Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Lumberman

Войната против семейството - минало, настояще и бъдеще

Препоръчан отговор

преди 39 минути, Мойра написа:

ООН е престъпна организация и трябва да бъде премахната!

Доста неполиткоректно изказване, но е истина. Въобще където е намесена ООН всичко е крайно съмнително и гнусно. Уж да обединява народите, а всъщност някаква клика от хора е обяздила тая организация и я използва за всякакви гнусоти. Като примерно "помощи" в Сирия със скрити бойци. Тъй че да работиш за ООН, или да се кандидатираш за главен секретар, хич не е престижно (в смисъл, да ти носи добра слава)! Всъщност, ако трябва да сме честни е точно престижно - защото престижът е коронният номер на илюзиониста, т.е. нещо изкусно измамливо:

Цитат

prestige (n.)

1650s, "trick," from French prestige (16c.) "deceit, imposture, illusion" (in Modern French, "illusion, magic, glamour"), from Latin praestigium "delusion, illusion" (see prestigious). Derogatory until 19c.; sense of "dazzling influence" first applied 1815, to Napoleon.

Значението на думата е точно измама, илюзия. Оттам произлиза, и ако човек тръгне да изследва повече неща, които се считат за престижни в днешно време, ще види, че всичко е една голяма илюзия, една голяма измама. Затова тая дума я употребявам в правото ѝ значение.

А това, което ООН очевидно умува, като го прибавим към джендърските простотии и мерките за намаляване на населението, е една стъпка по-натам от някогашната евгеника, към една тоталитарна, репресивна световна държава. И за това има какво да се каже, но после. Препратките са шокиращи. Май не е случайно, че Дейвид Рокфелер-младши беше казал, че революцията на Мао в Китай била най-успешния социален експеримент на 20-ти век. А там, доколкото знам, точно контролират раждаемостта и за да "заченеш" ти трябва разрешение от комунистическата държава.

• Харесва ми 4
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Lumberman написа:

А това, което ООН очевидно умува, като го прибавим към джендърските простотии и мерките за намаляване на населението,

:angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, Без умствен капацитет написа:

:angry:

Гледам, че хич не си вдигнал нивото! Къде се учи да дискутираш? Оня със забрадката поне някакъв акъл има, а ти нямаш - че и се гордееш със себе си. Овцете може да не са умни, но са кротки животни, в никой случай не нагли. Защо не се замислиш да си туриш някакво друго животно за аватар - примерно, плъх или (лаещо) куче. Плъховете са животни пакостници, нагли и непукисти - много ще ти отива!

А Мойра как използва "език на омраза".. току-виж някой я докладвал. Много ги мрази Мойра онези от ООН; не е като Миро дето все що е обърнало резбата той го тачи и обича!

• Харесва ми 3
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нима има по-гнусно нещо от насилието над бебета и деца?

Всички, които толерират и/или извършват сексуално насилие над бебета и деца са с тотално увредена психика и трябва да бъдат изолирани от обществото до края на живота им.

Редактирано от Мойра (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Lumberman написа:

Оня със забрадката поне някакъв акъл има

О благодаря :) бих се радвал ако се затичаш малко да ме стигнеш . 

преди 16 минути, Lumberman написа:

не е като Миро дето все що е обърнало резбата той го тачи и обича!

Пак се изложи :) винаги съм бил  против налагането  и демонстрирането на обратните . Даже съм наричал това нещо като "недъг" който трябва да се приравни към недъзите , защо не и към инвалидност. 

т.е. нещо което не влияе на човека да е човек, както не влияе физическия недъг на инвалида да е също човек .

Същевремено съм абсолютно против фейк пропагандата която таквиа като теб и Мойра истерично пропагандираха в темата за ИК .

Радвам се че конституционния съд излезе ВЕСЕ ПАК с някакво решение, което решение  въпрекич е обяви ИК за противоконституционна, ДОКАЗА че това вашето за джендъри и т.н. е фейк пропаганда.

В мотивите на КС няма абсолюто нищо , което бе пропагандирано за ИК , а мотива за противоконституционност бе за противоречие  спрямо понятието "жента- майка" .

