Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Не, не вземам пари от никакви форуми , приятелю :) 

И да, това е моето обкръжение което казах, не знам ти в каква реалност живееш.

Останалите ти глупости наистина не смятам да коментирам.

преди 18 минути, Кико написа:

Реално 5-6% може да са добре и ти защитаваш точно тях. Така ли е? Ако не съм прав, цитирай ме и отговори.

Добре. Ето , цитирам те. Какви 5-6 % бе. Говоря за общества където са постигнали много повече социални придобивки и стандарт на живот, спрямо режимите, сложили в името си думата "дмеократични" . :) 

Говоря за тези държави които  не знаят кой им е министър председател, кои са партиите в парламента, сената, камарата, не заото са толквоа прости и необразовани, а защото си живеят живота , налсаждават се на живота, и не им е до политика .

Какви 5-6 % бре.... :) 

Лошо ли е да иска човек да има такава държава  като тяхната ???

С твоята наивна соц пропаганда и анархия за сваляне на висчки управляващи по света, въобще не водиш към подобни неща.

Защо дърпаш надолу в калта , идея си нямам. Соц синдром някакъв :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Негласуването помага само на ГЕРБ, БСП и ДПС. Напротив - трябва да се гласува.

Негласуването води до запазване на статуквото. Не случайно десет години подред имаме едни и същи лица, които се въртят. Следете кампанията и дайте гласа си. Дори и за някоя малка формация, която

Публикувани изображения

преди 11 часа, miro20 написа:

Не, не вземам пари от никакви форуми , приятелю :) 

И да, това е моето обкръжение което казах, не знам ти в каква реалност живееш.

Останалите ти глупости наистина не смятам да коментирам.

Добре. Ето , цитирам те. Какви 5-6 % бе. Говоря за общества където са постигнали много повече социални придобивки и стандарт на живот, спрямо режимите, сложили в името си думата "дмеократични" . :) 

Говоря за тези държави които  не знаят кой им е министър председател, кои са партиите в парламента, сената, камарата, не заото са толквоа прости и необразовани, а защото си живеят живота , налсаждават се на живота, и не им е до политика .

Какви 5-6 % бре.... :) 

Лошо ли е да иска човек да има такава държава  като тяхната ???

С твоята наивна соц пропаганда и анархия за сваляне на висчки управляващи по света, въобще не водиш към подобни неща.

Уважаващият себе си човек, преди да натисне Enter, си проверява написаното! Не се крий зад някакви правила във форума.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, miro20 написа:

Хм, соц пропаганда. Извинявай, но аз винаги през годините съм смятал, че трябва да бъда капиталист с човешко лице. Тоест, дори да имам пари, аз трябва да давам и на другите пари. В България не е така в момента, щото тия, дето имат пари са си чиста мафия. И ония 5-6 % дето не са мафия, само потвърждават тезата ми.  Жалко за БЪлгария, че изпусна хора като мен, дето нямаше да мислят само за себе си, а и за тия, които работят за мен.  Това е трагедията на сегашна България - тия, които можеха да направят нещата, бяха смазани от мафиоти като теб.  Миро, ти си просто един мафиот.  И не само ти, а всички, дето имате някакъв бизнес в БГ. Казвам го много отговорно. Не смятам, че в момента в България има хора, които не са взели парите си с измама. Да, може би пак тия 5-6 %, макар и в противоположния аспект :)  Няма. няма в БГ капиталсити, които да са честни.   И това е тъжното. Хората, които ставаха за тия неща, днес просто са смазани.  Не че виждам изход. Няма. Няма, щото света е устроен така - мошениците да са отгоре и да се мислят за светии. Това е истината за днешния свят - СВЯТ НА МОШЕНИЦИ като теб. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Кико написа:

Хм, соц пропаганда. Извинявай, но аз винаги през годините съм смятал, че трябва да бъда капиталист с човешко лице...

... или казано с прости думи - вълк в овча кожа.

Миро, ти си просто един мафиот...  Това е истината за днешния свят - СВЯТ НА МОШЕНИЦИ като теб. 

Не, той просто е един идиот. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е трагедията на сегашна България - тия, които можеха да направят нещата, бяха смазани от мафиоти като теб.  Миро, ти си просто един мафиот

.... СВЯТ НА МОШЕНИЦИ като теб.

Не , трагедията на България е че е пълно с такива като теб. Които са озлобени за неудачите си и слабата държава към всеки инакомислещ, озлобени на прогреса, озлобени за това че трябва да мислят сами да се оправят, а не "държавата да даде парииииии " .   И които са слепи за очеизвадните причини за неудачната за сега , демокрация.

А защо е неудачна, пак ще ти дам примери с други общества, които обаче нямат все още "бивши" комунисти в управлението и бизнеса, разни хора с картончета от ДС са и в момента министри, и които общества гледат напред , а  не да влачат държавата надолу .  Тези общества /особенно от бившия соц лагер/  са в пъти по добре от нас. Именно заради това че нямат такива като ВАС.

преди 1 минута, gagodrago написа:

... или казано с прости думи - вълк в овча кожа.

Не, той просто е един идиот. 

Ама разбира се :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига плямпа едни и същи глупости, бре!

И веднага ти давам пример - настоящия министър-председател на Чехия е бил член на комунистическата партия!

https://www.dnevnik.bg/evropa/2019/11/18/3993429_cheshkiiat_premier_sujali_za_komunisticheskoto_si/

И забележи!

" Днес неговото правителство на малцинството разчита на негласната подкрепа на комунистическите депутати, отбелязва АФП. /БТА "

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, M.Николов написа:

И веднага ти давам пример - настоящия министър-председател на Чехия е бил член на комунистическата партия!

https://www.dnevnik.bg/evropa/2019/11/18/3993429_cheshkiiat_premier_sujali_za_komunisticheskoto_si/

И забележи!

" Днес неговото правителство на малцинството разчита на негласната подкрепа на комунистическите депутати, отбелязва АФП. /БТА "

В България положението е идентично. Министър председателя е бил член на БКП и разчита на негласна подкрепа не само но БСП ами и на куп други отрочета на БКП в това число и на ДПС.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дори има съмнения, че е бил и агент на тогавашните служби!

Ама Мирко ни обяснява как така били направили лустрация и нямало жив комунист в управлението на Чехия.

:hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, M.Николов написа:

И забележи!

Глупости ли ? И както се цитира в статията ти - срам го е за комунистическото си минало. А тук още си говорите на "другари"  и гордо си чествате пленуми броейки от времената когато взривявахте църкви .

Намерил с кого да сравнява .Чети бе трол :

Цитат

Чехословакия (Чехия) Първите законодателни лустрационни действия в Чехословакия са още преди разделянето на Чехия и Словакия — през 1991, когато се предприемат ефективни мерки, изключващи комунистическия елит, репресивните органи на тайната полиция и сътрудниците на ŠtB (чехословашката Държавна сигурност, Štátna bezpečnosť) от ключови позиции в държавната администрация. Допусканите изключения са свързани с това, лустрираният да бъде понижен до пост, който не подлежи на лустрация. След разделянето на Чехия и Словакия лустрационните норми се възприемат от чешкото законодателство безсрочно. Лустрационните действия са под контрола на Офиса за документация и разследване на престъпленията на комунизма за периода 1948-1989, които не са били наказани по време на чехословашкия комунистически режим.

Прочети още : https://www.actualno.com/columnist/article/935/author_id/80
© Actualno.com

Айде когато стигнем по ниво на лустрация Чехия , тогава да говорим а ? :) 

До тогава сравняваш чушки  със шницели.

Очаквам да повтаряте мантрата и за комсомолката Меркел , нали :) :)

Смешковци.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, miro20 написа:

А защо е неудачна, пак ще ти дам примери с други общества, които обаче нямат все още "бивши" комунисти в управлението и бизнеса, разни хора с картончета от ДС са и в момента министри, и които общества гледат напред , а  не да влачат държавата надолу .  Тези общества /особенно от бившия соц лагер/  са в пъти по добре от нас. Именно заради това че нямат такива като ВАС.

Ехаа!!! Комсомолец, я веднага да провериш, коя е другарката Меркел, от къде се пръкна, на коя държава е канцлер и от колко години е на власт!!!

преди 1 час, M.Николов написа:

А Меркел и Юнкер какви са!!!!

преди 2 минути, miro20 написа:

Очаквам да повтаряте мантрата и за комсомолката Меркел , нали :) :)

Защо, тя да не е изключение!!! А ти защо не я даваш за пример!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Джугашвили написа:

Защо, тя да не е изключение!!! А ти защо не я даваш за пример!!!

И за Германия ще ти повторя , както за Чехия

https://desebg.com/lustracia/425--2019-

https://desebg.com/kostadinov/1569-2013-11-26-10-31-13

https://faktor.bg/bg/articles/novini-svyat-v-germaniya-udalzhiha-otvaryaneto-na-dosietata-i-lustratsiyata-na-agentite-na-shtazi-do-2030-godina

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 22.11.2019 г. в 0:30, Кико написа:

Нека си го набият в главата сегашните управляващи и да се замислят, защо Бай Тошо не крадеше, а те крадат!!!!!

На диктатурата не им трябва да крадат, защото всичко е тяхно - все едно да крадеш от себе си. Например и Кимчетата не крадат, не бих се изненадал, ако се окаже и, че до книжни пари не са се докосвали през живота си. Така, че в това няма нищо учудващо, напротив - съвсем закономерно си е.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, sound написа:

На диктатурата не им трябва да крадат, защото всичко е тяхно - все едно да крадеш от себе си. Например и Кимчетата не крадат, не бих се изненадал, ако се окаже и, че до книжни пари не са се докосвали през живота си. Така, че в това няма нищо учудващо, напротив - съвсем закономерно си е.

А сега ако кажеш и каква е разликата между Кимчетата и която и да е монархия, цена няма да имаш!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 22.11.2019 г. в 0:30, Кико написа:

За мен дезертьорите на Запад са си само дезертьори и нищо друго. Ако ще и чинии да мият, на тях не им пука нито за себе си, нито за своите близки. Макар аз да не съм от хората, които са успели кой знае колко в БЪлгария, шапка свалям на тия мои сънародници, които останаха в страната ни и чрез своя ум постигнаха нещо.

За мен завистливеца си е завистливец. Само той е прав и всички други са маскари. Аз пък въпреки че останах в страната не се гордея с това а напротив срамувам се от нерешителноста и непредприемчивоста си. Много хора с бизнеси и материално положение далеч над моето напуснаха този "рай" в името на бъдещето на децата си а аз не можах да се престраша. Това не значи че трябва да псувам тези които се осмелиха и да се изкарвам супер патриот като някои други. Продължавай да сваляш шапка на тези които решиха да останат в България за да могат да я доокрадат или на нерешитерните които просто не посмяха да вземат животът си в свои ръце. За съжаление точно такива останаха в страната. Нещо яко си протворечиш защото тук пишеш че хора са останали и чрез своя ум са постигнали нещо а в друг пост пък си на мнение че всички които са успели са крадци. Хайде реши най сетне кое е истината.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, lsmurf написа:

Аз пък въпреки че останах в страната не се гордея с това а напротив срамувам се от нерешителноста и непредприемчивоста си. Много хора с бизнеси и материално положение далеч над моето напуснаха този "рай" в името на бъдещето на децата си а аз не можах да се престраша. 

Да, това си е за срам!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Джугашвили написа:

А сега ако кажеш и каква е разликата между Кимчетата и която и да е монархия, цена няма да имаш!!!

От монархия до монархия планина разлика - Великобритания и Швеция се водят монархии, но на практика са парламентарни държави.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, sound написа:

От монархия до монархия планина разлика - Великобритания и Швеция се водят монархии, но на практика са парламентарни държави.

Дръжки!!! Опитай пак!!! Поне се информирай малко преди да пишеш глупости!!! Иначе, то и по татово време си имахме парламент!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, sound написа:

Вземи се информирай ти, че па сравняваш ябълки с круши.

Въобще даже!!! Както и предполагах, освен че си неграмотен, нямаш и грам информация, относно структурата на монархиите!!! Но пък това в никакъв случай не ти пречи да даваш "експертно" мнение!!! А и не само на теб!!! Когато не си запознат с нещо, по-добре чети, информирай се или питай!!! Ще ти се каже!!! Вместо това, плещите глупост след глупост и ставате за смях!!! Като се появите няколко человека с постовете си и IQ-то на форума започва да клони към точката на замръзване!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, lsmurf написа:

Нещо яко си протворечиш защото тук пишеш че хора са останали и чрез своя ум са постигнали нещо а в друг пост пък си на мнение че всички които са успели са крадци. Хайде реши най сетне кое е истината.

Не само крадци, нарече ме ... цитирам..

"...мафиоти като теб.  Миро, ти си просто един мафиот

.... СВЯТ НА МОШЕНИЦИ като теб. "

:) 

Като вкарвам и една скоба - никъде , в нито една  моя позиция или цитат може да изкара поне едно нещо , което да е аргумент че съм "мошенник, мафиот" и т.н..

Разбира се това е едно от малките "комплименти" с които са ме обсипвали комплексарите които не могат да си докажат "тезите" :) 

преди 1 час, Джугашвили написа:

Вместо това, плещите глупост след глупост и ставате за смях!!!

Е тогава що ставаш за смях ?  :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Не само крадци, нарече ме ... цитирам..

"...мафиоти като теб.  Миро, ти си просто един мафиот

.... СВЯТ НА МОШЕНИЦИ като теб. "

:) 

Като вкарвам и една скоба - никъде , в нито една  моя позиция или цитат може да изкара поне едно нещо , което да е аргумент че съм "мошенник, мафиот" и т.н..

Разбира се това е едно от малките "комплименти" с които са ме обсипвали комплексарите които не могат да си докажат "тезите" :) 

Е тогава що ставаш за смях ?  :) 

Има хора с които просто не може да се води дискусия. Те си мислят че стават по умни в очите на другите като непрекънато обиждат някого дори когато и не са прави на 100 процента продължават да твърдят своето и никакъв аргумент не ги впечатлява. Безсмислено е да спорим с тях . Казвам веднъж когато видя че не отбира или почва да се дразни и да приказва дежулните тролски глупости просто го зарязвам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уоу, събраха се двамата мозъчни донори, че даже се и утешават!!! Единият е комунист с комунистите и демократ с демократите, но винаги е от онеправданите,!!! Другият нищо не знае, от нищо не разбира, ама е готов да продаде и майчиното си мляко!!! Ти да видиш!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, lsmurf написа:

Те си мислят че стават по умни в очите на другите като непрекънато обиждат някого дори когато и не са прави на 100 процента продължават да твърдят своето и никакъв аргумент не ги впечатлява

Ей  го още един сталинист се обади . :) 

Доста показателно за твоите думи :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, miro20 написа:

Ей  го още един сталинист се обади . :) 

Доста показателно за твоите думи :) 

Много а забавен. :) Е не и в този смисъл в който той се опитва .  :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, lsmurf написа:

За мен завистливеца си е завистливец. Само той е прав и всички други са маскари. Аз пък въпреки че останах в страната не се гордея с това а напротив срамувам се от нерешителноста и непредприемчивоста си. Много хора с бизнеси и материално положение далеч над моето напуснаха този "рай" в името на бъдещето на децата си а аз не можах да се престраша. Това не значи че трябва да псувам тези които се осмелиха и да се изкарвам супер патриот като някои други. Продължавай да сваляш шапка на тези които решиха да останат в България за да могат да я доокрадат или на нерешитерните които просто не посмяха да вземат животът си в свои ръце. За съжаление точно такива останаха в страната. Нещо яко си протворечиш защото тук пишеш че хора са останали и чрез своя ум са постигнали нещо а в друг пост пък си на мнение че всички които са успели са крадци. Хайде реши най сетне кое е истината.

Не си противореча. Казах, че има  ( може би, без да съм 100% сигурен) 5-6%, които са успели по честен път и това е напълно нормално! На тях шапка свалям, не на мошениците. Разбира се, те са успели в сфери, в които няма как да се печелят незаконни пари. Примерно информационни трехнологии. Там просто мафиота не знае какво е PC  и ако се опита да разбере, го натирят в десета глуха неизвестни хакери ;)  Ето за това смятам, че има все пак 5-6 %, които просто са оставени да правят бизнес. И причината не е, че някой си сметнал, че тоя бизнес е добър, а в това, че не разбира тоя бизнес ;)

преди 13 часа, miro20 написа:

Не , трагедията на България е че е пълно с такива като теб. Които са озлобени за неудачите си и слабата държава към всеки инакомислещ, озлобени на прогреса, озлобени за това че трябва да мислят сами да се оправят, а не "държавата да даде парииииии " . 

Човече, аз се справям с работата си. Работя за главочи като теб.  Благодари се, че ме има. Благодари се, че вероятно има и други като мен, дето да поддържат хегемонията ти. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване