Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тор

Кой любовен роман четете в момента?" (част 3)

Препоръчан отговор

Чета "Теменужки в снега" на Патриша Грасо.Сладка книга..малко Пепеляшка...обаче какви са тези луди героини-тази си говори с въображаем приятел,в "Чародей" пък главната ми приличаше едва ли не на аутист..беше доста не у ред. Иначе тази за теменужките е пак от поредица.."Херцозите" или нещо подобно,но не знам въобще другите дали ги има някъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз съм чела "Теменужки в снега" и книжката не е лоша, но изобщо не знаех че е от поредица. :O

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм чела "Теменужки в снега" и книжката не е лоша, но изобщо не знаех че е от поредица. :O

И аз се изненадах. С удоволствие бих прочела нещо и за палавите братя на главните. Някой има ли информация за поредицата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

"Теменужки я снега" е част от трилогия...гледах в сайта на авторката и заглавията са Violets In The Snow | No Decent Gentleman | To Tame A Duke Втората май е за сина им Адам,а третата за Лили-дъщерята на Джон от любовницата.

Редактирано от Gioiella (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох "Кид" и "Боса пред олтара" :D И двете ми харесаха, втората сякаш малко повече. Чете ми се пак нещо такова- без много излишни подробности, за дивия запад, за маскирани герои и някой уреден брак :)

Редактирано от MariTe (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Започнах поредицата Деверо на Патриша Грасо...вече 2-ра книга завърших. Първата "Шотландска красавица" ми хареса...имаше си от всичко-брак по неволя,бебета,лоши...Главната и бой яде :) Хубава беше,въпреки че някои неща си останаха неизяснени. Втората-"Смарагдова магия" е с малко по-нестандартна история.Главната е вдовица,има си деца...Малко ме изнерви книгата...главния ми е дразнещ, особено накрая много ме ядосваше. Сега ще започвам третата-Неверница в сарая

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз май Неверницата най харесах, ама спомените са ми малко бледи. Иначе се боря с Норкините Донован. Ония магьосници, вещици, лечителки... Усетих се, че не съм чела фен превода, който е всъщност един от първите , а не се сещах и за издадените. Странно защо, под номер 1 е книгата за братовчеда Себастиян, след като едната дама е вече женена, а нейната история е в книга 2. Точно тази чета и се прозявам. Много чувства, много нещо, бля-бля-бля, поне да имаше някаква съпътстваща история, че то голямата любов е ясна. Виж при братовчеда имаше едно-друго. Не знам дали да не си дам почивка преди 3 и 4 книга, но както и да го направя, ако някой пусне цитат от тази поредица, няма да го позная, нещо не съм впечатлена.

Редактирано от Plqsak (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече съм на 4-а книга "Жрицата" на Патриша Грасо. Неверница в сарая ми хареса...имаше много забавни моменти. Обаче нещо съм предубедена за книги развиващи се по времето на Елизабет.Тези уж не са така,но явно в предушните кралицата все проблеми е създавала и тук все очаквам да почнат да се крият,да ги преследва,а аз такива драми не харесвам.Особено сега последната,нали главния и е някакъв любимец и тръпна как ще се тормозя,че тая не им дава разрешение за брак и ги тормози и гони. Луда съм си и аз :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес започнах "Завинаги твоя" на Дороти Гарлок. Засега е много интересна. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой би ли се заел с преводите на новите книги на Марлис Мелтан или вече ги има преведени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някой чел ли е "Дива кръв" на Ребека Брандуейн?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса доста. Много добре е представен живота в Дивия запад. Имаше както тъжни така и много забавни моменти. Главните са страхотна комбинация от стрелец с нрав на разярен бик и инатливо муле скрито зад сладкото лице на невинна госпожица.

Редактирано от galileo414 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Момичета, днес ми се чете нещо от сорта на "Кой би повярвал" на Сюзън Е. Филипс. Можете ли да ми предложите няколко книжки? Моля виии, че много ми се чете днес.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, днес ми се чете нещо от сорта на "Кой би повярвал" на Сюзън Е. Филипс. Можете ли да ми предложите няколко книжки? Моля виии, че много ми се чете днес.

Стаси, ако не си чела „Да целунеш ангел“ пак на С.Е.Филипс, прочети я. Тя е с подобно съдържание, но е съвременна. Книжката е страхотно трогателна, изпълнена с много страст и забавни моменти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стаси, ако не си чела „Да целунеш ангел“ пак на С.Е.Филипс, прочети я. Тя е с подобно съдържание, но е съвременна. Книжката е страхотно трогателна, изпълнена с много страст и забавни моменти.

Чела съм я! :) И както казваш наистина много трогателна книжка. Сюзън Е. Филипс докосва сърцето на читателя, в това се убедих напълно. не можеш ли да ми предложиш някоя друга? Чете ми се нещо от този сорт, главната упорита, горда и дори на моменти се държи налудничаво, а главния е абсолютно същия като нея. Той я заставя на брак или някой друг ги "прецаква" и ги накарва да се оженят. Не знам коя книга да подхвана просто...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чела съм я! :) И както казваш наистина много трогателна книжка. Сюзън Е. Филипс докосва сърцето на читателя, в това се убедих напълно. не можеш ли да ми предложиш някоя друга? Чете ми се нещо от този сорт, главната упорита, горда и дори на моменти се държи налудничаво, а главния е абсолютно същия като нея. Той я заставя на брак или някой друг ги "прецаква" и ги накарва да се оженят. Не знам коя книга да подхвана просто...

