Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Цензура , Ч.Р.Д. и всичко най ти желая :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се чудя тоя....хммм...рожденник няма ли да се появи и да почерпи най-после, а ? Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЧРД,

жив и здрав! Цветни приключения, реализирани летящи мечти и хубави моменти,които продължават дълго!

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден!

Желая ти безброй много усмивки и безкрайно много здраве, любов и щастие! :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Madonna - на теб каквото и да напиша ще е малко. Просто без теб до сега да съм душевен и физически мъртвец, а щом си до мен и ме обичаш, другото остава на заден план. Обичам те и ти благодаря и тук! Публикувано изображение

go6o_kara - Ще се стараем, май френд. За доста от прекрасните моменти помагате и вие - приятелите. Публикувано изображение

v2.0 - Йес, сър!

Винаги весели, сър!

Мина без ексцесии, сър!

Сър!!! Публикувано изображение

SeismiC - Това означава, че всички вие също трябва да сте готови, защото повечето ми желания са и за вас - хората, без които радостите са непълни. Публикувано изображение

beli99 - Благодаря сърдечно!

Дано честитките ви споходят стократно и ви заварят здрави, весели и щастливи. (тия дни доколкото схващам имате и вие поводи - да са честити) Публикувано изображение

Trichocephalus - Време е наздравето виртуално да се превърне в кристален звън реално.

Дето се вика, бялото вино се престуди, а заешките дробчета изстинаха.

Засрами се! Публикувано изображение

Hanibal_Lektar - А бе тая кака не беше ли и на миналия твой РД?

Ако не е, ще ти пратя по-харна и сгодна на следващия - само глей. Публикувано изображение

Galeto_ - Благодаря за милите думи, мамо!

Най-доброто за вас предстои, затова няма да се опитвам да обличам в написани думи това, което мога да кажа. Вие ще си го изживеете тепърва и по много! Публикувано изображение

shefkata - От здравето ще раздавам и на вас, за да можем още дълго време да си пожелаваме разни хубавини! Публикувано изображение

proletsearch - Благодаря, приятел!

Ценя кратките пожелания и жестове от хора като теб, защото са ми скъпи. Публикувано изображение

fedora - А бе няма да прекалявам с това наздраве, че да не остана без здраве.

Благодаря за това, че в редките моменти, които си в БГ намираш време, за да честитиш скромния празник на такива като мен. Публикувано изображение

минкова - Мерси, пиле!

Не знам дали порастнах, но е важно че не прораснах, баси. Публикувано изображение

dindi - Надявам се, че такива добри души като теб все някой ден ще станат милосърдни сестри, за да се грижат за спокойните (и сухи) старини на такива като мен. Публикувано изображение

holler_pz - Мерси, бате!

Ще ти го върна тъпкано (не само здравето), да знаеш. Публикувано изображение

Trichocephalus - Виж по-горе бе, нетърпеливко.

Или много ти се пие или ти е много мъчно за мен, но не казвай кое от двете е истината, че ще се орезилим, баси. Публикувано изображение

vivilon - Благодаря!

И вие от здраве и усмивки да не се отървете. Публикувано изображение

diadia - Ооооооо...ще се възползвам от крилете (може и на тия на Ред Бул), ама определено държа и на дългите продължения.

Признателен съм! Публикувано изображение

yosam - На теб пък всички сладурковски неща да не спират да ти се леят цял живот по много и отвсякъде. Публикувано изображение

На тези, които ми се обадиха и смс-но уважиха нескромната ми персона - дълбоки благодарности!

Без всички Вас, празника ми нямаше да се превърне в пълник.

Благодаря на всички! Публикувано изображение

пп. Благодаря и на тези, които нито са ме поздравили тук, нито ми се обадиха. Спестихме си по 30 секунди лицемерие и фалш, от което ми е адски гот. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абре, старши, ние кога ще се видим да се почерпим :baby:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде се скри, бре?

Айде излизай да черпиш.

Подмладяваш се, помъдряваш, разхубавяваш - все хубави неща.

Жив и здрав да си още дълги години.

Да се усмихваш и да караш хората около теб да се усмихват!

Честит рожден ден!

Редактирано от RA4NA (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден Алгор! Бъди здрав и винаги обгърнат с любовта на близките си. :gift::) Наминавай понякога, определено липсва свежото ти присъствие. :cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден, много успехи и щастие! :cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се чудя тоя....хммм...рожденник няма ли да се появи и да почерпи най-после, а ? Публикувано изображение

Имам deja vue май a ? Публикувано изображение

Рожденникът пак го няма, няма и почерпка....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:rolleyes: Честит рожден ден, батко ! Много здраве пожелавам на теб и цялото ти семейство :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден баце! :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЧРД и всичко най-добро!

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден и от мен! :whist: Много здраве, а за останалото - парички! Наздраве!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ай, ай, ай... Честито, баце!

Здраве за теб и любимите хора.

Весело празнуване Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден, жив и здрав, да си все така активен и палав като двайсетгодишен младеж... :yanim::cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито одъртяване и от мен :cool: ... Здраве, щастие и успехи както в бизнеса така и в личен план :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко най най добро ,много любов и много пари ти желая ...ааааа и от здраве да не се оттървешПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...