Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kalin Karaboychev

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 7 минути, палав_ник написа:

:offtopic_s:

Ти ли си форумния психоаналитик ? Нещо си объркал темата . Дай нещо по същество за цирка коронавирус . Какво си тръгнал през коментар на някой , да си избиваш комплексите . Особено към Инана . След като не ти е приятна комуникацията с нея , остави я на мира . На такива им се казва клепарници , или клепчовци . Само клепят и се правят на всезнайковци . Професори по всичкология.Пиши по темата ,ако имаш да кажеш нещо и най-вече да изразиш някаква позиция по въпроса .

като гледам и ти не правиш нещо по различно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

А ти кво прайш Шаро? Как е времето в Атина? За Бургас ше питам утре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Радул написа:

А ти кво прайш Шаро? Как е времето в Атина? За Бургас ше питам утре.

е радвам се, че и за теб тази тема е чат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Без умствен капацитет написа:

Пиша по темата и изразявам някаква позиция . Не те знам какво гледаш и какво виждаш .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Без умствен капацитет написа:

е радвам се, че и за теб тази тема е чат

Чатт и ботт... Ново прокси, нов късмет.

току-що, палав_ник написа:

Пиша по темата и изразявам някаква позиция . Не те знам какво гледаш и какво виждаш .

Нищо. Това е бот.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Радул написа:

Нищо. Това е бот.

Не го знам какъв е , но в процеса на участието му в темата ще проличи къде го стяга чипика .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, miro20 написа:

...

И после аз съм говорел гнусотии ?? :)  ... 

...

Ми ти си ами... Я се виж от кога ги сееш... От 2015 и в колко теми... Голям мерак, голямо нещо...

на 16.11.2015 г. в 13:12, miro20 написа:

Поласкан съм ... но все пак .. от мнооого отдавна съм  предложил на моите фенове - направете си отделна тема в която да маструбирате над мен :)

Обещавам примерно веднъж седмично да ви обръщам внимание :):):) 

на 28.03.2015 г. в 13:51, miro20 написа:

Направете си темичка в която да маструбирате пред ник-а ми , но тук защо да го правите, наистина не разбирам...

на 22.10.2016 г. в 10:42, miro20 написа:

...

Не ме интересува какъв е що е, как изглежда /някои , и то мъже, се убедих маструбират над моя снимка/ , сменят аватари, копират ми никове, подписи , само и само да им обърна внимание на заяжданиците  и т.н. сбъркана работа... :laughing4:

...

на 25.04.2020 г. в 21:08, miro20 написа:

...

Да не ме питаш пак защо питам отвреме на време някои хора защо толкова фанатично се опитват да се заяждат и чак маструбират над разни снимки на мъже и от какво толкова са обсебени че постоянно говорят/хейтят/ за това ? :) 

Между другото, точно затова направих тази тема. Не мога да си обясня вманиачаването на някои хора тук

...

...  Я да видим колко мастр.. убатори по твоята логика,  ще те лайкнат :)  

...

Пак наричаш хората с разни нарицателни, а после ревеш, че те били обиждали...

Тук обаче, искам да допълня... С този си пост излезе на нови висини... Толкова да ти се иска да напишеш наново някоя гадост, ама толкова да не ти стиска, че чак почна да я криеш и размиваш с други знаци, също като bdenkov... Преди беше по-смел...

...

Най вече измишльотини от наранено самочувствие и смачкана гордост. Не че ти си пример де... ама.....От последния ни диалог така си отиде.

Ти, май нещо, чак си си повярвал... Смях...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И нещо нещата си идват на мястото . Циркът коронавирус 1 се поразигра ,но нещо не стана по план . Сега според " тези благинки" ,които знайно или незнайно ще се раздават и в какво срокове , е възможно на есен да се разиграе  нов цирк коронавирус 2 .

https://www.dw.com/bg/750-милиарда-евро-за-европа-ето-за-кого-колко-ще-има-във-фонда-за-възстановяване/a-53585239

"Лъвският дял ще получат Италия и Испания - общо над 313 милиарда евро, от които 154 милиарда ще трябва да връщат. По информация на ФАЦ Полша ще получи над 64 милиарда евро (26 милиарда под формата на заем), Франция – 38 милиарда (изцяло безвъзмездни), Гърция – близо 32 милиарда (9,4 млрд.), Румъния – 31 милиарда (11,5 млрд.), Германия ще получи 28 милиарда евро (изцяло безвъзмездни).

За България е предвидена помощ от 12,3 милиарда евро помощ, които се разпределят така: 9,2 милиарда евро са безвъзмездни, а остатъкът от малко над 3 милиарда евро ще трябва да се връщат.  

За да бъде одобрен планът е необходимо 27-те страни-членки да го приемат единодушно. Той трябва да помогне на страните-членки да преодолеят бързо най-тежката рецесия в историята на ЕС. Заради пандемията се очаква европейската икономика да реализира спад от 7,4 процента през тази година.    "

Както писах баба Меркел с едно телефонче е раздвижила печатницата във Франкфурт и вече поръчката е готова . Е питам се сега :  как продажните политици няма да протриват доволно ръчички !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, палав_ник написа:

Е питам се сега :  как продажните политици няма да протриват доволно ръчички!

Ясно е като бял ден. Ще излапат всичките парички,а след осем години,когато дойде време да започне връщането,с 30 годишния срок,тях просто няма да ги има в политиката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, Димитър 59 написа:

Ясно е като бял ден. Ще излапат всичките парички,а след осем години,когато дойде време да започне връщането,с 30 годишния срок,тях просто няма да ги има в политиката.

Прави ми впечатление , или както се казва бие на око , че срещу сумите на Франция и Германия пише изляло БЕЗВЪЗМЕЗДНИ !   Изводите всеки си ги прави за себе си . Мисля , че е ясна работата .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

корона вироса беше  удар с мокър парцал за всички глобалисти и държавите изгониха  куцо и сакато да си се връща  от къде си е дошло  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Vankata 34 написа:

корона вироса беше  удар с мокър парцал за всички глобалисти и държавите изгониха  куцо и сакато да си се връща  от къде си е дошло  

Интересна теория , но нещо не иска да им се " накичи боба" на западняците от ЕС , без сезонните работници от Източна Европа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, палав_ник написа:

Интересна теория , но нещо не иска да им се " накичи боба" на западняците от ЕС , без сезонните работници от Източна Европа.

разбраха че без папкане не става 

най-важното е  храната

ама бил треньор по танци

бил стилист

бил фризьор

я да си се връщаш  от къде си дошъл

предполагам в бъдеще

в по умните държави които са се осъзнали

ще направят подбор на хора и ще им направят договори макс по 1 година

ако не стават директно  черни печати  в базата данни за влизане и виза и за почивка няма  да им дадът

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 7 часа, darkterminal написа:

Тук обаче, искам да допълня... С този си пост излезе на нови висини... Толкова да ти се иска да напишеш наново някоя гадост, ама толкова да не ти стиска, че чак почна да я криеш и размиваш с други знаци, също като bdenkov... Преди беше по-смел...

Ами не. Просто автоматичната цензура не пуска ако напиша любимата ти дума :) 

Останалото което си цитирал, отново разбира се, е извадено от контекста без целите ми постове, и без това на което отговарям.

Но пък щом си ги извадил, си ги знаеш. Толквоа за "обективността " ти .

Но все пак ето ти още по синтезирано и с линкове на целите дискусии

Нещо друго отпреди 5 години да извадиш ? :giggle1:

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Просто автоматичната цензура не пуска

Като ти липсват първите 7 години.

И на Мутафчийски му липсват.

Мерките да си ги заврат там, където Миро си слага скилидки чесън като се уплаши

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Реджеп Иведик написа:

Мерките да си ги заврат там, където Миро си слага скилидки чесън като се уплаши

тва е 

ruptly

фейк е 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато си дърдорите тука се подготвя големото завръщане н Физкултурника.

"И за Цветанов ни беше мъчно, но видяхте какво стана", добави Борисов. "Цветанов най-вероятно ще си направи свой политически проект, защото и той е обиден. Пожелавам му успех”, каза още премиерът.''

Интересно дали не е за тия 12 милярда борбата.Калинчо дали не е време и ние от Калдата да спретнем едно проекче па какво стане както се казва от форумче да се ъпдейтнем на форумче с политическа платформа за придобиване на европейски пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, палав_ник написа:

Прави ми впечатление , или както се казва бие на око , че срещу сумите на Франция и Германия пише изляло БЕЗВЪЗМЕЗДНИ !   Изводите всеки си ги прави за себе си . Мисля , че е ясна работата .

Безвъзмездните,няма да бъдат току така.Имало уловка,която искат да подпишат с договор,но с пълно съгласие от всички стани от ЕС.Говорели за въвеждане на допълнителни данъци,с по късен период,но за сега без да казват какви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Pifi Pedolino написа:

дали не е време и ние от Калдата да спретнем едно проекче

На тайната вечеря трябва да кажеш:

– Един от вас ще ме предаде.

И да погледнеш многозначително към 50%, Маминото Детенце и Ушко

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Димитър 59 написа:

Безвъзмездните,няма да бъдат току така.Имало уловка,която искат да подпишат с договор,но с пълно съгласие от всички стани от ЕС.Говорели за въвеждане на допълнителни данъци,с по късен период,но за сега без да казват какви.

Е той светеца ти го каза въвежда 26% ДДС и си решава всички проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Pifi Pedolino написа:

Е той светеца ти го каза въвежда 26% ДДС и си решава всички проблеми.

Много са.Ще го изритат за толкова.В Испания са 10% за хранителните стоки и 21% за промишлените,услугите и баровете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 30.05.2020 г. в 16:29, miro20 написа:

:) 

Видя се в публикацията - няма обяснение на фактите ! Но истерични вопли , сълзи , сополи и мокри салфетки има - колкото си искаш . Въздейства ......на тъпаците ! 

А обяснението е просто - всички неподготвени биологично минават по реда си ! Природата си знае работата и нищо измислено не помага....

Примерно , както на времето в Америките с шарката . Днес шарката не е проблем в Америка....нито пък за Света .:nono:

https://bg.wikipedia.org/wiki/Едра_шарка

..........................................

Тая търчи та се къса , да брои дивите зайци в гората , вместо да посочи ловеца дето ги трепе ! :lol6:

Казано като трябва , преследване и борба със следствията , вместо причините ......... :nono:

Мангъров посочва и обяснява причините - тези които са неоспорими........., а "титаните" на мисълта озверяват срещу такива .....Обяснимо ! Не могат да дрънчат с празните си кратуни . И тук е същото.... !  :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, by_chechi написа:

... Днес шарката не е проблем в Америка.....:nono:
...

Лошото обаче е, че сифилисът в Европа все още е проблем... Та така като гледам, май обмяната на патогени, не е с равностойни последствия...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, darkterminal написа:

Лошото обаче е, че сифилисът в Европа все още е проблем... Та така като гледам, май обмяната на патогени, не е с равностойни последствия...

Естествено ! :nono:

Който си седи на задника - Сифилис , Спин и т.н. подобни , не хваща ! :lol6:

Т.е. казано както трябва , Моралните Норми от древността (казват - от Бог дадени !) не са случайно измислени . Трябва да се спазват ! :nono:

А то днес джендаризъм ......! :lol6:.......и това го пише във вехтите книги бре - Содом и Гомор ! :nono:

............................

http://slovo.bg/old/vazov/skitnik/chetigov.htm     (не е лично ! :nono:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...