Стаси. с подобни главни бих ти препоръчала „Съдбовно завръщане“ на Джейн Ан Кренц - много, много хубава книжка. Но такива, герои, които описваш са всички на Джейн Ан Кренц – съвременни и най-вече Арлекинките от Страст и Изкушение. Аз си ги препрочитам в момента. Главните героини, много упорити и горди, а мъжете винаги твърдо убедени, че главната е „ ТИ СИ МОЯ“. Ако не си чи чела, направи го, няма да съжаляваш!

Също ти препоръчвам на Нора Робъртс „Аленият шал на смъртта“ – на мен страхотно много ми хареса и ако обичаш животните и най-вече кучетата ще бъдеш очарована.

Редактирано от rumi_1461 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стаси. с подобни главни бих ти препоръчала „Съдбовно завръщане“ на Джейн Ан Кренц - много, много хубава книжка. Но такива, герои, които описваш са всички на Джейн Ан Кренц – съвременни и най-вече Арлекинките от Страст и Изкушение. Аз си ги препрочитам в момента. Главните героини, много упорити и горди, а мъжете винаги твърдо убедени, че главната е „ ТИ СИ МОЯ“. Ако не си чи чела, направи го, няма да съжаляваш!

Също ти препоръчвам на Нора Робъртс „Аленият шал на смъртта“ – на мен страхотно много ми хареса и ако обичаш животните и най-вече кучетата ще бъдеш очарована.

А за нещо историческо не се ли сещаш? Но иначе на Кренц си я отбелязвам и я започвам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А за нещо историческо не се ли сещаш? Но иначе на Кренц си я отбелязвам и я започвам!

Да, за исторически, веднага ми идва на ум – „Тес“ - Ейми Фитцър и „Сърце от лед“ на Джуд Деверо. Две рзкошни книги. Първата ми е любимата от историческите, чела съм я няколко десетки пъти и всеки път я препрочитам, като нова. Много забавна и свежа история. Сюжета се основава на пътуване назад във времето, но няма нищо общо с „Дръзката съдба“ на Линда, която изобщо не ми хареса, макар че ми е любима писателка.

„Като пепел във вихъра“ на Катлийн Удиуиз – в нея главната дълго време се представя, като момче и работи в един лазарет, където главния е лекар – действието се развива към края на войната между Севера и Юга. Книгата е малко тежка, щото двамата изживяват много перипетии, докато се съберат – доста си поплаках на нея, но е много хубава.

Редактирано от rumi_1461 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, за исторически, веднага ми идва на ум – „Тес“ - Ейми Фитцър и „Сърце от лед“ на Джуд Деверо. Две рзкошни книги. Първата ми е любимата от историческите, чела съм я няколко десетки пъти и всеки път я препрочитам, като нова. Много забавна и свежа история. Сюжета се основава на пътуване назад във времето, но няма нищо общо с „Дръзката съдба“ на Линда, която изобщо не ми хареса, макар че ми е любима писателка.

„Като пепел във вихъра“ на Катлийн Удиуиз – в нея главната дълго време се представя, като момче и работи в един лазарет, където главния е лекар – действието се развива към края на войната между Севера и Юга. Книгата е малко тежка, щото двамата изживяват много перипетии, докато се съберат – доста си поплаках на нея, но е много хубава.

Хихи, ако знаеш как само потърквам ръчички, Руме! Благодаря ти много за страхотните предложения и определеноще ги подхвана едно след друго. Само имам още един въпрос. На Удиуиз я нямам книжката. Ти имаш ли я на компютъра? А "Тес" я имам в пдф формат, дали ще успея някъде да я изровя в док? Иначе Севера и Юга са ми другата слабост. Много са ми забавни южняците и янките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хихи, ако знаеш как само потърквам ръчички, Руме! Благодаря ти много за страхотните предложения и определеноще ги подхвана едно след друго. Само имам още един въпрос. На Удиуиз я нямам книжката. Ти имаш ли я на компютъра? А "Тес" я имам в пдф формат, дали ще успея някъде да я изровя в док? Иначе Севера и Юга са ми другата слабост. Много са ми забавни южняците и янките.

Стаси, дай ми на личен координати, как да ти я пратя – имам я. А за „Тес“ – помолих се на Тор и в момента я редактират за текстови файл, така че в най-скоро време, с някоя от следващите редакции ще я има на рич формат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... Иначе Севера и Юга са ми другата слабост. Много са ми забавни южняците и янките.

Ако не си чела поредицата Макензи на Хедър Греъм ти я препоръчвам. В първите две книжки действието се развива преди, а в останалите три по време войната между Севера и Юга. Главните са все от различни лагери, упорити и борещи се. Има както комични така и тъжни моменти. Разбира се и любов, която преодолява границите на войната :) .

Аз сега дочитам "Триумф", последната от поредицата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не си чела поредицата Макензи на Хедър Греъм ти я препоръчвам. В първите две книжки действието се развива преди, а в останалите три по време войната между Севера и Юга. Главните са все от различни лагери, упорити и борещи се. Има както комични така и тъжни моменти. Разбира се и любов, която преодолява границите на войната :) .

Аз сега дочитам "Триумф", последната от поредицата.

Убий ме, прочела съм всичко на Хедър Греъм, освен тази поредица. Доколкото съм запозната е хубава, но и май тежка. Пък точно в момента хич не ми се реве на книга. ;д Или греша?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Убий ме, прочела съм всичко на Хедър Греъм, освен тази поредица. Доколкото съм запозната е хубава, но и май тежка. Пък точно в момента хич не ми се реве на книга. ;д Или греша?

Ами, да така си е. Хубава поредица е, но има доста подробно описание на войната. Все пак, когато решиш я прочети :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами, да така си е. Хубава поредица е, но има доста подробно описание на войната. Все пак, когато решиш я прочети :)

Ще я имам в предвид. :) А някоя самостоятелна книжка на тази тематика? Точно в момента хич не ми се подхващат поредици от много книги.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...