Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тор

Кой любовен роман четете в момента?" (част 3)

Препоръчан отговор

Момичета я кажете чели ли сте "Господарката на Рим" от Кейт Куин.

Публикувано изображение

Някой може ли да сподели мнение. Допадна ми резюмето:

В най-жестоката империя в историята на човечеството, една робиня се издига до сърцето на властта...

Рим през първи век след Христа: един свят на поквара, кръвопролития и тайни кроежи. Безмилостният и загадъчен император Домициан зорко следи всичко около себе си, от страх, че отвсякъде го дебнат убийци... но не очаква смъртта му да дойде от ръцете на жената, която го очарова най-много на този свят.

Страстна, музикална и умна, Теа е робиня, родена в Иудея. Купена за развлечение на злобната богата наследница Лепида Полиа, Теа става съперница на господарката си за любовта на Ариус Варварина – най-свирепият нов гладиатор на Рим. Неговата обич дарява Теа с първите щастливи мигове в живота й, но на връзката им бързо е сложен край, защото ревнивата Лепида успява да ги раздели.

Дори вчера в една книжарница й погледнах края, (главните бяха заедно) обаче, като писателката не ми е позната и като не знам, дали книжката е от нашия любовен жанр или е нещо по-тежко, не искам да рискувам. Моля ви, ако някой я е чел, да сподели мнение или дори може лек преразказ. :shy11:

Редактирано от Ralna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди малко свърших с "Чест и величие" на Джули Гарууд и съм очарована от книгата :lighter: С всяка следваща книга на Гарууд, която прочета все повече и повече се влюбвам в стила й на писане и историите и героите й. :inlove1: Ине искам да ти благодаря, че превеждаш книгите от съкровищницата на Джулито, защото ако трябва да чакам да ги издадът - няма да доживея :mad: Благодаря ти отново за прекрасния превод и с нетърпение ще чакам следващото ти съкровище от Джулито :*

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя милост в момента чете "Под повърхността на звяра" на Лора Лей :jumping11: ...ОМГ!!! :inlove1: Много ми хареса,но първата повече..за сега :D Поредицата е невероятна и искам да благодаря на екипа,че се е захванал с нея :) Да си призная,до сега не бях чела нищо от тази авторка,което явно е мой гооолям пропуск :clown: А колкото за самия превод, едно грамаданско браво!!! Чела съм доста фен-преводи,но тези са просто върха,всичко е без грешка и се чете плавно и неусетно се стига до края на хубавата книга!! :clap: Благодаря момичета,още веднъж и дано работата ви спори ,за да ни радвате с много книги!!!! :bday19: ПС.Може ли да ми кажете в коя книга ще се разкаже историята на Шера и Кейн??? :shy11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя милост в момента чете "Под повърхността на звяра" на Лора Лей :jumping11: ...ОМГ!!! :inlove1: Много ми хареса,но първата повече..за сега :D Поредицата е невероятна и искам да благодаря на екипа,че се е захванал с нея :) Да си призная,до сега не бях чела нищо от тази авторка,което явно е мой гооолям пропуск :clown: А колкото за самия превод, едно грамаданско браво!!! Чела съм доста фен-преводи,но тези са просто върха,всичко е без грешка и се чете плавно и неусетно се стига до края на хубавата книга!! :clap: Благодаря момичета,още веднъж и дано работата ви спори ,за да ни радвате с много книги!!!! :bday19:

ПС.Може ли да ми кажете в коя книга ще се разкаже историята на Шера и Кейн??? :shy11:

Хихихи още един фен на породите, добре дошла в клуба. Аз харесвам всичките 4 преведни до сега книги, но и на мен някак първата ми е любима. Винаги първата книга, която прочета от дадена поредица мис тава любима, защото точно заради тази книга съм се влюбила в авторката и поредицата. Макар признавам Шера и Кейн са ми слабост още като разбрах в първата книга, че имат история. Не че останалите двойки не са ми любими, но просто имам слабост към Шера и Кейн. Затова преди време изядох душата на Плами и заради мен тя прескочи Вълкът на елизабет и преведе номер 4 Да целунеш звяра, която е за Шера и Кейн. Но аз препоръчвам карай си подред, така няма да се объркваш. Хронологията е 1. Да изкушиш звяра, 2. Под повърхността на звяра, 3. Вълкът на Елизабет, 4. Да целунеш звяра. Затова дочети за Тай и Рони, мини на бързо през Даш и Елизабет, за да се запознаеш с първата ни вълча порода, и много скоро ще стигнеш до Шера и Кейн. Но за тях приготви голям купчина носни кърпички. Ще имаш нужда от тях :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хихихи още един фен на породите, добре дошла в клуба. Аз харесвам всичките 4 преведни до сега книги, но и на мен някак първата ми е любима. Винаги първата книга, която прочета от дадена поредица мис тава любима, защото точно заради тази книга съм се влюбила в авторката и поредицата. Макар признавам Шера и Кейн са ми слабост още като разбрах в първата книга, че имат история. Не че останалите двойки не са ми любими, но просто имам слабост към Шера и Кейн. Затова преди време изядох душата на Плами и заради мен тя прескочи Вълкът на елизабет и преведе номер 4 Да целунеш звяра, която е за Шера и Кейн. Но аз препоръчвам карай си подред, така няма да се объркваш. Хронологията е 1. Да изкушиш звяра, 2. Под повърхността на звяра, 3. Вълкът на Елизабет, 4. Да целунеш звяра. Затова дочети за Тай и Рони, мини на бързо през Даш и Елизабет, за да се запознаеш с първата ни вълча порода, и много скоро ще стигнеш до Шера и Кейн. Но за тях приготви голям купчина носни кърпички. Ще имаш нужда от тях :(

Благодаря ти за пояснението,много се радвам,че има и други пристрастени към книгите :shy11: Знаех си ,че в книгата на Шера,ще има рев и ето ти го потвърди :( И друго се сетих да питам ако не е свръх нахално от моя страна. Освен котките и вълците какви други породи се появяват :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за пояснението,много се радвам,че има и други пристрастени към книгите :shy11: Знаех си ,че в книгата на Шера,ще има рев и ето ти го потвърди :( И друго се сетих да питам ако не е свръх нахално от моя страна. Освен котките и вълците какви други породи се появяват :rolleyes:

Ами сега борим един койот, иначе котките са всякакви, тигри, лъвове, пантери и т.н. тъй че е разнообразно менюто ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

прочетох на Тереза Медейрос"След полунощ"...голяма мъка беше това четене..човек като не е чел известно време и едва ли не насила се заставя да се съсредоточи :ph34r: Иначе книжката беше хубава..хареса ми.Специално със сюжета или нещо такова не съм се мъчила.Единствено малко вампирското ми дойде твърде измислено,но аз фантастични неща трудно чета.Иначе си беше много хубава книга-и хумор си имаше,и любов...сега пък съм на втората книга-"Вампирът,който ме обичаше" и също ми харесва...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Завърших "Чест и виличие" на Джули Гарууд.Още веднъж голямо благодаря :wors: на целия екип за предова.Книжката е много хубава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Almost Like Being in Love на Steve Kluger

Понеже почти никой не е запознат с блога ми, да препоръчам директно тук.

Невероятно комичен, невероятно сърцераздирателен, страхотни герои. И защото съм нагла, ще ви препоръчам да посетите блога ми за по-подробни сведения http://thewisdomprie...s.blogspot.com/ :clown:

Редактирано от Naismith (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Naismith миличка, що да посещавам блога ти ;) само се ядосвам, че не мога да чета на английски и да си избирам сама, ами завися от подбора на издателства /и от техните интерпретации/. Шегувам се, наглеждам го аз, ама съжаленията са истински.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех, знаех си, трябва да си хвана за любовник директор на издателство, да ми задоволява.... литературните капризи. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех, знаех си, трябва да си хвана за любовник директор на издателство, да ми задоволява.... литературните капризи. ;)

Дай Боже всеки му по един :ph34r: Редактирано от Ralna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох най- накрая "Чест и величие". Малко бавничко, че мноого дълги нещо бяха тея празници. Кой каквото ще да говори, но кака Джул знае как да пише, а Дрийм тийма определено знае как и какво да превежда :) Много хубава книга, а ето този момент просто ми открадна сърцето:

Не я беше забравил. Щом осъзна това, в ума й се завихриха хиляди прекрасни мисли.

Той не бе дошъл сам. Повече от сто воина стояха зад своя господар. Всички бяха на гърба на конете си, облечени в прекрасните си, блестящи доспехи, и всеки един от тях я гледаше.

Безмълвен сигнал сякаш премина през легиона. Всички, като един, неочаквано вдигнаха мечовете си за поздрав. Това бе най-великолепната проява на вярност, която Маделин някога бе виждала.

Беше поласкана. Никога не се бе чувствала толкова почетена, толкова обичана, толкова ценна. И изведнъж разбра защо Дънкън бе дошъл с толкова много придружаващи го воини. Той й покзаваше колко е важна за него, да, показваше й колко е ценна.

Дънкън не се помръдваше. Дълго време не каза и дума. Беше доволен да седи на гърба на Силенус и да гледа прекрасната си съпруга. Можеше да почувства как всички притеснения и тревоги бавно се оттичат от сърцето му. Господ му бе свидетел, чувстваше се като най-щастливия мъж на света.

Когато видя сълзите, стичащи се по страните на Маделин, той най-после й каза думите, които тя копнееше да чуе.

— Дойдох за теб, Маделин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох най- накрая "Чест и величие". Малко бавничко, че мноого дълги нещо бяха тея празници. Кой каквото ще да говори, но кака Джул знае как да пише, а Дрийм тийма определено знае как и какво да превежда :) Много хубава книга, а ето този момент просто ми открадна сърцето:

Не я беше забравил. Щом осъзна това, в ума й се завихриха хиляди прекрасни мисли.

Той не бе дошъл сам. Повече от сто воина стояха зад своя господар. Всички бяха на гърба на конете си, облечени в прекрасните си, блестящи доспехи, и всеки един от тях я гледаше.

Безмълвен сигнал сякаш премина през легиона. Всички, като един, неочаквано вдигнаха мечовете си за поздрав. Това бе най-великолепната проява на вярност, която Маделин някога бе виждала.

Беше поласкана. Никога не се бе чувствала толкова почетена, толкова обичана, толкова ценна. И изведнъж разбра защо Дънкън бе дошъл с толкова много придружаващи го воини. Той й покзаваше колко е важна за него, да, показваше й колко е ценна.

Дънкън не се помръдваше. Дълго време не каза и дума. Беше доволен да седи на гърба на Силенус и да гледа прекрасната си съпруга. Можеше да почувства как всички притеснения и тревоги бавно се оттичат от сърцето му. Господ му бе свидетел, чувстваше се като най-щастливия мъж на света.

Когато видя сълзите, стичащи се по страните на Маделин, той най-после й каза думите, които тя копнееше да чуе.

— Дойдох за теб, Маделин.

Въпреки, че съм превеждала и чела книгата, се захилих като плиткоумна прочитайки цитата, наистина много хубав цитат. Страшно се радвам, че ти е харесала книгата. Искам да ти кажа, че благодарение на теб, направо си бия всички рекорди за превод, докато боря "Тайната" на Джули, нали ми каза, че има предложение за брак в 9 и сватба в 10, летя на там, за 2 седмицаи превод я издухах половината книга. Много ти благодаря за стимула мила :* Редактирано от Ralna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Писах, писах, страницата заби, изгубих написаното :mad: така че сега ще давам по кратката процедура. Снощи прочетох Нещо назаем на Емили Гифин след като гледах трейлъра на филма. Страшно ми хареса. Като цяло не е от сюжетите, които ми допадат - жена открадва годеника на най-добрата си приятелка, но всъщност историята не е толкова повърхностна, дори на моменти много съчувствах на Рейчъл (главната) :withflowers: и ми беше неприятна Дарси (измамената годеница) :down: А пък Декс (измамният годеник) също не е от типа мъже, от които си представях, че ще бъде. Наистина препоръчвам тази книжка, ако ви се чете нещо съвременно :)

Ох, не знам.

Първо прочетох "Нещо синьо", затова си свалих и "Нещо назаем". И оттогава ми е нещо вътрешно по казуса. Разбирам донякъде Рейчъл - дето се казва като дойде любовта не пита, а и наистина накрая всеки си намери половинката, но въпреки всичко постъпката й ми остави горчив привкус. Нечистоплътно ми е някак. Винаги за мен мъжете /в смисъл гаджета и т.н./ на приятелките ми са били табу и може би затова не мога да й влезя в положението.

Нещо подобно изпиитах, като прочетох "Момиченцето на Адел".

С интерес бих прочела "Нещо ново", ако е за същите герои.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз най-сетне прочетох "Дръзка съдба" на Линда. Книгата е много слаба. Освен това макар и последните няколко глави да бяха интересни, и дори емоционални, краят беше претрупан и мисля, че ако бе описан малко по-подробно щеше да ми хареса повече. До последните четири-пет глави, действието се развиваше постоянно около Грейс и това ми беше толкова досадно и на моменти прекалено, защото почти нищо не видяхме от Нийл. Вярно е, че той е един вид историята, бля, бля и тя го изследва, но писателката можеше малко по-равностойно да разпредели историите на персонажите. Постоянното бягане на Грейс, мислите й да не се пречупи, превода на ръкописа... Друго не се случваше, честно! Париш дето разведряваше малко със злобата и злото в себе си. Лицето на Нийл почти не се видя, докато тя не се прехвърли във времето. А това прехвърляне с електричество... Ами беше ми леко глупавичко. Неговото прехвърляне през вековете ми напомни за филма за Тор, мисля че беше. Дето от друга планета слезе на земята.

Липсваше също така екшън. Убийството на Париш беше прекалено бързо и неописано. Конрад беше единственият така, който леко ме изненада накрая, защото не очаквах да бъде слуга на Пазителя, ами просто убиец преследващ плячката си. Освен това писателката изкара Грейс някаква машина дето се справя с всичко и постоянно оцелява. Колкото и да можем да оцелеем, то нейното беше прекалено Робинзон Крузо. Само три пъти я нападнаха за цяла година... Не знам, както казах книгата ми се стори невероятно слаба и макар че може да се прочете, определено има други по-хубави книги, които са на преден план.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз най-сетне прочетох "Дръзка съдба" на Линда. Книгата е много слаба. Освен това макар и последните няколко глави да бяха интересни, и дори емоционални, краят беше претрупан и мисля, че ако бе описан малко по-подробно щеше да ми хареса повече. До последните четири-пет глави, действието се развиваше постоянно около Грейс и това ми беше толкова досадно и на моменти прекалено, защото почти нищо не видяхме от Нийл. Вярно е, че той е един вид историята, бля, бля и тя го изследва, но писателката можеше малко по-равностойно да разпредели историите на персонажите. Постоянното бягане на Грейс, мислите й да не се пречупи, превода на ръкописа... Друго не се случваше, честно! Париш дето разведряваше малко със злобата и злото в себе си. Лицето на Нийл почти не се видя, докато тя не се прехвърли във времето. А това прехвърляне с електричество... Ами беше ми леко глупавичко. Неговото прехвърляне през вековете ми напомни за филма за Тор, мисля че беше. Дето от друга планета слезе на земята.

Липсваше също така екшън. Убийството на Париш беше прекалено бързо и неописано. Конрад беше единственият така, който леко ме изненада накрая, защото не очаквах да бъде слуга на Пазителя, ами просто убиец преследващ плячката си. Освен това писателката изкара Грейс някаква машина дето се справя с всичко и постоянно оцелява. Колкото и да можем да оцелеем, то нейното беше прекалено Робинзон Крузо. Само три пъти я нападнаха за цяла година... Не знам, както казах книгата ми се стори невероятно слаба и макар че може да се прочете, определено има други по-хубави книги, които са на преден план.

Подкрепям, но аз попринцип не си падам по книги с тътуване във времето,з атова съм пристрастна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подкрепям, но аз попринцип не си падам по книги с тътуване във времето,з атова съм пристрастна

Ине, аз мисля, че то зависи от това как е написана и пресъздадена историята. Мисля, че това е първата книга, която съм чела с пътуване във времето, но не съм негативно настроена за останалите, защото в тях има едно вълшебство и това, че невъзможното е възможно зад кориците на една книга. Просто Линда тук не успя да пресъздаде историята както ми се искаше, пък и преплитането на героите ме недоловимо, прекалено слабо. Все едно се разказваха две съвсем различни истории в една книга, а не паралелно свързано миналото и настоящето. Жалко, защото Нийл не беше лош персонаж, но му липсваше доразвиване.

В момента съм подхванала една книжка на испански, която изглежда доста интересна, а в един испаски сайт за закупуване на книги е оценена с десятка от читателите. На английски книгата е "The Rake" от Suzanne Enoch. Нямам спомен тази писателка да е издавана на български, но ето и резюмето на книжката, малко грубо преведено от мен.

"Три решени жени се заклеват да дадат заслуженото на тримата най-ужасни развратници в цял Лондон... но когато тези безделници обръщат ситуацията наопаки, кои всъщност ще научат урок относно любовта?

Имало едно време... Известният виконт Деър с очарованието си е отнел невинността на лейди Джорджиана – нищо повече от спечелването на един бас! – и сега ще трябва да плати висока цена. Планът е прост: тя ще използва всички номера по съблазняване, които познава за да спечели сърцето на Деър... и да го разбие. Ала неговият горещ поглед отново изкушава Джорджиана да отстъпи пред желанието... и когато той я изненадва с предложение за брак, тя се пита дали играе отново или този път е наистина любов."

Още в пролога започнах доста да се смея, пък да видим как ще е по-нататък. Не обичам много да чета на испански, ама то има толкова обещаващи книги, че на български имам да си чакам да ги преведат.

Редактирано от stasungera (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стаси поредицата е започната от дрийма, но малко е на ранен етап, а и аз нещо нямам време напоследък и се се отплесвам да я постна в очаквайте. Извинявам се за което.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента съм подхванала една книжка на испански, която изглежда доста интересна, а в един испаски сайт за закупуване на книги е оценена с десятка от читателите. На английски книгата е "The Rake" от Suzanne Enoch. Нямам спомен тази писателка да е издавана на български, но ето и резюмето на книжката, малко грубо преведено от мен.

"Три решени жени се заклеват да дадат заслуженото на тримата най-ужасни развратници в цял Лондон... но когато тези безделници обръщат ситуацията наопаки, кои всъщност ще научат урок относно любовта?

Имало едно време... Известният виконт Деър с очарованието си е отнел невинността на лейди Джорджиана – нищо повече от спечелването на един бас! – и сега ще трябва да плати висока цена. Планът е прост: тя ще използва всички номера по съблазняване, които познава за да спечели сърцето на Деър... и да го разбие. Ала неговият горещ поглед отново изкушава Джорджиана да отстъпи пред желанието... и когато той я изненадва с предложение за брак, тя се пита дали играе отново или този път е наистина любов."

Още в пролога започнах доста да се смея, пък да видим как ще е по-нататък. Не обичам много да чета на испански, ама то има толкова обещаващи книги, че на български имам да си чакам да ги преведат.

Ох, Стасиии, направо ма настъпи по мазола Публикувано изображение - от тази книга са влюбих в Сузката. Това е една от най-красивите и до болка затрогващи любовни истории, до които съм имала честта да припаря. Този роман разпали кръвожадността в душата ми да оглозгам де що докопам романи на авторката. А и цялата поредица Lessons in Love е един невероятен калейдоскоп от забавни до сгърчване от кеф моменти и сграбчващи с железни ръкавици затрогващи такива. Обожавам поредичката, както и другата With This Ring, третия роман от която (ако не се бъркам) беше за братовчеда на Джорджиана и първи приятел на Деър. Грабвай ги без да се зачудваш , особено The Rake. Винаги когато се сетя за него, сякаш светлина огрява душата ми, толкова ужасяващо силно ми въздейства.Публикувано изображение Редактирано от bobych (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак ще се чете на руски. Аз съм ужасно нетърпелива и пред опасността да направя маникюристката си богата жена ще е по- добре да туширам любопитството на първо време. След като спася ноктите си от изгризване ще мога да чакам потънала в задоволство и работата на момичетата от Дрийм тийма и да им пожелая спорна работа, разбира се :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стаси поредицата е започната от дрийма, но малко е на ранен етап, а и аз нещо нямам време напоследък и се се отплесвам да я постна в очаквайте. Извинявам се за което.

Сънчо, понеже нещо съм се зарибила и ще я прочета на испански, ама да знаеш, че когато я има на родния език определено ще я излапам повторно.

А аз понеже съм голям "майстор" ;д чета две книги едновременно. Едната е "The Rake" на испански от Suzanne Enoch, а другата е "Как красавицата укроти Звяра" от Елойза Джеймс. Вече дадох първоначално мнение за първата книжка, а втората също е много сладка. На седма глава съм, но определено е забавна и ме спуква от смях. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента се забавлявам с един прелестен, лек и страшно очарователен A Dash of Scandal на Амелия Грей. С доста силно подозрение го подхванах,Публикувано изображение щот анотацията му предполагаше страшно шаблонен сюжет.... обачееее, какъв стил само, какви невероятно чаровни главни, какви невероятно забавни диалози между главните, как се ръфат сладурски - направо не е истина колко силно ме зарежда тази великолепна красота. Страшно прекрасни взаимоотношения между главните, а от целия роман лъха изисканост и красота дори и в най-интимните сцени. Божичкоооо, още не мога да повярвам, че толкова здравеняшки ме впечатли - направо съм изумена! Публикувано изображениеНакратко главната пристига в Лондон по молба на леля си, която след травма трябва да остане на легло и не може да посещава приемите, а тайно води светките хроники с клюките в един престижен вестник. И главната й трябва, за да посещава вместо нея всички приеми и да слуша за актуалните клюки. Главния пък е един от "скандалната тройка" млади графове- чаровни женкари, които побъркват обществото с постоянните си щуротии. Още на първия прием двамката се тоцнаха в един тъмен коридор, докато главната тайно си записваше последно чутите клюки, а главния в търсене на прословутия крадец, вилнеещ по светските приеми през сезона. Без да знаят кой кой е, започнаха да се дразнят, главния реши, че иска да я прегръща, а тя пък едвам се сдържа да му забие едно кроше в нахалната мутра. И се почна едно преследване по приеми, той горкия беше кат ударен с мокър туфлек, не знаеше какво му се случва и не можеше да разбере защо толкова силно го влече към главната. Тя му забрани да я посещава, след като разбра, че е отявлен женкар, а пък той реши, че тогава тайно ще я посещава, само и само да я вижда. Ох, страшни сладури - главния в преследването на главната, толкова силно ми напомни любимеца Антъни от "Нежен бунт", а главната така славно се дърпаше, въпреки горещите и разкошни целувки, които успяваше главния да си открадне... Ох, горещо препоръчвам на всеки, който му се ще да иззоба нещо леко, забавно и в същото време прекрасно!Публикувано изображение

Определено ще се нахвърля главоломно и бойко върху следващия роман на авторката - A Hint of Seduction , който е за втория от скандалните графове. Ужасно обичам романи за превъзпитани женкари как откриват истинската любов, колкото и да й се съпротивляват!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента се забавлявам с един прелестен, лек и страшно очарователен A Dash of Scandal на Амелия Грей. ...

Лейди, на Вас трябва да Ви сложат ограничение в скоростта, така да се каже ;) При такива увлекателни резюмета на книгите не мога да устоя и пак съм натрупала една огромна купчина на руски. А имам и деца да гледам, и на работа да ходя. Това направо на нищо не прилича :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лейди, на Вас трябва да Ви сложат ограничение в скоростта, така да се каже ;) При такива увлекателни резюмета на книгите не мога да устоя и пак съм натрупала една огромна купчина на руски. А имам и деца да гледам, и на работа да ходя. Това направо на нищо не прилича :)

Подкрепям с две ръце, два крака и всичко останало, което е чифт, а и даже да не е все тая. Питаш ли ни нас какво ни е като не сме свършили едната партида, а тя пуска фитили за нова?

Боби, за всяко резюме, което пускаш, трябва да осигуряваш зачислен преводач, че и на мен ми се чете, а ръцете само две (и децата - две), а часовете - само 24.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...