Точка. финито :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, Lumberman написа:

според теб трябва ли да осъдим на смърт хората с увреждания

какво ти е мнението за майките на деца с увреждания които протестираха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Без умствен капацитет написа:

:lol6::emoji_objects-76:  Пий ги тия хапчета бе! 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, nikssi написа:

:lol6::emoji_objects-76:  Пий ги тия хапчета бе! 

ще отговориш на въпроса като нормално, или ще отговаряш като трол - с лични нападки, но не и на въпроса

преди 14 минути, Без умствен капацитет написа:

а и въпроса е към онзи с инвалидната количка - Lumberman

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

ще отговориш на въпроса като нормално, или ще отговаряш като трол - с лични нападки, но не и на въпроса

На тъп въпрос отговаря ли се! Хапчетата - неудачно сравнение правиш. Троловете обикновенно си правят множество акаунти да дращят из форумите. Сам си призна,че това е практика при тебе.  Типичен трол си. Гербераски при това. :popcorn2:

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, nikssi написа:

На тъп въпрос отговаря ли се! Хапчетата - неудачно сравнение правиш. Троловете обикновенно си правят множество акаунти да дращят из форумите. Сам си призна,че това е практика при тебе.  Типичен трол си. Гербераски при това. :popcorn2:

защо е тъп въпроса, той казва че различните трябва да мрът

той е разичен - значи е самомазохист ако не каже

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Без умствен капацитет написа:

защо е тъп въпроса, той казва че различните трябва да мрът

той е разичен - значи е самомазохист ако не каже

Щом като не разбираш каква е разликата между педерунгел и човек с увреждане , да не говорим ,че споменаваш и майките  на деца с увреждания значи си още по зле отколкото си мислех. ХАПЧЕТАТА! 

Тъп, тъп още по-тъп = ОФЦЪ ! Алоооу хапчетата 

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, nikssi написа:

Алоооу хапчетата 

Абе  аз не знам за какво точно овцътъ да пие хапчета, но идея си нямам ти на каквто точно репликираш ???

Или си тролим  "за спорта" ?? :)

Хаааапчееетаааа :)

или днес са ви пуснали като бденков ??? :)

преди 36 минути, nikssi написа:

Гербераски при това. :popcorn2:

Овцътъ е про-герберски , и това е чевидно.Аз съм ОК. с това.

Струва ми се обаче, за вас ще е обидно да се наричате бесепарски тролове :) що се срамите, идея и нямам  :)

Дали защото по дефоулт си знаете че защитавате  загубена кауза ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, nikssi написа:

Щом като не разбираш каква е разликата между педерунгел и човек с увреждане

ти май незнаеш

педерунгела или както го наричаш е човек от мъжки пол, който поради някаква генитична мутация, се е увеличило производството на женски хормони

а другото е човек от "Х" пол имащ генетична мутация и произвежда хормон, който произвежда амиоиден белтък, и от там атрофия на мускули, деменция и всички последсвия

май големите мутации се предизвикват от радиация

преди 21 минути, Тoни написа:

@Без умствен капацитет трябва да се прибере в дом. Именно думата дом употреби един депутат от НФСБ.

а би ли казал ти защо неможеш да излезеш от "дом употреби един депутат от НФСБ."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мутации или не, никой от древни и по съвременни времена, не е успял да им повлияе.

Колкото ид а са се опитвали.. уви. Лошото е че и за в бъдеще ще е така. И няма гаранции

Основния въпрос обаче не е в това, а във фейк - нюз пропагандата по тази тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:laughing5:обаче като магнит превличам тези 2 тролчета

науката в генетиката се развива така че след 200 години може и да има лечение - за лекарство е изключено защото гена се намира в всяка клетка от тялото - така че решението е да се програмира радиацията и това да се интегрира в храните (ГМО храна)

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Lumberman написа:

Плъховете са животни пакостници, нагли и непукисти - много ще ти отива!

Плъховете са изключително умни животни. :)

преди 1 час, Тoни написа:

@Без умствен капацитет трябва да се прибере в дом. Именно думата дом употреби един депутат от НФСБ.

Затварят ги тези домове - нареждане на ЕС.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Без умствен капацитет написа:
преди 3 часа, Lumberman написа:

Какво общо има това с писаното по темата? Вземи чети малко преди да пишеш.

преди 45 минути, A.com написа:

Плъховете са изключително умни животни. :) 

Не ги знам колко са умни, определено хитруват, но знам че са мръсна гад, която не може да предизвика съжаление у мене. И то не заради външния им вид, а заради поведението им. Тая гад като се вмъкне в къщата, завира се някъде на достатъчно закътано място и почва да гризе нещо. Ти отиваш и почваш да блъскаш и да го плашиш уж на една педя разстояние от него, то трепва за секунда, спира колкото да усетиш, че те е чуло, и продължава да си прави зулумите. На хладилника сума ти изолация беше надробил един такъв. Мъкне, влачи, краде, гризе, шум вдига. Просто нагли и безсрамни. Ако си щъкат по двора, никой няма да ги закача, ама той влязъл там, където няма работа и денем и нощем само бели прави. И не се интересува, че не си го канил и не го искаш? Че и на отрова държат гадовете! Тук един не знам колко дози изяде и нищо му нямаше след 10 дена. Накрая капанът свърши работата...

Само да вметна, без умствен капацитет, че това не е комплимент за тебе. Но поведението ти в тоя форум е обидно за всяка уважаваща себе си овца. Тия гербаджии съвсем ви съсипаха!

преди 2 часа, nikssi написа:
преди 2 часа, Без умствен капацитет написа:

Щом като не разбираш каква е разликата между педерунгел и човек с увреждане , да не говорим ,че споменаваш и майките  на деца с увреждания значи си още по зле отколкото си мислех. ХАПЧЕТАТА! 

Не искам да го отчайвам, но тези хапчета едва ли ще помогнат, ако човек сам няма желание да се поправя. За начало може да спре да пише за известно време и да тренира четене с разбиране. Щото да бързаш да пишеш без да си прочел и осмислил е пълно безумие. Което е въпрос на нагласа и също е поправимо, стига човек да има желание. Въобще с каква идея участва в тоя форум? Аз го чета по-рядко и от miro20.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, Lumberman написа:

Какво общо има това с писаното по темата? Вземи чети малко преди да пишеш.

преди 17 часа, Без умствен капацитет написа:

педерунгела или както го наричаш е човек от мъжки пол, който поради някаква генитична мутация, се е увеличило производството на женски хормони

а другото е човек от "Х" пол имащ генетична мутация и произвежда хормон, който произвежда амиоиден белтък, и от там атрофия на мускули, деменция и всички последсвия

най големите мутации се предизвикват от радиация

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, Без умствен капацитет написа:

а другото е човек от "Х" пол

Все тая. Извратеняци. Ти последно Х пол ли си или педерунгел?

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, nikssi написа:

Все тая. Извратеняци. Ти последно Х пол ли си или педерунгел?

не говорим за мен, а за различните

спри с личните нападки - като трол / или просто си по прост от мен и ти трябва още един хард диск в кухата тиква

преди 18 часа, Без умствен капацитет написа:

а тогава какво ти е мнението за стачкуващите майки на така наречените извратеняци

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

не говорим за мен, а за различните

Педерунгелите ... никой не ти е виновен ако не зацепваш. Никой! 

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
  • Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, nikssi написа:

Педерунгелите ... никой не ти е виновен ако не зацепваш. Никой! 

питах те друго - стига отговаряй като член на БКП

защо въпроса ми ти е неудобен за твоята личност - да не би да си различен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Без умствен капацитет написа:

питах те друго - стига отговаряй като член на БКП

защо въпроса ми ти е неудобен за твоята личност - да не би да си различен

За какви стачкуващи майки става въпрос бе извратеняк? В статията не се споменава такова нещо. Ако правиш някакъв тъп намек , тъп и прост като тебе с протестите на майките на деца с увреждания ще ти го кажа пак. Тъпа мотика си. 

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, nikssi написа:

За какви стачкуващи майки става въпрос бе извратеняк? В статията не се споменава такова нещо. Ако правиш някакъв тъп намек , тъп и прост като тебе с протестите на майките на деца с увреждания ще ти го кажа пак. Тъпа мотика си. 

пак отговаря като трол

скоро стачкуваха майко на различни - ти каза че различните са извратеняци

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...