Премини към съдържанието
Solenkata88

Кой любовен роман четете в момента? (част 2)

Препоръчан отговор

Не са традиционния образ за любовен роман-супер красавици,слаби,високи 1.70 и чашка с(леко заоблените дребосъци като мен могат да получат комплекс за малоценност).Всъщност и мъжете й не са умопомрачително красиви-отново червена точка за авторката-понякога на човек му писва да чете за главни с неземен външен вид. Дано успея довечера да я довърша.

Верно,верно,хубаво,хубаво,а сега ми идва обедната почивка и ще си чета с кеф в кафенето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заедно с нея си чакам и последната на Ирис - "Прокуденият" на Никол Джордан, ама за нея очакванията са ми доста предпазливи - май няма да е първа хубост Публикувано изображение

Желая ти късмет с тази книга.В store.bg са публикувани първите 5стр.-още от 1 авторката те мята в секссцена.Няма лошо ама ме напуши такъв здрав смях с използваните изрази "ще ти щръкне гребена" и разни други.Незнам дали са на авторката или на преводача,но са смешно лоши :offtopic_s: ,дано нататък е по-добре.Аз реших да си спестя парите за нещо по-качествено. Редактирано от liq t. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз започнах "Списък с убийства" на Джули Гаруд, но както и с предишните книги от поредицата ми е адски интересно, въпреки че съм съвсем в началото :cool:

Редактирано от hol_back_girl (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес ми върви по вода, демек на просълзяване.

Първо си довърших Аманда и "Излъжи ме нежно", та бързам да се доизкажа.Определено много приятен роман,с много действие,повече криминале отколкото класически любовен романс.О,имаше си тръпката разбира се, но вероятно защото го четох в обедните почивки и пренастройката е трудна, някак не си изградих образите-говоря за външен вид.Иначе характерите, емоциите си бяха предадени на ниво.

Онова, което ми намокри очите беше надеждата.

"Когато Конкордия влезе в трапезарията,настъпи тишина.Трийсет и седем нетърпеливи млади момичета станаха в знак на уважение.Трийсет и седем чифта очи се обърнаха към нея........Сигурно беше на не повече от осем години и в очите му се четяха тревогата и неувереността на,типични не за децата, а за възрастните.Но зад предпазливостта и тревогата имаше и искрица детска надежда и сила."

Да знаете неудобно е да си подсмръкваш в претъпкано кафене в три следобед.

Сега за "Закъсняла Коледа"- към всички участвали в проекта-страхотна работа сте свършили.

Специално към Руми, мила, ако това бях прочела първо,определено щях да съм по-мека към "От любов". Не че не се усмихнах скептично на внезапния мерак/любов/ на Дерек, но си беше написано нежно,подръпна романтичната струна в душицата ми и ако не друго, то исках да повярвам в историята.За да се случи това,значи целия екип е бил много всеотдаен и наистина е харесвал това което прави,та го е предал и на мен.Няма да ви четкам,тук-там ми идваха в повече "той", "тя","бебето",но това беше в началото.Като че,после, по-смело,със замах и увереност сте я подкарали.

П.С. Някой може ли да се сети къде плаках? Правилно, където и всички вие - пред Коледното дърво,в средата на месец февруари

П.П.С. Руми,наистина не мога да преглътна Роум и Сара, ако бях на мястото на първата му жена/и има виждане отгоре/ щях да се върна, да им обясня че са ме предавали и това далеч не са действия на приятелка и любящ съпруг.Ама...., разговора трябва да мине в лични или в скайпа

Редактирано от Plqsak (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да ви четкам,тук-там ми идваха в повече "той", "тя","бебето",но това беше в началото.Като че,после, по-смело,със замах и увереност сте я подкарали.

аве то ако знаиш колко измайнахме ама таз жена кат флякала та са уляла. а инак за меракот питай криса хихи. и до ден днешен и са не веруе, че таквоз го можи ама пък убаво стана посли.

Редактирано от cheetah (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аве то ако знаиш колко измайнахме ама таз жена кат флякала та са уляла. а инак за меракот питай криса хихи. и до ден днешен и са не веруе, че таквоз го можи ама пък убаво стана посли.

Тъй, тъй - и аз не вярвам "че таквоз го можи", ама пък ми е хубаво да го чета на книжка! :eek:

Че той Дерек, в цялото си великолепие, е реален, колкото и един Архангел - и какво от това? Нали е фантазия - всичко може!

Сега се светнах, че пак съм се отплеснала, и не съм писала за „Виконтът, който ме обикна“ - прочетох я още на следващата вечер (по-точно нощ!), след като излезе. Страхотна е книжката момичета - и забавна, и разнежваща, и страстна - който още не я чел, много пропуска! Наистина се чете на един дъх! Така ме увлече, че направо осъмнах! Наистина сте ни безценни съкровища, Дриймчета! :help:

Ама тия Бриджертъни ще се окажат истинска краста!!! :lock: Едвам се сдържам да не досаждам и тормозя кога ще излезе следващото чудо! :cool:

Редактирано от IvaIgnatova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз чета "Бедствие на високи токчета" на Кристина. Супер сладка книжка сега съм до половината, когато я свърша ще пусна по- пълен коментар. Но ако някой и се чуди нека спре и да бяга към най- близката книжарница! :baby:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз снощи смогнах да прочета Виконтът. И аз я прочетох на един дъх - страхотна книжка :) Определено не е от типа, който ми харесва попринцип - няма никакъв екшън, крими завръзка и допълнителни емоции от отрицателни персонажи и т.н. Но въпреки това много ми хареса :) Едно голямо БРАВО и на Дрийм Тийма :) Сега мисля да прочета първата книга, за Дафни :question: Мацки, наканила съм се да прочета някой съвременен роман. До сега не съм чела такива. Но преди време четох някъде из темите, коментари за роман с някакво ченге и сериен убиец и такива неща. Тогава не си записах името. Та, ще ми препоръчате ли нещо интересно. Чете ми се някаква мешавица между любовен и крими роман :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мацки, наканила съм се да прочета някой съвременен роман. До сега не съм чела такива. Но преди време четох някъде из темите, коментари за роман с някакво ченге и сериен убиец и такива неща. Тогава не си записах името. Та, ще ми препоръчате ли нещо интересно. Чете ми се някаква мешавица между любовен и крими роман :)

Амиии аз в момента съм на поредицата Бюканън на Джули Гарууд, така че ти препоръчвам книга номер 1 от нея - "Разбивач на сърца", а може и да пробваш с Марлис Мелтън и нейната поредица за тюлените, първата книга е "Не ме забравяй".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Към горните две поредици можеш да прибавиш "Не можеш да се скриеш" на Карън Роуз.Няма да сгрешиш и с книгите на Елизабет Лоуел,а и в повечето книги на Нора Робъртс също има крими елементи(особено ако действието е в по-малко градче)или пробвай с поредицата й "В смъртта"(мнооого дълга).само намери време за четене.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Освен това романите на Линда Хауърд са много хубави. В тях постоянно има или някой сериен убиец, или ченгета. Смятам, че ще ти хареса. Няма да сгрешиш ако подхванеш поредицата за Медина. :(
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега за "Закъсняла Коледа"- към всички участвали в проекта-страхотна работа сте свършили.

Специално към Руми, мила, ако това бях прочела първо,определено щях да съм по-мека към "От любов". Не че не се усмихнах скептично на внезапния мерак/любов/ на Дерек, но си беше написано нежно,подръпна романтичната струна в душицата ми и ако не друго, то исках да повярвам в историята.За да се случи това,значи целия екип е бил много всеотдаен и наистина е харесвал това което прави,та го е предал и на мен.Няма да ви четкам,тук-там ми идваха в повече "той", "тя","бебето",но това беше в началото.Като че,после, по-смело,със замах и увереност сте я подкарали.

П.С. Някой може ли да се сети къде плаках? Правилно, където и всички вие - пред Коледното дърво,в средата на месец февруари

П.П.С. Руми,наистина не мога да преглътна Роум и Сара, ако бях на мястото на първата му жена/и има виждане отгоре/ щях да се върна, да им обясня че са ме предавали и това далеч не са действия на приятелка и любящ съпруг.Ама...., разговора трябва да мине в лични или в скайпа

Прочетох си новия превод "Закъсняла Коледа" - чудесен е, много гладък, всичко си му е както трябва! И според мен е по-добър в сравнение с превода на първата книжка от серията - "От любов" (която препрочетох пак сега, за да си припомня нещата) на издателство Арлекин - там има места, които търпят по-добро редактиране, защото мисълта се "препъва".

Та искам отново да поздравя всички, които са се трудили по "Закъсняла Коледа", за страхотно добрата работа! :cool: =

И да благодаря пак на Руми ( http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif ), че направи точно тази книжка - сега като я прочетох, възприемам и предните две от серията по нов начин - определено се получава по пълна и завършена картина на взаимоотношенията между героите от трите книжки!

Благодаря ви много за оценката момичета. :wors::wors::wors: Щом сте успяли да почувствате това,което чувствах и аз по време на целия превод,значи съм успяла да се справя със задачата.Сега спокойно ще мога да продължа с Макензи,защото там нещата със чувствата са още по-сложни.

Гале,правилно си ме усетила.В началото ми беше много трудно, защото оригиналния стил на Линда е с много повторения.И благодарение на Криси и Хриси,които са две прекрасни момичета и редакторки, повторенията бая се поизчистиха.Надявам се ,че в бъдеще нещата ще се изгладят още повече, тъй като те свикнаха със стила на Линда и с мойте писанки. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Извинявам се за късната реакция,но няколко дни скитосвах, а сега за зла участ и компа ми се прецата и цялата информация безвъзвратно изчеззна,заедно с новия превод на Зейн.Сега ще почвам отново всичко. ;):question::question:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мацки, наканила съм се да прочета някой съвременен роман. До сега не съм чела такива. Но преди време четох някъде из темите, коментари за роман с някакво ченге и сериен убиец и такива неща. Тогава не си записах името. Та, ще ми препоръчате ли нещо интересно. Чете ми се някаква мешавица между любовен и крими роман :eek:

