Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тор

Кой любовен роман четете в момента?" (част 3)

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Бобчооооооооу ша та гази мечка. Нов маймунжулък ся. Ша зема да та назнача хихихи за криейтив менижър на дрийма ама тогаз съвсем ша я втасаме. Инак естествено залепнах ти чета коментара. То кога ли е било твой пост да не ма залепне.

Редактирано от cheetah (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аууууу, Боби, откъде ги изнамираш такива?! Лигите почват да ми текат и май-бързо ще ги потърся на испански.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля ви се, намерете ми я тая тройка ергенииии :help wanted4::no-no: Бобчо, и аз си попълвам списъка за четене след твоите коментари :clown:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еййййй, докат не осветках и A Hint of Seduction не мирясах. Публикувано изображение Това е за втория печен сладур от "скандалната тройка". И отново не мога да повярвам, че въпреки шаблонния сюжет, почти идентичен с този от A Dash of Scandal направо останах очарована и прехласната. Боже, тази авторка направо ме поразява как успява от абсолютно невзрачен и нефелен сюжет, да издълбае толкова красиви, направо перфектни герои??? Всяка реплика е точно на мястото си, а главните са толкова искрени и непосредствени в ужасяващо силните си чувства, че са все едно извадени направо от мечтите ми!!! Да пукна, ако знам защо толкова силно ме омаяха романите на Аманда Грей, знам само, че от романите й лъха толкова невероятна изтънченост и нежност, че докато ги четеш душата ти се изпълва с топлина и вътрешна удовлетвореност, и задължително си казваш: ей това е то!!! Страхотни моменти има в романа, като се започне от момента на запознанството на двамата: диво галопирайки в парка един срещу друг, по различни причини (тя търсеше спешно помощ за контузения си слуга, а той естествено участваше в поредното бясно надбягване) здравеняшки се хлопнаха и главаната изхвърча от седлото. Той като галантен джентълмен взе да я носи на ръце, тя го халоса по тиквата, той искаше да я отведе в дома й, щото при сблъсъка избяга коня й, тя пък му открадна чистокръвния жребец... Мили дами, просто се чувствам обсебена от прекрасно поднесените истории на Аманда Грей, както и от съвършенните герои в романите й, и дори това, че в последната глава на романа в руския превод присъстваше последната глава от друг роман на авторката, не можа да развали удоволствието, което ме споходи. За съжаление, на руски има преведен само още един нейн роман, а поредицата й Rogues' Dynasty (която изглежда многообещаваща) само ще си я сънувам да я докопам. Публикувано изображение Молбата ми е, ако някоя мила дама, четяща на английски, изгриза някой и друг роман от таз поредица, да сподели мнение после дали да се изритам от яд, че не слушах мама навремето, ами блеех успешно в часовете по англ.Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пффф,и аз искам да чета тези романи,ама ни английски ,ни руски...Как зарибяваш само :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такаааа, Боби, приготви се. Няма само ти да дразниш народа, време е да те поизпотим малко. Не успях от първи опит да намеря първата книга от Rogue's Dynasty, но затова пък намерих втора и трета и метнах едната. Тримата перковци в поредицата са братовчеди. Баба им е невероятна дама, която не само е успяла да ожени трите си дъщери за благородници с титла, но и освен това й се е получило някакси и тримата й внуци да се родят в една година - за чудо и приказ. Първа книга е за херцога, после един маркиз и накрая - граф. Та аз изчетох тази за маркиза Рейс и Сузана. Много готина книжка, посмях се на остроумните реплики. Дамата е вдовица, опетнена след глупав скандал и принудена да се ожени за някакъв дърт херцог, който имал добрината да се спомине година след брака. Тя му се изтърси на едно празненство и му заяви, че прословутите перли, които е наследил от баба си, са на майка й и си ги иска, той пък любезно й показа вратата като през цялото време си мислеше как да намери повод да я види отново. И започват едни спорове, по-точно състезание по остроумие, поне до момента, в който перлите изчезнаха и маркизът сериозно сгази лука като я обвини, че ги е откраднала. И на фона на това безброй цитати на някакъв познат на баба им, с чиято мъдрост тя е тормозела внуците си откакто се помнят, както и боксов мач между шестдесет и шестгодишния им близък приятел и някакъв идиот насред Хайд Парк. Подготовката беше голямо шоу - ежедневна чаша мляко, професионален треньор по бокс и т.н. Развръзката няма да я издавам за тези, които ще прочетат книжката, но следващата също започна интересно - една двойка припадна в ръцете на графа, а той очаква куртизанка ... какво разочарование, а може би не ... Ще поживеем, ще видим.

Редактирано от julie81 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Охххххххх, знаех си аз, че малко бой съм яла кат детеее!Публикувано изображение Мамооооо, що не взе бастуна на баба да ми напухаш дебелата кратуна, та да са кротна и залегна над учебниците, вместо да са мандахерцам по купони!

Мноооого, мнооого ти благодаря за великолепния коментар, мила!Публикувано изображение Искрено и трепетно си пожелавам, някой прекрасен, слънчев ден да имам щастието да засмуча поредичката!Публикувано изображение

Редактирано от bobych (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде сега и другата. Бе вие спирачки нямате ли, милост нямате ли :P Сега тези братчеди, идеоти с лудата баба аз откъде да ги намеря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами то вече го прочетох, тоя роман ама да си кажа. Говоря за Съблазън на Кристина Дод. Че е от поредица /Бедствиена високи... и Внимавай в картинката/ се разбира дет се вика на последна страница, така че и да не сте ги чели няма проблем Книгата е лека, абсолютно предсказуема, наивна на моменти, онова което я спасява да не е елементарма са образите на двете пралели-ексцентрички, на главната.След всичко това ще ви изненадам, но не съжалявам, че я взех, разтоварваща е. По-скоро щеше да бъде, ако Ергон не се бяха погрижили да се раздразня. За превода не мога да говоря, струва ли, не струва ли, дали всичко го има на български, но откак ги метнахме за поредицата на Клейпас тия май си отмъщават. Тук се намират доста грешки - печатни, пунктоационни, разкъсани редове, недоизяснени мисли, кеф ми е да видя запетая последвана от тире за повече тежест вероятно. Любимото ми обаче, е новата дума която научих МАНИКЮРИРАНА, е няма такава производна - с една дума, ако не се впрягате много, книгата е супер за 3-4 часа на плажа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе харесвам Кристина Дод, но честно казано след коментара ти реших, че ще си спестя тези 10- 12 лв. за книгата. Чудех се дали да я взема, че отчаяно се нуждая от нещо разтоварващо, но не ми се дават пари за неграмотно написана книга. Не знам кой си отмъщава, но определено издателството само ще загуби ако предлага некачествен продукт. В края на краищата ако правят напук именно на читателите си, не знам за кого работят. Ама това си е техен проблем. P.S. Някой да е чул нещо за книгата за Ривендж от Братството?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе харесвам Кристина Дод, но честно казано след коментара ти реших, че ще си спестя тези 10- 12 лв. за книгата. Чудех се дали да я взема, че отчаяно се нуждая от нещо разтоварващо, но не ми се дават пари за неграмотно написана книга. Не знам кой си отмъщава, но определено издателството само ще загуби ако предлага некачествен продукт. В края на краищата ако правят напук именно на читателите си, не знам за кого работят. Ама това си е техен проблем.

P.S. Някой да е чул нещо за книгата за Ривендж от Братството?

Тъй като книгата за Ривендж е най-дебелата от издателството казаха, че ще се позабавят малко с нея. Ако не се лъжа бяха споменали май, че през лятото щяла да излезе. Да се надяваме да е по-скоро!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе харесвам Кристина Дод, но честно казано след коментара ти реших, че ще си спестя тези 10- 12 лв. за книгата. Чудех се дали да я взема, че отчаяно се нуждая от нещо разтоварващо, но не ми се дават пари за неграмотно написана книга. Не знам кой си отмъщава, но определено издателството само ще загуби ако предлага некачествен продукт. В края на краищата ако правят напук именно на читателите си, не знам за кого работят. Ама това си е техен проблем.

P.S. Някой да е чул нещо за книгата за Ривендж от Братството?

E едва ли е напук наистина, но ме изненадаха - чак такива работи в техните книги не бях забелязвала. Акоо искаш да я прочетеш на хартия, а не ти се занимава с библиотеки - нямаш грижи ще ти я пратя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ще се почудя още малко и сигурно накрая ще си я купя. Щом бат Рив ще се забави ще трябва да се чете нещо. Онзи ден я гледах книгата и доста се двоумих. Ще отида до книжарницата и ще я попрехвърла, ако не открия на пръв поглед фрапиращи грешки ще я купя и после ще се ядосвам вкъщи, че аз по принцип съм си такава.

Редактирано от jenia123 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз тези дни прочетох "Как красавицата укроти звяра" на Елойза Джеймс. Ейййй, сериозно, страхотна книжка! Толкова съм се смяла, че и с глас. Много ми хареса, невероятно развлекателна и лека. Пиърс и Линет бяха толкова еднакви, че просто ми беше невероятно забавно да чета словесните им битки. На моменти той беше непоносоним. ;д Толкова свадлив, саркастичен и дори бих казала злобен, макар и да не беше. Просто прекалено много режеше хората и не позволяваше на никой да се доближи до него. Само Линет успя да се промъкне тихичко в сърцето му. Сцената от първия път когато отидоха до басейна много ми хареса. Как само тя скочи с главата напред, а той след нея за да я изкара на повърхността. Тя трепереше и се уви около него, а той както винаги свадлив и дразнещ. ;д

Много хубава книжка, има и малко драма, чиято доза е точната и не се е прекалило. Много ми хареса! Браво за невероятният превод! Между другото, очаква ли се да се преведе друго книжле на Елойза Джеймс?(:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох "Тъмна страст" на Джо Бевърли или там както се казва. Много ми хареса...май преди нея има още 2 книги...но не ги намирам. Иначе книгата беше много добра-Елф много ми хареса...Мъжът беше голям пън...голям.тъпунгер,но беше готин.Имаше там 1-2 сценки,които ми бяха странни...но като цялл беше страхотна книжка. И сега се чудя коя...имам на Джейн Фийдър някакви..смарагдов лебед и някакво друго с камък в името,но май не ми се четат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз тъкмо си дочетох книгата за Ви "Освободена любов". Коментарът ми е в темата за вампирите. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можете ли да ми препоръчате някоя книжка подобна на "Шотландска стихия" на Карън Хоукинс и "Да завладееш мистър Бриджъртън". В смисъл героите да не са захласнати един по друг от пръв поглед :help:

Редактирано от MariTe (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох "Тъмна страст" на Джо Бевърли или там както се казва.

Много ми хареса...май преди нея има още 2 книги...но не ги намирам.

Иначе книгата беше много добра-Елф много ми хареса...Мъжът беше голям пън...голям.тъпунгер,но беше готин.Имаше там 1-2 сценки,които ми бяха странни...но като цялл беше страхотна книжка.

.........

А така! Има няколко книги от тази поредица, но само тази е преведена на български език. Аз съм се заела да тормозя Дрийма да преведат тази за големия брат. Мъча ги на лични, тук, в ескейпа... засега не се дават Пфууууу

Можете ли да ми препоръчате някоя книжка подобна на "Шотландска стихия" на Карън Хоукинс и "Да завладееш мистър Бриджъртън". В смисъл героите да не са захласнати един по друг от пръв поглед :help:

Хм, ако условието е да не се "лапват" веднага, веднаха казвам "Прегръдката на вълка" /тия дни много я препоръчвам/, но държа да кажа, че не е забавна, по-сериозна си е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не само за големия...за всички искам.Много ми е любопитно този Ротгар коя ще го вземе...той нали с онази Сафо се занимава,но тя май ще присъства като сериозната и помагаща бивша. Иначе оня ден и вчера четох "В плен на любовта" на Велда Шерууд.От както четох поредицата за 7-те братя съм по-добре настроена към каубойските книги.Та тази ми хареса...интересна беше,главния беше голям сладур,даже разпасанив му брат беше симпатичен.Аз съм си мрънкало де и пак мога да измрънкач за нещо,но като цяло книгата беше много хубава и ми хареса,че нямаше чак толкова битовизми и крави. Имаче един герой Мак...та се чудя дали случайно няма някоя книжка за него...някак така го усещам,че не може тоя хубавец така да остане.А и на края на книгата си тръгна някак странно. А пък снощи започнах една книжка...има и втора..."Чародей" на Катрин Сътклиф.В сайта някак странно са ги подредили...под поредица Хоторн само тази са сложили,но и за другия брат близнак я има по-надолу...а от друга страна пък пише някаква тройка там и се чудя да не би да са 3. Още от началото започнах да се хиля-обичам книги за разпасани лордове с драконоподобни баби.Главния е елеко аграрен мъжага,по-малък(с няколко минути) брат на лорда...а главната обещава да е голяма кукувица. Бабата-дракон няма нужда от коментар.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.........

Още от началото започнах да се хиля-обичам книги за разпасани лордове с драконоподобни баби.Главния е елеко аграрен мъжага,по-малък(с няколко минути) брат на лорда...а главната обещава да е голяма кукувица. Бабата-дракон няма нужда от коментар.

Такаааааа, книгите наистина са три, като поседната не е преведена на български.Инка я беше чела и разказала.Обяснявам си, защо не е пусната от издателства с факта, че е тежка.То още втората става сериозна, но е с отворен край и можеш да си решиш сам какво става, но след третата...Помня от разказа на Ина, че енда е хепи, но докат стигнат до него...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изумрудите на Бианка от Нора Робъртс :) Все още съм в началото,но ми харесва. Всъщност до сега коло нейни книги съм чела, всички са ми били интересни :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изумрудите на Бианка от Нора Робъртс :)

Все още съм в началото,но ми харесва. Всъщност до сега коло нейни книги съм чела, всички са ми били интересни :)

Нали знаеш,че книгите са четири за сестрите Калхун. "Изумрудите на Бианка" е последната.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:shock11: Еееее ма начи с тия поредицииии.....Не не знаех :no-no: ,тази я взех от една приятелка,която си няма и хабер от четене. :( Еххх,сега къде д търся първите три??? Тази е много хубава,значи и другите са.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:shock11: Еееее ма начи с тия поредицииии.....Не не знаех :no-no: ,тази я взех от една приятелка,която си няма и хабер от четене. :( Еххх,сега къде д търся първите три??? Тази е много хубава,значи и другите са.

В ескейпа. Има ги качени под името сестрите Калхун.Приятно четене.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В ескейпа. Има ги качени под името сестрите Калхун.Приятно четене.

Много ти благодаря,сигурна съм,че и първите две ще ми харесат както и тази,която чета в момента.

Извинете ако сме се отклонили много от темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...