Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kalin Karaboychev

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 3 минути, Миро Асенов написа:

опашки пред магазините и хора през 1 метър после 2-3--4-5-6 метра

и опразване на всички щандове особено за хранта 

Най първичния симптом е изчезването на тоалетната хартия по магазините

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

опашки пред магазините и хора през 1 метър после 2-3--4-5-6 метра

и опразване на всички щандове особено за хранта 

ще ме изкефи как след 6 месеца ще има хора деет ще ядат консерви с боб и това ще е минало

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, дръндю написа:

аз не виждам логика в този цитат
в посоченото време, отиват на работа, само държавни служители
до колкото зная, на служители и работници в частни предприятия работното време е друго

Може би е във връзка с това, че безработните се роят всеки ден? Иначе да, който ходи на работа, в този прозорец вече си е на бачкане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, barbuncela написа:

По полека ще казваш там, където те слушат и понасят!

Не мога защото съм модератор...

Аз пак не разбрах какъв ти е проблема с уточнената ми информация къде и как е публикуван генома на вируса ??.

преди 18 минути, Hristo52 написа:

Това е човек изпълнен с злоба и жлъч, какво добро очакваш от такъв? Той може само да вирее като анонимен. Вероятно в живота е никой, незабележим за никой, и иска тука да се изявява... Защо не го блокираш?

То и на нас ни е писнало, ама като искаш хикса е горе в дясно и добър ти път. Никой няма да се разплаче за тебе!

Къде видя злоба и злъч бе приятелю, който уж си ме блокирал , и който както останалите мои фенове всичко си четете и само ревете срещу мен ? :) 

На вас май все проблема ви е когато ви се опровергава и уточнява информацията. Дали защото често не съвпада с вашите глупости ? :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да мине но взе да се спекулира с лекарствата Не беше ваксини хинин и т.н

Все едно сме болни от рак и с надеждата се раждат митове Това е най страшно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Без умствен капацитет написа:

ще ме изкефи как след 6 месеца ще има хора деет ще ядат консерви с боб и това ще е минало

а ще има и такива които не са си купили консерви и няма да ядат нищо.  трайността на консервана е до 2023г

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а ще има и такива които не са си купили консерви и няма да ядат нищо.  трайността на консервана е до 2023г

и защо - я си сподели логиката, какво ще стане според теб, другата година

а знаете ли че консервантите са вредни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, nikssi написа:

В Англия си щъкат като таракани ... баси. Сега си писах с една приятелка там Кихат , кашлят и всички вкупом на работа и навсякъде...там ще е страшно да знаете.

А ако не стане страшно, ако си го преболедуват без излишни драми? Скоро ще се разбере.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, като с Брекзит. А, гадни бритиши, сега ще видите кон боб яде ли без ЕС. ...е, ей сега, само малко. Сега пък, о има свобода при вас? Ще видите гадни ингилизи. Само почакайте. Това са хора, владели повече от половината свят бе, хора. А ние сме едни злобни джуджета-роби.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 31 минути, Hristo52 написа:

Азакс го има в аптеките, ама другото беше забранено в България

пп

намерих еквивалент на другото лекарство под наименованието Резохин

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Без умствен капацитет написа:

6 няма да са. Нали били казали месец и половина и това е (един приятел телегледач го бил чул по телевизията). Ще има That's All, Folks!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Мальчик Бананан написа:

6 няма да са. Нали били казали месец и половина и това е (един приятел телегледач го бил чул по телевизията). Ще има That's All, Folks!

е китай излъга че е на 31 декември

мн. странни данни дава Турция sshot-2.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Пикът няма да е в края на този месец. Може да е в края на април или в края на май. Дай боже да не е през септември, защото ако вървим така, много малко от нас ще останат тука да дават брифинг, включително и аз", заяви той

А, извинете, но дали господин Мутафчийски не трябва да бъде съден за всяване на паника?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Мальчик Бананан написа:

А, извинете, но дали господин Мутафчийски не трябва да бъде съден за всяване на паника?

иска да каже че е на възраст и е в рисковата група

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

иска да каже че е на възраст и е в рисковата група

Цитат

много малко от нас

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден!

Шести ден. Първите 3 дни усещах само леко дразнене в гърлото, което постепенно се засилваше. Не бих му обърнала внимание, ако не се намирахме в пандемия от корона-вирус. На третия ден вечерта започна суха кашлица, аз и’ викам “гъделичкаща кашлица” в гърлото. Имала съм я когато съм била болна от грип или простудно, същата е. Без температура. Без болки в гърлото и без да се чувствам болна. Без хрема.

Днес, трети ден от началото кашлицата вече се чувствам (леко до средно силно) болна от грип или простудно, без температура, без болка в гърлото дори при преглъщане. Но странното е, че чак сега започна силна хрема със секрет като вода, ще си изхабя кърпичките, а по магазините няма  😀. Кашлицата като че ли намаля, поне дразнението-гъделичкането намаля. Мисля, че кашлицата все още е от гърлото.

Пазете се!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Мальчик Бананан написа:

Крадеца вика дръжте крадеца

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично аз почнах да се шашкам доста силно. А даже не гледам телевизия. Дали е постановка, лъжат за генезиса и такива неща, няма значение. Има нещо доста притеснително, поне за мен.

Принципно трябва да знаете, че се шашкам супер лесно, така че може би съм си паника просто. И обикновено не познавам (е, по някой фиш ми излиза от време на време). Оказва се, че съм се филмирал излишно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Мальчик Бананан написа:

Човек, върви на лекар.

Още не е дошъл моментът.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Sleda написа:

Добър ден!

Шести ден. Първите 3 дни усещах само леко дразнене в гърлото, което постепенно се засилваше. Не бих му обърнала внимание, ако не се намирахме в пандемия от корона-вирус. На третия ден вечерта започна суха кашлица, аз и’ викам “гъделичкаща кашлица” в гърлото. Имала съм я когато съм била болна от грип или простудно, същата е. Без температура. Без болки в гърлото и без да се чувствам болна. Без хрема.

Днес, трети ден от началото кашлицата вече се чувствам (леко до средно силно) болна от грип или простудно, без температура, без болка в гърлото дори при преглъщане. Но странното е, че чак сега започна силна хрема със секрет като вода, ще си изхабя кърпичките, а по магазините няма  😀. Кашлицата като че ли намаля, поне дразнението-гъделичкането намаля. Мисля, че кашлицата все още е от гърлото.

Пазете се!

Дръж се!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, _Belial_ написа:

@Sleda, мисля че не си добре.

Ще отида накрая, ако...., от любопитство да се тествам за корона-вирус. Мойто може да обикновен грип или простудно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Sleda написа:

Добър ден!

Пазете се!

Пробвай с мед

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При леки симптоми, указанията са да стои в къщи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...