Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Затвор и драстични глоби за убийство на животно

Препоръчан отговор

Бе, що се не засрамите всичките?

Какво сте заревали за тия кучета, ааа???

Закон за защита за кучетата ли искате??? Само с кучетата ли се постъпва жестоко, а с котките, птиците, насекомите. За това мълчите, но пък показвате завидно лицемерие.

Всеки ден загиват хора но пешеходни пътеки, светофари, но виновните получават условни или никакви присъди. Вие искате за заради посегателство над животно, виновния да лежи в затвора 10 години ли???

Айде да се разберем - Човек или животно, животно или човек?????

Все пак не одобрявам такива постъпки на насилие над животни, но..........

ето тази арогантност позволява на човеците да си мислят,че света е само за тях и могат да си правят каквото си поискат.

Значи какво излиза,че тебе също трябва да те линчуваме,защото си убил живо същество за да се нахраниш ли?

Само не ми казвай,че си вегетарианец.

Животните,също като човеците се възпитават,така че това кученце е оставено да умре от глад и просто е искало да се нахрани,нали?

Да направим един експеримент с тебе,ще те оставим 3 дни без храна и после ще те пуснем сред кокошки да видим какво ще направиш.

Да не забравиш,че ако убиеш кокошката ще те накажем. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 854
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

В Събота, леко в страни от супер-маркета в близкия мол, бях свидетел на интересно събитие. Пред намиращия се в близост магазин за храна и атрибути за домашни любимци, се беше събрала прилична тълпа. В

Според мен човек,който е способен безпричинно да малтретира и убие животно няма да се поколебае да посегне и на човек. Такива хора са или за затвор или за психиатрия - това го решава съда,пред който

Направо се чудя, виждате ли се, какви ги пишета?!? Вместо да се чудите, коя отрова ще бъде най-ефикасна, за да се изтрепят кучетата помислете как да накарате хората които получават милиони,за да се с

Публикувани изображения

Бе, що се не засрамите всичките?

Какво сте заревали за тия кучета, ааа???

Закон за защита за кучетата ли искате??? Само с кучетата ли се постъпва жестоко, а с котките, птиците, насекомите. За това мълчите, но пък показвате завидно лицемерие.

Всеки ден загиват хора но пешеходни пътеки, светофари, но виновните получават условни или никакви присъди. Вие искате за заради посегателство над животно, виновния да лежи в затвора 10 години ли???

Айде да се разберем - Човек или животно, животно или човек?????

Все пак не одобрявам такива постъпки на насилие над животни, но..........

Човек и животно са едно и също.Човек който е жесток с животните ,е такъв и с хората,просто го крие,защото може да пострада,докато с животните е безнаказано.

По-голямо животно от човека няма.

И естествено че ни е грижа и за кучета и котки ,и коне ,мен ако питаш лично ,само за хората не ме е грижа,защото те страдат от глупостта си.

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

,само за хората не ме е грижа,защото те страдат от глупостта си.

След твоя коментар, нима очакваш да се отнасям с теб като с човек вече.  Това че страдат от глупостта си, означава ли че тези ги смяташ за някакви нищожни същества и като минеш покрай някой бездомник го подритваш да ти се отмести от пътя, вместо някак да му помогнеш ако те помоли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

janis joplin, на 14 Юни 2013 - 11:53 AM, написа: ето тази арогантност позволява на човеците да си мислят,че света е само за тях и могат да си правят каквото си поискат.

Да, тази арогантност се нарича запазване на собственият вид. Собственият человечески вид се поставя над кучетата и хората не са пържоли за кучетата. Въобще не ме интересува кучето какво е, няма право да напада човек без пряка провокация. Повтарям - хората не са пържоли за кучетата. Кучетата не стоят на едно стъпало с хората и изборът между човек и дете, жена или старец никога не може да е в полза на кучето. Природозащитниците точно обратното твърдят - хората са пържоли за кучетата. Именно заради такива лудости никога няма да застана зад каквито и да е било закони за защита на животните - не защото обичам да се гавря и да ги тормозя, а защото се изкривява до степен на екстремистка лудост. Не може да се оставят прецеденти за възможност за действие на откачени природозащитници.

Това че страдат от глупостта си, означава ли че тези ги смяташ за някакви нищожни същества и като минеш покрай някой бездомник го подритваш да ти се отмести от пътя, вместо някак да му помогнеш ако те помоли?

Не виждаш ли, че повече ги е грижа за песовете-убийци, отколкото за страдащите хора! Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждаш ли, че повече ги е грижа за песовете-убийци, отколкото за страдащите хора!

Не съм сигурен съвсем(или поне,... не за всички тях). Чакам потвърждение :)  Може просто да е яхнал вълната на глупостта, пусната от, или към хората, които са едно и също с животните. Това не че не е вярно, но е нарочно хиперболизирано и натякване от идеолозите на капитализЪма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След твоя коментар, нима очакваш да се отнасям с теб като с човек вече.  Това че страдат от глупостта си, означава ли че тези ги смяташ за някакви нищожни същества и като минеш покрай някой бездомник го подритваш да ти се отмести от пътя, вместо някак да му помогнеш ако те помоли?

не мисля,че искаше това да каже

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, тази арогантност се нарича запазване на собственият вид. Собственият человечески вид се поставя над кучетата и хората не са пържоли за кучетата. Въобще не ме интересува кучето какво е, няма право да напада човек без пряка провокация. Повтарям - хората не са пържоли за кучетата. Кучетата не стоят на едно стъпало с хората и изборът между човек и дете, жена или старец никога не може да е в полза на кучето. Природозащитниците точно обратното твърдят - хората са пържоли за кучетата. Именно заради такива лудости никога няма да застана зад каквито и да е било закони за защита на животните - не защото обичам да се гавря и да ги тормозя, а защото се изкривява до степен на екстремистка лудост. Не може да се оставят прецеденти за възможност за действие на откачени природозащитници. Не виждаш ли, че повече ги е грижа за песовете-убийци, отколкото за страдащите хора!

Естествено си пържола :) за кучето. както ние виждаме пържола в телето, така и те в нас. Или ти мислиш че телето иска да е пържола??

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Естествено си пържола за кучето. както ние виждаме пържола в телето, така и те в нас. Или ти мислиш че телето иска да е пържола??

Сериозно? Тогава не се оплаквайте като се избиват песове и не ми дрънчете по темите. Защото на кучето работата с пържолата няма да стане, голяма вероятност има да си загине от селскостопански инструмент като брадва, вила или кирка, а може и да загине от строителен материал като винкел или лост, евентуално и от ВиК част като метална тръба. Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сериозно? Тогава не се оплаквайте като се избиват песове и не ми дрънчете по темите. Защото на кучето работата с пържолата няма да стане, голяма вероятност има да си загине от селскостопански инструмент като брадва, вила или кирка, а може и да загине от строителен материал като винкел или лост, евентуално и от ВиК част като метална тръба.

Проблема е, че екогномите и кучелюбците, не дават на песовете да се вмени наказателна отговорност. След като приравняват песовете с хората, значи и НК(наказателният кодекс) за кучатата трябва да важи по същият начин както за хората. Престъпниците в затвора, оръжията(зъби и нокти  - иззети) и т.н.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе хора ,защо всичко се приема на 100% буквално в тоя форум? Никой ли вече не чете между редовете ?Не ми казвайте че всички са с толкова закърнели мозъци вече..

Много добре знаеш за кои хора говоря.Естествено че винаги ще помогна на някой в нужда (в нужда да се разбира безпомощен,а не 30 годишен клошар),дете,страрец или каквото и да било.

А сега за тези ,със закърнелите мозъци: не ми дреме за здравите и прави хора,които си навличат бели на главата от простотия.Сега ясно ли е ??

Кучетата не стоят на едно стъпало с хората и изборът между човек и дете, жена или старец никога не може да е в полза на кучето. Природозащитниците точно обратното твърдят - хората са пържоли за кучетата. Именно заради такива лудости никога няма да застана зад каквито и да е било закони за защита на животните - не защото обичам да се гавря и да ги тормозя, а защото се изкривява до степен на екстремистка лудост

Кучетата не стоят на едно стъпало с хората ,когато започенш да ги сравняваш по този начин.Ако изборът е между човек и животно на живот и смърт ,естествено че човекът е по-високо.

А според теб ,щом не са на едно стъпало с хората ,значи ли че такива като тоя селяндур могат да се гаврят с тях ??

Относно природозащитниците,меко казано драматизираш :) Може и да има някои от тях да са по-крайни,и съм сигурен ,че някъде си попаднал на такова изкаване,и сега всички са под този знаменател за теб.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе хора ,защо всичко се приема на 100% буквално в тоя форум? Никой ли вече не чете между редовете ?Не ми казвайте че всички са с толкова закърнели мозъци вече..

Много добре знаеш за кои хора говоря.Естествено че винаги ще помогна на някой в нужда (в нужда да се разбира безпомощен,а не 30 годишен клошар),дете,страрец или каквото и да било.

А сега за тези ,със закърнелите мозъци: не ми дреме за здравите и прави хора,които си навличат бели на главата от простотия.Сега ясно ли е ??

Кучетата не стоят на едно стъпало с хората ,когато започенш да ги сравняваш по този начин.Ако изборът е между човек и животно на живот и смърт ,естествено че човекът е по-високо.

Ами щом е естествено, не ни пиши двусмислици, а се изразявай навсякъде коректно.

Що се отнася до избора, ако е само между човек и животно, аз винаги ще избера човека пред животното. Пък като се разреши съответната ситуация , ако човека е някакъв боклук и на нему ще отдам дължимото.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кучетата не стоят на едно стъпало с хората ,когато започенш да ги сравняваш по този начин.Ако изборът е между човек и животно на живот и смърт ,естествено че човекът е по-високо. А според теб ,щом не са на едно стъпало с хората ,значи ли че такива като тоя селяндур могат да се гаврят с тях ?? Относно природозащитниците,меко казано драматизираш Може и да има някои от тях да са по-крайни,и съм сигурен ,че някъде си попаднал на такова изкаване,и сега всички са под този знаменател за теб.

Няма по-мръсно, долно, гадно, просто нещо от природозащитниците-фанатици. Повечето такива ще сложат живота на куче пред живота на дете.А останалите просто гледат как да извадят изгода от цялата работа и да не свършат нищо полезно. Например кучета, разкъсали дете, благодарение на такива мръсни гадини не бяха убити. Поради такива мръсни гадини опасни кучета се вадят от приютите, уж осиновени и се пускат пак по улиците. Всъщност преди да почнем да трепем кучетата, трябва да изтрепем тия природозащитници. Защото са човекомразци. Въобще не ме интересува в контекста на това селяндурът какво е направил - аз не бих го направил. Интересува ме, че същите тези мръсни гадини природозащитници го взимат за аргумент да си прокарват потресаващата безпрецедентна лудост. Защото като става въпрос за кучета - цял свят писна. Като стана въпрос за разкъсано дете - КЪДЕ бяха тия природозащитници, да им потърсим сметка!? Къде беше ЦЕЛИЯТ свят тогава?! И после ми кажи, че един човешки живот не струва по-малко от кучешки.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой, някъде ако е ходил из "белия свят" ще да е забелязъл, че из улиците не щъкат глутници кучета, че за стопаните на домашни любимци има ясни правила за отглеждането им. Тук ва Анадола какво се случва - детски градини превърнати в кенеф на домашни любимци и игрални площадки за тях. Наръфани хора. И простотия, простотия, простотия. Естествено , че ще умъртвя четириногото дръзнало да нападне мен, детето ми или сруг човек. И пак питам що не пишете, за деца късащи главите на птици, хора чупещи гръбнака на котките за удоволствие и пр. Четейки някои постове на някои хора, то стигнах до извода, че глупоста и комплексарщината май е надхвърлила всякакви граници. Еднакво потенциално опасни като нападатели на хора са както тези които тормозят животни така и тези, които са фанатизирани на тази тема, изпитват комплекси и твърдят, че не им пукало за човеците. Това вече надхвърля рамките на нормалното мислене.

Редактирано от Black Power (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що се отнася до избора, ако е само между човек и животно, аз винаги ще избера човека пред животното. Пък като се разреши съответната ситуация , ако човека е някакъв боклук и на нему ще отдам дължимото.

Темата не е за избор на това кое ще умъртвите/силни думи употребявате/....

Редактирано от Blue ':^) (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой, някъде ако е ходил из "белия свят" ще да е забелязъл, че из улиците не щъкат глутници кучета, че за стопаните на домашни любимци има ясни правила за отглеждането им. Тук ва Анадола какво се случва - детски градини превърнати в кенеф на домашни любимци и игрални площадки за тях. Наръфани хора. И простотия, простотия, простотия.

Еми така сме си го направили,за всичко сме винивни ние.Но решението не е да изтребим всичко ,че да ни е чисто нали :)

И пак питам що не пишете, за деца късащи главите на птици, хора чупещи гръбнака на котките за удоволствие и пр

.

Всеки публичен случай е коментиран тук,точно както коментираме този.

Ами щом е естествено, не ни пиши двусмислици, а се изразявай навсякъде коректно.

В крайна сметка явно говорим за едно и също.

Искам да кажа нещо,че гледам някой хора тук доста задълбаха :)

Ние тук не градираме животните над хората.Ние тук коментираме правилно и оправдано ли е да вържеш кучето,и да го влачиш докато умре ,щото убило 2 кокошки.

Ако някой си търси повод да се изкаже относно фанатизирани природозащитници ,и дали кучетата са над хората ,да си отвори тема ,и да излее там очевидно много насъбраната негативна енергия :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма по-мръсно, долно, гадно, просто нещо от природозащитниците-фанатици. Повечето такива ще сложат живота на куче пред живота на дете.

Само да допълня, че тези хора по принцип имат доста проблеми в своя живот. Това са хора със сериозни комрлекси. Хора нагаждачи и подлизурковци, свикнали да се налагат и командват. Хора които не умеят да общуват нормално. Тези хора нямат приятели и понеже никой човек не би ги изтраял, то те намират своя нов "приятел" - кучето. Тук като гледам постове на разни "моралисти" и  "свети води ненапити" какво са написали, та  почвам да се питам за какво става дума т.е. двуличие или някакви други отклонения. Говоря за защитниците на животните естествено и техния уж морал..

Еми така сме си го направили,за всичко сме винивни ние

Да такае, но е време да се променят нещата.

Ние тук коментираме правилно и оправдано ли е да въжеш кучето,и да го влачиш докато умре ,щото убило 2 кокошки.

Това дори и не заслужава коментар, защото всеки ден някъде се случва. Това се случва и с други животни, но за тях не се пише защото не са кучета.

Това се случва и на хора, ма за такива случки не видях толкова ревове, колкото за четириногите

Редактирано от Black Power (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да кажа нещо,че гледам някой хора тук доста задълбаха :)

Ние тук не градираме животните над хората.Ние тук коментираме правилно и оправдано ли е да вържеш кучето,и да го влачиш докато умре ,щото убило 2 кокошки.

Ако някой си търси повод да се изкаже относно фанатизирани природозащитници ,и дали кучетата са над хората ,да си отвори тема ,и да излее там очевидно много насъбраната негативна енергия :)

:nono: Темата, е започната преди почти 2 години и половина и повода за създаването и  е един(по това време) проектозакон. А какво коментирате някои и какви интерпретации си правите си е отделен въпрос....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След лекарите следват природозащитниците.Мхм,знаете ли значението на думата природа? Природозащитника никога няма да излее живак в реката.Тоест няма да нанесе увреждания на вашият организъм,няма да изкукуригате.

Не искате природозащитници,лекари,фармацевтични компании. А без тях,знаете накъде.

Бихте ли ми отговорили с какво това куче е заслужило смъртта си?

И то по този особено жесток начин на това живо същество,което се води най-добрият приятел на човека.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След лекарите следват природозащитниците.Мхм,знаете ли значението на думата природа? Природозащитника никога няма да излее живак в реката.Тоест няма да нанесе увреждания на вашият организъм,няма да изкукуригате. Не искате природозащитници,лекари,фармацевтични компании. А без тях,знаете накъде.  Бихте ли ми отговорили с какво това куче е заслужило смъртта си?

Ти лекарите недей ги слага при природозащитниците - двете нямат нищо общо. И точно природозащитниците и природозащитните организации са най-големите лицемери, честно казано - можеш да се поровиш, че да разбереш, че са си направо и обществено опасни. С какво кучето е заслужило смъртта си? А с какво човекът, блъснат на пешеходна пътека е заслужил смъртта си, че и отгоре на всичкото този, който го е блъснал продължава да ходи на свобода. С какво е заслужило кучето ли - изяло е кокошка. Животът на кучето по-ценен от живота на кокошката е, понеже кокошката може и да се яде, така ли? Хората и кучета ядат. Човек да ти открадне 2 кокошки и да го хванат, ще го смелят от бой. Но за това никой нищо няма да каже, нали?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С какво е заслужило кучето ли - изяло е кокошка.

Кога ти за последен път хапва пилешко?

Като отидеш да караш ски,моли се да няма лавина,че няма кокошка да дойде да те спаси. ;)

Не ми казвай,че нямат нищо общо,замисли се!  И не ми вади от 100 кладенеца вода.

Едно куче да заслужи смъртта си,поради това,че е изяло кокошка и да бъде влачено с кола насред улицата пред погледа на други хора,на жени и деца?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С какво кучето е заслужило смъртта си? А с какво човекът, блъснат на пешеходна пътека е заслужил смъртта си, че и отгоре на всичкото този, който го е блъснал продължава да ходи на свобода. С какво е заслужило кучето ли - изяло е кокошка.

Наистина не разбирам що за порода си ти .

Как само преиначаваш нещата ,кой ти говори за насилие срещу хората,има си други теми по тези проблеми.

Ти обаче продължаваш да отклоняваш вниманието от конкретната тема.И някак си оправдаваш насилието срещу животните ,защото видиш ли,насилието срещу хората било по-важно.Естествено че и двете са вжни ,и трябва да бъдат наказвани.

Аз пак ще направя жалък опит да те питам,значи ли това ,щом има насилие срещу хора,насилието срещу животни няма никакво значение ?

За съжалените ,в България ако се защитиш от нападение ,няма да ти се размине,ако откраднеш за да нахраниш децата си ,пак няма да ти се размине,но ако упражняваш насилие ,дали към хора или животни,винаги има начин да те оправдаят.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво значи насилие срещу животно бе????

Та нима не е насилие над животни тяхното убиване с цел храна. Това убииство понякога е доста по жестоко и мъчително за животното, но гледам, че тук нещата се делят на разни животни и Кучета.

Някой знае ли как се приготвят омари, щото аз по чудовищно зверство не съм виждал, но нали са омари - храна, много важно. Що не отворите тема в защита на омарите а???? Нали сте хуманисти - природозащитници?????

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та нима не е насилие над животни тяхното убиване с цел храна. Това убииство понякога е доста по жестоко и мъчително за животното, но гледам, че тук нещата се делят на разни животни и Кучета.

Някой знае ли как се приготвят омари, щото аз по чудовищно зверство не съм виждал, но нали са омари - храна, много важно. Що не отворите тема в защита на омарите а???? Нали сте хуманисти - природозащитници?????

Що не ги спаси омарите? ; )

Осведоми се какво е природа,околна среда,природозащитник. И дали това е важно за твоя организъм.... ;)

Насилие означава действия - обикновено агресивни или престъпни, чиято цел е причиняване на вреда и унищожение на хора, животни или (по-рядко) собственост. Може да се отнася и до всяка злоупотреба в зависимост от нейната сериозност. Вреди, нанесени на предмети, обикновено се считат за по-незначителни в сравнение с насилието над хора.

Насилието е осъдимо от морална гледна точка. Насилието превръща хората в обекти и средства, то унижава и поражда всички форми на дехуманизация, за да стигне до отчуждение и неизбежно самоунищожение.Насилието по форма на изразяване е най-примитивната агресия...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ти къде точно видя ,че не ни пука за всичко казано от теб ?

Понеже темата е такава,коментираме кучета.Понеже не коментираме всичкото насилие на света в темата за убииството на едно куче,значи не ни пука за останалото ?

Аз така ви разбирам вас двамата Black Power и Simtech.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване