Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kalin Karaboychev

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 2 минути, _Belial_ написа:

Това, което се вижда от самото начало на предприетите мерки е,

Правилният израз е - "това, което АЗ ВИЖДАМ, така, както ми се струва е - че... ". А не "неопределеното "което се вижда" - от кого се вижда така - Това е знака как се бяга от лична отговорност, а се замазва с безличен изказ. Това е любим похват на "най-отговорните", които според тях виждали че именно правителството се разтоварвало от отговорност... бла-бла-бла... Горките те - жертвичките, дето лошото правителство им играе лошите си игри...

Маските не предпазват човека, дето я носи. Пазят другите от него.

И спрете да се заяждате кое на вас как ви било изглеждало. Това е защото не се налага да носите отговорност за никого, освен за фантазиите си. Даже и това е игра - за няколко човека тук, с която се забавляват и се разтоварват. Просто театър... на сенки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, _ramus_ написа:

Правилният израз е - "това, което АЗ ВИЖДАМ, така, както ми се струва е - че... ".

Маските не предпазват човека, дето я носи. Пазят другите от него.

И спрете да се заяждате кое на вас как ви било изглеждало. Това е защото не се налага да носите отговорност за никого, освен за фантазиите си. Даже и това е игра - за няколко човека тук, с която се забавляват и се разтоварват. Просто театър... на сенки.

Бе я върви да носиш неква отговорност бе, спам машино!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

носи я този, който може да я носи. Този дето не може - плямпа глупости и се изживява на добрия шаран, сред езеро от зли акули... за да му върви приказката и щото друго не му остава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, _Belial_ написа:

Бе я върви да носиш неква отговорност бе, спам машино!

На Учителя му отива да го раздава натегач. Другите му превъплъщения не са много убедителни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спамер да ти обясни как стоят нещата с отговорността. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Случи се това, което САЩ поискаха - световна финансова криза!

Случи се това, което ватиканскотоотче антихрист искаше - отмяна на християнските празници!

Аз съм бясна! Защо Русия и Китай не действат срещу тези, които пуснаха вируса? Колко още да търпим тази империя на злото? Трябват ни само няколко ядрени оръжия там, където трябва, после свободният свят да намери ваксина и да си върнем нормалния начин на живот. И да покажем, че християнството е по - силно от всичко на света! Че няма да предадем религията си за нищо на света и на никакви диктатори и терористични държави няма да се подчиняваме!

Тия вече минаха всички граници! Само война и пълна разруха на империята им ще спаси нормалния свят!

Представяте ли си? Великден без църква!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Представих си го,  както каза Мутафчийски - ще го празнувате догодина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ined написа:

Представих си го,  както каза Мутафчийски - ще го празнувате догодина.

Ако изобщо има догодина, предвид САЩ как са озверяли, понеже не можаха да подчинят икономически Китай! Щом пуснаха биологичното оръжие, значи са съвсем изперкали!

А и аз не знам как ще съм с очите догодина! Защото заради тоя принудителен затвор си съсипвам очите пред компютъра, понеже по телевизията отдавна вече не дават нищо смислено, а само простотии с цел затъпяване на населението!

И кой е тоя, че да ни казва кога да празнуваме Великден? Това само антихристиянин може да го каже! Откъде - накъде ще отменя християнски празници?

Всичко това вече минава всякакви нормални граници!:angry22:

Няколко ядрени оръжия над САЩ  и си оправяме проблемите! Друг начин не виждам! Човечеството диша радиация, още малко няма да е проблем!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, Anne написа:

В днешно време вярата има връзка с църквата колкото Ахтополските рибари с Шести американски флот.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Anne написа:

Ако изобщо има догодина, предвид САЩ как са озверяли, понеже не можаха да подчинят икономически Китай! Щом пуснаха биологичното оръжие, значи са съвсем изперкали!

Това кой го казва и на каква база? По последни данни от изследванията на коронавируса показват че е от естествена еволюция, а не лабораторно създаден. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Матей 18:20

преди 39 минути, Anne написа:

...

Великден е ден за радост на всеки християнин, защото на този ден Господ Исус възкръсна, победи смъртта и потвърди обещанието, че всички повярвали в Него, ще бъдат спасени и ще възкръснат и пребъдат в нов - вечен живот. Радостта и почитта си, всеки християнин може да я покаже на дело дори и извън църквата. Защото църквата е само сграда, а Исус е във нас!

Цитат

Защото, гдето двама или трима са събрани в Мое име, там съм и Аз посред тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, Anne написа:

Аз съм бясна! Защо Русия и Китай не действат срещу тези, които пуснаха вируса? Колко още да търпим тази империя на злото?

А кой пуснал вируса ? Дали не са руско-китайски лаборатории ? А ! ама то май Ухан е в Китай ?

А колко да търпиш "империята на злото " ? Вируса няма нкакво значение за твоята омраза и заблуди.

преди 47 минути, Anne написа:

Трябват ни само няколко ядрени оръжия там, където трябва, после свободният свят да намери ваксина и да си върнем нормалния начин на живот.

И както казва Кисельов по раша ТВ - да превърнеш империята на злото в ядрен прах , нали ? :) 

Малък проблемчик има в това обаче... Всичката върхушка на РФ, са с интереси и пари в ... "империята на злото" . И парите, и имотите, и семействата им са там...

Е как ми кажи да изпепелят  тази "империя на злото " ?? ммм ?

преди 49 минути, Anne написа:

И да покажем, че християнството е по - силно от всичко на света! Че няма да предадем религията си за нищо на света и на никакви диктатори и терористични държави няма да се подчиняваме!

Пак малък проблемчик ... Знаеш ли къде е най голямата джамия на континентална Европа ? ммм ?

:)

преди 50 минути, Anne написа:

Тия вече минаха всички граници! Само война и пълна разруха на империята им ще спаси нормалния свят!

да , да... върви го обясни на семействата на руските олигарси ... :) Ей ся ще си самовзривят имотите в САЩ , Италия, Англия...  :)  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Aumi написа:

На тази графика е дадена зависимостта на разпространение във функция от времето, а не във функция от носенето на маски... Стръмността на кривата зависи от приемането на комплексните мерки за борба с разпространението на вируса, а не само от носенето на маски като мярка. Да направят извадка как конкретно носенето на маски влияе на разпространението на заразата и тогава можем да си правим изводи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, darkterminal написа:

Защото, гдето двама или трима са събрани в Мое име, там съм и Аз посред тях.

Ето ви тема за нов колаж с генерала... - Глоба 5000  :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, XEPO-1 написа:

В днешно време вярата има връзка с църквата колкото Ахтополските рибари с Шести американски флот.

Тъпчо, българският народ е оцелявал именно благодарение на вярата! точно сега не трябва да я губим и да се отказваме от нея, точно това иска Антихриста! Българите са строили наноно и наново църкви и манастири и по време на турското робство!

Аз не искам сънародниците ми пак да се отчаят и да стане като при предишната криза - епидемия от масови самоубийства! Достатъчно намаляхме като народ! НВреме е на народа да му писне и да въстане срещу американските агенти тук, дето ни управляват! Няма пак светът да плаща за американските финансови проблеми, не! Да си плащат САЩ, като не могат - те да се самоубият, те са излишната нация, те са търтеят на света!

Всеки истински българин точно сега трябва да е такъв - да изключи телевизорите и да не вярва на приказките за кризи, да не се поддава на американските манипулации! Време е това "малко зло" ГРОБ да бъде унищожено, напълно! Видяхме ги американските "свобода и демокрация"!

Всички истински българи трябва да си сложат профилни картинки с подкрепа за Китай и Русия и със православни икони! НЕКА САЩ ДА РАЗБЕРАТ, ЧЕ НЯМА ДА НИ УНИЩОЖАТ!

На следващия голям християнски празник, когато сме на свобода, трябва всички да бъдем на църква!  Всички!

Ние изповядваме истинското християнство,  не фалшивото западно! А католиците молим да не ни поучават! Тук е България, 90% източноправославен народ, тук сте малцинство и ако обичате, не ни цитирайте антихрестиянското си отче, което искаше да ни натресе нелегалните имигранти, пълни с куп  болести! Или си трайкайте, или си вървете! Миролюбив човек съм, но ми писна да ми навират тоя идиот по нашите медии! Нас не трябва да ни интересува какво е казал тоя старчок, ние не случайно имаме схизма с тия и няма да я развалим! Не от злоба, а защото не са истински християни! Кой истински християнин иска отмяна на празниците и говори за "последната Коледа"? Избирайте какви да бъдете - българи или католици!

Извинявам се за поста си, но ми кипна! Никой няма право да ни забранява да си празнуваме Великден, никой няма право да се отнася неуважително към патриарха и свещениците ни! Ние сме оцелели благодарение на вярата си! Няма да я предадем сега!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 20 минути, FusE написа:

Това кой го казва и на каква база? По последни данни от изследванията на коронавируса показват че е от естествена еволюция, а не лабораторно създаден. 

Тя вече си е направила и изводите и за причините и всичко...

преди 7 минути, Anne написа:

Миролюбив човек съм, но

Но.. да се изтрие "империята на злото " ....

ти си само за тези ...

преди 6 минути, Anne написа:

Всички истински българи трябва да си сложат профилни картинки с подкрепа за Китай и Русия и със православни икони!

Всички българи трябва да си сложат български картинки. Мен не ме интересува на кой чужд ""вожд" се кланяш наивно и безпрекословно .

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

А кой пуснал вируса ? Дали не са руско-китайски лаборатории ? А ! ама то май Ухан е в Китай ?

Не са, Миро. Лабораторията - тази с най-висока степен на риск е на СЗО. Дали наистина, както прочетох на няколко места, Китай е най-големият спонсор на СЗО, не знам.

Anne, в Щатите нещата са много зле и положението може да стане неконтролируемо до няколко месеца. Европа ( западните държави) и Щатите са най-прецакани. И ние барабар Петко с мъжете. Едно все още се чудя - тея без да искат ли се застреляха в крака или нарочно? Неоптимистичният вариант (не казвам песимистичен) са световна икономическа криза, каквато е нямало и разпад на англо-саксонския световен ред. Възможност, която ми изглежда кошмарна, предвид перспективата кой ще ги замести. А и Ани, не знам дали чу, но Китай чудодейно "оздравя". СлучаЕност?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, FusE написа:

И кой го казва? Официалните пропагандни западни медии. Смеят ли да признаят истината?

Китайците не са толкова прости, че да изтребят собствения си народ и да причинят зло на света, нито руснаците. Те не са такива хора, не са с такива психически нагласи.

Лаботароно е създаден, тази болест всъщност е като нова форма на СПИН.

И за СПИН говореха, че идвал от маймуните, но странното е, че първо поразявал хомосексуалистите, послбе пък всички...............На тия ли да вярвам? Дето все животните са им виновни?

Странно, щото ако прилепите са така опасни, се пита в задачката, защо, в зоологическата градина на семейство Ъруин се грижат за докарани ранени прилепи, че и се снимат с тях, и странно, че още не са се натръшкали.

Точно преди два - три месеца случайно попаднах на профила на дъщерята на Стив Ъруин, която е вече млада дама. Тя, брат и и майка и още продължават делото на баща си. Шашнах се да я видя на снимка с прилепи. Е, още се жива. Странно, а?

преди 14 минути, darkterminal написа:

Великден е ден за радост на всеки християнин, защото на този ден Господ Исус възкръсна, победи смъртта и потвърди обещанието, че всички повярвали в Него, ще бъдат спасени и ще възкръснат и пребъдат в нов - вечен живот. Радостта и почитта си, всеки християнин може да я покаже на дело дори и извън църквата. Защото църквата е само сграда, а Исус е във нас!

Само че го няма празничния дух без върбовите клонки за Връбница/Цветница, и без църковната служба в полунощ на Великден, без обикалянето, свещите и камбанният тържествен звън..............Просто не е същото............

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То щото е много трудно да видиш очеизбодното! Само в Пловдив се съкращават по 300 човека на ден. Вие се радвайте на мнимото спасяване на хора, чиято смърт е на един студен вятър разстояние.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се говори за прилепи при нулевия пациент некакво бабе от пазара в Китай което продавало миди.Казва се само че е ходила в няколко болници предписали и лекарства за настинка след което се върнала на пазара изсрала се в клозета и от там се започва сагата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Anne написа:

Извинявам се за поста си, но ми кипна! Никой няма право да ни забранява да си празнуваме Великден, никой няма право да се отнася неуважително към патриарха и свещениците ни! Ние сме оцелели благодарение на вярата си! Няма да я предадем сега!

Ние далеч не сме оцелели благодарение на вярата си,а и най-малко пък за нашето оцеляване са допринесли попове и свещеници.Все пак,ако на някой много му липсват попските мурафети и ритуали свободно може да си запали една свещичка във Фейсбук,да кажем /сега е много модерно/. Много ми е интересно къде е помощта на патриарха и свещениците ни в сегашната ситуация?Някой да е чувал някъде за някакви дарения от страна на "бедната" ни църквица“

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Мальчик Бананан написа:

Не са, Миро. Лабораторията - тази с най-висока степен на риск е на СЗО. Дали наистина, както прочетох на няколко места, Китай е най-големият спонсор на СЗО, не знам.

Anne, в Щатите нещата са много зле и положението може да стане неконтролируемо до няколко месеца. Европа ( западните държави) и Щатите са най-прецакани. И ние барабар Петко с мъжете. Едно все още се чудя - тея без да искат ли се застреляха в крака или нарочно? Неоптимистичният вариант (не казвам песимистичен) са световна икономическа криза, каквато е нямало и разпад на англо-саксонския световен ред. Възможност, която ми изглежда кошмарна, предвид перспективата кой ще ги замести. А и Ани, не знам дали чу, но Китай чудодейно "оздравя". СлучаЕност?

Ако Щатите бяха така зле, щяхме да гледаме апокалиптични кадри от от времето на черната смърт в Италия - припадащи хора по улиците, тротоарите и улиците пълни с тела, линейките шарят насам - натам като мухи без глави, ръст на самоубийствата................Добре са си САЩ, да не говорим, че си стан модерно да си болен от тази болест. Не им вярвам на нито една дума, съчувствие от мен няма да видят.

А кризата я правят, та да си изчистят дълговете, понеже изгубиха войната в Сирия............. Опитаха да подчинят Китай, ама не им се получи. А на Иран отказват помощ, много хуманно и много подозрително.

Не виждате ли как прилагат същия сценарии - "Криза идва, краят на света идва".................. с надеждата още хора да се самоубият.........................

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Мальчик Бананан написа:

Злите езици говорят, че Китай въобще не е оздравял. Там ютуб и гугъл са забранени. Русия наскоро проведе успешен експеримент- изключи се от интернет напълно, като остана само вътрешната и мрежа. Много е възможно, биологичната война да е в разгара си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, XEPO-1 написа:

Ние далеч не сме оцелели благодарение на вярата си,а и най-малко пък за нашето оцеляване са допринесли попове и свещеници.Все пак,ако на някой много му липсват попските мурафети и ритуали свободно може да си запали една свещичка във Фейсбук,да кажем /сега е много модерно/. Много ми е интересно къде е помощта на патриарха и свещениците ни в сегашната ситуация?Някой да е чувал някъде за някакви дарения от страна на "бедната" ни църквица“

А Ватиканът чудесна помощ направи на Западна Европа, няма що - довлече милиони нелегални имигранти с нулева хигиена и Бог знае от какво болни!  Мерси сме на тая помощ!

преди 3 минути, _Belial_ написа:

Злите езици говорят, че Китай въобще не е оздравял. Там ютуб и гугъл са забранени. Русия наскоро проведе успешен експеримент- изключи се от интернет напълно, като остана само вътрешната и мрежа. Много е възможно, биологичната война да е в разгара си.

Предпочитам да вярвам на Русия и Китай, отколкото на подпалвачите на войни САЩ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...