Аз бих ти препоръчала Мъжът от сънищата на Линда Хауърд - в нея има абсолютно всичко, което ти се чете. Невероятна е! :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Може ли някой, който има Мъжът от сънищата, да ми я изпрати на имейл?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиши ми на лични и ще се разберем как да ти я пратя :P

Редактирано от BlackRose (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се за късната реакция,но няколко дни скитосвах, а сега за зла участ и компа ми се прецата и цялата информация безвъзвратно изчеззна,заедно с новия превод на Зейн.Сега ще почвам отново всичко. :crying10::crying10::crying10:

Боже,Румка,това е УЖАСНО :crying10:

:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чела съм я хубава е,със същата тематика и много готина е "Последно видение" на Б.Бъртън.Сега я качиха със 100те редакции.Не съм много по такива,ама дали щото я редактирах легна ми на сърце.

Извинявам се за късната реакция,но няколко дни скитосвах, а сега за зла участ и компа ми се прецата и цялата информация безвъзвратно изчеззна,заедно с новия превод на Зейн.Сега ще почвам отново всичко. :withflowers::crying10::crying10:

Въх,май наистина се издавихме насред океана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Извинявам се за късната реакция,но няколко дни скитосвах, а сега за зла участ и компа ми се прецата и цялата информация безвъзвратно изчеззна,заедно с новия превод на Зейн.Сега ще почвам отново всичко. :cool::baby::baby:

Руми, това е много много гадно, няма ли начин да се възстанови информацията - пробвай в сервиз дали няма да успеят да направят нещо?

Редактирано от IvaIgnatova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох Изчезнала на карън Робардс и все още съм под въздеиствието й.Книгата е много добра,но и доста тежка(емоционално) на моменти.Седем години след като 5 годишната й дъщеря е отвлечена,главната е простреляна при обир,но има съмнения,че е опит за убийство.Започва да получава телефонни обаждания с гласа на дъщеря си( тежко е да се чете)До нея е най-добрият й приятел,а по-късно :ph34r: , частен детектив ,с който се запознават след отвличането.При последните две глави едва не ревнах с глас.Като се замисля това е най-тежката книга на авторката,която съм чела-в другите си има весели моменти.Ако решите да я четете пригответе си кърпички,доста докосва сърцето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Руми, това е много много гадно, няма ли начин да се възстанови информацията - пробвай в сервиз дали няма да успеят да направят нещо?

Иве, репаратура струва колкото един нов,затова си купих нов , а и превода почти го възтанових,така че сега съм ХЕПИИИИИИИИИИИИ!!!!!! :angry::cool::cool:

Извинявам се за спама!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:eek:

така че сега ХЕПИИИИИИИИИИИИ!!!!!! съм :angry::cool::cool:

Извинявам се за спама!

И пие сме ХЕПИИИИИИИИ и Не се извинявам за спама,значи има шанс да е скоро :shy11:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иве, репаратура струва колкото един нов,затова си купих нов , а и превода почти го възтанових,така че сега съм ХЕПИИИИИИИИИИИИ!!!!!! :cool::):lol6:

Извинявам се за спама!

Мило,оправи ми деня и седмицата дори :)

Толкова се сдухах ,когато каза за загубата,че не е истина,

направо като своя лична болка.

ПС.И аз Ноу сори за спама :lol6:.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се захващам със "Свадбен хазарт", някой може ли да каже една добра дума за книгата?!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Книжката е много хубава и си заслужава да се прочете.С две думи – Главната и Главния играят всяка вечер на карти и винаги той печели(а на нея й се носи славата на непобедима),като облога е тя да му стане съпруга,защото той има малко момиченце,което се нуждае от майка, а той - от домакиня и помощничка, щото ранчото му е много западнало и той се хвана да го възражда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дочетох "Завинаги в твоята прегръдка" на Катлийн. Приятна книжка.

В понеделник сутринта направих грешката да започна "Сара" на Аманда Ашли, защото после цял ден, по време на лекции, си мислех за вампира Гейбриъл. От предната вечер бях на вълна Vampire diaries и романчето приятно ме изненада :speak:. Колкото и интересно да ми беше, чак сега имах възможност да го дочета. Много ми хареса първата част на книгата. Допадна ми Сара Джейн и всичко, което Гейбриъл направи за нея. Начина, по който я върна към щастието от живота, излекува я и осъществи мечтите й. Беше толкова мило и трогателно, няма как да не го обикнеш http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif. От началото на книгата се подразбираше, че Сара няма да иска да стане вампир. Може би заради това когато, започна втората част на романа мислите ми бяха много противоречиви...Пак същата история, но в наши дни, прераждания, лек за вампири (ако сработеше, щях да се гръмна, че не се е споменало за нея в първата част) и накрая превръщането на новата-стара Сара. Но като цяло книжката е много увлекателна и си заслужава четенето :speak:

Сега съм си приготвила две романчета на Аманда Куик.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване