Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Войната в Украйна

Kalin Karaboychev
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 3 минути, miro20 написа:

Не съм ти виновен че си се разпознал като тъпо комуне.

Имаше и умни комунисти , които си траеха защото виждаха простотиите на режима.

Ти не си от тях .

ти си от ония тъпи промити комунета утописти носталгици които обвиняват деморкацията че не им става...

И по съвестителство сте русороби които по същата причина си мислят че СССР ще им върне ерекцията.

:hush:

Сори, Мирча, с ерекцията нямам проблеми.

:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 66,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Реджеп Иведик

5486

• miro20

2998

• Coco1

2940

• BANKATA

2488

току-що, miro20 написа:

Много е забавно комунета да изпозлват демократични лафове и принципи .

което никога не бихте го имали в промитите диктатури които защитавате.

Това е като "дявола чете евнангелието"

За радост или не , тук още е демокрация и още имате трибуна да се вихрите с простотиите си  и фейк пропагандата.

Без последствия.

Защото това което защитавате арестуват и хврлят в затвора за плакат "не на войната "

Миме, предложх ти вече среща, на която всеки от нас да покаже с документи, какъв е бил преди 90-та., какво и къде е завършил, с какво се препитава в момента...

Дай да го разрешим тоя въпрос най-накрая...

Да видим кой е бил, е и ще бъде "комуне" доживот....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И тоя е като Реджепов.

На приказки голям, но когато трябваше да се докаже на дело - никакъв го няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, andiay написа:

А трябва...

Цензурата под каквато и да е форма си е цензура...

"Пътят към ада е постлан с добри намерения"...

А политиката и бизнеса са доста тясно свързани още с преминаването от пряка към представителна демокрация в Древна Атина....

Политиката е вид бизнес и бизнесът е вид политика...

Но мисля, че много добре разбираш за кое Министерство на истината говоря....

Явно и по този въпрос имаш ограничаваща клауза в договора...

Не забивай в други теми- дадох ти пример който дори се е отразил и на твоето устройство без да знаеш за нея и без това да се е отразило по някакъв начин на мирогледа ти. В миналото това се е случвало няколко пъти за доста брутални нарушения, в случая за сключен договор с американското правителство от съответния "подизпълнител". Съответните механизми са в сила от десетки години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, M.Николов написа:

Самата му фиксация върху ерекция и "самодоволяване" е доста показателна, мхм...

Тъй става тя, когато съдиш за другите по себе си....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, andiay написа:

"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."

Знаеш кой го е казал, нали?

Май б еше Волтер? А за Министерството на истината според мен  отдавна е създдадено :) Първи министър е бил Гьобелс :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, kosyo написа:

Не забивай в други теми- дадох ти пример който дори се е отразил и на твоето устройство без да знаеш за нея и без това да се е отразило по някакъв начин на мирогледа ти. В миналото това се е случвало няколко пъти за доста брутални нарушения, в случая за сключен договор с американското правителство от съответния "подизпълнител". Съответните механизми са в сила от десетки години.

Е, не аз забивам в други теми...

Както казах, убеден съм, че ти е ясно кое Министерство на истината визирам и до какво се отнася то...

Това за което говоря се създава точно за "насочване" на мирогледа в "правилната" посока...

Иначе, нищо ново под слънцето...

току-що, petie1 написа:

Май б еше Волтер? А за Министерството на истината според мен  отдавна е създдадено :) Първи министър е бил Гьобелс :)

Гьобелс е талантлив ученик...

В съвременната история, доста преди неговата поява е започнато да се работи по този тертип....

Но... това е тема за друг разговор...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, andiay написа:

Е, не аз забивам в други теми...

Както казах, убеден съм, че ти е ясно кое Министерство на истината визирам и до какво се отнася то...

Това за което говоря се създава точно за "насочване" на мирогледа в "правилната" посока...

Иначе, нищо ново под слънцето...

Усети ли промяна в мирогледа си от онзи ден? Сега ако искаш може да направим съпоставка че точно руснаците много искаха да докопат поне едното "министерство" на тяхна територия ама не успяха. В същото време в тяхната  ОС не помня коя беше бяха набутали някакви неща дето не им е мястото там ами и се изявяваха като "министерство". Северна Корея и там са на същия принцип. Имаше преди години новини и че в Киргистан или някой друг стан и там ги задължаваха да си вярват на тяхното признато само от тях "министерство на истината" и нямаше начин да се избяга. В цивилизования свят -доста голяма и известна фирма след една глупост се срина, преименува и продаде целия си останал бизнес защото никой не й "вярваше" вече , след като няколко дена въз основа на обработен механизъм се видя какви ги е вършила.

Идеята ми е че дори в момента ти ползваш такива "министерства на истината" поне 2 на пръв почит и то от години.. както и всеки един ползваш някакво устройство. Да дори се сетих в момента за още 2 такива ползвани от тебе...😃

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

лоботомиро20 и реджэпкин - и двамата са някакви мухлясали кадри от времето на комунизма...

Тези два екземпляра непрекъснато нагло, нахално, и невъзпитано обиждат и обвиняват в комунизъм останалите участници във форума...

Логика?!

Единият бил някакъв старшинка от времето на комунизма...

Другият, когато всички бягали на Запад, с лоботомирания си мозък се забил в СССР, в Коми да реже дърва...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, kosyo написа:

Усети ли промяна в мирогледа си от онзи ден? Сега ако искаш може да направим съпоставка че точно руснаците много искаха да докопат поне едното "министерство" на тяхна територия ама не успяха. В същото време в тяхната  ОС не помня коя беше бяха набутали някакви неща дето не им е мястото там ами и се изявяваха като "министерство". Северна Корея и там са на същия принцип. Имаше преди години новини и че в Киргистан или някой друг стан и там ги задължаваха да си вярват на тяхното признато само от тях "министерство на истината" и нямаше начин да се избяга. В цивилизования свят -доста голяма и известна фирма след една глупост се срина, преименува и продаде целия си останал бизнес защото никой не й "вярваше" вече , след като няколко дена въз основа на обработен механизъм се видя какви ги е вършила.

Идеята ми е че дори в момента ти ползваш такива "министерства на истината" поне 2 на пръв почит и то от години.. както и всеки един ползваш някакво устройство. Да дори се сетих в момента за още 2 такива ползвани от тебе...😃

И това, какво общо има с нещото, което аз визирам?

По отношение на ИТ съм абсолютен дилетант, но не си създавам илюзии за тях и за нещата, за които се ползват...

Нито, че "министерствата на истината" са патент само на определени държави и кръгове...

Въпросът ми бе за нещо съвсем друго, както много добре знаеш, но упорито се стремиш да го изместиш в друга посока...

Май имаше някакъв термин за това, но все пак съм просту "сиганин" и ни помни как му са викаши....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, gagodrago написа:

лоботомиро20 и реджэпкин - и двамата са някакви мухлясали кадри от времето на комунизма...

А ти си /без/полезно изкопаемо комуне, със мозък спрял нейде 1985 г.

Как са роднините в загниващия Запад ? Пращат ли парички ? :giggle1:

преди 46 минути, M.Николов написа:

Личи си личи си.....

Имаше един виц... Отива едно комуне на доктор... образно казано "николофффф"... и вика... докторе, всички набори разправят  всеки ден истории как мандрсат жените си , какви ли не подвизи ....

И доктора му вика.. Е какъв е проблема... разправяй и ти бе !

:) 

Та.... личи си ... комуне като теб мирише та се не трае :) 

Както и тоя гагодраго.

Озлобени комплексирани комунета дето се чудят какд а се заяждат заради утопиите си и комплексите си  :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, andiay написа:

Миме, предложх ти вече среща, на която всеки от нас да покаже с документи, какъв е бил преди 90-та., какво и къде е завършил, с какво се препитава в момента...

Дай да го разрешим тоя въпрос най-накрая...

Да видим кой е бил, е и ще бъде "комуне" доживот....

С комплексари и дървени философи не се занимавам :) 

Затова ви направих тема на всички наранени от мен мизерабълни комплексирани страдащи душици :

https://www.kaldata.com/forums/topic/267055-пристрастяване-и-обсебване-от-даден-казус-на-тема-политика/page/5/

:)

току-що, M.Николов написа:

Браво Мирча, вече поставяш и диагнози по интернет.

:giggle1:

Единствено и само по казано/написано.

Личи ви ... не се ли усещате :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, andiay написа:

И това, какво общо има с нещото, което аз визирам?

По отношение на ИТ съм абсолютен дилетант, но не си създавам илюзии за тях и за нещата, за които се ползват...

Нито, че "министерствата на истината" са патент само на определени държави и кръгове...

Въпросът ми бе за нещо съвсем друго, както много добре знаеш, но упорито се стремиш да го изместиш в друга посока...

Май имаше някакъв термин за това, но все пак съм просту "сиганин" и ни помни как му са викаши....

Не ми схващаш мисълта. Това работи от години , колко му е да се пренесе и в това дето ти го говориш колкото и да е хипотетично. Нали това те притеснява? Ето аз ти давам примери какво се случи когато се срине доверието в даден "подизпълнител".

Елементарен пример който е свързан с компютрите ни и не само. Ти на кой вярваш за точно време? Замислял ли се какво става като някой нарочно/случайно ти дава лъжливо време и според тебе има ли механизми за хващането му и евентуално корекция ако е неволна грешка? То като се замислиш и точното време е монопол на няколко фирми... Кога ще започнат протестите за това?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, M.Николов написа:

Време е да отвориш виртуален кабинет, поне някакви пари да изкараш.

:giggle1:

Време е да спреш да маструбираш над партийната си книжка... :laughing4:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, miro20 написа:

С комплексари и дървени философи не се занимавам

Значи сега е момента да си прережиш вените по дължина.

преди 4 минути, M.Николов написа:

Време е да отвориш виртуален кабинет, поне някакви пари да изкараш.

Не е добра идея. Последно време докторите ги бият често. И във виртуалния кабинет ще го намерят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, miro20 написа:

С комплексари и дървени философи не се занимавам :) 

Затова ви направих тема на всички наранени от мен мизерабълни комплексирани страдащи душици :

https://www.kaldata.com/forums/topic/267055-пристрастяване-и-обсебване-от-даден-казус-на-тема-политика/page/5/

Вече ти казах, че тъпите ти теми не ме вълнуват...

Говоря ти за реална среща и сравняване на реални документни доказателства...

И да видим кой от комплексирана мизерабълска душица лъже, че е антикомунист и че изобщо има понятие, какво коментира....

Аз нямам комплекси от подобна среща...

Ти защо имаш?

Както казва форумното идиотче, не ми отговаряй, реторичен въпрос....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, gagodrago написа:

лоботомиро20 и реджэпкин - и двамата са някакви мухлясали кадри от времето на комунизма..

а ти по различен ли си - затова родата ти избяга на запад:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, kosyo написа:

Не ми схващаш мисълта. Това работи от години , колко му е да се пренесе и в това дето ти го говориш колкото и да е хипотетично. Нали това те притеснява? Ето аз ти давам примери какво се случи когато се срине доверието в даден "подизпълнител".

Елементарен пример който е свързан с компютрите ни и не само. Ти на кой вярваш за точно време? Замислял ли се ако какво става като някой нарочно/случайно ти дава лъжливо време и според тебе има ли механизми за хващането му и евентуално корекция ако е неволна грешка? То като се замислиш и точното време е монопол на няколко фирми... Кога ще започнат протестите за това?

Мисълта ти много добре я схващам...

Както казах преди няколко поста, нищо ново под слънцето...

Подобни практики съществуват от хилядолетия...

Само методите, чрез които се прилагат се менят...

Точното време е много относително нещо, както знаем от теориите на Айнщайн, а последствие това е доказано и експериментално...

Ако мирогледа ми зависи от абсолютната прецизна точност в измерването на времето, може и да протестирам...

Засега и размера и посоката на сянката, която хвърля една забодена пръчка ми върши работа...

Отново се опитваш да изместваш въпроса...

Как му се викаше на това?

Ко да праа просТу "сиган" съм, ни помня толкуз многу...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Админа пак пази Мирча.

Не ми позволява да публикувам отговор.

Карабойчев, обясни с какво моят отговор нарушава правилата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...