Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

korduna

Ако си начинаещ в Линукс, задай въпроса си тук

Препоръчан отговор

Гост

преди 5 минути, tremal написа:

Защо на новия Dell са сложили 18.04?

Защото за 2 години вече са му поизчистили бъговете. Убунту като пусне нова версия, първата година е неизползваемо, втората го пооправят, а третата вече става са изчистили грешките и става...като за Линукс.

Разбира се, говорим за ЛТС, останалите дори не се коментират, там е ясно, че ако тръгне си късметлия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Hot Bastard написа:

Защото за 2 години вече са му поизчистили бъговете. Убунту като пусне нова версия, първата година е неизползваемо, втората го пооправят, а третата вече става са изчистили грешките и става...като за Линукс.

Разбира се, говорим за ЛТС, останалите дори не се коментират, там е ясно, че ако тръгне си късметлия.

....нещо си се объркал приятел...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Петиция да баннем бастарда?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, tulpn написа:

Това е друг профил на белгиеца... не му обръщай толкова внимание :)

ПС: Извинявайте за офф топика

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, street racer написа:

ПС: Извинявайте за офф топика

Хмм не е Белгиеца той поне познава Линукс за разлика от белгийската мида

преди 25 минути, tulpn написа:

Според мен няма нужда

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 31 минути, tulpn написа:

Банвайте ме бе, знаеш ли колко ми пука

преди 17 минути, street racer написа:

Къв белгиец бе...аз съм Mozo, Валсо и DarkEdge. Мислех и за пети профил, но ми свършиха имейлите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Hot Bastard написа:

Къв белгиец бе...аз съм Mozo, Валсо и DarkEdge. Мислех и за пети профил, но ми свършиха имейлите.

Мале колко личности има в тебе? :lol6: Ми дигни един мейл сървър с фалшиви мейли и си ти :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 16 минути, petie1 написа:

Мале колко личности има в тебе? :lol6: Ми дигни един мейл сървър с фалшиви мейли и си ти :)

Абе да ме баннат най-добре. Аз откога се каня да спра да влизам, но всеки път надделява любопитството да видя какъв пореден бисер са родили местните лаици. Ако ме баннат се решава този проблем и няма да мога да влизам.

До едно време мислех, че със спорове нещо може да се реши, но в крайна сметка идиoта не може да го направиш по-умен, обаче той теб може да те направи по-прост. Валсо е най-добрия пример, колко време вече е с Линукс, даже Арчове-Марчове инсталира, но си остана същия недoразвит комплексaр.

И пак насраха темата...така ли не разбраха, че спама е тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, petie1 написа:

На някои не им действа добре карантината.

преди 1 час, tulpn написа:

phoenix suns what GIF by NBA

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, tulpn написа:

:)  Не е правилно. Нали някой трябва да бъде опозиция, иначе ще виждаме само хвалебствия и ще се заформи скука. А той, всъщност, много добре знае, че и Уина не е без кусури, дори понякога са повечко от линукските. Но приказка да става...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 час, Ради Радев написа:

:)  Не е правилно. Нали някой трябва да бъде опозиция, иначе ще виждаме само хвалебствия и ще се заформи скука. А той, всъщност, много добре знае, че и Уина не е без кусури, дори понякога са повечко от линукските. Но приказка да става...

Прав си, но някои хора го приемат толкова лично, все едно си лягат с Линукса. А още по-смешното е, че нямат и 1/4 от моите познания по тази материя.

Както и да е...такова е нивото на форума. Аз винаги съм казвал, че няма да се сърдя ако ме баннат. Не ми е проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Ради Радев написа:

Нека въпросния индивид да коментира само и единствено Линукс, а  не да възхвалява една система.

И нека да е в рамките на културен и разумен диспут, а не до ниво на крайградска околовръстна лелка примесено с каруцарски псувни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 41 минути, acnekt написа:

Нека въпросния индивид да коментира само и единствено Линукс, а  не да възхвалява една система.

И нека да е в рамките на културен и разумен диспут, а не до ниво на крайградска околовръстна лелка примесено с каруцарски псувни.

Такова е нивото на форума, аз само се напасвам. Това отдавна не е калдатата която някога беше. Така, че не мразете играча, мразете играта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами да си кажа и аз не показвам реалното си ниво по Линукс :) И затова мога разпозная знаешите като копелето, Мелмак, киберченгето, п4п и други :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, petie1 написа:

Ами да си кажа и аз не показвам реалното си ниво по Линукс :) И затова мога разпозная знаешите като копелето, Мелмак, киберченгето, п4п и други :)

Да, но огронмата разлика м/у копелето и другите, които споменаваш е че то се подиграва на хора, които задават въпроси в тая тема:

Цитат

Ако си начинаещ в Линукс, задай въпроса си тук

И им се пери колко е велик и че нямали 1/4 от неговите познания.

Не съм видел да помогне на някой в тая тема, освен да му се подиграва и да го праща да си инсталира Windows.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 8 минути, vpvelev написа:

Да, но огронмата разлика м/у копелето и другите, които споменаваш е че то се подиграва на хора, които задават въпроси в тая тема:

И им се пери колко е велик и че нямали 1/4 от неговите познания.

Не съм видел да помогне на някой в тая тема, освен да му се подиграва и да го праща да си инсталира Windows.

Моля, моля! Подигравам се само на хора, които се правят на разбирачи и държат сериозен тон, а са кръгла нула. Като Валсо или...теб, и някои други, няма да ви изреждам.

Никога не съм отказал помощ на нормален човек.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Hot Bastard написа:

а са кръгла нула. Като Валсо или...теб,

Защо смяташ че съм кръгла нула?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, vpvelev написа:

А добре но се разберете двамата на лични вместо да си ги мерите тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 3 минути, vpvelev написа:

В интерес на истината си доста над Валсо, той е дъното, но на няколко пъти доказа, че не си навътре в нещата колкото се изкарваш, още повече за човек, който преди 20 години е започнал с Дженту. (Е, не помня дали бяха точно 20, но си беше бая време). За толкова години можеше да си станал гуру.

преди 2 минути, petie1 написа:

А добре но се разберете двамата на лични вместо да си ги мерите тук

Е, не е интересно така, нека цирка е публичен, да се забавляват хората.

А и не съм комплексар като Валсо да си го меря за Линукси. Както виждаш, само си правя тaшак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Hot Bastard написа:

Е, не е интересно така, нека цирка е публичен, да се забавляват хората.

А и не съм комплексар като Валсо да си го меря за Линукси. Както виждаш, само си правя тaшак.

Демек цирк "Калдата" :)

А аз си правя ташаци с Валсо и белгийската мида както виждаш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, vpvelev написа:

Нулата е най-важната цифра. Въобще да не ти пука.

https://chitanka.info/text/8110-malkata-nula

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

В крайна сметка...видяло се е, че няма да ме баннат. И ще трябва на своя глава да си взема последно сбогом с моите верни фенове... @Profruit @petie1 @Maleficient ..знаете, че ви обичам...да ме прощават тези които пропускам, но бая се напуших и не помня.

wave.gif wave.gif wave.gif wave.gif wave.gif wave.gif wave.gif wave.gif

NWQl2dC.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Hot Bastard написа:

с моите верни фенове...

Фенове 😵

За какво са ти станали фенове?

Не виждам нещо смислено да си казал по темите в които си участвал.

Освен да обиждаш другите...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Hot Bastard написа:

В крайна сметка...видяло се е, че няма да ме баннат. И ще трябва на своя глава да си взема последно сбогом с моите верни фенове... @Profruit @petie1 @Maleficient ..знаете, че ви обичам...да ме прощават тези които пропускам, но бая се напуших и не помня.

NWQl2dC.gif

Моля те! не се отказвай от тази страст, с която отстояваш позицията си :)

Може да съм лаичка по темата в частност, но това не ми пречи да съм в публиката и да ми е приятно.

Не че нещо, но адски съм любопитна и ми се ще да го пробвам този така омразен ти Линукс, колкото все пак да имам някакво мнение, и да не съм от тотално безнадежните кръгли нули ;)

Мир в Галактиката :*

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, vpvelev написа:

Фенове 😵

За какво са ти станали фенове?

Не виждам нещо смислено да си казал по темите в които си участвал.

Освен да обиждаш другите...

Шегува се нали виждаш

преди 20 минути, Hot Bastard написа:

NWQl2dC.gif

До нови срещи Копеле

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...