Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Затвор и драстични глоби за убийство на животно

Препоръчан отговор

Гласувам против. Има ли смисъл да изреждам аргументи, така и няма да ме разберете - убийството на животно си е нещо нормално. Както може да отсечеш дърво, така можеш да разсечеш един пес със брадвата. На животните трябва да се гледа по същия начин, както на растенията Как то и да е, заминавам да тровя песове, докт не са приели шибания законопроект... :D :D :D:):P

Редактирано от galidbul (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 858
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

В Събота, леко в страни от супер-маркета в близкия мол, бях свидетел на интересно събитие. Пред намиращия се в близост магазин за храна и атрибути за домашни любимци, се беше събрала прилична тълпа. В

Според мен човек,който е способен безпричинно да малтретира и убие животно няма да се поколебае да посегне и на човек. Такива хора са или за затвор или за психиатрия - това го решава съда,пред който

Единствената причина да мислиш така е защото никога не си си дал шанс да мислиш свободно и извън дълбоко жигосаните в тебе стереотипи Какво общо имат информационните потоци със свободната инициатива,

Публикувани изображения

Значи ти гледаш на нещо само като черно и бяло, а после аз съм тесногръдия, че виждам множество нюанси на сивото? Ок. Спирам комуникацията с теб, явно има нещо тотално сбъркано в главата ти, с което не искам да имам допир. Опитът ми показва, че няма смисъл да се спори с някой, който не признава правилните, логически аргументи и въобще няма никакво логическо мислене.

Никога не давай някакви диагнози без дори да си отварял специалната литература за целта, колега! Сбъркано има според теб, опит тук може да поспорим ( опит отново си имаш според теб ), правилните защото са твоите? Логика пък ако има в твоите изказвания... Логическото мислене на база кои доводи и следствия? Не виждам черно бяло, а по - скоро гледам на живота розово, просто до сега никой не ми е казал защо животът му е по - важен от едно друго живо същество. Доводът на всички ви за сега е : Защото аз така казвам... Има ли нужда да се смея или сами разбирате колко е смешно и несериозно? Айде малко почети книжки за психологията, после за логиката, накрая за културологията и тогава давай диагнози за на някой светският мироглед или менталното му здраве. Защото и аз мога да кажа, че имаш ментални проблеми ама това е твърдение, което няма никакви доказателства както твоето към мен... Та колега стегни се и не се спичай толкова след като ти свършат мислите в главата не тръгвай с личностни нападки, а просто замълчи така дори ще покажеш интелигентност ;) Редактирано от icekiller (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е това беше вица на денят май? Не знаех, че човекът не е животно разяснете моля какво сме? Защото аз за последно като проверих сме си животни - бозайници - хомосапиенс ( а повече са си още само "хомо" ) хихихи

Уикипедия ви подвежда. Човекът не е животно, вярно - бозайник е и това е единственото му родство с животинските видове. Човекът се родее още и с растенията, и с неживата природа. Това съвсем не означава че е животно, растение или камък, макар да носи в себе си всички тях. Човекът е животното, растението и камъкът, който има знанието за собствоното си съществуване и откроява, отделя и разпознава себе си от обкръжаващата го действителност, за разлика от другите живи и неживи същности.

А някои хора са си само животни хихихи :)

Редактирано от Марея (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....Не виждам черно бяло....никой не ми е казал защо животът му е по - важен от едно друго живо същество.....

Ето тук сам си противоречиш. Това ми е достатъчно, за да спра комуникацията с теб. Изложих достатъчно доводи, ти не сложи нищо на масата. Сам си споря. Няма смисъл.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам черно бяло, а по - скоро гледам на живота розово, просто до сега никой не ми е казал защо животът му е по - важен от едно друго живо същество. Доводът на всички ви за сега е : Защото аз така казвам...

Искаш аргументи за тезата ни, че животът на човека е по-важен от живота на другите живи същества. Ние не сме поставяли тази теза обсъждане. Тя се сформира в отговор на твоето изказване, че, понякога, животът на едно куче е по-ценен от живота на един човек. Попитах те, защо мислиш така. Все още не си ми отговорил.

Отново те питам, защо поставяш живота на едно куче над живота на един човек?

Защити си тезата с аргументи, ако не искаш за форума да останеш запомнен с думите на Бедсектор: "Има нещо тотално сбъркано в главата ти". За втори път ти давам тази възможност.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уикипедия ви подвежда. Човекът не е животно, вярно - бозайник е и това е единственото му родство с животинските видове. Човекът се родее още и с растенията, и с неживата природа. Това съвсем не означава че е животно, растение или камък, макар да носи в себе си всички тях. Човекът е животното, растението и камъкът, който има знанието за собствоното си съществуване и откроява, отделя и разпознава себе си от обкръжаващата го действителност, за разлика от другите живи и неживи същности.

А някои хора са си само животни хихихи :)

Никога не съм ползвал уикипедиа за такива неща... Информация от там не черпя ( почти никога, най - често за някоя личност чета - такава която не съм чувал до определеният момент ). Не ме подвежда никой, това че сме с по - сложен организъм и притежаваме неща, които останалите животни не притежават просто значи, че сме Еволюирали повече от тях и сме се приспособили към средата и т.н. Ако Вие си черпите информация от уикипедиа и после на база на тази информация се опитвате да наложите мнението си където и да било, просто ми е жал за Вас :(

Ето тук сам си противоречиш. Това ми е достатъчно, за да спра комуникацията с теб. Изложих достатъчно доводи, ти не сложи нищо на масата. Сам си споря. Няма смисъл.

Къде си споря сам ... Абе вие сериозно повечето в тоя форум сте на ВИЕ с мисловната дейност. Какъв довод ми изложи ти, странните си лични размисли върху екзистенциалното... По - добре не пиши повече в тази тема защото ти куца както бях казал:

...Та колега стегни се и не се спичай толкова след като ти свършат мислите в главата не тръгвай с личностни нападки, а просто замълчи така дори ще покажеш интелигентност ;)

Още не си стигнал до показването на интелигентност надявам се скоро да ми чуеш съвета с който не искам да те обидя ни най - малко, но след като човек няма какво да каже по - добре да замълчи.

Искаш аргументи за тезата ни, че животът на човека е по-важен от живота на другите живи същества. Ние не сме поставяли тази теза обсъждане. Тя се сформира в отговор на твоето изказване, че, понякога, животът на едно куче е по-ценен от живота на един човек. Попитах те, защо мислиш така. Все още не си ми отговорил.

Отново те питам, защо поставяш живота на едно куче над живота на един човек?

Защити си тезата с аргументи, ако не искаш за форума да останеш запомнен с думите на Бедсектор: "Има нещо тотално сбъркано в главата ти". За втори път ти давам тази възможност.

Не мисля както по - нагоре съм направил специално за бедсектор, да си търся стари коментари и да ги цитирам отново, след като почнете в този форум О ВИЕ СВЕТЦИ НА МИСЛОВНАТА ДЕЙНОСТ - да четете целите коментари, а не само през пръсти и между редовете. Чак тогава може да започнете да не ми задавате един и същ въпрос по няколко пъти защото Ви мързи да четете ...

Размислих ще ти отговоря защото си жена и не трябва да се държи по - горният тон от мен към една дама ( каквато се надявам да сте ) и за което се извинявам. Най - силната теза, която е в защита на твърдението защо животът на човека е по - ценен от всичко, е че имаме разум и измисляме разни неща. Хайде сега глобално се замислете за проблемите на планетата от кой са създадени - от кучетата дето са нахапали няколко десетки човека? От някое друго животно каквото и лошо да е направило? И сега ми кажете, че хората имат право да решават и живота на планетата и че животът на хората е по - ценен от този на цялата планете... АЗ СЪМ ЗА ЕВТАНАЗИЯТА НА УЛИЧНИТЕ КУЧЕТА!!! Целият спор тръгна със колегата симтеч, защото той имаше други тези с които не бях съгласен. И във няколко от моите коментари пише, че съм ЗА евтаназията на уличните кучета - и за това спрете да ми излизате с аргументи какво правят те защото подкрепям да ги няма въобще! Марея ако има още нещо неясно в моята теза защо животът, на което и да е животно е равен на този с човекът ми напиши конкретно кое не ти е ясно. И след като аз изложих моята теза очаквам твоята защо пък е по - ценен - за да ни се получи градивен спор защото до тук в този спор аз от Вас нищо не печеля освен да се оправдавам на въпроси, които мисля че са под Вашето интелектуално ниво...

Редактирано от icekiller (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На кратко:Нямаше да има никакво значение за природата, кой или какво е умряло, убито или изчезнало, ако природата беше някакво същество или разумна сила. От "гледна тачка" на природата, човека и кучето и всяко друго живо същество нямат никакво значение като индивиди, може би дори и като видове. Видовете и индивидите живеят и се развиват напук на околната среда, доколкото във възможностите им е да живеят и се развиват при условията й, а понякога и при известна промяна в тях, когато имат резерви или са достатъчно гъвкави, или благодарение на случайна благоприятна мутация. Както и да е, ние обсъждаме обаче човешката гледна точка и отношение спрямо пумиярите, а не евентуалната им "важност" за природата, сравнена с "важността" на човека за природата. Това че за отделни хора обучени кучета (от евентуално специални породи) може да са полезни, не значи че глутниците улични песове не са вредни и че не подлежат на унищожение, както и всяка друга напаст. П.П. Надявам се, да се изразявате наистина собственото си мнение като хора, а не някакви мъгляви теоретични разсъждения, които или са си само и единствено ваши, или доказват липсата на разсъдливост и са просто копнати от някъде, било от нета или от някой също толкова заблуден познат, в реалният живот...

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Както и да е, ние обсъждаме обаче човешката гледна точка и отношение спрямо пумиярите, а не евентуалната им "важност" за природата, сравнена с "важността" на човека за природата. Това че за отделни хора обучени кучета (от евентуално специални породи) може да са полезни, не значи че глутниците улични песове не са вредни и че не подлежат на унищожение, както и всяка друга напаст.

Тук нещо не ми се връзва от човешка гледна точка ако говорим значи да говорим от егоистична гледна точка ( не сме само ние на този свят ). С голямата власт има и големи отговорности. За уличните надявам се ме разбрахте. И как подяволите се очаква от човешка гледна точка след като не съм мазохист да Ви докажа, че не сме толкова по - важни колкото си придаваме? И след като гледаме от човешка гледна точка трябва да погледнем и от гледна точка на ответната страна - не може да сме пристрастни защото където има пристрастия няма трезва преценка. Спорът ми си беше с симтеч мисля, че с него се изяснихме вие просто се почувствахте повечето обидени, видиш ли колко важни сме били хората ... е не сме и по - добре някой "луд" във форума да ви го натяква отколкото утре да разберете, че човешкият живот не се цени дори от самите хора!

П.П. Това за мъглявите съждения и копването - Казах ви колеги аз не копирам от никъде и не ползвам уикипедиа, но щом сте с такива разсъждения значи, че самите вие го правите - да копираш от някъде мнение значи, че нямаш свое собствено, а нямаш ли свое значи че темата не те интересува - следователно не коментирайте в нея! На който са му мъгляви му е малко общата култура та камо ли задълбочени познания по въпроса който коментираме...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много си прав, ние хората сме егоисти и такава е и трябва да бъде гледната ни точка. Проблемът е, ако има такъв, колко и спрямо кого употребяваме този егоизъм. В известен смисъл егоизмът е висша форма на инстикта за оцеляване, но в големи количества може да се изроди в опорочаване на гледната точка. Същата може да бъде опорочена и от липсата на егоизъм или от криворазбрани постулати за доброто отношение спрямо други живи същества, особено при определени кризисни ситуации. Какъв е мотивът ни да не избием уличните псета. Дай идея за ползата от тях, която да е по-голяма или поне равна на загубите, които ни носят, сметнато в човешки животи, похабено телесно здраве и психична кондиция, всички разходи за пумиярите, или заради проявите на пумиярите...

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sliderum От теб не го очаквах ... И ти както другите не си правите труда да четете, но ще повторя за около 5 път вече в тази тема! АЗ СЪМ ЗА ЕВТАНАЗИЯТА НА ВСИЧКИ УЛИЧНИ КУЧЕТА! Ама всички, а не само агресивните, въпреки че уличните кучета съществуват заради самите нас. И след въпросната евтаназия на всички - драконови мерки на хората с домашни любимци, следене от държавата на популацията и размножаването, а не безразборно множене на животинки и като не намерят на кой да ги продадат или подарят да ги хвърлят на улицата - за такива хора огромна парична глоба и отнемане на домашният любимец ( родител и не само ) и в приютите да стоят точно тези отнети домашни любимци. Защото това е престъпна небрежност към животното и неговият живот и вече в нашият закон е престъпно деяние, което се наказва сурово - както и трябва да бъде! Който иска да трепе, трови, осакатяви и т.н. кучета или други животни да отива в Африка и да не ни занимава повече. В тази държава и в много други държави е недопустимо!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никога не съм ползвал уикипедиа за такива неща... Информация от там не черпя ( почти никога, най - често за някоя личност чета - такава която не съм чувал до определеният момент ). Не ме подвежда никой, това че сме с по - сложен организъм и притежаваме неща, които останалите животни не притежават просто значи, че сме Еволюирали повече от тях и сме се приспособили към средата и т.н. Ако Вие си черпите информация от уикипедиа и после на база на тази информация се опитвате да наложите мнението си където и да било, просто ми е жал за Вас :(

Къде си споря сам ... Абе вие сериозно повечето в тоя форум сте на ВИЕ с мисловната дейност. Какъв довод ми изложи ти, странните си лични размисли върху екзистенциалното... По - добре не пиши повече в тази тема защото ти куца както бях казал:

Още не си стигнал до показването на интелигентност надявам се скоро да ми чуеш съвета с който не искам да те обидя ни най - малко, но след като човек няма какво да каже по - добре да замълчи.

Не мисля както по - нагоре съм направил специално за бедсектор, да си търся стари коментари и да ги цитирам отново, след като почнете в този форум О ВИЕ СВЕТЦИ НА МИСЛОВНАТА ДЕЙНОСТ - да четете целите коментари, а не само през пръсти и между редовете. Чак тогава може да започнете да не ми задавате един и същ въпрос по няколко пъти защото Ви мързи да четете ...

Размислих ще ти отговоря защото си жена и не трябва да се държи по - горният тон от мен към една дама ( каквато се надявам да сте ) и за което се извинявам. Най - силната теза, която е в защита на твърдението защо животът на човека е по - ценен от всичко, е че имаме разум и измисляме разни неща. Хайде сега глобално се замислете за проблемите на планетата от кой са създадени - от кучетата дето са нахапали няколко десетки човека? От някое друго животно каквото и лошо да е направило? И сега ми кажете, че хората имат право да решават и живота на планетата и че животът на хората е по - ценен от този на цялата планете... АЗ СЪМ ЗА ЕВТАНАЗИЯТА НА УЛИЧНИТЕ КУЧЕТА!!! Целият спор тръгна със колегата симтеч, защото той имаше други тези с които не бях съгласен. И във няколко от моите коментари пише, че съм ЗА евтаназията на уличните кучета - и за това спрете да ми излизате с аргументи какво правят те защото подкрепям да ги няма въобще! Марея ако има още нещо неясно в моята теза защо животът, на което и да е животно е равен на този с човекът ми напиши конкретно кое не ти е ясно. И след като аз изложих моята теза очаквам твоята защо пък е по - ценен - за да ни се получи градивен спор защото до тук в този спор аз от Вас нищо не печеля освен да се оправдавам на въпроси, които мисля че са под Вашето интелектуално ниво...

Не желая да споря повече с вас, защото защитавате позицията си не с аргументи, а със заповеди, лични нападки и необосновани квалификации и твърдения.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не желая да споря повече с вас, защото защитавате позицията си не с аргументи, а със заповеди, лични нападки и необосновани квалификации и твърдения.

Мда предположих, че ще Ви е по - лесно вместо да четете да напишете нещо от този сорт :) Но няма нищо ще го имам в предвид да не Ви пиша дълги коментари ще се опитвам кратко ясно и сбито да излагам тезата си ( където е възможно ). Къде видяхте заповеди не зная, лични нападки може да има лек контур - необосновани квалификажии и твърдения: Не всичко, което не разбирате е необосновано :)

П.С. Пожелавам ви хубав ден и не спорете да по - добре е и за двамата както казах няма градивен спор и съм само губещ за жалост в ситуацията.

П.П.С.: Искам да напомня само заглавието на темата, че то не е "За вредата и ползата от уличните кучета; За и против тяхната евтаназия"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда предположих, че ще Ви е по - лесно вместо да четете да напишете нещо от този сорт :) Но няма нищо ще го имам в предвид да не Ви пиша дълги коментари ще се опитвам кратко ясно и сбито да излагам тезата си ( където е възможно ). Къде видяхте заповеди не зная, лични нападки може да има лек контур - необосновани квалификажии и твърдения: Не всичко, което не разбирате е необосновано :)

П.С. Пожелавам ви хубав ден и не спорете да по - добре е и за двамата както казах няма градивен спор и съм само губещ за жалост в ситуацията.

П.П.С.: Искам да напомня само заглавието на темата, че то не е "За вредата и ползата от уличните кучета; За и против тяхната евтаназия"

Едно си баба знае, едно си баба лае.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sliderum От теб не го очаквах ... И ти както другите не си правите труда да четете, но ще повторя за около 5 път вече в тази тема!

АЗ СЪМ ЗА ЕВТАНАЗИЯТА НА ВСИЧКИ УЛИЧНИ КУЧЕТА! Ама всички, а не само агресивните, въпреки че уличните кучета съществуват заради самите нас. И след въпросната евтаназия на всички - драконови мерки на хората с домашни любимци, следене от държавата на популацията и размножаването, а не безразборно множене на животинки и като не намерят на кой да ги продадат или подарят да ги хвърлят на улицата - за такива хора огромна парична глоба и отнемане на домашният любимец ( родител и не само ) и в приютите да стоят точно тези отнети домашни любимци. Защото това е престъпна небрежност към животното и неговият живот и вече в нашият закон е престъпно деяние, което се наказва сурово - както и трябва да бъде! Който иска да трепе, трови, осакатяви и т.н. кучета или други животни да отива в Африка и да не ни занимава повече. В тази държава и в много други държави е недопустимо!

Както си разбрал, частично коментарите ми се отнасят и до теб, но не целите и не само за теб, затова не съм поставил цитати от твои коментари! Надявам се че като ги прочетеш и сепарираш нужните части, ще разбереш че не съм ти вдигнал мерника :) .

Все пак ще добавя, че евтаназията е скъпо удововолствие и допринася за финансивите загуби от пумиярите много повече, ама наистина много повече, от други начини на ликвидация, още повече че е съпроводена от разходи по залавяне и поддръжка за срока, който ще се гласува, за да имат шанса да бъдат харесани и взети за домашни любимци.

Груба сметка е над 400лв,за брой, за хващането, храната, обезпаразитяване, ваксинация, къпане, храна(ами общо взето за консумативи и заплати на персонала) и накрая ако се стигне до там и отровата за евтаназията, екстрахирането на трупа от приюта и погребване/депониране/екарисаж или каквото там ги правят. Цяла камара излишни дейности, които хранят едни бездарници, които обаче са се настанили да сучат от тая обществена цицка...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....Спорът ми си беше с симтеч мисля, че с него се изяснихме вие просто се почувствахте повечето обидени, видиш ли колко важни сме били хората ... е не сме и по - добре някой "луд" във форума да ви го натяква отколкото утре да разберете, че човешкият живот не се цени дори от самите хора!

...

Ooo, не, не сме се изяснили и това няма да стане до тогава, докато не признаеш, че човешкият живот е по-важен от кучешкият.

И ние сме по-силни и като вид, защото нямаме тесен ареал - нас ни има навсякъде, освен в полярните райони с целогодишни отрицателни температури. Ние сме космополити - навсекъде сме баце, нема отървия... За разлика от другите видове се приспособяваме за живот и оцеляване практически навсякъде.

Ако ти си за убиването на уличните псета, значи поставяш човешкият живот над кучешкият или така излиза...Тогава за какво аджеба се бориш и защо спорът все още продължава?

А за базирането на чужда информация - когато учени са казали нещо, в някои случаи случайно може да имат право, ти как мислиш? Да преоткриваме топлата вода, вместо да се базираме на анализи на специалисти в областта си?

...Който иска да трепе, трови, осакатяви и т.н. кучета или други животни да отива в Африка и да не ни занимава повече. В тази държава и в много други държави е недопустимо!

С това си мнение ми казваш - тъй като общината, областната управа, държавата не си вършат работата и има улични кучета, аз нямам право да ги ликвидирам, понеже никой друг не го прави, за да не изядат мен утре или защото са ме хапали.

Ние много животински видове ползваме за храна, други не ни пречат - котките например. Защо продължаваш да упорстваш за кучетата, че не трябвало да сме ги наранявали и кучешкият живот = човешкият живот? Всички животни, които се класифицират като напаст и вредни за човека се отстраняват от териториите, където биха могли да бъдат вреда. Съжалявам, но оцеляването на вида не може да е "хуманно". Иначе горките мили растения, ами горките мили птици, ами горките мили животни, чиято вода изпиваме...

Дай да умираме, защото с живота си нараняваме растения и животни.. Как може така, срам?!

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както си разбрал, частично коментарите ми се отнасят и до теб, но не целите и не само за теб, затова не съм поставил цитати от твои коментари! Надявам се че като ги прочетеш и сепарираш нужните части, ще разбереш че не съм ти вдигнал мерника :) .

В мен ли се целите!? :) Аз не виждам части от вашите коментари да се отнасят до мен, но възможно е да греша, затова ще ви попитам. Има ли в тях неща за мен?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вас, само мога да харесвам. Понеже съм пристрастен, коментирам само изказванията, не персоната.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не мисля, че съм направила мъгляви теоретични изказвания. Мисля, че бях ясна, може би, малко в страни от темата, но провокирана от постовете на персоната. :) Опитайте да бъдете обективен. За мен е важно ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не мисля, че съм направила мъгляви теоретични изказвания. Мисля, че бях ясна, може би, малко в страни от темата, но провокирана от постовете на персоната. :) Опитайте да бъдете обективен. За мен е важно ...

Трудна работа, вече се изпотих да мисля, ама с това четно число венчелистчета, на никъде не върви.

.....И в този ред на мисли: Затвор и драстични глоби за брането на домати и холандски лалета!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

без думи

В Украйна избиха 60 000 кучета и котки заради Евро 2012

Повече от 60 000 кучета и котки бяха убити, за да може Украйна да бъде "чиста" за Европейското първенство по футбол тази година. Тази информация бе разпространена из социалните мрежи през последните дни, предава сайта "Точка", цитиран от КРОСС.

По думите на много украински блогъри, това "почистване" е получило подкрепата на украинския президент. Именно народните избраници наредили да се хванат всички скитащи кучета и котки и да се запалят на сметището.

Блогъри помолили гражданите все по-масово да разпространяват тази информация, наричайки "нечовешки" престъпния акт. От правителството в Украйна отрекоха информацията, че президентът е подписал споразумение за убиване на животни, но въпреки това масовото умъртвяване на животните продължава.

Това обаче не спира демонстрантите от Центъра за защита на животните, които почти всеки ден протестират пред правителството на Украйна с плакати "Кръв по ръцете" и "Защо европейско първенство? Защо сълзи?".

От Центъра подчертават, че стерилизацията е далеч по-хуманна интервенция и далеч не е скъпа.

actualno.com

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

В Украйна избиха 60 000 кучета и котки заради Евро 2012

....

От Центъра подчертават, че стерилизацията е далеч по-хуманна интервенция и далеч не е скъпа.

Стерилизацията е съмнително дали въобще ще бъде извършена и дали кастрираните кучета няма пак да имат малки - парадоксално, а?

А отгоре на това стерилизацията няма да махне кучетата от улиците моментно, за разлика от този метод.

Дано и тук да почне едно масово почистване и да си решим проблема най-накрая. Но на кучета, котките са безобидни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване