Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Никъде няма помощ, дори и от форума на опера. Проблема е че като я пусна отворя някой сайт и увисва за 10-15 секунди без значение какво ще отворя. А и има един pop-up тука в датата на някакъв сайт deals.bg, ли е не знам, но като го отвори и се чувствам все едно съм отново на 98. Давайте предложения, че нищо вече не мога да измисля.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Вземи да ползваш браузър, а не Опера...

Опера умря ако някой не е разбрал. Това недоразумение няма нищо общо с нея освен името. 

Публикувани изображения

Току що ми се инсталира новата Опера 11.61. Гледам, позаели са се с JavaScript. Пробвах някои проблемни при мен страници и няма никакъв проблем. Преди или не ми се дозареждаше страницата или процесорът почваше да се товари и скролването по страницата бе насечено. Дано вече са оправили тоя Java Script, че вчера ги оплюх доста :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Между другото след като пуснах темата, видях новата версия и колкото бях разочарован от 11+, толкова ме радва .61

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като опитах да си реша въпроса с помощта на Google и не успях (намерих няколко идентични теми в т.ч. и в сайта на Opera) ще ви го предложа за мнение. Проблем за мен е да изпозвам функцията произношение в сайтовете merriam-webster.com, answers.com и др. Случвало ми се е при различни версии на Opera тя да работи, което води по скоро до настройки (преди всичко от екипа на Opera). Изискванията за да се ползва функцията според един от сайтовете са спазени ( файловете са wav ) - enable sound in webpages е чекната и след това вече не се ориентирам. Опитах да заменя в настройките Opera с Media Player и use plug-in без резултат. При кликване върху линка просто нищо не се случва. С IE8 няма проблем.

XP SP3 Avira Comodo

post-211055-0-50672700-1327675142_thumb.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Появи ми се много странен проблем със сайта www.filement.com. Това е сайт за онлайн съхранение на файлове с възможност за споделяне на файловете с други хора. Но от както направиха ъпдейт на системата си, като вляза в профила си и ми се отваря празна страница: не виждам папките и файловете, които към качвал там; дори като кликна на “изход“ и не иска да излезе от акаунта ми. Това всичко става при Opera, с Firefox и Chrome работи нормално.

Направете и вие един тест да видите дали и при вас прави същия проблем Opera, и дали можем да решим проблема по някакъв начин.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Появи ми се много странен проблем със сайта www.filement.com. Това е сайт за онлайн съхранение на файлове с възможност за споделяне на файловете с други хора. Но от както направиха ъпдейт на системата си, като вляза в профила си и ми се отваря празна страница: не виждам папките и файловете, които към качвал там; дори като кликна на “изход“ и не иска да излезе от акаунта ми. Това всичко става при Opera, с Firefox и Chrome работи нормално.

Направете и вие един тест да видите дали и при вас прави същия проблем Opera, и дали можем да решим проблема по някакъв начин.

Аз изобщо не мога да се регистрирам. При опит за регистрация ми праща някакво писмо, за да потвърдя и до там. Грешка в кода за валидация или нещо такова ми изписва самият сайт. И така ми пратиха 10 писма при всеки опит за вход в системата им. Тъпанари.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно нещо са сговнясали. Аз имам регистрация от доста време там и преди всичко си работеше перфектно с Opera. При теб не може да се валидира e-mail адреса ли? Пробва ли да кликнеш на "Забравена парола", за да видиш какъв e-mail ще ти пратят?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно нещо са сговнясали. Аз имам регистрация от доста време там и преди всичко си работеше перфектно с Opera.

При теб не може да се валидира e-mail адреса ли?

Пробва ли да кликнеш на "Забравена парола", за да видиш какъв e-mail ще ти пратят?

Значи, появява ми се бяла страница, която постоянно зарежда като че ли. Има и един надпис, че ще ми пратят писмо за валидация. Писмото веднага пристига, аз кликвам на линка и ми изписва грешка при валидация. След това се опитвам да натисна "вход". Веднага ми се отваря същата бяла страница с жълто поле в горния ъгъл, на което отново пише, че ще ми пратят писмо и ми го пращат на секундата. Аз пак кликвам и така 10 пъти поне. Пробвах да ги изчакам 15 минути, да не би аз да бързам, но пак същата работа. Пращат ми ново писмо на същия имейл. Пробвах да изключа и Java Script, да не би там да има някакъв проблем, но още по-лошо. Изчезна ми и менюто им от страницата.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дайте малко помощ за изговорът на думи с глас. Преди тая опция я бях подкарал, но с тая версия 11.61 не мога да сваля необходимия файл, за да се активират гласовите команди. Да не би проблемът да е в това, че не съм включил микрофон?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Проблем имам с plug-in-а за Windows Media Player. Ето пример:

Публикувано изображение

С други браузъри тръгват, но само звук.

Така е с всички с медия плеар.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталирах го и го инсталирах отново, но не стана.

Не е само при теб проблема. Ползвай сайта http://www.bgsreshta...e=tv&channel=23, там има стрийм на TV7. Този от официалният им сайт реално е през Nettera, които пък без това режат филмите със съобщение "TV7 няма право за разпространение на предаването в интернет" или подобно и не можеш да гледаш никой филм почти. Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. В друга тема описах проблем с Интернета си, който сведох до проблем с Оpеrа-та. Някаква идея как мога да го оправя?

Здравейте. Имам проблем с Интернет браузърите. Ползвам Windows XP. До вчера всичко беше наред, ползвах Mozilla Firefox - версията ми беше 3 и нещо, отделно имам и Оperа, като и двата функционираха без проблем. Излезе ми съобщение, че Firefox-a може да се ъпдейтне до версия 10.0.1 - ъпдейтнах и от тогава почнаха проблемите. Първо, новата Mozilla не искаше да отваря никакви сайтове. Когато напиша адрес и натисна Enter, директно (без изчакване) ми показва, че не може да се свърже. Опитах да работя с Оperа-та и там всичко бе наред. Реших, че е достатъчно да рестартирам компютъра. Като резултат вече не само Firefox-a не работеше, а и Оperа-та (при нея бе същото - пиша адрес, натискам Enter и веднага дава грешка). Опитах се да махна MF-а и да инсталирам старата версия (имах инсталационния файл на компютъра). Отново не стана. Направих System Restore и като резултат Оperа-та проработи, но не и MF-а. Проблемът е, че Оperа-та все още не отваря някои сайтове, а и след рестартиране на компа отново не се отваря нищо и трябва пак да правя System Restore. Което е по-странно, имам и лаптоп, който ползва безжична връзка (а компютърът ми е с рутер) и на него нямам никакви проблеми. Някакви идеи какво мога да направя? Благодаря предварително!

Антивирусната какво казва? Пусни и едно сканиране с Malwarebytes Anti-Malware.

Благодаря за съветите. Освен всичко друго имаше проблем с Norton-а (а преди да ъпдейтна MF-а, нямаше) ми - трябваше да го преинсталирам, а не ми даваше да го uninstall-ирам по нормалния начин и се наложи да прибегна до Nоrtоn Recovery Tool. Пуснах скан с гореспоменатата програма и след като успях да се оправя и с Norton-а, вече отварям сайтове. По някаква причина обаче Операта не зарежда Zamunda и Dеmоnоid. Някаква идея защо?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. В друга тема описах проблем с Интернета си, който сведох до проблем с Оpеrа-та. Някаква идея как мога да го оправя?

ipconfig /flushdns

Виж и hosts файла.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ghostery върши доста добра работа, ползвам го като допълнение към стандартния филтър.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам инсталирана последната версия и Windows 7 Ultimate. От няколко дни се получават странни неща. 1, Не можах да пусна темата защото не ми дава да пиша в полето и се принудих да вляза с лисицата 2, Когато от един сайт щракна на препратка към друг, отваря се втория и не мога да се върна на основния Сигурно има и още неща, но още да не съм се сблъсквал с тях. Дали ще се оправи ако деинсталирам Операта, изтрия папката и инсталирам отново. Може би са объркани някакви настройки, но аз да не ги намирам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Опитай с друг браузър. 2.На кой интернет доставчик си и как идва до теб свързаността?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам инсталирана последната версия и Windows 7 Ultimate. От няколко дни се получават странни неща.

1, Не можах да пусна темата защото не ми дава да пиша в полето и се принудих да вляза с лисицата

2, Когато от един сайт щракна на препратка към друг, отваря се втория и не мога да се върна на основния

Сигурно има и още неща, но още да не съм се сблъсквал с тях.

Дали ще се оправи ако деинсталирам Операта, изтрия папката и инсталирам отново. Може би са объркани някакви настройки, но аз да не ги намирам.

Свали си най-новата версия на Opera и пробвай с нея. Ако не стане просто ползвай друг браузър като Mozilla Firefox, Google Chrome.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване