Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 26 минути, acnekt написа:

Има разлика нали?

Ти си се филмирал, ако смяташ, че херкулес снима филм, докато пише в тази тема.

на 5.07.2020 г. в 17:34, herkules2 написа:

Може да не съм пребивал, ама много ми се ще да пребия някоя. Просто до сега никоя не смее да ме предизвика!

Ти се жалваш, че цял живот ти лазят по нервите, пък веднъж не се е намерило някоя да те подразни за да я пребиеш, както смяташ за редно. Сещаш ли се за кучето дето много лаело?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, herkules2 написа:

Така е! Възхищавам се на някои режими по света, дето мъжете могат спокойно да пребиват и убиват жени, и умирам от яд, че тук по закон не мога дори да пребия  жена, а да не говорим за убийство! :lol6:

Тук по закон и мъж не може да пребиеш. И да убиеш също не може. Абе тука по закон и куче не може да убиеш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Women are equal to men...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

жените са естествени сексисти , трудно ми е да си представя как някой може да сексистки настроен  срещу тях.Може би ако откаже да прави секс с тях ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Женски урок по практически сексизъм

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...