Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Lumberman

Войната против семейството - минало, настояще и бъдеще

Препоръчан отговор

преди 52 минути, miro20 написа:

Което пък домашно насилие е пряко свързано с темата за ИК

Да, бе, която конвенция била за "домашното насилие". Give me a break! Всичко, с което има общо, е усвояването на едни грантове и мръсни пари. Тия опорки си ги продавай на някой, който ги купува. Аз не ги купувам. Но всеки търговец трябва да си пробутва стоката, нали?

Още повече изразих и намерение да не се занимавам повече с тебе (по причини, които са ясни на почти всички във форума). И всеки мой отговор на твоя публикация е твой успех и мой провал. Тъй че ходи се съвкуплявай с Ал .Йорданов и не бери грижа. И на двамата проституирането ви е житейска кауза.

• Харесва ми 4
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз със нещо да те нападам ? :) да те обиждам, да те съвъкуплявам с нещо ?

Не, защото въобще не ми пука за теб :) а говоря  по темата и не повече от казаното по темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Мойра написа:

Пак ще се борим с на миро20 подобните, така излиза. Щото ако ги нямаше тях, нямаше да я има и тая идеология... или поне щеше да стои някъде в някоя папка и дотам.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Lumberman написа:

Какво пак отклоняваш темата в посока "злата Русия", че и ИК?

преди 35 минути, Мойра написа:

Аха.. ако аз спомена ИК, е отклоняване на темата, ако колежката ти по тролене Мойра го каже, не е :) :)

преди 2 минути, Lumberman написа:

така излиза.

"Излиза" че ви изнася само когато се плюе и се пее субективната ви пропаганда  за наивници :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, miro20 написа:

Аха.. ако аз спомена ИК, е отклоняване на темата, ако колежката ти по тролене Мойра го каже, не е :) :)

Ти много добре знаеш защо го правиш. И всичко зависи от конкретния случай. Ти просто използва повода за поредната референция към "злата Русия" и ИК като някаква панацея. Това сме го чували вече. Не се купува. Отделно, Мойра публикува нещо свързано с темата, а не по повод и цитирайки моя коментар. Правиш ли разлика, "приятелю"?

А на Мойра ѝ прави чест, че не ти пада на нивото да се занимава с тебе. Язък за форума само, че хора шампиони по наглост като тебе са вип-персони тука. Но няма да правим и тази тема ЗА ТЕБЕ. За тебе тема имаше и ти докладва и я затри, че даже и бан ми издейства.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредният епизод, в който държавата си изисква децата:

1 100 екипа работят по обхвата за деца в образователната система

Така да действаха и с престъпниците, но уви - няма как да се получи. Престъпниците само разчистват сметки помежду си.

Наскоро разговарях с един родител, който живее и отглежда децата си в чужбина, защото е отвратен от образователната ни система... Но такива случаи не пречат на "министъра" да бъде още по-наточен и от неговите предшественици. Не стига, че правят еничари ами и и се бият в гърдите. Джендър-идеология, фалшива история, ала-бала... и после защо сме на това дередже и кой е отговорен!

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето поредното доказателство, че от МОН нехаят за психическото и физическото здраве на децата в училищната система - рибата винаги се вмирисва откъм главата:

https://bultimes.com/Учителка-си-въвела-такса-спокойстви/

Screenshot_2018-03-13-21-28-19.png

Screenshot_2018-03-13-21-32-42.png

Миро, да не ти е роднина въпросната госпожа?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Не, miro20, не пиша на теб, да не би така да си помислиш. Към всички други, но не и към теб, се обръщам, освен ако не е упоменато изрично.

Нито те питам, нито желая коментарите и "мненията" ти. За мен ти си като мъртъв! / Слагам го тука отдолу да не кажеш, че не съм те предупредил.

:party4:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да обменим ценен опит и пример за семейни ценности и традиции с "Матушката"

На оръжие срещу онанизма !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Държиш да ни уведомиш за действията на всеки луд, стига да е руснак и накрая самодоволно констатираш, че това е всеобщо прието. 

Знам, че онанизма те интересува живо, но просто ни спести изявите на всеки чуждестранен Жорж Ганчев.

• Харесва ми 1
  • Тъжен 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Тoни написа:

на всеки луд, стига да е руснак

Не бих  казал че е "всеки луд" или руски Жорж Ганчев,  а... :

Цитат

главный государственный санитарный врач Российской Федерации, руководитель Роспотребнадзора в 1996—2013 годах, помощник Председателя Правительства РФ Д. А. Медведева в 2013—2016 годах, академик РАМН, член Президиума РАМН, доктор медицинских наук, профессор. Заслуженный врач России и Киргизии, член президиума общероссийской общественной организации «Лига здоровья нации»[3]. Действительный государственный советник Российской Федерации 1 класса[4].

:hush:  Всичко това от биографията му акого  смяташ за "луд" или шут..... е не знам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще стигнем ли румънците?

Цитат

В Румъния започват два дни на гласуване за конституционни промени, които трябва да определят каква ще бъде дефиницията за семейство в Конституцията на страната.

Става дума за уточнението, че то се основава на брак между мъж и жена, а не между съпрузи, както е в момента, съобщиха местни медии.

Консервативна група инициира референдума, който ще се проведе в събота и неделя и влиятелната Румънска православна църква го подкрепя.

Предложените промени биха преразгледали дефиницията за семейство в Конституцията на Румъния, за да го промени на "съюз между мъж и жена" вместо сегашното "съюз между двама съпрузи".

Решението за организиране на допитването беше взето, след като гражданското движение "Коалиция за семейството" събра подписите на 3 милиона румънци и внесе инициативата в парламента, а Конституционният съд даде зелена светлина за планираната промяна в Конституцията.   

Референдумът се нуждае от поне 30 процента избирателна активност на регистрираните гласоподаватели, за да бъде валиден.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, nikssi написа:

Да ги стигнем?!

Че ние отдавна имаме дефиницията, която те тепърва ще въвеждат!

Чл. 46.
(1) Бракът е доброволен съюз между мъж и жена. Законен е само гражданският брак.

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Мойра написа:

Да ги стигнем?!

Че ние отдавна имаме дефиницията, която те тепърва ще въвеждат!

Чл. 46.
(1) Бракът е доброволен съюз между мъж и жена. Законен е само гражданският брак.

Имам предвид будната съвест. 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, nikssi написа:

Имам предвид будната съвест. 

И ние вече сме будни, но сме обезверени от манипулирането на резултатите от избори и референдуми.

Помниш как приключи референдума, иницииран от Слави Трифонов.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Войната против семейството винаги трябва да се разглежда заедно с войната срещу индивида... срещу отделния човек, който, оказва се, е станал враг номер едно в очите на някои други хора. Нещата са навързани, в никой случай случайни... както не са случайни и проявления на нечий замисъл като "бежанската криза", Истанбулската конвенция, "правата на детето" и прочие. Следващата статия си струва да се прочете и анализира:

Цитат

Излишните хора

АКО ИСКАМЕ ДА СПАСИМ ПЛАНЕТАТА, ТРЯБВА ЛИ ДА УНИЩОЖИМ ЧОВЕЧЕСТВОТО?

Мнозинството нормални хора в света, в това число и американците, са в пълно неведение за наличието на една… как да го кажа… тъмна философия. Тя се разпространява като пожар сред световния “елит”. Замества религиозните догми, без значение – на коя религия. Тази философия е като мания – аксиоматична вяра, че човечеството е нещо като тумор, рак на тялото на планетата. И ако искаме да спасим планетата, трябва да ликвидираме, да унищожим този рак: човечеството. Като говорят за това в трето лице и като за нещо, което няма нищо общо с тях, у човек възниква впечатлението, че или тези хора не са човеци, или са човеци-ренегати, намразили всичко човешко. И в двата случая въпроса: кой е раковия тумор, започва да получава своя естествен отговор. Само, че, по друг, всъщност, обратния адрес.

Да, знам, “теория на конспирацията”, параноята от “световния заговор”. Ехидни хихикания, снобски забележки от тези, които искат да бъдат възприемани ако не като част от този елит, то поне като верноподанически прислужващ персонал на този елит.

Добре, по стар навик: казвам – показвам – доказвам.

Да видим, дали това твърдение там има доказателство. Всъщност, да видим, дали няма много доказателства: повече от 10, повече от 20 даже…, ако имате търпение.

Да видим цитати от същия този елит, касаещи красивия термин “регулация на раждаемостта”...

Цитатите са си цитати. И нямаше да е толкоз зловещо, ако не виждахме ежедневно нови политики около нас и по света, все в унисон с въпросните цитати. Защо навремето европейците са бягали в Америка? Защо българите са бягали във Влашко? А сега накъде да бягаме?

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Легализиран Геноцид с Държавни Средства

Цитат

Много хора вярват, че съвременният свят предлага най-доброто откъм законови структури, медицински услуги, социални, икономически и културни компоненти, за създаването на семейство и функционирането на индивида. Но статистиката не е на тяхна страна. Единствено сляпата вяра е, както и нежеланието да видят всички грозни факти, които недвусмислено показват, че в глобален мащаб – хората рядко са били подложени на толкова масиран, легализиран и целенасочен геноцид в медицински, икономически, правов и културен аспект.

Векът, в който живеем се характеризира с непоносимост към няколко социални групи, които бяха маргинализирани посредством масирани медийни кампании и превърнати в ужасяващо социално клеймо. Не, това не са хомосексуалистите, нито дори педофилите, канибалите или хората, които настояват психичните им заболявания да бъдат признавани за свобода на избор и налагани на мнозинството. Това са само две, твърде нормални, социални групи:

1. Семейството между мъж, жена и децата им
  2. Родилките

На всяко едно ниво тече кампания, която дискредитира, омаловажава и оплюва традиционното семейство, рисуващата го като нетолерантно към хората с нетрадиционна сексуална ориентация; като място, където се крие грозната глава на ‘домашното насилие’. Няма значение, че насилието е много по-често срещано в еднополови семейства нито това, че хомосексуалистите и хората с всякаква друга странна сексуална ориентация са нетолерантните, опитващи се деспотично да накарат всички да приучават децата си от ранна възраст на унищожителни за психиката и здравето им „практики“. Не, това са подробности. Единственото, което има значение, е че здравото, функциониращо семейство от мъж-жена продължава да е последната преграда пред абсолютната пропадналост, която Запада разгърна и в която се опитва да удави последните останали Християнски ценности на Европейската цивилизация.

След сексуалната революция, която обещаваше на хората по-добри отношения, повече любов, повече секс, по-качествен секс, повече свобода и повече щастие, резултатите показват, че последните поколения правят по-малко секс от предходнитекачеството е спаднало, хората са по-самотнипо-неспособни да завържат приятелства и/или интимни връзкипроцентът на заразени с полово-предавани болести е потресаващо висок и все по-малко хора се решават да живеят заедно или да сключват бракове. А тези, които все пак го правят – по-често завършват с развод и разбити семейства, в които децата растат и са възпитавани без родни бащи, а с върволица от доведени, които твърде често ги малтретират сексуално, емоционално и физически.

... за цялата статия отворете линка по-горе

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв е този "прекрасен нов свят", който изграждат? Няма ли да се активират протестърите? Или те са от другата страна на барикадата?

Информацията в тази статия е потресаваща. Тихомълком докъде са стигнали нещата на Запад, а и при нас има "напредък". Еничарството е слаба ракия пред този социален инженеринг, даже не просто инженеринг, а направо директно рушене на устоите на личността и обществото. И при положение, че държавата е сложила ръка върху децата на нацията в образователната система и чрез "социалните", кошмарът е пълен. Хора, които искат да защитят децата си, потенциално ще бъдат обявени за "врагове на държавата/народа".

• Харесва ми 3
  • Тъжен 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Lumberman написа:

рушене на устоите на личността

и по деградирала личност от теб не познавам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, Без умствен капацитет написа:

и по деградирала личност от теб не познавам

Я се скрий бе, тъпунгер!

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да премахнем държава която днес е само мутри , бюрокрация , ненаситни крадливи капиталисти и  политически курви , за да го има българския народ инак ще изчезнем  ! Както и си изчезваме...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, Milkydead написа:

Трябва да премахнем държава която днес е само мутри , бюрокрация , ненаситни крадливи капиталисти и  политически курви , за да го има българския народ инак ще изчезнем  ! Както и си изчезваме...

Това става, когато неправилните хора обяздят държавната структура и я използват против народа, който е я конституирал. Но тук имаме не просто хора без съвест или "мутри", а такива, които са част от стройна система, която е наднационална. Иначе нямаше да виждаме същите процеси и в другите държави, където тия неща напредват от години. В някаква степен, "злият социализъм" ни е запазил от тая разруха... упадъчния капитализъм. Но тука нямаме просто власт на парите, които са корен на всяко зло, а използването им целенасочено за съсипия на социални слоеве и народи. Затова и справката с предхитлерова Германия е много уместна, защото там е имало подобно "обработване" и развращаване на населението от т.нар. "еврейски" медии. Сега работата е същата, само че в световен мащаб. И пак ще го отнесат евреите, но не собствениците на медии, и спомоществуватели на НПО-та, а обикновени хора, които нямат нищо общо - както впрочем е било и по хитлерово време. И според мен и това не е случайно и някак е много удобно на една банда сатанисти да приписват всички зли дела на световното юдейство. Неслучайно е пълно с евреи, които не одобряват държавата Израел, не искат да имат нищо общо с нея и с ционизма, и я чакат да се срине. И защо ако това е тяхна държава?! Ами имаме структура обяздена от съвсем други хора, с други интереси... и даже за евреите това, което прави държавата Израел по света е абсолютен минус.

Ако седим безучастни пред това, което става, наистина може скоро да ни няма. Вижте само колко двойки са с репродуктивни проблеми, колко деца се раждат с увреждания... и не ми говорете, че това е случайно и незакономерно. Всичко е закономерно и замислено така, дори "дефектната" образователна система и джендърната идеологията - целта и на двете е да правят хората инвалиди. И това няма нищо общо с някогашните български училища, където българщината е била на почит, и общочовешките ценности. Неслучайно и да си учител е било поприще, достойно за уважение. А сега можем ли да кажем от агентите на "Америка за България" или пък за онези от "социалните служби"? Не че съм имал вземане-даване с тях, а и може да не са чак толкова зле като на Запад... но нали оттам ги програмират и произвеждат.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, dedidi написа:

Я се скрий бе, тъпунгер!

ако искаш да знаеш с документи които разполагам (не е редно да ги сканирам и качват тук или където и да е) това дете майка му протестира за детето си увреждания, увреждането му не е психично, но е отдавна и има косвени данни за такива

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В документи на ООН пише, че ще се плаща лиценз за правото да се зачене дете…

Цитат

...

Западният блок, САЩ и Европа, искат активно да реализират днес, 5 задачи.

Първата е: да се премахнат от употреба понятията – баща и майка, и вместо тях – родител 1 и родител 2, и родител 35, и да се премахнат понятията – мъж и жена.

Второ: да се премахне семейството и да се замени с непостоянни многочленни съюзи.

Трето: да се легализира правото на смърт, – абортите, евтаназията, трансплантациите, което звучи дивашки за нашия морал и за нашия хуманизъм. Но това тяхното е друг хуманизъм.

Четвърто: легализиране на джендърните бракове. Днес тези сатанисти натрапват 58 разновидности джендъри, а в Англия 70, т.е. – безкрайно множество… И ние ще трябва да предадем на тези джендъри – извращенци, нашите деца, за осиновяване и превъзпитание от тях.

А тези джендъри планират да започнат и изкуствено производство на деца, което е и главната им цел.

А петата цел е, да сексуализират децата ни, още от раждането. Това което се въвежда в нашите училища, във вид на разни конвенции за сексуална просвета, за да ги обучат за извращенци, т.е да ги подготвят за (секс играчки на) педофилите.

Източният блок защитава своите традиционни ценности, несъвместими с джендърните им, и трансхуманистични ценности.

– Святост на майчинството и бащинството.

– Традиционното семейство (и изобщо – семейството), което е съюз между мъж и жена.

– Право на живот, от зачатието, до естествената смърт. (А там, при тях, имат право на смърт!).

Страни, като Канада и Норвегия, обявиха, че държавата (разбирай – капиталистите – т.е банкерите – евреи), има право над децата, още от зачеването им. (Т.е родителите вече са отменени) Което значи, че те имат право и да убият детето, и да правят с него, каквото им е угодно.

– А за нас детето е член на нашето семейство и на цялото човечество, с право на живот и на възпитание, като момче или момиче, с цел – продължаване на рода. Нашите 5 точки са толкова естествени, и ние трябва да ги защитаваме. ...

• Харесва ми 1
  • Ядосан 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ООН е престъпна организация и трябва да бъде премахната!

Представете си, че престъпленията, които са извършили тези изверги престанат да се смятат за такива какво ще стане? :mad:

• Ядосан 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...