Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Кви двойни стандарти - де видя някой да защитава робството и геноцида извършван над редица нации в историята? Ти, като четеш, къде ги прочете такива твърдения?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Негласуването помага само на ГЕРБ, БСП и ДПС. Напротив - трябва да се гласува.

Негласуването води до запазване на статуквото. Не случайно десет години подред имаме едни и същи лица, които се въртят. Следете кампанията и дайте гласа си. Дори и за някоя малка формация, която

Публикувани изображения

Неправомерно се присъждат толкова МИЛИОНИ убити от Сталин.Доста е преувеличено.Сталин е велика личност в историята на СССР,не го отричайте,велик стратег във втората световна война.Да победиш най дисциплинираната армия по това време,се изискват качества на ГЕНЕРАЛИСИМОСТ.Сталин е личност и никой не може да го отрече.

B3M2W0

В наше СЕЛО ги знаем,ама за теб се съмнявам.Как ще ми обясниш 30 000 000 охранявани,хранени.....Това е цифра.Преувеличена 30 пъти.

miro20

Само един пасаж от тази простотия е показателен :

Това не е простотия,а констатация,автора правилно се е изразил.Времената са били такива.Ние не знаем какво са  преживяли ОБИКНОВЕНИТЕ хора,за да ги съдим.И още нещо,най големите кръволоци в историята на човечеството са Пол Пот и Йенг Сари,американците са спонсорирали КОМУНИСТИ.Познайте зашо?

Четете Кихано,много точни анализи,безпристрастни.

Айде Чао,че много се задържах в тази тема.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 17.11.2019 г. в 10:04, lsmurf написа:

Тук съм напълно съгласен с теб спирам да споря обори ме . :D

хахахаха, когато се псувате във форум едва ли променяте нещо, момчета

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Джугашвили написа:

До къде стигнахме с революцията???

Колега инцест, явно не се четем!!! Не аз твърдя че е невинен, Вие твърдите че бил най-големия убиец, а матушка Россия най-големия агресор!!! Аз само Ви показвам кого защитавате и двойните стандарти, които са традиция при Вас напудрените европейци!!! Ама нещо не искате да видите какви ги вършат вашите демократични партньори, дето за хора ви нямат и Ви поучават,размахвайки заканително пръстче!!!

Ужасно е наистина това, което вършат така наречените "демокрации". Първо, изтребват се стотици хиляди и дори милиони хора, като това се приема за геройство. Доста често дори не се споменава за смъртта на хора, заминали си заради игрички на тия демокрации. Второ, натискът върху работническата класа е толкова голям, че същата тая работническа класа и гък не казва. А ако каже, се изкарва най-виновната на света, причина за всички неволи на така наречените "демокрации". И трето, групичка капиталисти - милиардери са си присвоили думичката "демокрация" :) Ето това е тъгата на днешния свят. Със сигурност, ако не се заличим сами от Земята близките години, след време бъдещите жители на тая планета, ще гледат на нашето настояще като нещо много лошо и ще го дават за пример на децата си, как не трябва да се стига никога до подобна ситуация. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, hristo58 написа:

много точни анализи,безпристрастни.

Аха.. да бе :) :)

преди 5 часа, Кико написа:

Първо, изтребват се стотици хиляди и дори милиони хора, като това се приема за геройство. Доста често дори не се споменава за смъртта на хора, заминали си заради игрички на тия демокрации. Второ, натискът върху работническата класа е толкова голям, че същата тая работническа класа и гък не казва. А ако каже, се изкарва най-виновната на света, причина за всички неволи на така наречените "демокрации". И трето, групичка капиталисти - милиардери са си присвоили думичката "демокрация" :) Ето това е тъгата на днешния свят.

Ами не е точно така. Я помисли колко режими и страни с диктатори са слагали в името си "демократична"  :)  Пък нямат нищо общо с демокрацията.

Помисли  и върху другото - кои и колко "зли капиталисти" са узурпирали властта и ресурсите на държавите си .

За най фрапиращ пример съм давал любимата ви матушка, която доказано многократно е  пример за най крадливия капиталистическо-олигархичен модел в света.

Най висок процент на владеене на богатства от шепа милиардери спрямо всяка друга държава в света.

За цензурата, репресии, мачкането на "работническата класа" пък да не говорим. Пробвай там да критикуваш властта или да лайкнеш такъв пост. Глоба е най малкото което може да ти се случи .

Но ако питаш Путя, той изповядва най демократичните ценности :) 

Нали ?

За КНДР да говорим ли ? :)

Демокрации и чудо :)  

И ако отново пробваш да помислиш, най свободните държави , с най малко крадливи капталисти , с най много извоювани права и социални придобивки на "работническата класа" са тези от "злия Запад" , които най много мразите.  

ПАрадокс А ?

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, IvanPetrov365 написа:

хахахаха, когато се псувате във форум едва ли променяте нещо, момчета

Не  го псувам . Просто се опитвам да го накарам да се усети какви ги приказва и дали не е добре да се въздържа малко.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Кико написа:

Второ, натискът върху работническата класа е толкова голям, че същата тая работническа класа и гък не казва.

И заради това ли работническата класа от бившия соц, Африка, латинска Америка и половин Азия налазва из демократичните държави?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, miro20 написа:

Аха.. да бе :) :)

Ами не е точно така. Я помисли колко режими и страни с диктатори са слагали в името си "демократична"  :)  Пък нямат нищо общо с демокрацията.

Помисли  и върху другото - кои и колко "зли капиталисти" са узурпирали властта и ресурсите на държавите си .

За най фрапиращ пример съм давал любимата ви матушка, която доказано многократно е  пример за най крадливия капиталистическо-олигархичен модел в света.

Най висок процент на владеене на богатства от шепа милиардери спрямо всяка друга държава в света.

За цензурата, репресии, мачкането на "работническата класа" пък да не говорим. Пробвай там да критикуваш властта или да лайкнеш такъв пост. Глоба е най малкото което може да ти се случи .

Но ако питаш Путя, той изповядва най демократичните ценности :) 

Нали ?

За КНДР да говорим ли ? :)

Демокрации и чудо :)  

И ако отново пробваш да помислиш, най свободните държави , с най малко крадливи капталисти , с най много извоювани права и социални придобивки на "работническата класа" са тези от "злия Запад" , които най много мразите.  

ПАрадокс А ?

Не чух ко каза....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За теб е сложно,за мен не е.Наслаждавай се на грантовете.

Благодаря за вниманието.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 19.11.2019 г. в 10:11, lsmurf написа:

Не  го псувам . Просто се опитвам да го накарам да се усети какви ги приказва и дали не е добре да се въздържа малко.

В интернет рядко някой се въздържа :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, IvanPetrov365 написа:

В интернет рядко някой се въздържа :D

За съжаление . В интернет излиза наяве конфликтния характер на доста хора които в живото общуване спазват все пак някакво приличие. Форумите се превръщат в място за избиване на комплекси вместо за обмен на мнения.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, lsmurf написа:

За съжаление . В интернет излиза наяве конфликтния характер на доста хора които в живото общуване спазват все пак някакво приличие. Форумите се превръщат в място за избиване на комплекси вместо за обмен на мнения.

Т.е. искаш да кажеш, че Миро20 избива комплекси, наричайки с обидни имена президентите на  България и Русия.

Прав си, но това няма да му помогне, след като  се представя  като пълен комплексар, на който се  присмива половината свят.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, dedidi написа:

Т.е. искаш да кажеш, че Миро20 избива комплекси, наричайки с обидни имена президентите на  България и Русия.

Прав си, но това няма да му помогне, след като  се представя  като пълен комплексар, на който се  присмива половината свят.

Всъщност, това демонстрираш ти.  Да критикуваш и осмиваш публични личности и управляващи не е комплексарщина.

Комплексарщина е да псуваш и обиждаш на лична основа хора които критикуват такива , и хора които си изказват личното мнение БЕЗ да обиждат ДОРИ такива като теб

Ще ми припомниш ли как аз съм те наричал или обиждал ? :) 

Когато отговориш на този толкова простичък въпрос, това е и пряк отговор кой е комплексар .

преди 4 часа, lsmurf написа:

В интернет излиза наяве конфликтния характер на доста хора които в живото общуване спазват все пак някакво приличие.

Именно за това аз например винаги си спазвам простичко правило . - Да си говоря така както и в реалния живот говоря с хората.

Защото да плямпаш простотии , криейки се зад никове анонимности , е именно признак за комплексарщина.

Сигурен съм че и другаря дидеди не си позволява никога подобни изрази, но нека му е за негова сметка.

Някои наистина влизат не за дискусия, а да си "начешат крастата" и да освободят напрежението , което иначе няма къде другаде.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, miro20 написа:

Някои наистина влизат не за дискусия, а да си "начешат крастата" и да освободят напрежението , което иначе няма къде другаде.

:offtopic_s:

Честито ти 21240-то начесване на крастата във форум "Политика".....сега притичай да "освободиш и напрежението"...

p.s. Лицемерието няма граници...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, NIKISHARK написа:

:offtopic_s:

Честито ти 21240-то начесване на крастата във форум "Политика".....сега притичай да "освободиш и напрежението"...

p.s. Лицемерието няма граници...

Да дискутира човек интересни му новини и теми не е лицемерие.

Лицемерие е да влиза някой тук да троли и обижда и да си "чеше " елементарните комплекси, които на живо никога никому не би посмял да каже

Кой ли го прави това тук , мисля е пределно ясно .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, dedidi написа:

Това което искам да кажа аз мога да си го кажа и сам без да ми трябва тълкувател като теб. Проблемът е че на някои хора колкото и пъти и колкото и директно да им го кажеш все не могат да разберат какво им казваш. Надявам се все някой да ме разбере все пак.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 19.11.2019 г. в 18:14, sound написа:

И заради това ли работническата класа от бившия соц, Африка, латинска Америка и половин Азия налазва из демократичните държави?!

Нормално е да се търси лесния път. Това си е в човешката природа.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, Кико написа:

Нормално е да се търси лесния път.

И това ли е лесния път - да си под такъв натиск, че да не смееш и гък да кажеш; кой тогава е трудния път?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, sound написа:

И това ли е лесния път - да си под такъв натиск, че да не смееш и гък да кажеш; кой тогава е трудния път?

Трудния път го знаеш. Примери много. За мен дезертьорите на Запад са си само дезертьори и нищо друго. Ако ще и чинии да мият, на тях не им пука нито за себе си, нито за своите близки. Макар аз да не съм от хората, които са успели кой знае колко в БЪлгария, шапка свалям на тия мои сънародници, които останаха в страната ни и чрез своя ум постигнаха нещо. Е не, не свалям шапка на тия, дето тати оставил милионче от комунизма или мама изкарала парички на магистралата. 

преди 6 часа, Puhchetoo написа:

При бай Тошо не смеехте а сега едни усти сте отворили.

Хм. При бай Тошо бях до 17 годишен и ей такива уста отварях :)  Не ми пукаше за нищо и никой. Говорех си против или за според зависи.  Не съм забелязал при Бай ти Тошо някой дори косъмче да дръпне от главата ми.  Не се сещам и някой от съучениците ми да е бил привикван някъде, освен една случка с концерт на Щурците, дето се развяваха вериги и знаци на Дявола. Ама само забележка, че сме бяхме нажежили ;) Щом Щурците си свиреха тогава и щом по звукозаписните студия си купувахме касетки на Металика с "Kill em all" и се разминавахме само с малко конско по Етика и право ( май така се казваше или греша), значи не е било никак зле.  Не знам що сега изкарват "режима" на бай Тошо толкова лош. Може да е бил в началото, но бай ви Тошо управлява точно 18 години, а не 30 и кусур, както искат да го изкарат някои! 

Запомнете думите ми. Бай Тошо след години ще бъде реабилитиран и по скалата на успешно управление, че е и над Бат Бойко и над всчики сегашни  дето ни управляват. Щото Бай Тошо не крадеше, за разлика от всички сегашни управляващи!!!!!!! Нека си го набият в главата сегашните управляващи и да се замислят, защо Бай Тошо не крадеше, а те крадат!!!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, M.Николов написа:

Тогава бяха първи комунисти.:giggle1:

После се писаха десиденти и накрая се оказаха доносници. Кошлуков какъв беше и какво излезе после?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 19.11.2019 г. в 10:01, miro20 написа:

Миро, моля те, спри. Просто спри. Натъжаваш. Много хора страдат от точно тия, които защитаваш. Може би 80% от населението ни. Има ли разлика между диктаторите и днешните управляващи света? Не, няма. Ако ти се струва, че днешните управляващи са по-ларж, то е защото те са сигурни във финансовите си възможности. Не за друго.  Днешните управляващио са същите идиоти като тия, отпреди 100 или 200 години. Разлика никаква. Няма и как да има разлика на тоя етап. Може би следф 1000 години да има, но не съм сигурен и в това, защото савета може и да го няма до тогава. Прсосто света се развива много зле. Много зле върви. Много зле.  И причината не е в Путин. Причината не е и в Тръмп. Просто всички управляващи по целия свят са идиоти и просто трябва да се махнат. Няма да стане това, ясно е. Но без да се махнат 100 % от управляващите днес по света, нама да има искрица за 80%от населението на развитите държави и може би 95% от населението на по-изостаналите.  Така е устроен света ни, че изход не се вижда близките 1000 години. Не се вижда, щото 90% от хората по света са си чисти идиоти.  Под "идиоти" разбирай " много изостанали в развитието си без възможност за поправка".

Само сметни колко хора примерно пишем в тоя форум политика и изразяваме позиция. Ти имаш ли приятели, които пишат тук и защитават ценности? Не съм сигурен в това. А и да имаш, си голямо изключение. Просто на никой не му пука. Или по-точно казано, не знае и защо трябва да му пука. Преброй си привържениците. Да видим колко процента споделят поне 50% от тезите ти. Колко са готови да се жертват в името на правотата, която изразяваш. Сигурен съм че ако ти не си платен трол, имаш точно 0% привърженици.  Може би си намерил 2-3 бройки еднаквомислещи по форумите, но с това си и оставаш. Никой не споделя мненията ти. Вижда се и по избори и на площади и по форуми и където погледнеш! И не се отнася  само за теб. Отнася се за всчики, които пишат, които изразяват мнение!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Кико написа:

Преброй си привържениците. Да видим колко процента споделят поне 50% от тезите ти.

Може би си намерил 2-3 бройки еднаквомислещи по форумите, но с това си и оставаш. Никой не споделя мненията ти.

В реалния живот над 90 % споделят мнението ми .

Има няколко , върли комунисти , с които познай ? Също си говорим и за разлика от тукашните комплексарски нападки към мен , си говорим съвсем приятелски и без проблем спорим и за издънките на ББ , и за какво ли още не.

:)

Не знам ти и другите в каква "реалност" живеете, при мен си е така.

Затова и съм толкова спокоен и оптимист.  :)

Не се вижда, щото 90% от хората по света са си чисти идиоти.  Под "идиоти" разбирай " много изостанали в развитието си без възможност за поправка".

Познай кой тук или в цяла България  са застинали в '70-те години  и зациклили в соц пропагандата ? И упорито отказват да приемат реалността, която дори извираща от документите на собствената компартия и служби, отказват да ги приемат ? :)

Относно премахването на управниците... Ми няма как да коментирам наивните ти теории.

Ти какво очакваш , "месия" да дойде и да оправи всички ли ?

Ми никога няма да има такъв бре. Не го ли разбрахте.

Въпроса е ... в кой общества, в кои демокрации хората са постигнали що годе някакво добро социално положение, стандарт на живот и заита на правата им ?

Така че нищо не си разбрал от казаното за диктатурите и думата "демокрация " в името им.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, miro20 написа:

В реалния живот над 90 % споделят мнението ми .

Има няколко , върли комунисти , с които познай ? Също си говорим и за разлика от тукашните комплексарски нападки към мен , си говорим съвсем приятелски и без проблем спорим и за издънките на ББ , и за какво ли още не.

:)

Не знам ти и другите в каква "реалност" живеете, при мен си е така.

Затова и съм толкова спокоен и оптимист.  :)

Познай кой тук или в цяла България  са застинали в '70-те години  и зациклили в соц пропагандата ? И упорито отказват да приемат реалността, която дори извираща от документите на собствената компартия и служби, отказват да ги приемат ? :)

Относно премахването на управниците... Ми няма как да коментирам наивните ти теории.

Ти какво очакваш , "месия" да дойде и да оправи всички ли ?

Ми никога няма да има такъв бре. Не го ли разбрахте.

Въпроса е ... в кой общества, в кои демокрации хората са постигнали що годе някакво добро социално положение, стандарт на живот и заита на правата им ?

Така че нищо не си разбрал от казаното за диктатурите и думата "демокрация " в името им.

Ква  реалност бе. Очаквах подобен отговор. Ако не бе трол, щеше да напишеш друго, Но ти доказа, че си трол. Това бе и малко като изпит. 

Малко човече, сам знаеш, понеже се правиш и на икономист, че няма как 100% да са добре. Реално 5-6% може да са добре и ти защитаваш точно тях. Така ли е? Ако не съм прав, цитирай ме и отговори.  За каква демокрация ми говориш? За тая на парите ли? За тая демокрация, при която печелиш пари в един форум? Нямам нищо против пари да вземаш. Но искам други да знаят, че ти вземаш пари, за да прокламираш идеите на тия 5-6 % в световен мащаб. И когато минималната пенсия в БГ ще стане 250 лева и ще се окаже, че 50% от хората са приравнени с цигани, дето никога не са работили и плащали осигуровки, тезите ти издишат. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване