Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

на 14.11.2019 г. в 9:08, ncl написа:

За разлика от изпарилите се два милиона, които гласуваха за НДСВ.

То те пък да бяха единствените..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Негласуването помага само на ГЕРБ, БСП и ДПС. Напротив - трябва да се гласува.

Негласуването води до запазване на статуквото. Не случайно десет години подред имаме едни и същи лица, които се въртят. Следете кампанията и дайте гласа си. Дори и за някоя малка формация, която

Публикувани изображения

преди 8 часа, B3M2W0 написа:

2.PNG

1.PNG

Комсомолец, ти не агитираше ли за ГЕРБ??? Много си се загрижил за БСП!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Джугашвили написа:

Много си се загрижил за БСП!!!

Нинова е много полезна за демокрацията, ще бъде голяма грешка смяната й. Както я кара, скоро няма да има и една шепа бюлетини за бсп.

А ти, приятел, си голям шегаджия! Да се асоциираш с името на най-големия кръволок на човечеството, причинил смъртта на десетки милиони невинни хора с терор, глад и тормоз, нямам думи...

1.PNG

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, B3M2W0 написа:

....най-големия кръволок на човечеството....

:lol6:....Дали имаш сетива (за ум не говоря , нито пък за нещо повече - очевидно нямаш :nono:) да се усетиш , че това е просто кална табела без никакъв здрав смисъл в нея ? :angry:

https://www.youtube.com/watch?v=OCLaEWSGeQk

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, by_chechi написа:

:lol6:....Дали имаш сетива (за ум не говоря - очевидно нямаш) да се усетиш , че това е просто клеветническа табела без никакъв здрав смисъл в нея ? :angry:

Кедми и интелигентност ! Няма да повторя грешката си да гледам клип който споделяш всичките са абсолютна пропаганда и нищо друго.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, by_chechi написа:

С идиоти клонящи към тъпаци никакъв смисъл няма да се спори....

Тук съм напълно съгласен с теб спирам да споря обори ме . :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, lsmurf написа:

Тук съм напълно съгласен с теб спирам да споря обори ме . :D

Не аз .

Като за тъпак пак - да повторим :

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, B3M2W0 написа:

Нинова е много полезна за демокрацията, ще бъде голяма грешка смяната й. Както я кара, скоро няма да има и една шепа бюлетини за бсп.

А ти, приятел, си голям шегаджия! Да се асоциираш с името на най-големия кръволок на човечеството, причинил смъртта на десетки милиони невинни хора с терор, глад и тормоз, нямам думи...

Точно така!!! И се гордея с това, а от поста ти личи, че си скаран с историята и си се продал на евтината еврейска пропаганда!!! Спрете да квалифицирате Хитлер и Сталин като най-големите убийци, че вече ставате за смях!!! Тези двамата имат един съвременник, който обаче издигате в култ и го наричате "наш съюзник и партньор"!!! Казва се Уинстън Чърчил и е отявлен алкохолик!!! За неговия геноцид в Индия по същото време, думичка не обелвате!!! Що така??? Щото не е политкоректно, а!!! Да почнете да четете книжки и да се информирате, викам аз!!! Евреите могат да цапат и хулят Хитлер и Сталин колкото си искат, да им измислят и приписват каквото си искат (все пак са само две личности), ама не могат да изтрият срамът и извращенията на останалите държави!!! Ще им се наложи да трият и променят цялата История!!! Ето ти да гледаш за англичаните и техните издевателства само в една от техните колонии!!! После ще ти дам и за извращенията на Франция, Холандия, Белгия, САЩ и всички  отявлени "демокрации"!!! Нали си върл демократ и защитник на насилственото налагане на демократичните им ценности!!!

преди 3 часа, B3M2W0 написа:

1.PNG

Благодаря!!! Дал си прекрасен пример за купен и корпоративен вот!!! Все пак това е вашата гордост!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Джугашвили написа:

И се гордея с това, а от поста ти личи, че си скаран с историята и си се продал на евтината еврейска пропаганда!!! Спрете да квалифицирате Хитлер и Сталин като най-големите убийци, че вече ставате за смях!!!

Ами хваленето и защитаването на тезипрестъпници и техните идеологии освен всичко е и противозаконно , другарю-камарад

За мен също е еднакво неприемливо да виждам аватар на Сталин и аватар на Хитлер. Що не си сложиш и на Хитлер. Ето ти малко предложения  :

F5B23C2E-0360-42DC-96E7-D3D4DEA58AB4_w10

1276542946_1249031750_12057.jpg

преди 1 час, Джугашвили написа:

Тези двамата имат един съвременник, който обаче издигате в култ и го наричате "наш съюзник и партньор"!!! Казва се Уинстън Чърчил и е отявлен алкохолик!!! За неговия геноцид в Индия по същото време, думичка не обелвате!!! Що така??? Щото не е политкоректно, а!!!

Едни пресъпници не може да се оправдават с други престъпници.

Никой не ти пречи да обсъждаш и ОСЪЖДАШ престъпленията на всякакви политици и диктатори, както и империи .

Но не и да оправдаваш едните с другите. Или да величаеш първите, тези по горе.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Джугашвили написа:

Сталин като най-големите убийци

Иди само в Украйна, дето заради твоя идол умряха 20 000 000 души от глад , нарочно лишени от възможност за съществуване! Хитлер е убил 5-6 милиона руснаци и то в бой, на бойното поле, а твоят кумир -30 милиона. А за Израел ще имаш да взимаш-това е най-умния и кадърен народ, способен да превърне пустиня в цветуща градина, червения боклук го мрази от завист.

преди 3 часа, by_chechi написа:

С идиоти клонящи към тъпаци никакъв смисъл няма д

Мисля, че подобни изявления трябва да станат обект на вниманието на администрацията! Маймуната, в злобата си , минава всяка граница!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, B3M2W0 написа:

....Мисля, че подобни изявления трябва да станат обект на вниманието на администрацията! Маймуната, в злобата си , минава всяка граница!

Не мислиш ! :nono:

Обект на внимание на администрацията трябва да станат тук , 3-4 субекта с недвусмислени психически отклонения ! :nono:

Те се знаят от всички , указвани са многократно от много потребители , виждат се във всеки техен пост.....но администрация със здрави общочовешки възгледи няма !

Така де , да си загубят хляба ли..... ? :lol6:

....................................................

....... тук , разни психически разстроени малоумничета придобиват възможността да се "изказват авторитетно".....И няма кой да ги отстрани от сайта - съвсем , ама съвсем по правилата на сайта.........! :nono:

И този ли е неинтнелигентен ? :) Като "изказването" за Кедми , което само кръгъл идиот може да направи....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, B3M2W0 написа:

Иди само в Украйна, дето заради твоя идол умряха 20 000 000 души от глад , нарочно лишени от възможност за съществуване! Хитлер е убил 5-6 милиона руснаци и то в бой, на бойното поле, а твоят кумир -30 милиона. А за Израел ще имаш да взимаш-това е най-умния и кадърен народ, способен да превърне пустиня в цветуща градина, червения боклук го мрази от завист.

Даже нямате усещане, но това е присъщо за Вас!!! Какви 20 милиона те гонят, като цялото население на Украйна е 40 милиона!!! Да не говорим, че територията и по това време, няма нищо общо с днешните територии на Украйна!!! Така че населението и е било доста по-малко!!! Дори най-големите врагове на Джугашвили не смеят да му приписват такива числа, но пък ти не се свениш да ги раздуваш и да злословиш по негов адрес!!! Виж, за избитите 6 милиона евреи, доста може да се поспори, но пък там не смееш думичка да обелиш!!! При положение че евреите са наброявали около 15 милиона в целия свят, при избиването на 6 милиона, не би трябвало в Европа да е останал жив евреин!!! Ама както казах, мисленето не е силната Ви страна!!! Разбира се има избити, не че няма,  но далеч не са официалните числа, които служат за пропаганда и като повод за основаването на държавата Израел!!! И за каква пустиня и за каква цветуща градина говориш??? Като не познаваш историята, поне не се излагай!!! И понеже започна да сипеш неосновани обиди и квалификации по мой адрес и на колегата с мустачките от братска Австрия, ето ти още един виден европейски пацифист, носител на европейските ценности, с които ти и твоята кохорта толкова много се гордеете и се чукате в гърдите!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И понеже англичаните избивали индийци, а германците евреи, то Сталин е невинна ангелска душичка - баси гениалното разсъждение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, insec написа:

И понеже англичаните избивали индийци, а германците евреи, то Сталин е

По извратеното е че Сталин е избил повече милиони от СВОИТЕ руски граждани.

преди 2 часа, by_chechi написа:

Не мислиш ! :nono:

Обект на внимание на администрацията трябва да станат тук , 3-4 субекта с недвусмислени психически отклонения ! :nono:

Те се знаят от всички , указвани са многократно от много потребители , виждат се във всеки техен пост.....но администрация със здрави общочовешки възгледи няма !

преди 6 часа, by_chechi написа:

Като за тъпак пак - да повторим :

image.png.0efbe3d28c043914da7e1e00082c46eb.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, miro20 написа:

По извратеното е че Сталин е избил повече милиони от СВОИТЕ руски граждани.

image.png.0efbe3d28c043914da7e1e00082c46eb.png

Този господин by_chechi наистина се мисли за способен да мисли което всъщност е далече от истината. Видя ли какъв клип е постнал . Особено ме втрещи историята за Сталин в края където иконата на някои "умници" във форума се държи по начин по който не би си позволил да се държи и най пропадналия каруцар. И това ми го сервира като нещо което трябва да ме убеди колко велик човек е Сталин. Не може въобще да се усети колко ниско пада. Пък на всичкото отгоре се опитва да дава оценки за други участници във форума.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, B3M2W0 написа:

1.PNG

Кой на кого повече смърт е причинил, е Божа работа. Спорите за нещо, за което не трябва да спорите. Причината е, че политическата класа действа по един и същи начин в така наречената "демокрация". Тоест, дали са някакви бивши или настоящи комунисти и капиталисти, все тая. Смъртта е винаги налице. Дори прехвалената американска демокрация затри може би над милион човешки животи и то невинни човешки животи или такива, защитавайки начина си на битие. Да направим една сметка, колко загинаха в Ирак, колко в Сирия, колко в Либия, колко в други подобни държави. И да извадим от сметката радикализираните елементи. Нека сметнем само тия, които или по задължение или заради малшанса да са на грешното място, ги няма.  Ако направим тая сметка ще видим, че комунизмът е маана небесна. Това е истината. Не че защитавам така наречения комунизъм. Напротив, опитвам се да гледам реално на нещата. КОй колко животи е затрил и защо ги е затрил.  В единия случай се затриват животи заради идеология, в другия заради пари! Кое е по-лошото? Няма по-лошо! ВСИЧКО Е ЛОШО!!!!!!!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, B3M2W0 написа:

Мисля, че подобни изявления трябва да станат обект на вниманието на администрацията! Маймуната, в злобата си , минава всяка граница!

Използвайте друг път бутона "Докладвай" и ще е по-лесно и бързо обръщане на внимание от администрацията.
В случая няколко души го свършиха това и колегата получи известно време за размисъл.

пп. към всички: Всъщност не само той беше санкциониран и затова ще помоля да спрете с просташките и вулгарни обиди към инакомислещите ви опоненти.
Не разбрахте ли, че няма как всички да мислят по един и същи начин и да подкрепят една и съща партия и идеология?!?!

Уважавайте се, БЕ!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, algor написа:

Използвайте друг път бутона "Докладвай" и ще е по-лесно и бързо обръщане на внимание от администрацията.
В случая няколко души го свършиха това и колегата получи известно време за размисъл.

пп. към всички: Всъщност не само той беше санкциониран и затова ще помоля да спрете с просташките и вулгарни обиди към инакомислещите ви опоненти.
Не разбрахте ли, че няма как всички да мислят по един и същи начин и да подкрепят една и съща партия и идеология?!?!

Уважавайте се, БЕ!!!

Да, прав си.

Но защо позволявате на Миро20 да нарича  с обидни  имена президентите на Русия и България?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, algor написа:

Уважавайте се, БЕ!!!

Щото този ДЪРТ КОМУНЯГА е протеже на ГЕРБ, за това наказваш опонента му!!! А какво стана с призива за търпение към инакомислещите??? Какво търпение и толерантност към инакомислещите да има, след като точно те са потърпевшите!!! Ние сме инакомислещите и Вие наказвате само нас!!! Какво се случва когато някой от нас натисне бутона "Докладвай" - НИЩО!!! Аман от платени медии, доносници и техните протежета!!! Нали сте борци за демокрация, свобода на словото и тем подобните Ви измислици!!! Що действате със същите методи??? Ба си платената схема е тук!!! Що не си направите един форум само за VIP  потребители и не оставите простолюдието на мира да си пише мирно и спокойно??? Щото няма да има никой!!! Видяхме ги в DATA.BG!!! Ще си останат само тролчетата!!! Аз, а смятам и всички нормални потребители са на моето мнение!!! Ограничи правата на обикновените потребители, ограничи и правата на VIP лайнарите!!! Аз да нямам право да влизам там  където той влиза и VIP потребител да не влиза там, където се събират обикновените люде!!! Нещо ми се струва, че не Ви стиска май!!! Тази либераллна сволоч ева майката на пейзажа!!!! Благодаря за бана!!! По-добре и мен да ме няма, отколкото да стоя безмълвен пред несправедливостта и подмолните действия на управляващите и техните лакеи!!! 

П.П. Поне пиши за колко време е бана!!! Сбогом другари, момчето си отива!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, lsmurf написа:

Видя ли какъв клип е постнал

Почти винаги съм го хващал че не гледа собствените си клипове освен гръмките заглавия в стил ШОК САМО СЕГА ВИЖ СЕНЗАЦИЯ и подобни типично жълти простотии.

Затова зад философските му алабалистики прозира изцяло кухо съдържане  :) 

преди 20 минути, Джугашвили написа:

А какво стана с призива за търпение към инакомислещите??? Какво търпение и толерантност към инакомислещите да има, след като точно те са потърпевшите!!! Ние сме инакомислещите и Вие наказвате само нас!!!

преди 20 минути, Джугашвили написа:

ограничи и правата на VIP лайнарите!!!

...

Тази либераллна сволоч ева майката .....

Инакомислие ! :) 

преди 50 минути, dedidi написа:

Но защо позволявате на Миро20 да нарича  с обидни  имена президентите на Русия и България?

Аз нямам нищо против да наричате Тиквоча, Плевню , и т.н.  :) 

Защо се дразните от това че пРезидента ни е предложен и съгласуван от чужда лобистко разузнавателна служба на Решетников ? Ми това си е факт. Доказван и цитиран много пъти в съответната тема.

Бих казал, това даже във вашите очи е "комплимент" . Да се гордеете че е пРезидент на чуждата "матушка" .

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, B3M2W0 написа:

http://antipropaganda.eu/Stalin1.html

преди 7 часа, B3M2W0 написа:

Ти не познаваш цифрите

http://antipropaganda.eu/Stalin1.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех Мирчо, инженерната мисъл в теб отново проговори!!! Виждам те че си писал нещо, ама нямам никакво намерение да го чета, още по-малко да те цитирам и отговарям, щото ще го видят и други, които също са те игнорирали!!! Обаче тия неща, че целия форум те е дал игнор и че целия форум те е докладвал стотици пъти, не правят впечатления никому!!! Наказания - никакви!!! Ако обаче някой от вашата продажна кохорта подаде оплакване на продажното ръководство само един път, мерките знаем какви са!!! Странна работа е това демокрацията!!! Не трябва да се накърняват правата на инакомислещите, а??? Кои са инакомислещите и чии права не бива да се накърняват, питам аз???

П.П. А въпросът ми към модераторите е, трябва ли всички да сме антикомунисти???

преди 4 минути, hristo58 написа:

Остави го!!! Той не познава нищо, но виж издейства един бан на колегата!!! Такива са ми те неолибералчетата!!! Смъртна присъда им е малко!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Джугашвили написа:

Смъртна присъда им е малко!!!

преди 9 часа, Джугашвили написа:

Странна работа е това демокрацията!!! Не трябва да се накърняват правата на инакомислещите, а??? Кои са инакомислещите и чии права не бива да се накърняват, питам аз???

Инакомислие а ? :) 

Странна работа наистина е това демокрацията. На нея се уповават тези които най малко я разбират. :) 

преди 10 часа, hristo58 написа:

Само един пасаж от тази простотия е показателен :

Цитат

Така се оказва, че убитите по времето на Сталин са под един милион. Към тях обаче следва да добавим около 7 милиона жертви на голодомора в целия СССР, но това не са преднамерени жертви

Едно че дори официално признати и документирани жертви не са под 1 млн , едно че пострадали от репресии, депортации , несправедливо осъдени и т.н.  са 10-40х повече, но и да наричаш Гладомора "не са преднамерени жертви " е... извратено.

Гладомора бе изцяло умишлен геноцид над собствения си народ от комунистите. Не може д анаричаш "не са преднамерени жертви" след като съвсем целенасочено е изземвано жито и храни, включително и това за посев, а едновременно с това износа да върви с огромни темпове.

Отделно от жертвите, които дори върлите цоциалисти не отричат, ами дали останалите които са оживели са живели "комфортно" ?? Не, всички са гладували и мизрествали, просто не са влезли в тазич ерна статистика защото са ОЦЕЛЕЛИ.

Срама нямате .

Цитат

За да смачкат духа на руския народ – най-многобройния народ опитал се да вземе съдбата си в ръцете си и дал надежда на народите по целия свят. Йезуитщината е върховна. Две напълно противоположни идеологии нацизма и социализма се поставят една до друга и се осъждат заедно. Такива са методите на хуманния запад. Лъжата преди всичко

...

Мит който има за цел да сломи духа преди всичко на руснаците. На руския народ който изобрети нова функционираща икономическа система, която все още държи рекорда по икономически растеж.

Това дори не заслужава коментар.

Такива ви са "Аргументите" . НАивна цоциалистическа пропаганда и лъжи.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, hristo58 написа:

Във вашето село би трябвало да сте учили, че цифрите са от 1 до 9 и 0 , всичко останало са ЧИСЛА! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До къде стигнахме с революцията???

преди 22 часа, insec написа:

И понеже англичаните избивали индийци, а германците евреи, то Сталин е невинна ангелска душичка - баси гениалното разсъждение.

Колега инцест, явно не се четем!!! Не аз твърдя че е невинен, Вие твърдите че бил най-големия убиец, а матушка Россия най-големия агресор!!! Аз само Ви показвам кого защитавате и двойните стандарти, които са традиция при Вас напудрените европейци!!! Ама нещо не искате да видите какви ги вършат вашите демократични партньори, дето за хора ви нямат и Ви поучават,размахвайки заканително пръстче!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване