Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Myanmar

Чие тяло е по-красиво - женското или мъжкото?

Е?  

20 гласували потребители

1. 1. Изберете:

• Мъжкото
    • Женското
    • На добре охранен тапир

Препоръчан отговор

преди 59 минути, Mediterranean написа:

Онлайн допитване до всички хора по света

Мен не са ме питали. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, A.com написа:

Мен не са ме питали. :)

И мен не са ме питали, но аз гласувах. :)

Ти да не очакваш да ти пуснат писмо под вратата с молба да гласуваш. Който това го вълнува, пише в Гугъл ключови думи и му излиза сайта за гласуване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Mediterranean написа:

Онлайн допитване до всички хора по света...

И да се абстрахираме от това, че 4 млрд. хора даже нямат прекаран Интернет, гласуването отразява кой го интересува гласуването, а не масовото мнение. Ако анкетата беше за най-хубав сорт арпаджик, плетки на пуловер или топологично заплетени вериги на плазмидите, надали същите хора даже биха гласували.

И двамата азиатци са пример за метросексуалност. "Определена роля за такъв стил на живот играе концентрирането на вниманието върху собствения външен вид, модата, използването на козметика, търсене на атрактивност и индивидуално излъчване. Тези качества обикновено се свързват с женствеността или с външните прояви на явните гейове, но метросексулността не е сексуална ориентация."

Метросексуален мъж се превежда като мъж, който се грижи за себе си, колкото и една жена за себе си.

преди 15 минути, Mediterranean написа:

Който това го вълнува, пише в Гугъл ключови думи и му излиза сайта за гласуване.

Мен ме нямаше в анкетата, как да гласувам 😪

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези онлайн проучвания са много сегментирани, ти си избрала резултатите от ranker- където са гласували тинейджъри, един сайт по-долу- пък са избрали Том Круз. Затова е добре да се придържаме към научния подход. Вкусът се променя във времето, според някои изследвания средно до към 32-та година на човек. 30 годишните и нагоре хора трудно биха избрали твоя човек- изглежда прекалено женствен, донякъде нормално, все пак е младеж, въпреки че е симетричен, просто още не минава за мъж, а за момче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

68259840_n.jpg.24239dfe8a4443a0d04e5a0ea5c6ad68.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Myanmar написа:

68259840_n.jpg.24239dfe8a4443a0d04e5a0ea5c6ad68.jpg

Крис Рок има един хубав лаф за това кой пол как лъже:

До 50-тата секунда ще сте разбрали кой как лъже. :)

Още малко разлики при половете:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"На кокили/токчета сте. Вие не сте толкова високи!" haha.png True story.

Един познат отишъл един ден на работа с нарисувани мустаци. Жените му се смяли. Не се усетили на какво се смеят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, spielberg написа:

Тези онлайн проучвания са много сегментирани, ти си избрала резултатите от ranker- където са гласували тинейджъри, един сайт по-долу- пък са избрали Том Круз. Затова е добре да се придържаме към научния подход. Вкусът се променя във времето, според някои изследвания средно до към 32-та година на човек. 30 годишните и нагоре хора трудно биха избрали твоя човек- изглежда прекалено женствен, донякъде нормално, все пак е младеж, въпреки че е симетричен, просто още не минава за мъж, а за момче.

Аз съм над 30 и гласувах за двамата , които са на първо и второ място - Теьонг и Джимин.

Вкусът ми не се е променил след 30. Тези известни мъже, които виждах като най-красиви, като бях дете, все още ги виждам така, като гледам техни снимки и филми. 

Не е ranker, а starmometer. И няма значение, защото надали има човек(особено жена), която може да оспори красотата и сексапила на номер 1 в тази анкета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо се бъркате. Човек не е красив само в лицето си. Под главата си си вероятно има 10 пъти повече маса и тя е доста важна. Само се замислете - виждате хубаво лице на снимка, без бръчки  и каквото и да било. След това виждате цял ръст на дебелана 120 кила. Или същата работа за дебел мъж 150 кила.  Отделно, че фотошоп играе роля голяма (Йода).  Тук се показват разни снимки, което не е реално, щото една снимка може да се редактира за секунди с безплатна програма, която ви дава хубаво лице, хубава кожа, хубаво тяло. И дори не е нужно фотошоп. Аз навремето прсто ползвах една безплатна програмка за една снимка на плажа и си я пуснах в интернет. Тогава нямаше фейс, но се вързаха :)  Просто ти прави идеална кожата.  Сега тук много от вас се надъхват, как някоя кифла била супер. Няма такова нещо. Същата тая кифла ако я чукате, ще си кажете - какво трябваше да очаквам!!! Сигурен съм, че и пишурата ви трудно ще стане.  Просто всичко е безсмислено. Една жена може да бъде много, ама много привлекателна за мъжа, ако хормноните са на върха си и много, ама много шибаня шибанячка, ако не са. Това е. Стига сте се питали кое е доброто. Доброто е здравото. Тоест, човек е програмиран така, че да харесва здравите неща, не болните, не отклоненията!!!! И макар тия хора да не съществуват, всеки си затваря едното око и казва - ето, това е!

преди 2 часа, Mediterranean написа:

Аз съм над 30 и гласувах за двамата , които са на първо и второ място - Теьонг и Джимин.

Вкусът ми не се е променил след 30. Тези известни мъже, които виждах като най-красиви, като бях дете, все още ги виждам така, като гледам техни снимки и филми. 

Не е ranker, а starmometer. И няма значение, защото надали има човек(особено жена), която може да оспори красотата и сексапила на номер 1 в тази анкета.

Като станеш на почти 50 като мен, друга песен ще запееш.  Много сте ми странни, как се доверявате на снимки и видеа. Ама това е то днешното поколение. Вижте сега. Да ви попитам. Ако един терлик ви се появи, какво правите с инструмента си? 

преди 7 часа, spielberg написа:

Мускул му е майката, кой каквото и да ми разправя. Мускул с боя ;). Боя, да заличи недостатъчците на кожата. Мускулът трае всички знаят, максимум седмица. След това си подпухнал. Боята се мие. Ама за снимака става - мускул и боя за една седмица в рамките на 5-6 години. Те това е красотата. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, Mediterranean написа:

надали има човек(особено жена), която може да оспори красотата и сексапила на номер 1 в тази анкета.

Е тука малко се изхвърли. А и имаше някаква потребителска с нездрав интерес да сравнява мъже и жени с анкети, под които всеки се биеше за неговото си и никой не харесваше чуждото.

преди 18 часа, Кико написа:

човек е програмиран така, че да харесва здравите неща, не болните, не отклоненията!!!!

Точно така. И аз това споделих:

на 22.11.2019 г. в 23:21, Myanmar написа:

Здравето е описание на красотата - симетрия, еластичност, свобода на движенията, включително грацията, която споменах и не може да се съхрани с напредване на възрастта, и т.н.

преди 21 часа, Mediterranean написа:

Вкусът ми не се е променил след 30.

Имаше едно изследване, ти като жена може да споделиш. С две думи, според периода в месеца - преди и след менструация, жените съответно предпочитат по-мъжествени и по-женствени лица. Забелязала ли си такова нещо? Проучването беше сериозно, не пълнеж за жълти вестници.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е тука малко се изхвърли. 

Имаше едно изследване, ти като жена може да споделиш. С две думи, според периода в месеца - преди и след менструация, жените съответно предпочитат по-мъжествени и по-женствени лица. Забелязала ли си такова нещо? Проучването беше сериозно, не пълнеж за жълти вестници.

Щом съм се изхвърлила, моля да ми кажете (не само ти) кои са грозните(неугледните) страни на Kim Taehyung , като гледате поне едно видео с него(в Ютюб има много само с него).

Това проучване е сто процента от мъже правено и изводите пак са от мъже. Нищо такова. Не може през различните седмици от месеца да виждаш различни мъже като най-красиви.

Плюс това, аз не знам какво е женствено лице на мъж. За мен нито един от двамата на аватара няма женствено лице.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Myanmar написа:

Аз пък бял чел, че мъжа и той си има цикли като жената :) В научно списание го четох. Но бе доста отдавна, може би преди 20-25 години, та не се сещам точно за какво идеше реч. Но това бе свързано с настроението на мъжа. Аз съм мъж и чеснтно казано, харесвам жени според настроението си. И дебели и тънки и с цици и без цици, ама не знам от какво зависи това, щото реално може да харесам доста различни жени, но не и това да е постоянния ми вкус.  Но определено, мъж под напрежение, налита на всичко де мърда :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Myanmar написа:

Знам за изследване, направено във Великобритания. Доказаха това, което твърдиш - преди и след менструация жените харесват различени тип мъже. Когато е момент да се зачене поколение харесват по-мъжествени(мускулести, наперни, добре изглеждащи), през останалото време нямат проблеми да предпочитат по-грижовни мъже. И се оказало, че(ако не греша за процента) при над 20% от изследваните двойки съпругът на жената и баща на детето ѝ всъщност не е биологичен баща на това дете. Жената е предпочела мачото да ѝ направи дете, но пък е умна и е избрала грижовния мъж да ѝ помага да отгледа това дете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък съм стигнал до извода , че гаднярките харесват агресивни мускулесто-безмозъчни типове.
А умните жени бягат от тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Mediterranean написа:

Щом съм се изхвърлила, моля да ми кажете (не само ти) кои са грозните(неугледните) страни на Kim Taehyung , като гледате поне едно видео с него

Ти сега ще се изхвърлиш и че не е гримиран на тези видеоклипове. Откъде да знам дали е хубав, като не знам дали му е пребоядисана фасадата?

На свой ред аз ще попитам всички мъже, бихте ли тръгнали по срещи с тази вляво и бихте ли с тази вдясно?

+ 77378576_2556243004605456_4830423286858907648_o.jpg

Не може през различните седмици от месеца да виждаш различни мъже като най-красиви.

Специално за теб го потърсих. Всъщност оказа се, че доста проучвания има по темата:

https://www.researchgate.net/publication/23762271_Preferences_across_the_Menstrual_Cycle_for_Masculinity_and_Symmetry_in_Photographs_of_Male_Faces_and_Bodies

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2607552/

https://www.livescience.com/8779-fertile-women-manly-men.html

https://journals.sagepub.com/doi/10.1177/147470491000800416

Плюс това, аз не знам какво е женствено лице на мъж.

Женствено лице е лице, формирано при недостиг на мъжки хормони. Елементарен пример е колко е широка и дебела челюстта.

При азиатците е по-различно, те са си селектирали малки носове, очи и уши, защото обратното се смята за много грозно. Затова и те гледат на европеидната раса като грозници.

преди 18 часа, A.com написа:

при над 20% от изследваните двойки съпругът на жената и баща на детето ѝ всъщност не е биологичен баща на това дете

conf.png

преди 9 часа, Белгиеца написа:

Аз пък съм стигнал до извода , че гаднярките харесват агресивни мускулесто-безмозъчни типове.
А умните жени бягат от тях.

Според моите наблюдения това не е точно така. При израстването си жените имат периоди - изживяват мечтата си да излизат с богаташ, с културист и т.н. После им минава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според моите наблюдения това не е точно така. При израстването си жените имат периоди - изживяват мечтата си да излизат с богаташ, с културист и т.н. После им минава.

Опааа, сега загрях че от 1991г. наблюдавам едни различни от българските жени.

А ти жена имаш ли, или не ти трябва въобще ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Myanmar написа:

Ти сега ще се изхвърлиш и че не е гримиран на тези видеоклипове. Откъде да знам дали е хубав, като не знам дали му е пребоядисана фасадата?

На свой ред аз ще попитам всички мъже, бихте ли тръгнали по срещи с тази вляво и бихте ли с тази вдясно?

Нали точно затова казвам, че мъжете са по-хубави, защото и без грим са хубави.

За жените е ясно, но специално мъжете могат с малко грим(както е при Теьонг), могат и без хич.

Ето ae5ec5908db3cd8939766279a722ae3333098f68

А Блейк Лайвли и с грим е грозновата, за мен. Пък без грим е мъж и половина.

Нали това казвам, вие мъжете винаги намирате един куп кусури на жените и много рядко казвате нещо лошо за външния вид на някой мъж. Което доказва, че и вие, @Soviet Soldierнамирате мъжете за по-малко несъвършени и съответно по-привлекателни.

На тях не им трябва грим, бои, маши, преси и пластични корекции.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Mediterranean написа:

Нали точно затова казвам, че мъжете са по-хубави, защото и без грим са хубави.

За жените е ясно, но специално мъжете могат с малко грим(както е при Теьонг), могат и без хич.

Ето ae5ec5908db3cd8939766279a722ae3333098f68

А Блейк Лайвли и с грим е грозновата, за мен. Пък без грим е мъж и половина.

Нали това казвам, вие мъжете винаги намирате един куп кусури на жените и много рядко казвате нещо лошо за външния вид на някой мъж. Което доказва, че и вие, @Soviet Soldierнамирате мъжете за по-малко несъвършени и съответно по-привлекателни.

На тях не им трябва грим, бои, маши, преси и пластични корекции.

Само на мен ли ми се струва, че това гейче има очна линия? Отделно няма следа от брада и каквито и каквато и да е било мъжественост. Пък и по снимки в днешно време е неправилно да се съди за красота, защото всеки втори ползва графични редактори. 

Много неправилни изводи си правиш. Да, имам мнение относно женската красота, точно защото се интересувам от жени, те ме привличат и вълнуват. А какво да им гледам на мъжете? Каква красота да търся в тях? Те не ме привличат, не гледам на тях, като на сексуален обект, какви външни кусури да им търся? В един мъж ме интересува да е коректен човек, да е приятел, на който мога да разчитам и до там. Вие жените сте си достатъчно придирчиви, гледайте си ги вие мъжете, критикувайте си ги вие. Все пак те вас трябва да привличат и възбуждат, а не нас. 

Аз пък да те попитам, като толкова ги харесваш такива нежни азиатчета, ако имаш такъв до себе си, по какъв начин точно ще е силната половинка? Ще се гримирате и обезкосмявате заедно ли? За тая цел трябва да си имаш приятелки. Какъв мъж е, ако не може една крушка да смени? Ако не може да те защити физически и емоционално, да се чувстваш сигурна до него. Да не говорим, че на тия масово пишлетата са ми по 10 санта.
Учудвам се, че точно ти не си ги осъзнала тези неща, защото си зряла жена, а не 16 годишна хлапачка, която още не знае къде се намира, и от какво има нужда. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох, бях се отдалечил за малко от темата и тук започнали да правят реклама на представители  на 71-те соросоидни полове(пардон, социални роли) и някои други не сексуални, а само козметични...уж, девиации.  :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ...Alex&Vanko... написа:

Да не казвам на какво ми прилича това.

На теб, след като си си паднал на главата. Малко си събрал очите в центъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, Mediterranean написа:

мъжете могат с малко грим(както е при Теьонг)

Какво значи "малко грим"? Какво значи "с малко Фотошоп"?? Всичко това е ИЗМАМА! ЛЪЖА! Аз говоря за красота в смисъла на красота, не в малко грим. И изобщо не спомена козметиката, която е също ЛЪЖА. Лъжа, че тоя човек, мъж или жена, е по-здрав, отколкото е, че е по-жизнен, отколкото е, че е по-силен, отколкото е. Всичко това се постига чрез изкуствено, не по естествен начин, внасяне на химикали, чрез оцветяване и чрез тониране, създаващо обемни заблуди.

Малоумни кифли ми водят тая крава Анджелина Джоли за красавица. Каква красавица е, като е похарчила да я режат парите, с които може да се плати външния дълг на малка държава? Естествената красота не може да се мери с това, което човек може да моделира с компютър или пластелин, затова и до ден днешен се възхищаваме на мраморни статуи от преди векове.

Но когато питам кой пол е по-красив изобщо не очаквам да получа отговор кой пол е по-нарязан и оцветен. Това са две различни неща. Защото на какъв се преструваш не може да промени твоята същност и твоето наследство:

image.png.540ef37ac0a0e56d7d5411cd1702cc2f.png

преди 5 часа, ...Alex&Vanko... написа:

Да не казвам на какво ми прилича това.

Кажи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да оставим на страна въпроса, че еди кой си(човек - мъж или жена) бил най-красивият на света.  И снимки ни се показват и класации по интернет и разни списания/сайтове класират разни индивиди. Например Теьонг никой нямаше да го избере за най-красив на "нещо си" ако не беше известен. Крауфърд, Макферсън, Шифър, ДиКаприо, Пит и другите също никой нямаше да ги избере за "най-красив/секси на годината". Все си мисля, че света е пълен с далеч по-красиви хора от тези, които ни показват на малкия/големия екран, вестници, списания, интернет и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, A.com написа:

Все си мисля, че света е пълен с далеч по-красиви хора от тези, които ни показват на малкия/големия екран, вестници, списания, интернет и т.н.

Не е. Това са едни от най-фотогеничните хора на света, независимо от това, че почти всички имат пластични операции и че всичките полагат грижи за своя вид неизразяващи се в уталитарно практикуване на лопаториене и др. подобни. И освен това имат страхотно излъчване и чар, който не се изразява чрез количествени показатели. Затова човек може да се наслади на скулптура, но може да се влюби само в човек, дори ако има явни физически несъвършенства.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 4.12.2019 г. в 20:16, Myanmar написа:

Ако на снимката не беше с такава гримаса вероятно облика щеше да е друг.  

Тази на лявата снимка има едно предимство - виждаш истинското и аз,  с ясното съзнание че с грим лесно ще се превърне в нещо друго. 

А вдясно виждаш въпросното друго,  а какво ще бъде като падне маската гадаеш.  

Така че, да, аз бих предпочел да излезна с тази на лявата снимка.  Още повече че няма мъж,  който би тръгнал да гради отношения само на база външен вид. 

Виж, ако се търси само забежка,  там дилема няма :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...