Myanmar

Чие тяло е по-красиво - женското или мъжкото?

Е?  

20 гласували потребители

1. 1. Изберете:

• Мъжкото
    • Женското
    • На добре охранен тапир

Препоръчан отговор

преди 5 минути, Michigan111 написа:

Ти сега да няма да ме убеждаваш в мъжката красота?  :D

Мъжката красота е извън всякакво подозрение факт. Жените, които са привлечени от други жени, вместо от мъже, са малцинтство. И както вече призовах, не бъркайте красотата със сексуалното привличане. Когато напишете красота в Гугъл и ви излезе пейзаж с ледник и дървена къщичка, това не е защото някой иска да лашка тая къщичка и да онанира на ледника.

преди 1 минута, Michigan111 написа:

Е естествено ти си харесвай каквото искаш.  Но дори в допитването в калдата водят жените.  

Мен анкетата не ме интересува и даже не съм я погледнал. Интересува ме защо хората мислят това, което мислят и дали изобщо мислят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Myanmar написа:

Мъжката красота е извън всякакво подозрение факт. 

Мъжката красота е като извънземните,  всички са чували за нея,  но никой не я е виждал :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Michigan111 написа:

Дори те са търсели красотата сред богините. 

Без отрязаните гениталии на Уран, които да заплодят морето, Афродита нямаше да я има. В случая нещата отиват към култ към фалоса, а Афродита е просто негова рожба.

преди 4 минути, Michigan111 написа:

Мъжката красота е като извънземните,  всички са чували за нея,  но никой не я е виждал :D

Мисълта за извънземните е, че всички знаят за тях, но никой не ги е виждал.

Мисълта, че никой не е виждал мъжката красота, е глупост. Всяка жена може да ти посочи красиви мъже. Но за теб са просто конкуренция и е нормално да не държиш техни снимки в портфейла си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Michigan111 написа:

Ти сега да няма да ме убеждаваш в мъжката красота?  :D

Не разбира се. Жената е красота, мъжа е сила. Кратко, точно и ясно. Всичко останало е нещо подобно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Myanmar написа:

Мисълта, че никой не е виждал мъжката красота, е глупост. Всяка жена може да ти посочи красиви мъже. Но за теб са просто конкуренция и е нормално да не държиш техни снимки в портфейла си.

Не беше глупост, а майтап ;)

За жените е нормално да харесват мъже,  лично аз като мъж се радвам на тоя факт.  Но в обществото жената е синоним на красота,  не мъжа.  

А другите мъже не ги приемам като конкуренция,  самочувствие си имам в изобилие.  А да държа такива снимки в портфейла си..... за мене е педерастия това :D

Пък и не ползвам портфейли.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, _Belial_ написа:

Не разбира се. Жената е красота, мъжа е сила. Кратко, точно и ясно. Всичко останало е нещо подобно...

Ми за какво спорим тогава :D

Или ти по навик. .... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Michigan111 написа:

Ми за какво спорим тогава :D

Или ти по навик. .... :D

За гугъл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, _Belial_ написа:

Жената е красота, мъжа е сила.

Аз създадох тази тема заради това клише. А не за да слушам клишета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Myanmar написа:

Аз създадох тази тема заради това клише. А не за да слушам клишета.

Ми слушай Бритни Спиърс тогава. Създал тема клише, ама не му се слушали клишета...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eeeех комсомолци, комсомолци!!! Жената е само за секс, а мъжът е за всичко останало!!! Затова и нормалните люде имат по няколко жени!!! Щото само една не става за нищо!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Myanmar написа:

Ъъ, защото е певец, звезда и богаташ, разбира се. И е на гребена на новата мода наречена к-поп. Покажи ми един в класацията, който копае царевица на село и храни прасета.

За жени, които имат толкова много опит, че мога да говорят за всички, никога не съм имал високо мнение.

От тези сто мъже в класацията, едва ли всичките са богаташи и звезди. Ще ти я покажа.

А и този Теьонг е израснал във фермерско семейство, отглеждащо предимно ягоди. Освен това,  в групата има още шестима, но трима от тях изобщо не са в Топ 100. Те са точно толкова популярни, колкото въпросния. 

Доводът ти отпада.

Опит с глупаци и наглеци имам да. Не е нужно да спиш с някого, за да го разбереш какъв е. И че всички мъже са еднакви не е забулена в тайна мистерия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Myanmar написа:

Форум "Празни приказки" не отчита брой постове. Сефте виждам някой да се гордее с това haha.png

Детска градина . . . прави се на неразбрал, колкото искаш, това нито тук, нито където и да е било би ти донесло особени дивиденти. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Mediterranean написа:

Сред първите 10 има един филипинец, един турчин, един китаец и СЕДЕМ южно корейци. Положението от 20 до 11 място май е същото. Много силно намирисва тази класация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, _Belial_ написа:

Силата е красота.

И красотата е в силата.

Ако културистът обявен за най-красив е Стив Рийвс, то познах, че е заслужено.

Може ли да отрече някой красотата му (и на по-горните снимки).

images?q=tbn:ANd9GcSgS3odAJHuy-9LAAg1Q3T

П.п. най -красиви мъже има много, но защо никой не даде някоя, дето за него е най-красива жена.

Аз мога да покажа още много мъже и никога не бих могла да кажа кой е по-по-най. 

Но мъжете сами казват, че такова нещо като "най-красива жена" няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Силата си е сила, красотата си е красота. Само джендърските мозъци обичат да смесват нещата.

Това е най- силния човек на Земята. Красота неземна...

44405495188105848.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, Myanmar написа:

Това, което аз считам за основен довод срещу расизма е, че ДНК различията, т.е. фундаменталните различия между хората, са с по-голям диапазон вътре в рамките на раса, отколкото при отличието на различни раси. Звучи шокиращо за хората, които опитват да обобщават само заради цвета на кожата.

Не е само цвета на кожата бе, и циганите са бая чернички, ама се водят от европейдната раса.
Дръпнатите очи на жълтурковците, огромните джуки ( устни) на негрите, трътлестите бразилки и т.н. са все различия в морфологията на телата. 
Сега, някой бразилски дупета са за предпочитане пред сплесканите германски задници, ама няма пълно щастие.
Има от небето безплатно бразилски телевизии, един път една руса синеока бразилка беше и тя с бразилско дупе, може и да е изкуствено чрез операция, де да ги знам. Ама беше доста секси и без силиконово надути птицечовкови устни.

преди 8 часа, A.com написа:

Сред първите 10 има един филипинец, един турчин, един китаец и СЕДЕМ южно корейци. Положението от 20 до 11 място май е същото. Много силно намирисва тази класация.

Ама защо изобщо ѝ се връзвате на бръщолевиците на госпожицата, тя си е внушила че жълтурковците били най-хубави, за да е сигурна че никога няма да си намери мъж, понеже на подсъзнателно ниво не иска мъж.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези BTS не ги ли изловиха, че купуват фалшиви харесвания и гледания в Youtube, за да може тяхна песен да стане най-гледаната? След този случай всичко с тяхно участие е съмнително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, _Belial_ написа:

Създал тема клише, ама не му се слушали клишета...

Не съм създал тема клише, създадох тема за нея, т.е. за теб. Прави разлика.

преди 16 часа, Mediterranean написа:

От тези сто мъже в класацията, едва ли всичките са богаташи и звезди. Ще ти я покажа.

Не ме карай да проверявам 100 души за да се убедя в очевидното - че богатите и известните са красиви заради това, че са богати и известни. Богатството и славата са силен афродизиак.

Не е нужно да спиш с някого, за да го разбереш какъв е. И че всички мъже са еднакви не е забулена в тайна мистерия.

Не си опитала гроздето, а знаеш, че е кисело. Това ми напомня на басня.

преди 6 часа, Белгиеца написа:

и циганите са бая чернички, ама се водят от европейдната раса

С произход Индия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мис Вселена 2019 Zozibini Tunzi

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, acnekt написа:

Мис Вселена 2019 Zozibini Tunzi

А нещо по темата имаш ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Myanmar написа:

А нещо по темата имаш ли?

Нали е по-темата избраха най-красивата от всички държави, които са участвали. Най-красиво женски тяло. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, acnekt написа:

Нали е по-темата избраха най-красивата от всички държави. Най-красиво женски тяло.

Конкурсите за красота не са точно сито за най-красивите.

xkni8898.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, spielberg написа:

Тези BTS не ги ли изловиха, че купуват фалшиви харесвания и гледания в Youtube, за да може тяхна песен да стане най-гледаната? След този случай всичко с тяхно участие е съмнително.

Това коя нощ го сънува?

Прави разлика между сънища и реалност, плийз!🌜

преди 14 часа, Белгиеца написа:

Ама защо изобщо ѝ се връзвате на бръщолевиците на госпожицата, тя си е внушила че жълтурковците били най-хубави, за да е сигурна че никога няма да си намери мъж, понеже на подсъзнателно ниво не иска мъж.

Как да си внуша, като то това виждат очите ми. Тези двамата са много красиви и онази класация не е направена само с моите гласове. 

Ако трябваше да си внушавам невъзможни за "имане" мъже, защо не съм си внушила африканците тогава!? Или най-добре някое племе от Австралия, дето не напуска територията си. 

Дървен психолог с женка белгийка. Много нещо като си излъгал някаква изобщо не-умна белгийка. За Фройд ли си се помислил? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

онази класация не е направена само с моите гласове

Знаех си, че има манипулация в гласуването haha.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...