Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Пренаписването на историята

Препоръчан отговор

преди 1 минута, Anne написа:

С безусловната си подкрепа за нацизма, антисемитизма и евгениката!

Пита ли ги какво са си мислили или сама си го съчини?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Ти нали не вярваш в Санта Клаус? За к'во ги пишеш тези инфантилщини? балхирия е родена в България и това е 200%-та причина за нейния български. Имитацията й на еврейка бие на кухо от злополучния й и

Никой не е отричал в тази тема, че България е била принудена да изпрати 11 000 евреи в концлагерите. И ти злорадстваш заради това, чувствайки се мъченица, и искаш да вменяваш чувство за вина на българ

Не спирам да се ядосвам как най - големите пренаписвачи на историята - гнусните долни САЩ, не спират да заплашват Русия, задето "пренаписвала историята"! САЩ много удобно не споменават например,

Публикувани изображения

току-що, Myanmar написа:

Пита ли ги какво са си мислили или сама си го съчини?

Не съм си го съчинила.

Виж архивните снимки и кадри, колко много жени са го подкрепяли, и не, не е пропаганда.

Ако вярваше на документалните филми, щеше да разбереш, че в тях цитират дневници и писва на нацисти, включително жени. Например, имаше филм за евгениката и отношението на нацистите към болните и хората с увреждания. И има немалко жени, работили в тези клиники, които признавали, че са убивали, но лъжат, като казват, че с изпълнявали заповеди. Напротив - правили са го абсолютно доброволно, иначе  са били свободни да напуснат.

Нищо не оправдава евгениката, нищо!

А ти си за жесток побой от комунисти и социалисти, барем разбереш в коя епоха и кое време се намираш! Да та спреш да ръсиш психичноболните си лъжи и да тровиш умовете на хората! Гнусен долен антисемит! Лишен от морал паразит, живееш на гърба на обществото ни!

За теб моралът не се яде, но ние сме много по - извисени хора от приматите нацисти! Ние имаме духовни ценности! Вие имате злоба! Вие сте болни от злоба и антисемитизъм!

Хайде, върви убий някой евреин, та да те пъхнат в затвора най - сетне! Да видиш как нормалните хора ще ти се изсмеят на твърденията ти! Как ще питат близките ти, защо не са те пратили в психиатрия!  Ще ти се изсмеят за легендата за Сара!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Anne написа:

Виж архивните снимки и кадри, колко много жени са го подкрепяли

Гледала си картинки на някакви жени и затова одобряваш изнасилването на всички немски жени. Исках да уточним мотивацията ти.

преди 3 минути, Anne написа:

Хайде, върви убий някой евреин, та да те пъхнат в затвора най - сетне!

Тръгвам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глей само кви работи научавам тука! Нямало било Освобождение!!! Нямало било Руско- Турска Освободителна война!!! Ми че как са е пръкнала България тогаз бе "историците"? Сигурно на султана един ден му е писнало от българите и им дал там неква земя да си направят държава, та да се разкарат от приказната му империя?

Дечица, абе вие като пишете нещо, прочитайте какво сте написали, че голема смехория става.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз в момента гледам филма "Последните дни на войната" за ВСВ през 1945. Ще умра от смях - базуките и човешката сила можели да спрат Червената армия!:lol6:Сякаш гледам филм за луди! Дадоха и последната реч на Адолф Хитлер - абсолютно безумна.:lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, insec написа:

Анка се чувства предадена - от комунистите. 😂 Честно казано съчувствам й в момента, но ме и голям смях.

Анче не си първата спокойно, комунистите за туй са комунисти, щото са предатели.

Ма и аз хубаво й натрих ушите, толкова да вряка че Вагнер бил забранен а комунистите даже автобиографията му издали на човека :)

преди 3 часа, Myanmar написа:

Още една заблуда ѝ уби. Нищо децко не остана у нея. Само преобличането на куклите и спането до следобед.

След като нещо, в което Анка безрезервно е вярвала, се оказа лъжа, следва да се замисли за останалите ѝ заблуди. Че заради нея евреина Хитлер се върти в гроба.

И в учебниците за средно образование го имаше. Как ще подминеш идеята за свръхчовека!

Вярно, така беше. Ама ноти нямаше.

Да полека лека ще й убием идеала който си е изградила за соца и ще й покажрм реалноста

Учебници за средно образование не съм търсил щото може да я доутрепа АБПФК Кити-Анне, която твърди че прекарвалаа доста по музеите

Ами мислиш ли че на обикновените хора им трябват ноти да се научат да ги пеят? То като че ли на Анне много  й трябват нотите на певачките от Пайнер та да й пълнят душата с трелите си

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Anne написа:

А аз в момента гледам филма "Последните дни на войната" за ВСВ през 1945. Ще умра от смях - базуките и човешката сила можели да спрат Червената армия!:lol6:Сякаш гледам филм за луди! Дадоха и последната реч на Адолф Хитлер - абсолютно безумна.:lol6:

Ето с цвят и дигитален.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Anne написа:

Книгите явно са писани от предател, чийто роднини са богатяли на гърба на народа по царско време. От такива какво да очакваш...............

Хехе книга минала през ситото на цензурата била писана от царски човек? Това само АБПФК Кити-Анне може да го измисли, пррепочвам и да почне да рови по битаците доста интересни неща ще научи за соца а и кат си пада толкова по документалните филми да гледа тв 999, доста интересни неща има от руснаците за ВСВ и още повече може да разклатят представите й

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, valkiria1 написа:

Значи Руско-Турска. Не Московско-Турска. Както и писах.

Намесих се с лекия намек че някой бърка Московията с Киевската Русь.  Ти се хвърли с някаква насока за рускотурските войни.

Което въобще не променя факта на "Киевская Русь" с името на войните.

И къде остана основното което те питах : Къде в историческите документи за рускотурските войни , пише някъде "освободителна"  ?????

Дори ти цитирах че според самите руснаци става въпрос за "окупация"  и "окупационен корпус" , който е изцяло за сметка на окупирана България, която е наричана още по зле... "Задунайская губерния".

:hush:

Аз нямам комплекс че са ни наричали така. Че са ни мачкали, че сме били безгласна буква, че са искали слаби българи, че ни имат за "губерния"  , че са ни били бесни заради акта на Съединението .

Да, това е била имперска Русия спрямо нас.

Важното за мен  е че сега сме независима република, европейски ориентирана,  както са повелявали и нашите велики Възрожденци - Захари Стоянов, Раковски и ученика му Левски .

За ужас на някои комплексирани /обикновенно социалистически/ пропагандатори, които биха нарекли по горните русофоби. И биха  ги намразили . ама пусто .. как да говориш против Захари Стоянов, Раковски, Левски ???

Не става , нали ? Не става я.

Които неща между другото, е пряко по темата. Кой и как пренаписва историята, нали :) 

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, petie1 написа:

Ма и аз хубаво й натрих ушите, толкова да вряка че Вагнер бил забранен а комунистите даже автобиографията му издали на човека :)

Аз с нацистки, преоблечени като евреи, отказвам да си говоря.

Ти си троши главата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, acnekt написа:

Ето с цвят и дигитален.

Малка изненадка - намерих домашните филми на Ева Браун в тубата и ги гледах още преди две години.  Филмите и показват колко е безмозъчна - самочувствие без покритие, играе си със смъртта, позирайки на парапета на терасата, води деца там, без малко да изпусне бебето и да стане трагедия............. Държии се палячовски, а уж е сериозна и зряла жена.

Доколкото знам, ги е правила тези филми, за да натрие носа на Лени Рифенщал, която я подиграла за операторските и способности.

Типична паразитка, живееща на гърба на обществото.

Докато народът е гладувал, тя е носила дрехи от френски и италиански дизайнери, хотела на почивки в Италия и Испания, правела непрекъснати купони и още се чудя как черният и дроб е понесъл всички този алкохол.....

За Гретел да не говорим - абсолютна глезла и фръцла.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Myanmar написа:

Аз с нацистки, преоблечени като евреи, отказвам да си говоря.

Ти си троши главата.

Ами вече все да ми омръзва то много елементарно да я разбиеш на два клика разстояние и малко логика

преди 21 минути, Anne написа:

За Гретел да не говорим - абсолютна глезла и фръцла.

Каза 36 годишната дето още си играе с кукли :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, petie1 написа:

Каза 36 годишната дето още си играе с кукли :)

38

преди 1 час, Anne написа:

Ще умра от смях - базуките и човешката сила можели да спрат Червената армия!:lol6:Сякаш гледам филм за луди!

За РККА има много митове, но прагматично погледнато нещата не са за смях.

Дали осъзнаваш че много от победите на РККА са "благодарение" на пировски победи ?

На което са се чудили и самите немци .

Да хвърляш хората на заколение, дори без оръжие и муниции, да ги захвърляш в името на прагматизма,  е висша степен на жестокост към своите , проявявана именно от "великите" Жуков и др.

Осъзнаваш ли че дори освободените от немските концлагери , руснаците са смятали за врагове и "евентуални шпиони" , като повечето са свършили дните си но.... не в немските а  в съветските концлагери ?

пп

И да си продължа мисълта от Възрожденците по горе дето споменах...

А за Иван Вазов защо премълчавате това :

https://faktor.bg/bg/articles/mneniya/lacheni-tsarvuli/kakvo-otgovarya-dyado-vazov-kogato-rusiya-naricha-balgariya-yuda

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Myanmar написа:

Аз тъй си мисля.

Франките са дедите на французи и германци.  Но по принцип се водят германски племена.  В този ред на мисли,  по логично е, да поставиш Германия като най старата държава в Европа. 

За ужас на Анка 😆

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, miro20 написа:

38

Нацистката ни маскирана като АБПФК Кити-Анне е родена преѝ 1984 а не през 1982

преди 9 минути, Michigan111 написа:

За ужас на Анка 😆

А аз малко малко ли шок и причинявам та и ти почна

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, miro20 написа:

А за Иван Вазов защо премълчавате това :

https://faktor.bg/bg/articles/mneniya/lacheni-tsarvuli/kakvo-otgovarya-dyado-vazov-kogato-rusiya-naricha-balgariya-yuda

Не го премълчават,  знаят се тези работи.  Хора като Иван Вазов ги давам за пример,  убеден русофил,  но никога не би поставил интереса на която и да е друга държава пред този на родината си.  Има и други подобни примери от този период.  Това са всъщност истинските русофили.  Сегашните са рублофили.  

преди 11 минути, petie1 написа:

А аз малко малко ли шок и причинявам та и ти почна

Че аз кога съм спирал 😆

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Michigan111 написа:

Че аз кога съм спирал 😆

Само така :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Michigan111 написа:

Сегашните са рублофили.  

И путнофили  . Лошото е че те не разбират и не виждат разликите.

току-що, Michigan111 написа:

Хора като Иван Вазов ги давам за пример,  убеден русофил,  но никога не би поставил интереса на която и да е друга държава пред този на родината си

Ето за това много хора тук не ме разбират също. Аз съм се доказвал многократно като русофил, познаващ и културата и езика и манталитета им, но никога не съм поставял България пред това.

Много пъти съм закопвавал какви ли не простаци, които се пишат русофили, но ползват гугъл транслейт :) 

Путинофилите и рублофилите поставят руския флаг пред българския. Има много примери за това.

Не на мен такива.

Другия аспект е смесването на социалситическата идея със русофилството. Също тотална грешка.

Сегашните комунисти цоциалисти тук, обикновенно от БСП , се пишат и русофили, визирайки илюзиите си за СССР.

Само че СССР умря отдавна, а РФ сега е путлеристки олигархичен мафиотски режим , който е по зле от който и да е капиталистически зъл режим , съществувал някога на Запад.

С огромна диспропорция между новосъздадените 100-на милиардери / всички създадени по времето на Путя/  и народа който живее по зле и от нас. В държавата с най големи запаси на суровини и ценности на планетата !

Така че..   много бих се радвал ако стимулирам и провокирам малко мислене в хората с тези илюзии и натрапени лъжи .

Дано се събудят.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Да, това е била имперска Русия спрямо нас.

Нали знаеш, че нищо в историята не се случва случайно. Да, такава е била Русия,  но за това си има причина. Русия е империя и като такава си гони имперските интереси.  Знаеш ли колко години Русия си пробива пътя към Цариград? А ние сме искали за две десетилетия да си изпълним националния идеал. Няма кой да го позволи това, не и толкова бързо.  И не само Русия,  ако не те, англичаните или французите щяха да са.  В крайна сметка никой не ни е виновен, че политиците ни по далеч от носовете си не са виждали.  Нещо, което важи и днес.  

преди 6 минути, miro20 написа:

И путнофили  . Лошото е че те не разбират и не виждат разликите.

Е Путинофили не знам дали са, то ние нашата политика можем да избистрим,  камо ли руската да разберем, защото за целта трябва поне да му знаят политиката, целите и програмите все пак. 

Но, както самите руснаци казват за нас преди щурма на непревземаемия Одрин "за вас българите, знае ли човек".. Та, знае ли ги човек съвременните ни русофили,  може да са начетени 😆

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Босфора и Дарданелите нали?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, Michigan111 написа:

Няма кой да го позволи това, не и толкова бързо.

Знам. Но защо някои си правят илюзии и си живеят в "Алиса в страната на лъжите, пардон... чудесата Русия-СССР" ??? :)

преди 45 минути, Michigan111 написа:

Е Путинофили не знам дали са, то ние нашата политика можем да избистрим,  камо ли руската да разберем

Предполагам израза ти е "нашата политика не можем да избистрим , камо ли руската"

Да, така е. Но в тези години е нямало демокрация с която ВЕЧЕ свикнахме, а командва силния.

Аз казах че нямам проблем че е била такава тяхната геополитика и че са ни смятали за крепостна губерния.

Въпроса е да не си правим илюзии....

Между другото, знаете ли кога е отменено крепостното право в Русия ?

Не, не е това с което се свързва "царь освободитель" .

Реално селяните в Русия  почват да получават права и....  о не може дабъде ,  паспорти , чак 1974 година.

:) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Колко ви плащат гнусните САЩ за прокарването на нацистките идеи и за антисемитските ви идеи срещу Русия?

После да видим кой още ще посмее да проповядва нацизъм и антисемитизъм!

Редактирано от darkterminal
Заплахи за насилие и саморазправа.... (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Anne написа:

Колко ви плащат гнусните САЩ за прокарването на нацистките идеи и за антисемитските ви идеи срещу Русия?

После да видим кой още ще посмее да проповядва нацизъм и антисемитизъм!

Ако си пропуснала хапчетата, липов чай помага...

Редактирано от darkterminal
Заплахи за насилие и саморазправа.... (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване