Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 40 минути, lsmurf написа:

Много а забавен. :) Е не и в този смисъл в който той се опитва .  :D

Ами ти си дърт комунист и сам си го призна!!! Май ти си по-забавен и то точно по начина по който се опитваш!!! Обаче кое е трагичното и кое комичното, това оставям на обикновените люде сами да преценят!!! От Вас се иска само едно!!! Да обещаете, че няма да докладвате инакомислещите!!! Ама и това не може да направите!!! Иначе пък се сте много толерантни и се скъсвате от "толерантност"!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Негласуването помага само на ГЕРБ, БСП и ДПС. Напротив - трябва да се гласува.

Негласуването води до запазване на статуквото. Не случайно десет години подред имаме едни и същи лица, които се въртят. Следете кампанията и дайте гласа си. Дори и за някоя малка формация, която

Публикувани изображения

преди 13 часа, gagodrago написа:

... или казано с прости думи - вълк в овча кожа.

Не, той просто е един идиот. 

Не ме пшознаваш, за да казваш, че съм вълк в овча кожа. Не съм. И аз като всеки човек иска да живее добре, комфортно, да има пари, но никога не съм си позволявал и няма да си позволя, това да е за сметка на някой друг! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Кико написа:

Не ме пшознаваш, за да казваш, че съм вълк в овча кожа. Не съм. И аз като всеки човек иска да живее добре, комфортно, да има пари, но никога не съм си позволявал и няма да си позволя, това да е за сметка на някой друг! 

Ей тия  двамцата дето се цитират сам самички виждаш ли ги??? Ей това е точно това, за което пише колегата!!! Дърти комуняги, от стари номенклатурни родове, усетили на къде духа вятъра и веднага са се пребоядисали!!! Сега се скъсват да ни обясняват, как техните ВРАГОВЕ управляват държавата в продължение на 70 години и как всички са им виновни!!!Ако си избягал, живееш добре и си осигурил децата и внуците си, не съжалявай за нищо!!! И аз избягах!!! И то точно от тия необразовани, неадекватни и нереализирали се комсомолци!!! Точно тези определят съдбата на твоите деца и внуци!!! Ако  ти си ги прибрал при себе си и си ги спасил от тях, ударил си джакпотът!!! Гордей се с това!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аха... сега и "главоч" съм бил :)

И си "бил работил за мен" :)  и за "хегемонията ми"

Много си се филмирал приятелю, много ....  Да си с акъла си и да мислиш трезво и що годе обективно , без да игнорираш различни гледни точки / както аз правя/ не е "главоч" , мафиот, свят на мошенници.

преди 2 минути, Джугашвили написа:

Дърти комуняги, от стари номенклатурни родове, усетили на къде духа вятъра и веднага са се пребоядисали!!!

Сега ако обясниш и защо обаче ти и другарите ти по идеология, толкова неистово сте фенове на фалиралия умрял шуробаджанашки цоциализъм , от който "уж" си избягал, и защо си фен на най големия кръволак в соца и в света,  цена няма да имаш. ама не можеш.

И защо с такава злоба се нахвърляте върху всеки , и то напълно необосновано  с всичката камара "навоз" от епитети ??

Според вас как трябва да изглеждат хората които не са комунисти, които искат да живеят в нормална дъжава, които искат да вървят напред, а не да гледат в умрелия отдавна цоциализъм ?

Какво трябва да говорят, как трябва да изглеждат, за да ви "угодят" на извратената идеология и обиди ??

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Джугашвили написа:

Ами ти си дърт комунист и сам си го призна!!! Май ти си по-забавен и то точно по начина по който се опитваш!!! Обаче кое е трагичното и кое комичното, това оставям на обикновените люде сами да преценят!!! От Вас се иска само едно!!! Да обещаете, че няма да докладвате инакомислещите!!! Ама и това не може да направите!!! Иначе пък се сте много толерантни и се скъсвате от "толерантност"!!!

Не съм дърт а и вече не съм и комунист. Такива като теб очерниха толкова много тази дума че не желая вече да ме наричат така. Стана вече обидна въпреки че едно време не беше такава. Ако се слагаш в категорията "обикновени люде " много се заблуждаваш . И не можеш да искаш от мен каквото и да било защото се държиш непристойно и не заслужаваш. Досега не съм докладвал никого , но всяко нещо си има граници и ако продължаваш да наглееш не съм сигурен дали ще се въздържа и за напред да го правя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, miro20 написа:

Аха... сега и "главоч" съм бил :)

И си "бил работил за мен" :)  и за "хегемонията ми"

Много си се филмирал приятелю, много ....  Да си с акъла си и да мислиш трезво и що годе обективно , без да игнорираш различни гледни точки / както аз правя/ не е "главоч" , мафиот, свят на мошенници.

Ами къФ си, ТакъФ си си.  Аз гледни точки не игнорирам, но ти ни веднъж не каза евала на друга гледна точка. Тоест, твоята точка винаги бе и е права. как да те приемам на сериозно, като ти никога не си се съгласил и на йота с другомислещ? Нима си мислиш, че всичко, което пишеш е правилното?? Не си ли се хващал поне веднъж в лъжа? Ако не си,  замисли се да посетиш психиатрична клиника за да разбереш, защо аджаба само ти си правия.  И не ми казвай, че и аз мисля по подобен начин. Щото аз много пъти съм се съгласявал с теб в разни теми, но ти ни веднъж не си го правил!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, miro20 написа:

Според вас как трябва да изглеждат хората които не са комунисти, които искат да живеят в нормална дъжава, които искат да вървят напред, а не да гледат в умрелия отдавна цоциализъм ?

Какво трябва да говорят, как трябва да изглеждат, за да ви "угодят" на извратената идеология и обиди ??

Това е доста интересен въпрос . И аз бих желал да знам отговорът му.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Кико написа:

Не си ли се хващал поне веднъж в лъжа? Ако не си,  замисли се да посетиш психиатрична клиника за да разбереш, защо аджаба само ти си правия.  И не ми казвай, че и аз мисля по подобен начин. Щото аз много пъти съм се съгласявал с теб в разни теми, но ти ни веднъж не си го правил!!!

Чакай малко.. казваш "аз да се хващам в лъжа" ??? И защо да го правя ? Ако знам че нещо не съмправ, аз няма и да го кажа., нали ? :) 

Какво по просто от това  ТИ да ме цитираш и обориш.Ако можеш. Ама май не можеш.

МАй това ти е огромния проблем. Защо аз трябва да съм виновен че сте заели някакви позиции и идеологии които не издържат ??

За каквото има съм се аргументирал ясно и еднозначно. Цитирай, оборвай. Нямам нищо против твоята гледна точка.

Затова и ще те попитам  на фона на постоянно бълваните от теб епитети към мен - можеш ли да ми цитираш АЗ как ТЕБ съм те обиждал за нещо ?

И да сравним ? :)

преди 4 минути, lsmurf написа:

Това е доста интересен въпрос . И аз бих желал да знам отговорът му.

:)  И аз и аз

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Джугашвили написа:

....

И ко мрънкяш сега - аз съм ти виновен, че интелектуалните ти възможности са на ниво "селския паляк". Чувал си и ти за монархии, ама бързо заминало през другото ухо.

преди 1 час, lsmurf написа:

И аз бих желал да знам отговорът му.

То тоз отговорен е забранен във съзнанието им - резултат от половин век съветски социализъм.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Затова и ще те попитам  на фона на постоянно бълваните от теб епитети към мен - можеш ли да ми цитираш АЗ как ТЕБ съм те обиждал за нещо ?

Аз казвам истината. Ти пишеш нон стоп, аз през месец. За какво се ядосваш тогава? Че някой все пак ти е казал истината в очите?  :) Виж момче. Ни най-малко не ми пука за теб, за парите, които ти дават за да пишеш. Ти една хубава думичка не си казал за опонента ти. Замисли се, че НЯМА КАК ТАКА НЯКОЙ ДА ТИ ПОВЯРВА! За да ти вярва някой, трябва да изтъкнеш и хубавите неща. Ти НИКОГА не го правиш. Дори някой да ти подаде ръка, ти си оставаш трол като Морфей. Двамата сте си лика прилика. Тролове, на които им се плаща!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, lsmurf написа:

Не съм дърт а и вече не съм и комунист. 

До тук като прочете чловек е предостатъчно!!!

преди 1 час, sound написа:

И ко мрънкяш сега - аз съм ти виновен, че интелектуалните ти възможности са на ниво "селския паляк". Чувал си и ти за монархии, ама бързо заминало през другото ухо.

Алоо интелектуалецът, какво точно си цитирал от моя пост, че виждам само някакви точки!!! Зададох един прост въпрос, на който ти нямаш отговор!!! До тук затвърждаваш твърдението ми, че си просто и неграмотно момченце!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Кико написа:

. За какво се ядосваш тогава? Че някой все пак ти е казал истината в очите?

И какви са тези "истини" ? Сипеш злоба , личностни измишльотини и "комплименти" :)  

Пак те питам нещо толкова простичко - можеш ли да ми цитираш , на фона на тоновете обиди към мен, как АЗ съм те наричал тЕБ ?

И да сравним кой говори глупости, кой "истини" :) 

Не можеш.

преди 6 часа, sound написа:

То тоз отговорен е забранен във съзнанието им - резултат от половин век съветски социализъм.

Не знаех че този въпрос толкова ще затрудни цоциалистите тук. :) 

Просто защото и те не знаят как трябва да изглежда един нормален мислещ човек, който иска да живее в нормална демократична срана, да гледа напред, който е наясно с уродливия "развит социализъм" , който не споделя идиотизмите за  умрялата идеология на цоциализма , който не реве за "бай Тошо" , и т.н. 

За тях всеки който не споделя цоциалистическите им възгледи е... платен трол , мафиот , зъл капиталист и т.н. :) 

Сещам се за Анимал Планет или друг подобен канал беше... Показваха едни бити, малтретирани кучета. Които се нахвърлят със злоба на всеки който ги доближи , независимо кой ...

Ей на това ми мязат тези.  Кажеш им "цоциализма фалира" и те се опенват от злоба... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, miro20 написа:

Сега ако обясниш и защо обаче ти и другарите ти по идеология, толкова неистово сте фенове на фалиралия умрял шуробаджанашки цоциализъм , от който "уж" си избягал, и защо си фен на най големия кръволак в соца и в света,  цена няма да имаш. ама не можеш.И защо с такава злоба се нахвърляте върху всеки , и то напълно необосновано  с всичката камара "навоз" от епитети ??

В Испания, където социалистите спечелиха изборите:

- брутният вътрешен продукт е над 1 425 милиарда долара годишно

- средния годишен доход на работниците е 23 000 евро годишно

- зетя на краля е в затвора за укриване на данъци и заради лично облагодетелстване и присвояване на пари от бюджета

-----------

В България, където Бойко Борисов и партийните номенклатури от корумпираната му крадлива партия ГЕРП царуват от 10 години:

- брутния вътрешен продукт е мизерните 65 милиарда долара годишно

- Средният банков депозит в България е под 160 лева

- Бойковата губерния е на шесто място в света по банкрути

- в тоталитарната кочина на Бойко над 2,1 милиона българи, или 30% от домакинствата в страната живеят под линията на бедност с месечен доход под 348 лева.. От тях 1 300 000 пенсионери...

- няма нито един политик осъден и вкаран в затвора за кражби и корупция, дори след като скандалът с имотните далавери на партийните номенклатурчици от герп се разчу в цяла Европа. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, gagodrago написа:

В Русе от коя партия е кмета, че от сега почва да лъже

Цитат

в Русе първата заявка на новия градоначалник е да не вдига данъците. По думите е заварил и предложение за вдигане на такса смет.

„Таксата битови отпадъци засяга всяко домакинство. Трябва да се прави в абсолютно краен случай”, смята Пенчо Милков, кмет на Русе.

Това означава или общината да се справи с недостиг от 4 и половина милиона лева, или да опре до крайния случай, както още много общини.

„Разбира се, ще има увеличение. Най-вече, защото таксата за депониране на отпадъци е увеличена от 57 на 95 лева. Това е с решение на НС и Директива на ЕС. Така че няма как да не се отрази в такса смет”, категоричен бе Кирчев.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Джугашвили написа:

Алоо интелектуалецът, какво точно си цитирал от моя пост, че виждам само някакви точки!!!

И  това ти е много - толкоз си празнословен, че какво има да ти се цитира: то само глупотевини за инфантили.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Без умствен капацитет написа:

В Русе от коя партия е кмета, че от сега почва да лъже

От Мировата!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, miro20 написа:

Просто защото и те не знаят как трябва да изглежда един нормален мислещ човек, който иска да живее в нормална демократична срана, да гледа напред, който е наясно с уродливия "развит социализъм" , който не споделя идиотизмите за  умрялата идеология на цоциализма , който не реве за "бай Тошо" , и т.н.

Ми хора без визия - то ясно кой реве по соца: хрантутници разни, чието мислене не може да отиде по далеч от лизането на задници. Как беше: "кой ще ни дава пари"; друго не очаквай.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, sound написа:

И  това ти е много - толкоз си празнословен, че какво има да ти се цитира: то само глупотевини за инфантили.

Това написано от теб, звучи като комплимент!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Джугашвили написа:

Това написано от теб, звучи като комплимент!!!

Ми радвай се тогава - то туй е идиота: квото да му речеш, той па пофален, че се чувства.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Джугашвили написа:

От Мировата!!!

и ти явно си като кмета

Цитат

Администрация
Държава България
Област Русе
Община
   - кмет
Русе
Пенчо Милков
(БСП, АБВ, ДРП

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, miro20 написа:

Отговарям веднага. Тези хора трябва да работят! А не да кесят 24/7 по форуми и фейсове, и да обясняват как за сегашното дередже е виновен некъв дух от преди 30 години. Да господа, за да има нормална държава и да се върви напред, трябва да се работи- не да се плямпа. "Лозето не ще молитва, а мотика"!  Центовете, които ви подхвърлят за идиотските предположения, никога няма да станат капитал и да ви направят капиталисти. Ако не разбирате това, значи освен комунизма не сте разбрали и капитализма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, _Belial_ написа:

Тези хора трябва да работят!

То, хубаво го казваш, но не останаха хора, а само цигани, а тях не може да ги накараш да работят.

Всички които кибичат 7х24х365 в нета са или пенсионери или разни сополанковци дето вместо да учат се гъдиличкат. ;) А ... щях да забавя и онези дето скучаят на работното си място. Докато на ум псуват шефа си, лафят с него под псевдоними във фейса - примерно. :) 

п.п. Рибата се вмирисва от към главата. ;) 

Останаха и едни такива кът бат Миро де ни в клин ни в ръкав чеши онези от соца... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, sound написа:

Ахам - начи държава не вървяла напред, щото хората не били работили ....  сал сдуханяшки соц лафове от пенсионерския клуб.

Я... кой се почувства засегнат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Анита Христова Трифонова
      Кадри "Свободна Европа"    Господари на ефира или Кой "джурка" делата? Един ден на Данаил Кирилов във ВКС

• от Anita Hristova Trifonova
      Децата ни са в опасност. Педофили превземат властта!

• от Спас и тел
      Така..., четете ли..., или само прелиствате ?
      Искам да благодаря на правителството, че си има такава страхотна държава и да осмея държавата, че има такова смотано правителство.
      Да Ви подсетя, че преди всичко сме хора, зависещи един от друг, дори и тези, който работите в МВР.
      Не забравяйте, че живеем под едно небе, едни климатични промени ни грозят, едни домати си купуваме от пазара, или каквито ни набутат в супермаркетите.
      Сега, като казах домати, не мисли за салата. Нека постигнем нещо и тогава да си направим салата, защото, ако си направим първо салата, после нищо няма да постигнем. Най-много да свърши ракията. И тогава се започват истинските проблеми.
      Времената се менят, ей ! 
      Тя и историята, не е каквато беше.
      Сега излиза, че на дядо ти медалите не са от войната, а от 5 вековната олимпияда по стрелба с пушки.
      Както е казал поета:
       "Стресни се племе закъсняло, 
      живейш ли, мреш ли, ти не знайш".
      Не съм Ви набивал скоро обрачите, за да блестнете.
      Излезте малко от зоната си на комфорт, оставете я тази салата.
      Или тъкмо купихте домати... Ами сега, какво да ги правите !?

• от Anita Hristova Trifonova
      Изборите  - авторово стихове  А.Х.Т. sekiarta cekupama
    • от Plamen_BG Official
      Приеха ли Член 13 в Европейският съюз ?
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване