Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Обсъждане на Истанбулската конвенция

Препоръчан отговор

преди 5 часа, miro20 написа:

https://kanal3.bg/news/bulgaria/society/124695-Startira-speshen-Fond-za-borba-s-domashnoto-nasilie-v-usloviyata-na-COVID-19"

В така оплюваната ИК се акцентира именно на разширяване на центровете, своевременна защита, заделяне и на повече средства и т.н.

Но, нали сме голямата работа, подковани с фейк пропаганда ревем за джендъри мендъри , на ви сега , събирайте дарения...

Още малко и ей сега, ще започнем да събираме дарения за крадливия женски фонд, убиец на мъжкото у мъжа и пропагандиращ хомосексуализма. Малко ли грабят от държавата за разни феминистични сбирки, на които цоцат средствата на данъкоплатците за женски прищявки и простотии. Овластявали жените?!? И с какво право ще овластяват жените? А, мъжете кучета ги яли. 

преди 5 часа, miro20 написа:

Осем жени загубиха живота си, убити от своя партньор, само от началото на извънредното положение. Днес стана известен нов случай на жена, която е с опасност за живота след побой от мъжа си.

Е, и? Голяма работа. Осем жени били убити!!! А, някой замисля ли се защо мъжете са ги убили, и дали жените не са си виновни, за да ги убият? И не ми излизай с номера, че никой няма право да убива никого, каквото и да е направнил, щото конституцията го забранява. Знаеш ли колко българи са убити от роми с колове, с ножове и с камъни, нищо че по конституция е забрането, и няма последствия за тях? Имам приятели роми и съм работил зад граница с тях и бих казал, че са по-свестни и от българите, но не всички са такива. Ако жените не прекаляват с женската си наглост и чувство за безнаказаност, насърчавано от феминистични закони, никой няма да ги убива. Просташката ИК няма да спаси никоя жена, ако жената предизвиква, дразни и се гаври с мъжа с думите "ще те тормозя и ще ме слушаш иначе ще те вкарам в затвора и ти нищо не можеш да направиш!" Когато на мъжа му писне от такава женска простотия директно праща жената на оня свят. Убитите осем жени е възможно да са точно такива, дразнещи мъжете с чувство за безнаказаност. И, какво ще рече "домашно насилие"? Що за понятие? Днес не е както някога, да омъжват жената насила. Тя сама избира дали да се омъжи, след като мъжът избере нея. Щом не иска да е жена на мъж и да си знае женското място у дома, тогава въобще да не се омъжва! От де на къде, жената ще командва мъжа в семейството? Ама това било в средновековието, пък днес сме много демократични и цивилизовани! И 100 истанбулски конвенции да напишат феминистките няма да спрат убийствата на жени, докато има подстрекаващи женски НПО-та, дори ще е по-лошо, а и доказателствата са на лице. Нужна е декриминализиране на простотията "домашно насилие" и закони за криминализиране на феминизма и хомосексуализма. Когато жената знае, че за нея ще има наказание от мъжа, няма да прави така, че мъжът да я наказва. Русия отдавна осъзна това и предприе мерки за подобряване живота, като спря женските извращения и злоупотреби, както и юридическите репресии срещу мъжете!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 4,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Джордж Сорос държи квота от 30% в групата, която ще прилага Истанбулската конвенция Сорос не е човек, а зъл демон!     

Разбира се, че политиците използват дебата своите си цели.Ти  обаче си достатъчно интелигентент за да схванеш коварството на тази пошлост наречена "Истанбулска конвенция".Разбира се казуса джендър, ме

Това под спойлера отдавна съм го прочела и мисля, че ни заблуждават. В България никой никога не е дискриминирал различните, освен ако не са били автори на престъпления. Не е нужно да спомена

Публикувани изображения

преди 2 минути, herkules2 написа:

Е, и? Голяма работа. Осем жени били убити!!! А, някой замисля ли се защо мъжете са ги убили, и дали жените не са си виновни, за да ги убият?

преди 3 минути, herkules2 написа:

Ако жените не прекаляват с женската си наглост и чувство за безнаказаност, насърчавано от феминистични закони, никой няма да ги убива. Просташката ИК няма да спаси никоя жена, ако жената предизвиква, дразни и се гаври с мъжа с думите "ще те тормозя и ще ме слушаш иначе ще те вкарам в затвора и ти нищо не можеш да направиш!" Когато на мъжа му писне от такава женска простотия директно праща жената на оня свят. Убитите осем жени е възможно да са точно такива, дразнещи мъжете с чувство за безнаказаност.

преди 4 минути, herkules2 написа:

Когато жената знае, че за нея ще има наказание от мъжа, няма да прави така, че мъжът да я наказва. Русия отдавна осъзна това и предприе мерки за подобряване живота, като спря женските извращения и злоупотреби, както и юридическите репресии срещу мъжете!

Почна се....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, miro20 написа:

Почна се....

Е, да, почна се, намеци за моето остракиране! Нямам право на мнение и толкоз! Противозаконно било, да говоря против феминизма!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въобще не става въпрос за феминизъм.

Това че ти всяка тема и намек  в посока "Жени" гледаш през призмата на феминизма и през призмата на "омразните гадни жени" , е друга тема, и твой някакъв личен проблем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, herkules2 написа:

Малко ли грабят от държавата за разни феминистични сбирки, на които цоцат средствата на данъкоплатците за женски прищявки и простотии. Овластявали жените?!? И с какво право ще овластяват жените? А, мъжете кучета ги яли. 

Коя е тази феминистична държавна организация която да харчи пари от данъкоплатците? Всички такива организации са НПО и се самофинансират по начин който те изберат. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, miro20 написа:

Въобще не става въпрос за феминизъм.

Това че ти всяка тема и намек  в посока "Жени" гледаш през призмата на феминизма и през призмата на "омразните гадни жени" , е друга тема, и твой някакъв личен проблем.

А, за какво става въпрос? ИК чие творение е, не е ли на феминистките. БФЖ чие НПО е, не е ли феминистко? Нали по конституция половете са равни, защо има над 230 женски НПО-а у нас, тормозещи чрез законите мъжете? Защо държавата да отделя средства за тях за зловредната им дейност? БХК колко вреди нанесе на държавата или го смяташ за демократичен да съди България когато си поиска? Аз нямам личен проблем с никоя жена, но ме дразни женското поведение и чувство за женска безнаказаност. За това се радвам.............на това, което се радвам!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, herkules2 написа:

ИК няма да спаси никоя жена

Ясен закон в това отношение ще е достатъчен, санкции и затвор за домашно насилие и извън дома над жени. Сега също има такъв закон, но явно не работи достатъчно добре или пък съдиите са прекалено либерални по тези дела. 

преди 35 минути, herkules2 написа:

И не ми излизай с номера, че никой няма право да убива никого, каквото и да е направнил, щото конституцията го забранява. 

Контролирай емоциите си моля! Осъзнаваш ли това което го пишеш? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, FusE написа:

Коя е тази феминистична държавна организация която да харчи пари от данъкоплатците? Всички такива организации са НПО и се самофинансират по начин който те изберат. 

Хайде сега започвай и ти! Пак искаш да ме предизвикаш за да ме спрат да не говоря, и може би завинаги. Феминистичните НПО-та не са държавни, за това се наричат Не Правителствени Организации!

Я виж как държавата ги финансира-спонсорира?

http://bcnl.org/uploadfiles/documents/analyses/kakvo_i_kak.pdf

преди 24 минути, FusE написа:

Ясен закон в това отношение ще е достатъчен, санкции и затвор за домашно насилие и извън дома над жени. Сега също има такъв закон, но явно не работи достатъчно добре или пък съдиите са прекалено либерални по тези дела. 

Контролирай емоциите си моля! Осъзнаваш ли това което го пишеш? 

Престани да вадиш думи от контекста за да изопъчаваш казаното от мен! Целта ти ми е ясна! А, ти осъзнаваш ли, че в момента по този начин ме клеветиш? Как ще дефинираш "домашно насилие"? С какво право някой ще определя насилие над жените, без да обръща внимание на вербалното женско насилие над мъжа у дома, насърчавано от законите? Кое от двете насилия е повече домашно насилие?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, herkules2 написа:

Престани да вадиш думи от контекста за да изопъчаваш казаното от мен! Целта ти ми е ясна! 

Не вадя нищо от никъде, това са твои думи от теб написани! 

преди 2 минути, herkules2 написа:

А, ти осъзнаваш ли, че в момента по този начин ме клеветиш? Как ще дефинираш "домашно насилие"? С какво право някой ще определя насилие над жените, без да обръща внимание на вербалното женско насилие над мъжа у дома, насърчавано от законите? Кое от двете насилия е домашно насилие?

Ако от страна на насилниците беше вербално нямаше да има проблем, проблема е че насилието е физическо, а жените няма с какво да отговорят. Ти за колко слйчая знаеш жена упражнила домашно насилие над мъжа си, ето за това се търсят начини това да бъде спряно и аз напълно подкрепям това. Какво дава право на мъжа да упражнява насилие било физическо или психическо? Нима жената е собственост на мъжа, така ли виждаш семейните отношения? Зареди хора с такова виждане като твоето се търси начин за законови мерки, хора които смятат че насилито над жена е нещо нормално и всеки комплексар вечер след ракията си може да използва жена си за спарниг партьор. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, FusE написа:

Не вадя нищо от никъде, това са твои думи от теб написани! 

Ако от страна на насилниците беше вербално нямаше да има проблем, проблема е че насилието е физическо, а жените няма с какво да отговорят. Ти за колко слйчая знаеш жена упражнила домашно насилие над мъжа си, ето за това се търсят начини това да бъде спряно и аз напълно подкрепям това. Какво дава право на мъжа да упражнява насилие било физическо или психическо? Нима жената е собственост на мъжа, така ли виждаш семейните отношения? Зареди хора с такова виждане като твоето се търси начин за законови мерки, хора които смятат че насилито над жена е нещо нормално и всеки комплексар вечер след ракията си може да използва жена си за спарниг партьор. 

Това са мои думи, но са само част от написаното! По този начин се променя смисълът им и ти много добре го знаеш! То е ясно, че жените не могат да отговорят физически, защото са по-слаби и не трябва да предизвикват мъжа. Но упражняват психическо насилие над мъжете, защото законите ги насърчават за такова, с усещането за безнаказаност от страна на мъжа. Жената може да не е собственост на мъжа, но не може да разполага с мъжа както си иска. Да заплашваш мъжа със съд, знаейки че винаги ще спечелиш, а мъжът да е безсилен да се защити когато е невинен е също престъпление. Т.е. самият закон е престъпен! Противопоказно е, жена да командва у дома, а мъжът да търпи, защото иначе ще бъде осъден! За това той упражнява физическата си сила, единственото средство за озаптяване на женската истерия, наглост и чувство за недосегаемост!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://webcafe.bg/obshtestvo/192958632-zloveshtoto-polozhenie-na-balgarskata-zhena-v-kosmatite-balkanski-lapi-na-balgarina.html

Цитат

Да диференцираш хората и да прилагаш към тях различни подходи по полов признак, не е ли сексизъм? Не е ли отстъпление от любимия принцип за равенство? Или съвършеното равенство настъпва едва тогава, когато едни (жените ) са по-равни от други (мъжете)?

http://lyubomircholakov.blog.bg/politika/2012/11/15/diktatura-na-lesbiikite.1020585

Ето как предположения преди няколко години, днес вече са реалност!

Цитат

Демокрацията превръща съвременния човек в безполово същество 

Инга Тюркауф
публицист от немска Швейцария

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Процесите са повсеместни и от многото години.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Кученца!!! Навремето ги вкараха по психиатриите, сега им защитават правата!!! Тук възникват няколко екзистенциални въпроса!!! От какъв пол са, каква порода са и кои НПО-та трябва да бъдат сезирани??? Някакви правозащитни или за защита на животните??? Стопанинът им не се ли явява като насилник, нарушаващ правата им!!! А ако ухапят някой, към кого трябва да се обърнем??? Към полицията или към ония дето идват и ги прибират в камионетките!!! А дали са обезпаразитени??? И на тия ИК иска да им даде равни права с мен!!! Не, благодаря!!! Мястото им е в ГУЛАГ!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Полша се оттегля от Истанбулската конвенция

Цитат

Полша ще излезе от европейския договор за борба с насилието над жени,по-известен като Истанбулската конвенция. Искането му да се преподава равенство между половете в училище противоречи на правата на родителите, заяви в събота полският министър на правосъдието Збигнев Зибро. Неговото ведомство ще поиска от Министерството на семейството в понеделник да започне процедура за оттегляне на страната от договора, съобщава "Ройтерс".

"Той съдържа елементи от идеологическо естество, които считаме за вредни", каза министърът на правосъдието.

Управляващата партия "Право и справедливост" в Полша е близка до Католическата църква и насърчава консервативна социална политика. Враждебността към правата на хомосексуалистите беше една от основните теми на Анджей Дуда по време на кампанията му за втори президентски мандат, отбелязва "Ройтерс".

Осъзнаха се, браво!

И други държави ще се оттеглят.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване