Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kalin Karaboychev

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 29 минути, Радул написа:

Е и? то оставаше малкия бизнес да е в енергетиката.

А ти дава пример с туризма , но не казва на кой са хотелите , кои са хотелиерите и дали процента от печалбата в целия сектор туризъм по ЗАКОН, който трябва да влезе в хазната е вътре .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Яко ни прецакаха, икономиката, живота, свободата, сичкото!

Не знам как ще си върнем предишния безметежен живот.

Ако не се кандидатирате за кметове и министри, мислете нещо за фирми 60/40 или акции от фармацевтични фирми, и някак да го избутаме животеца клет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, nikssi написа:

А , верно ли? Баси ....верно ли си мислиш,че някой плаща на някой тука? Верно хората са изтрещяли ама това е някакъв пик на чалнати.

като не ти плащат чии търсиш

естествено че ти плащат

може не в парична  стойност

а в  това че искаш да правиш това което правиш

като прокарат новите анти либерални закони за  свободата на словото

ще отворят сайтве в дарк уеба

и подобни  ще си плащат

за да упражняват правото си на модериране.

капитализама не спи всяка  ниша се запълва 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

... често се налага да ги приземявам за какво всъщност ставаше въпрос.

:offtopic_s:

Ако ти си критерия и мярката-бог да прости форума....Абе ти нямаше ли тема за пускане?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моето Мнение :

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, Maleficient написа:

Вярно ли бе хаха

По-безметежен живот от това да си ходиш без маска и вътре в мола и да си правиш кво си щеш.

Кво още искаш а

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Maleficient написа:

Яко ни прецакаха, икономиката, живота, свободата, сичкото!

Ако не се кандидатирате за кметове и министри, мислете нещо за фирми 60/40 или акции от фармацевтични фирми, и някак да го избутаме животеца клет.

Не знам ! На мен тези двамата гологлавци - мутреско и бочко ми смъкнаха либидото с  цели 27 % !

Това ми причинява дискомфорт във легнало положение и възнамерявам да ги съдя яко до дупка ! 

А от този безумец ананиев , който не може да сглоби 2 изречения , а тръгнал заповеди да раздава - Получавам уртикария !

Четете бавничко и си намерите някой да го разтълкува , защото аз като стигнах на 2.т. и ВЛЯЗОХ В КОНФЛИКТ НА ИНТЕРЕСИ !

http://www.mh.government.bg/media/filer_public/2020/05/30/zapoved__rd-01-287-30052020_g.pdf 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 49 минути, haidukpikaso написа:

Вярно ли бе хаха

По-безметежен живот от това да си ходиш без маска и вътре в мола и да си правиш кво си щеш.

Кво още искаш а

Искам три червени звезди! минимум :D

от прекалено сссъскане Иронията вече не разчитаме! лошо.

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Inana.. написа:

Четете бавничко и си намерите някой да го разтълкува , защото аз като стигнах на 2.т. и ВЛЯЗОХ В КОНФЛИКТ НА ИНТЕРЕСИ !

Не срещнах нищо за намордници в затворени помещения , иначе забрана и разрешение през два дена . Същият цирк като преди с маските- има ,няма , има.  Кой ги пише така разхвърляно , не знам , но със сигурност здравния - счетоводител не помни какво е забранил и какво разрешил .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

моето мнение :

щаба да не се закрива

и кифлите по моловете с маски 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Inana.. написа:

Не знам ! На мен тези двамата гологлавци - мутреско и бочко ми смъкнаха либидото с  цели 27 % !

Това ми причинява дискомфорт във легнало положение и възнамерявам да ги съдя яко до дупка ! 

А от този безумец ананиев , който не може да сглоби 2 изречения , а тръгнал заповеди да раздава - Получавам уртикария !

http://www.mh.government.bg/media/filer_public/2020/05/30/zapoved__rd-01-287-30052020_g.pdf 

Сега, ясно ми е, че има елемент да се правим леко на интересни, но това за либидото, винаги мога да се хвана за думите, и да те посъветвам други да са ти факторите, които ти го смъкват или вдигат.

Съди когото искаш, ако мислиш, че комфортът ти личен, ще е достатъчно основание да повдигнешобвинение.

На мен лично не ми се чете. Не ми се вдигат революции и като цяло на анархистите в темата не им разбрах проблема.

Някой от пишещите тук, против мерките, да сподели, с какво реално е Ощетен?! Това ви питам. Оставете ме, че аз съм овца и съм носила маска!

Вие, конкретно? Damage?

Загуби? да видя.

Защото аз лично, нямам такива. Толкова.

и съм си здрава, ама това може да е от имунитета ми, а не че съм носила маска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Maleficient написа:

На мен лично не ми се чете

А, има и един друг тука, дето не му се чете и му е скучно. И колкото по не му се чете и му е скучно, толкова повече чете и зема участие. Щото е герой.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 7 часа, Proshark написа:

:offtopic_s:

Ако ти си критерия и мярката-бог да прости форума....Абе ти нямаше ли тема за пускане?

Какъв "критерий" бре, какъв "мярка-бог". Просто припомням на някои празнословци дето се отплесват в съвсем друга посока и повтарям за  какво всъщност, говорехме.

А това бе за роднините и че за мен и с двама по малко да са починалите , това е успех, защото това може да са мои, твои, роднини . А те бяха 139 спрямо 4 400 в Швеция.

И онуй ми вика.. "нямаш аргументи" :) 

За това ли мое мнение ме подиграваш "мярка-бог" и т.н.  Алооо балоните... по полека

Та.. от теб специално още чакам къде и каква новина викаш съм поствал няколко пъти в различни теми ? Не че не знам че си в същия кюп празнословци де... :) 

преди 6 часа, Maleficient написа:

Искам три червени звезди! минимум :D

от прекалено сссъскане Иронията вече не разчитаме! лошо.

То хубаво при теб е ирония, но при много тук , като реджепа например, до сега е "концлагер" , репресии,ограничения, затвор :) 

че и си вЕрват

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, miro20 написа:

като реджепа например, до сега е "концлагер" , репресии,ограничения, затвор

А не е ли ?

Те дотам се отнесоха с репресиите, че се стигна началник щаба им в пряк ефир да ни пожелае яко да измрем 

Ама ще дойде видов ден вашта ... !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Реджеп Иведик написа:

А не е ли ?

Те дотам се отнесоха с репресиите, че се стигна началник щаба им в пряк ефир да ни пожелае яко да измрем 

Ама ще дойде видов ден вашата...!!!

Недей така, виж кво става тук в Щатите. Хората се изнервиха от тия карантини и съкращения и чашата преля от убийството на черничкия. Палят, стрелят, чупят, разбиват магазини и разграбват. Хем с маски    :speak:.Лос Анжелис е с полицейски час от 8 часа вечерта. Страшно е...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Sleda написа:

Недей така. Хората се изнервиха от тия карантини и съкращения

Аз ли им натресох карантини и съкращения ?

Очаквам тези дето ни натресоха карантини и съкращения да усетят народната любов. Ама яко да я усетят !!!

Когато властта погазва основните човешки права и конституцията, съпротивата е задължителна

Що мислиш си имате 2ра поправка ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Maleficient написа:

На мен лично не ми се чете. Не ми се вдигат революции и като цяло на анархистите в темата не им разбрах проблема.

Някой от пишещите тук, против мерките, да сподели, с какво реално е Ощетен?! Това ви питам. Оставете ме, че аз съм овца и съм носила маска!

Вие, конкретно? Damage?

Загуби? да видя.

От така споделените размисли и въпроси, остава впечатлението,  че за теб конституционни и човешки права, правов ред и други такива нещица са общи приказки. Закон е каквото каже шефа, всичко останало е пожелание. Начин на мислене на канцеларски... работник. В държавна канцелария. Не мисле че е възможно да се обясни, какви щети нанесе и нанася държавата на хората... в този случай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Maleficient написа:

Сега, ясно ми е, че има елемент да се правим леко на интересни, но това за либидото, винаги мога да се хвана за думите, и да те посъветвам други да са ти факторите, които ти го смъкват или вдигат.

Съди когото искаш, ако мислиш, че комфортът ти личен, ще е достатъчно основание да повдигнешобвинение.

Вие, конкретно? Damage?

Загуби? да видя.

Значи , от това , което прочетох от теб - ти си живееш във перманентна карантина ! Щом тези мерки и ограничения не ти тежат - 2 мнения по въпроса Няма ! Както и напред казах има доста хора , които социалната дистанция си я живеят перманентно и за тях тези Диктатури по никакъв начин не влияят върху "качеството им на живот " ! 

ОК ! Но , за мен не е ОК ! 

Рестрикциите мен ме хванаха в Испания ! От март до миналата седмица пребивавах и работех в тази страна !  Полицейщината настъпи около 13.03 и все си продължава там. 

Питаш за пропуснати ползи ? 

3 месеца ЖИВЯХ КАТО МОНАХИНЯ ! Работа , у дома , Работа - у дома !  

Със парите си , със възможностите си - Не можах да пазарувам като бял човек и да се забавлявам ! Всички магазини , заведения бяха със спуснати кепенци !!!  Прибрах се в България само със дамската чанта и с куфарчето ми с лаптопа ! БЕЗ 1 СУВЕНИР ДОРИ !

Пропуснатите забавления няма да споменавам ! Ще влизам аз в хранителна верига и полицай ще ми нарежда да седя на 2 м. от предният пред мен , после ще ми обяснява като на малоумна как да си сложа гел , как се слагат ръкавици и всичкото това унижение трябва да го търпя като някоя овца ? 

Ми не ! Аз не съм Овца ! Мразя да ми Ограничават Правата и Свободата ! Мразя някой да си играе със Съдбата на хората !

Мразя диктатурата !  Мразя ПРИМИТИВНОСТТА ! Мразя ТЕСНОГРЪДИЕТО ! Мразя РАВНОДУШИЕТО ! Мразя АНТИЧОВЕШКОТО ! Мразя НЕСПРАВЕДЛИВОСТТА ! 

И ако това не е достатъчно основание да Оправдае революцията , в очите ми , то значи ти имаш проблем с хоризонта си.

Да ти спомена и друго ! Принципно съм асоциална и трудно давам достъп до себе си ! Но тази Гротеска със всичките РЕСТРИКЦИИ , ограничаващи ПРАВАТА И СВОБОДАТА ми - ми дойдоха в ПОВЕЧЕ !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои просто бъркат свобода със свободия.

За това и се получават определени разминавания с реала.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Реджеп Иведик написа:

А, има и един друг тука, дето не му се чете и му е скучно. И колкото по не му се чете и му е скучно, толкова повече чете и зема участие. Щото е герой.

Мистър "анализирай трудно". Специалист по сложни уравнения без неизвестно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия са класически случай на паник атаки :) 

Освен че да, бъркат свободия със свобода.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дайте определение за "свободия " , моля и опишете какво влиза в нея !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задължения , Продиктувани от нечии чужди ЛИЧНИ ИНТЕРЕСИ , подплатени със СИЛОВИ маниери и Власт , Ограничаващи Изконните човешки Права и Свободи се наричат ДИКТАТУРА и ФАШИЗЪМ !

Продължете моля и се обосновете върху понятието "свободия " и какво визира съответната у вас .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Inana.. написа:

Продължете моля и се обосновете върху понятието "свободия " и какво визира съответната у вас

Задай въпрос на Николов и чакай да ти отговори по същество. Се едно Миро да питаш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...