Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Lumberman

Войната против семейството - минало, настояще и бъдеще

Препоръчан отговор

Погледнах някои по-стари размишления на @Без умствен капацитет в тази тема и отново ме обзе ужасът породен от това, че подобни хора гласуват на избори и решават съдбата ни.

Не знам, положението е безнадеждно.

• Харесва ми 6
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Тoни написа:

......

Ма те много бре - безумствените - много са, че и се роят все повече.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Тoни написа:

Погледнах някои по-стари размишления на @Без умствен капацитет в тази тема и отново ме обзе ужасът породен от това, че подобни хора гласуват на избори и решават съдбата ни.

Ся ще падне едно триене....

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Големи теми, големи въпроси засяга този човек, забранени въпроси и отговори...

Темата на лекцията е за свободата и започва под мотото на популярния цитат от Гьоте:

"Няма по-безнадеждно поробени от тези, които погрешно вярват, че са свободни."

Съвременното семейство и човекът трябва да оцелее в тази среда. Но спокойно може видеото да попадне в темата "Когато правителството създава престъпници". Повече няма да казвам... имам още да слушам.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно интервю прави този мъж за разликата между мъжете и жените. Вижда се несъстоятелността на школовката на девойката (предполагам, съвременния феминизъм) и може и това да води до такъв завършек. Но определено интересно. Особено като винаги са ни учили за равенство между половете, и сякаш и еднаквостта се подразбира. Мъжът не слуша като робот, а участва активно в разговора, а и младата жена размишлява... На английски език.

А второто видео съдържа компилация от интервюта в Ню Йорк, вкл. и част от горното:

https://www.youtube.com/watch?v=oxpX6IQ3GY4

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 24.12.2018 г. в 16:18, Тoни написа:

Погледнах някои по-стари размишления на @Без умствен капацитет в тази тема

За да размисляш, трябва да можеш да мислиш. За да влагаш в темата свои разсъждения, трябва да можеш и да се изказваш. Трябва да можеш да облечеш добре в думи това което желаеш да съобщиш на събеседниците си. Аз, все още не мога да потвърдя, че дори в момента колежката е в състояние да стори това, еле пък преди време, когато беше в състояние да пуска като "свои" коментари, единствено клиширани опорки.

• Харесва ми 3
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-сигурният начин да загубиш една война е да воюваш против себе си на страната на врага, да се идентифицираш с неговата идеология и неговата победа да стане твоя. За съжаление, с германския народ воюват вече повече от 70 години и почти са успели. Няма друга такава държава в Европа. Пропагандата е безжалостна още от т.нар. "холокост", който се преекспонира, вменява се чувство за вина и за малоценност, и се унижава и подтиска духа на един народ. Успехите в спорта, или в производството на всякакви полезни за бита вещи и машини, не могат да компенсират загубата на идентичност и прекършения гръбнак.

Но това става, когато оставиш на врага да ти възпитава децата след няколко поколения. Защото нали не мислите, че немците сами са си измислили джендърната идеология, неомарксизма? Може би пребиваващи в Германия, но не и немци. Ако те самите имат вина, това е, че не са се съпротивлявали достатъчно и са повярвали в лъжите на либерализма и фалшивата толерантност.

Съвременната война е преди всичко информационна. Разбира се, няма лошо да има и има-няма сто военно-въздушни бази на твоя територия, да не стане някой сакатлък (въплъщение на А. Хитлер, и т.н.) ...

Затова и хрътки като миродваесе са толкова яростни. Защото все още вярват, че могат да обърнат изхода на войната. Когато изгубят информационната война, и бъдат уязвени и осветлени достатъчно, предполагам, че няма да се посвенят да минат на традиционна война с реални смъртоносни оръжия. Само че мнозинството са страхливци... и най-вероятно войната ще е с дронове и хубави демократични бомби и далекобойни ракети.

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Lumberman написа:

Затова и хрътки като миродваесе са толкова яростни.

Ау колко съм яростен бил :laughing5:

Най-сигурният начин да загубиш една война е да воюваш против себе си на страната на врага, да се идентифицираш с неговата идеология и неговата победа да стане твоя

Прекрасна мисъл, Тук сте  красноречив пример за такова поведение.

Аз не знам някой от тук участващите  да демонстрира толкова ярко идеологическо кланене /включвам тук освен путинизма, а и възраждането на сталинисти  и подобна комунистическа измет/  и откровенна антибългарщина в полза на икономическите интереси на  "матушката" в лицето на постоянния техен суровинен  монопол  и дирижиране на политически процеси  - като почнем от отявлено продажни партии като Атака, Гоце, Корнелия и стигнем  до избирането ни  на президент :)

Така че... да , превзета страна сме... някои се идентифицират именно с чужда държава, неже ли със собствената си националност и лична гордост. Уви.

Затова и хрътки като миродваесе са толкова яростни. Защото все още вярват, че могат да обърнат изхода на войната. Когато изгубят информационната война, и бъдат уязвени и осветлени достатъчно, предполагам, че няма да се посвенят да минат на традиционна война с реални смъртоносни оръжия. Само че мнозинството са страхливци... и най-вероятно войната ще е с дронове и хубави демократични бомби и далекобойни ракети.

Тоя пак си мечтае за избиване, разстрели и т.н. :angry:

После аз съм му бил "яростен" . Виж си километричните простотии и непрестанното ми споменаване. То бива обсебване и вманиачаване, ама твоето вече е отдавна болестно състояние.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде пак натискат - не права, а задължения...

https://www.actualno.com/education/vylchev-pravoto-na-obrazovanie-na-deteto-trjabva-da-byde-zadyljenie-na-roditelite-news_711236.html

Мутрата си е мутра.

Тоя нещастник има наглостта да ми говори за проспериращо общество на фона на управлението на Борисов?

• Харесва ми 2
  • Ядосан 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Войната срещу тези, които се борят да унищожат семейството и всичко нормално, трябва да бъде агресивна! Просто няма друг начин! Феминистките и шаренките са завзели абсолютно всичко, имат лобита навсякъде.  Всъщност могат да спечелят информационната война, понеже под техен контрол са Фейсбук, Туитър , телевизии, радиа, вестници и списания, дори форуми............... Те, дори и да обиждат и да се държат грубо, никой не ги блокира,  но, когато ние наречем техните фенчета сбърканяци, ни блокват.

Решението е само едно и то не е надпревара за спечелване на информационната война. Та ние нямаме свободни независими медии с национално покритие, попадаме под ударите на законите, които облагодетелстват лудите. Съжалявам, че ще го кажа, не ги харесвам и не ги подкрепям по принцип, но ножът е опрял до кокала и единственият начин е  реалният, реалната, истинската война,  да прибегнем до помощта на скинарите. Не е сега времето да говорим за морал, сега е времето да действаме, преди онези да са отворили нови концентрационни лагери за нас! просто тези хора трябва да бъдат открити и елиминирани, един по един. Живи са опасни, дори и да избягат в чужбина. Но мъртвите не могат да пишат, да говорят  и да  управляват, най - добрия враг е мъртвия враг.  Да не мислите, че воювалите срещу нацистите  са се чудели дали постъпват правилно? Не, знаели са, че воюват срещу откачени фанатици с мания за тотален контрол! И не са се колебаели да ги разстрелват, нищо, че нацистите са имали семейства.

Ние бяхме достатъчно търпеливи, тези се качиха на главите ни, отнемат ни правата ни, оскверняват празниците ни и щом държавата не може да ни защити, понеже е отслабена и окупирана от лудите, ние сами трябва да се защитим. Трябва просто да елиминираме агентите им, без значение дали са мъже, жени, деца...........Това са фанатици, опасни колкото ислямските! Ако искаме да предотвратим онези пак да направят лагери, трябва да действаме сега! Твърдо, без морал и скрупули! На тях не им пука за нас и какво унищожават, те са мозъчно промити и не мислят! Приказките нямат ефект! С тях трябва да се действа като с нацистите,  че и по - строго. Целият западен е болен от гейщина и феминизъм. Разберете го това. Аз имам опит с подобни хора и ви казвам,  че те не мислят и мнение не променят, каквото и да става!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Anne написа:

Съжалявам, че ще го кажа, не ги харесвам и не ги подкрепям по принцип, но ножът е опрял до кокала и единственият начин е  реалният, реалната, истинската война,  да прибегнем до помощта на скинарите. Не е сега времето да говорим за морал, сега е времето да действаме, преди онези да са отворили нови концентрационни лагери за нас! просто тези хора трябва да бъдат открити и елиминирани, един по един. Живи са опасни, дори и да избягат в чужбина. Но мъртвите не могат да пишат, да говорят  и да  управляват, най - добрия враг е мъртвия враг.

Защо мислиш, че това, което правят разни хора в интернет и по медиите заслужава смъртна присъда? Имай предвид и че има хора, които знаят какво правят - че манипулират и развращават - и го правят съзнателно, но други са заблудени да вярват, че имат някакво право. Дали те самите са жертви на пропаганда, или имат и своя вина - но те не могат да бъдат поставени в същия кюп... както примерно не може да се приравни убийство по непредпазливост или непредумишлено убийство с предумишлено и съзнателно такова.

Отделно как знаеш, че няма да пострадат невинни хора? (Което според мен е неизбежно, когато няма съд и присъда.)

За мен по-големите виновници не са някакви ЛГБТ-активисти, а хората, които ги контролират и насочват. А те са достатъчно далеч. И могат да си позволят да оставят някои от техните като пушечно месо, без те самите да пострадат.

Не знам какво да кажа, но според мен първо нещата не са толкова черно-бели. Ние се възмущаване от несправедливостта и издевателствата на тия хора над мнозинството, но когато ние имаме власт или сгоден случай, ще можем ли да ги осъдим (или оправдаем) справедливо?

Ти говориш за мъртвия враг. И аз мога да те разбера, но в случай, че врагът примерно те обстрелва и застрашава физически живота ти - тогава ти имаш право да отвърнеш със същото. Право, но не и задължение.  Обаче ако престъплението не те застрашава физически, тогава имаш ли право да убиеш човека? И какво наказание заслужава човек, който манипулира и издевателства психически над другите? Което влияние в един момент може да доведе дори до смърт на тези изложени на влиянието... Обаче все пак едно е някой да ти говори и да се опитва да ти промие мозъка, друго е да те стреля или да тръгне да те коли - не мислиш ли? Първото изисква ти да се съгласиш с него и да приемеш акъла му. А вече ако е за децата - те все пак не искат да ги убиват, а да ги учат и контролират? И при положение, че имат власт и влияние, вариантът е да бъдем предпазливи по-скоро, а не агресивни... защото те само това чакат, за да затегнат мерките. Да изкарат хората "скинари", "крайно десни", "пълни с омраза"... т.е. ако ние се поддаваме на техните провокации, то те това искат... за да ни омаскарят още повече. Трябва да е ясно кой е агресорът, недвусмислено и ясно.

преди 4 часа, Anne написа:

Трябва просто да елиминираме агентите им, без значение дали са мъже, жени, деца...........Това са фанатици, опасни колкото ислямските! Ако искаме да предотвратим онези пак да направят лагери, трябва да действаме сега!

Според мен правилно е да има предупреждение преди да се стреля, образно казано. Да се преговаря с противника. И вече ако неговата агресия продължи, да се премине в "самоотбрана". Ти предлагаш да се действа превантивно. Даваш ли си сметка за възможностите това да избие в грешна посока и терорът, който ти готвиш на врага, да бъде по-голям и ужасен от техния терор спрямо тебе? Имай предвид, че дори Хитлер, какъвто и да е бил, е имал решение на еврейския въпрос и то е било депортация на Мадагаскар, не избиване. Въпреки това, което тогава т.нар. евреи са причинили на германците. А и сега го причиняват. В последствие Хитлер губи войната и се създава мита за холокоста или целенасоченото изтребване на евреи. Но за такъв геноцид няма никакви документи, нито немците са имали капацитет да го направят.

По моему вариантът да се противодейства на първо място е да има диалог между съмишлениците, да се обмислят различните сценарии, но не и да се действа импулсивно. Другото важно е така наречената ""moral high ground" или морално превъзходство (във войната този, който е на по-висока позиция винаги има предимство, тук също). Ако човек изгуби тая си позиция по ред причини, според мен той няма шанс за успех, нито за всеобща народна подкрепа.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Lumberman написа:

За мен по-големите виновници не са някакви ЛГБТ-активисти, а хората, които ги контролират и насочват.

Що да не са виновни. Ако въобще приемем че това в цитатът е така(всъщност кое е първо, яйцето или кокошката, кой пръв "открива", че има кеш в разпространението на "социално" половата идентификация, различна от биологичният пол по рождение, самите гейове, или НПО-тата, които се нароиха да прилапват покрай разпространението)  Можеха да не се поддават, обаче поддаването в случая им носи ползи...Морковчета, ако щеш и то в размери, които изключват да бъдат определени просто като примамка. Морковчетата, са реални и явно в достатъчни количества, а не само снимка на морковче, закачена на кукичката

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля те, не говори за Хитлер, че не знаеш с кого говориш точно. Ако знаеше, щеше да си мълчиш.

Давам ти един линк, прочети го и ми кажи дали според теб тези ЛГБТ не са опасни. За мен са и то много:

http://www.transmedia.bg/2018/02/11/сестра-ми-кейт-разрушителното-наслед/

ЛГБТ , всякаквите там НПО и свързани с тях хора са изключително опасни! Те не разсъждават нормално и логично, те са като членове на секта,  само че бъкани с много пари и власт и надъхани до такава степен, че са готови да преминат доста граници в името на своята идеология. Накратко, тези жени са нещо като Ирма Грезе (ако знаеш коя е) само дето имат пари, политическа и медийна подкрепа и едно доста извратено съзнание. Не знам за какво съгласяване говориш,  май не разбираш сериозността на нещата. Препоръчвам ти да прочетеш този линк  + да изгледаш поредиците "Бягство от полигамията", "Животът ми в секта", "Лия Ремини - сциентологията и след това" и най - новата поредица "Култове и екстремни вярвания" на канала Crime Investigation. И там жертвите на всякакви секти и култове говорят уж за съгласие,  но нямат представа в какво се набъркват, откриват истината късно,  и то, ако са добре образовани, разумни хора, които имат любящи семейства и приятели.  Но, дотогава откриват, че са си изпразнили банковата сметка за култа,  били са част от отвратителни неща и  ако имат някакъв запазен морал - съвестта ги гризе. Но не със всички е така. повярвай ми, напълно образовани, възпитани и сериозни жени влизат в култовете, заразяват се с идеите и стават много крайни. Немалко от тях проявяват жестокост към своите семейства, приятели и близки. Сексът и разните му там семинари успяват да въздействат на хората по невероятен начин. Тези хора може да са само оръжие, но ти казвам, че те са готови, ако им се нареди,  са готови да хванат оръжието и да убиват.

Погледни страни като Швеция, Норвегия и Германия - там ЛГБТ вече имат тотална власт! Контролират всичко - полицията, армията, медиите, правосъдието.............Първото "феминистко" правителство е в Швеция. Мъжете май не разбирате жените колко по - фанатични могат да са и от мъжете.

Не ги говоря тези неща за действия и война просто ей така. Познавам такъв тип хора, те ни приемат, ни предават. Чисти зомбита са на психическо ниво. Ако не действаме навреме тук срещу тази отрова, после ще е късно за България. Тези хора няма да се осъзнаят никога. Проумейте го.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Anne написа:

ЛГБТ , всякаквите там НПО и свързани с тях хора са изключително опасни! Те не разсъждават нормално и логично, те са като членове на секта,  само че бъкани с много пари и власт и надъхани до такава степен, че са готови да преминат доста граници в името на своята идеология.

Ами опасни са, той и оня със забрадката е опасен... той не само, че е ЛГБТ-активист, ами е и джихадист :)

И, добре, дай ги направим мъченици ли? Според мен тези трябва да бъде прогонени надалеч и да бъдат наказание сами за себе си. Не мисля, че е наша работа да ги трепем. Дори Христос казва: "а негодния раб хвърлете във външната тъмнина: там ще бъде плач и скърцане със зъби." Важното е такива хора да бъде обезвредени. И ако сами не се спрат и продължат да бъдат агресивни и да насилват идеите си върху хората - тогава трябва да се вземат мерки. Според мен прокуждането на такива е най-добре. За съжаление, поне на този етап не се вижда как властта ще се обърне против тях и трябва хората сами да се оправят.

Ти предлагаш да ги трепете като плъхове - непоправими вредители? Може и да бъркам, но според мен това е твърде крайно и може да им даде морално превъзходство, да се почувстват онеправдани един вид, и да спечелят симпатии.

Ще видя дали ще мога да намеря тези поредици. Мерси.

преди 1 час, Anne написа:

Тези хора може да са само оръжие, но ти казвам, че те са готови, ако им се нареди,  са готови да хванат оръжието и да убиват.

Ами възможно е. Много са "толерантни", "изпълнени с любов".

Аз затова пиша по-горе за опити на правителството да направи задължително образованието по конституция. Те си оплитат кошницата никое дете да не изпуснат от ръцете си, всички да заразят... макар и уж за друго да говорят. Знаят много добре, че родителите ще възнегодуват в един момент и че може да се изведат децата си от училище, и се подготвят за такъв сценарий, та да имат "право" на "законни" репресии.

• Харесва ми 2
  • Ядосан 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пуснах това интервю в друга тема, но бих искал да обърна внимание на един сегмент касаещ феминизма. Интервю на Lauren Southern и Stefan Molyneux за новозеландска телевизия в Сидни, Австралия. Дотук обсъждат мултикултурализма, западната култура, свободата на словото. На английски е, може да се пуснат английски субтитри.

https://youtu.be/DzZyKsLj4ao?t=2091

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лошите новини пътуват бързо, но не винаги... Мисля, че е време малко да помълчим... това е в България:

https://dnes.dir.bg/obshtestvo/otneha-novorodeno-ot-samotna-mayka-nyamala-kola-i-dohodi-video

Цитат

Социалните от смолянско отнеха новородено момченце от самотна майка, която нямала лека кола. Обяснили й, че ако малкият се разболее, в селото им нямало лекар и тя нямало как да го закара до болница в Смолян. Това твърди 26-годишната Симона Алексова, която от средата на декември м.г. не е спряла да плаче от мъка по бебето си, съобщава "Монитор".

"Защото е бяло, здраво и красиво бебе, а и е момченце, затова им го взеха. Виждат, че е самотна майка и няма отникъде защита", си говореха хората в малкото родопско село.

За съжаление, такива случаи ще зачестяват докато според водещата идеология децата са собственост на държавата. Чиновници ще се разпореждат с човешки животи. Това се нарича "законно" отвличане на човек.

Просто се сетих за един разказ на Иван Вазов, който бях чел. Едно време трагедия за едно бебе е била да почине майка му и да няма кой да го гледа и кърми. Докато сега трагедията е да вземат здраво бебе от майка, която иска да си го гледа. Според мен тези социални работници са с ампутирано милосърдие, най-вероятно и нямат майчински инстинкт (защото предполагам основно жени се занимават с тия работи).

За когото е интересно да попътува през времето, ето го разказът на Иван Вазов:
https://www.slovo.bg/old/vazov/18911893/peyzazh.htm

Зимна история от покрайнините на София.

А аз съм крайно възмутен и тъжен.

• Харесва ми 3
  • Ядосан 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Lumberman написа:

Това се нарича "законно" отвличане на човек.

преди 3 часа, Lumberman написа:

Според мен тези социални работници са с ампутирано милосърдие, най-вероятно и нямат майчински инстинкт

Ми чети си какво цитирираш бре

Цитат

На 04.01.2018 г. е проведен телефонен разговор с бабата на детето. Същата е поканена заедно с майката на 07.12.2018 г. за среща в ОЗД/ДСП - Смолян, на която да се договорят контакти с детето. До настоящия момент те не са посетили ОЗДДо този момент майката и бабата не са изразили желание пред социалните работници за осъществяване на среща с детето. Работата с детето и майката ще продължи с цел реинтеграция на детето в биологичното семейство. В действията си социалните работници са ръководени единствено от най-добрия негов интерес.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви контакти, какво договаряне? Детето е взето. Защо да лъжат бабата и майката, че си искат детето пред камерата, ако всъщност не си го искат?

И кой дава право на някакви чиновници да отнемат детето на майка, новороденото, все едно взимаш пиленцата на някоя кокошка?! Може би ще кажеш, че го прави българския Парламент, законодателната власт? А на тях кой им дава право да пишат такива човеконенавистни закони? Децата на държавата ли са или на родителите? Това е фундаменталният въпрос. Те ги третират като държавни, а родителите са един вид държавни служители, които трябва да спазват определени изисквания, инак държавата си ги взима.

Най-добрият интерес на детето е тия социални работници да си гледат работата, да ходят да хванат някоя мотика... Те нямат никакво място да решават субективно кой ще си гледа децата и кой няма да ги гледа. Тук възможността за корупция и злоупотреби е ОГРОМНА. Дава се власт на някакви женици, огромна власт. Навремето турците като са събирали деца за еничари от български земи, това законно ли е било пред турската власт или незаконно? Или ако се върнем още по-назад в библейската история за Мойсей и убиването на еврейските деца в Египет, това законно ли е било или незаконно?

И да цитирам Мартин Лутер Кинг от писмото му от Бирмингамския затвор:

Цитат

One may well ask: "How can you advocate breaking some laws and obeying others?" The answer lies in the fact that there are two types of laws: just and unjust. I would be the first to advocate obeying just laws. One has not only a legal but a moral responsibility to obey just laws. Conversely, one has a moral responsibility to disobey unjust laws. I would agree with St. Augustine that "an unjust law is no law at all."

Или, с две думи, Кинг казва, че човек има морална отговорност да не се подчинява на несправедливи закони, и че един несправедлив закон не е никакъв закон.

Но ти си последния човек, с който бих излязъл на глава по отношение на това кое е справедливо и кое не...

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето как две млади жени виждат влиянието на феминизма върху съвременните жени ("Жените губят женствеността си"). Браво на момичетата!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.actualno.com/society/porednata-strategija-za-decata-tepyrva-trjabva-da-se-pogrijim-za-tjah-news_716113.html

Ако аз тръгна да се "погрижвам" на някой човек за децата (без да го питам), сигурно ще ме сметнат за хахо и най-малкото ще ме питат "кой си ти и какво правиш тук?". Но когато държавата го прави, всичко е в рамките на нормалното?

Погрижиха се за възрастните, сега остава да се погрижат и за децата...

• Харесва ми 1
  • Тъжен 1
  • Ядосан 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво мислят жените?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въвеждат изрична забрана за шамарите на деца

"Държавата планира домашен патронаж за всички деца на възраст до 3 г."

Истанбулската Конвенция през задния вход я прокарват... "слугите народни".

• Харесва ми 1
  • Ядосан 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брей, оказва се, че с "домашния патронаж" или надзор на бебетата от държавни служители, може и американците да преварим:

https://pjmedia.com/trending/oregon-could-be-the-first-state-to-require-in-home-surveillance-of-newborn-babies/

Цитат

If Oregon Governor Kate Brown has her way, the Beaver State will become the first to require universal home visits for newborn children in the care of their own parents.

С други думи, ако се приеме законът, Орегон ще е първият американски щат, който ще изисква домашни посещения за новородените деца, които биват отлеждани от родителите си. Демек, ще има агенти, които ще ходят по домовете и ще пишат доклади. И да попитам пак: децата на държавата ли са или на родителите? Много гестаповска работа. Значи полицията не може да влезе в дома ти без съдебно решение, а тези агенти ще влизат както и когато поискат... и после, както става на запад, ако нещо не им хареса, може да ти вземат децата и да ги дадат на други, на които да плащат да ги гледат. Ако българите са за такива мерки или нехаят, то те напълно заслужават подобен чиновнически произвол.

Забележете, че Governor на щата е някаква женица, Кейт Браун. И после защо слагат жени на ключови позиции? Ами за да налагат такива работи. Мухльовци като Плевнелиев и миро20 не се намират толкова лесно.

Цитат

И Орегон не е сам в стремежа към "универсални" домашни посещения. Губернаторът на Вашингтон Джей Inslee пишеше по-рано този месец: "Моят бюджет ще предложи и универсални домашни посещения. . "

Въпреки че не е ясно дали някоя от тези програми ще бъде задължителна, използването на термина „универсален“ предполага, че те биха го направили. Страшно е да се мисли какво ще се случи с родителите, които отказват такива посещения.

Нали не мислите, че и от нашето министерство "съвсем случайно" са се сетили за тия нововъведения? Телепатия?! Не, просто работят по едни и същи програми, с едни и същи центрове и началници.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...