Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kalin Karaboychev

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

и каква, мн. ми е интересно какво си мислиш

Големи риби се ловят в мътна вода.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Без умствен капацитет написа:

болен от Варна каза че е дошъл с влак от софия - разсаждане вируса

Четеш ли какво пиша? Хората трябва да бъдат убедени, че има много, ама много основателно основание да се погазват конституционните им права. Пък дали вечерния час, КПП пропускателния режим и замерването на температурата по з@дниците на циганите в кварталите им ще се изпълнява и на дела, това не е важно изобщо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, _Belial_ написа:

Големи риби се ловят в мътна вода.

рибата в Европа и САЩ е НАТО, това значи бъдеща война с бомби

преди 1 минута, Myanmar написа:

Четеш ли какво пиша? Хората трябва да бъдат убедени, че има много, ама много основателно основание да се погазват конституционните им права. Пък дали вечерния час, КПП пропускателния режим и замерването на температурата по з@дниците на циганите в кварталите им ще се изпълнява и на дела, това не е важно изобщо.

тогава каква е целта на КПП тата на изходите на градовете, а пък мога да ида с влак

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

рибата в Европа и САЩ е НАТО, това значи бъдеща война с бомби

offtopic:

Войни с бомби могат да бъдат водени само срещу страни, които не могат да отвърнат, да не говорим за ядрен ответен удар. В наши дни интересите на хората и тяхното богатство се предоставя доброволно със споразумения, спогодби, задължения към организации, мафия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както много сега ревът, че държавата им ограничава правата, така утре като се случи нещо, същите тези ще са първи които ще обвинят държавата, че не е направила нищо!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

болен от Варна каза че е дошъл с влак от софия - разсаждане вируса

Само дето е бил заразен, но не и болен. Той не киха, не кашля, не носи в себе си милиарди вируси. За да те зарази ще трябва доооста да се постарае. Да те черпи кафе, да ти сваля звезди и чааак тогава евентуално да се целувате. Освен ако за теб 2 лева са достатъчни за да се стигне до фелациото. Пича обаче го видях на снимка и ми се стори достатъчно добре изглеждащ, та да търси магистралки на промоция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Hristo52 написа:

Както много сега ревът, че държавата им ограничава правата, така утре като се случи нещо, същите тези ще са първи които ще обвинят държавата, че не е направила нищо!

Мда...ние не знаем да се подчиним като ни кажат нещо, а почваме да разсъждаваме дали е правилно, или може и по друг начин, и да възразяваме...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, _Belial_ написа:

Само дето е бил заразен, но не и болен. Той не киха, не кашля, не носи в себе си милиарди вируси.

Уверен съм, че си бил там и си ги преброил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Hristo52 написа:

Което именно прави твоето любимо  БСП  сега :giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, barbuncela написа:

Мда...ние не знаем да се подчиним като ни кажат нещо

Хората, с претенции, че са интелигентна форма на живот, обръщат внимание на това кой им го казва и защо им го казва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, sliderum написа:

Уверен съм, че си бил там и си ги преброил.

Разбира се. Имаше точно 12 вируса, колкото трябват за теста. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, barbuncela написа:

Мда...ние не знаем да се подчиним като ни кажат нещо, а почваме да разсъждаваме дали е правилно, или може и по друг начин, и да възразяваме...

Точно! Това е проблем на цялата нация, и за това сме до тука!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Myanmar написа:

Хората, с претенции, че са интелигентна форма на живот, обръщат внимание на това кой им го казва и защо им го казва.

Ти май верно не си ходил войник! Верно ги дрънкаш!

Ще се отнася примерно за животът ми и тоя на семейството ми, военно положение, и ми казват че трябва да направя това или онова, и аз ще мисля кой ми го казва и защо.  :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, barbuncela написа:

Че ние кога не сме се подчинявали? Ние сме най- подчинените от подчинените!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, barbuncela написа:

Браво! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, barbuncela написа:

Аа, ако ти в момента си войник, тогава изпълнявай безпрекословно! Аз помислих, че си свободен човек с глава на раменете си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 1 час, Myanmar написа:

Хуманността е най-големия автогол, който човечеството си е вкарвало. От една страна смъртността от много болести рязко спада. От друга страна мършата се множи, дава поколение и човешкия вид става все по-податлив на болести, все по-слаб физически и не само. Естественият подбор е създал свръхразумът ни. Свръхразумът ни, обримчен с морал, ще прее@е естесвения подбор и ще ни обрече към вид съставен от инвалиди.

Да, реално е така, но не мисля че е грешно.

преди 2 часа, Реджеп Иведик написа:

А още по рано 5 - 10 г.

Абе ние да не ядеме доматито с колците ?

Сарказма ти е неуместен.

Порови се в гугъл колко е била средната продължителност по ония времена.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, _Belial_ написа:

Че ние кога не сме се подчинявали? Ние сме най- подчинените от подчинените!

Абе ще слушаш и ще мълчиш бе! Като говори щаба формиран от военен, зъболекар, коремен специалист, ще изпълняваш без да имаш мнение. Непослушна младеж, всички трябва да минете в казармата, а жените да ходят със забрадка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Hristo52 написа:

Точно! Това е проблем на цялата нация, и за това сме до тука!

Мисля че имаш и решение за проблема на цялата нация, защо не го споделиш?:clown:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, barbuncela написа:

Ще се отнася примерно за животът ми и тоя на семейството ми, военно положение, и ми казват че трябва да направя това или онова, и аз ще мисля кой ми го казва и защо.  :angry:

Ами ако този някой те прати ма място където може да те убият? Не нарочно, ами поради некомпетентност или неинформираност. А ти знаеш, че там може да умреш, какво ще направиш? Ще се подчиниш ли сляпо на авторитета или?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, halek написа:

Ще се подчиниш ли на авторитета или?

Трябва да решиш веднага! Едва ли имаш време да обмисляш дълго! А обикновено които командва е избран и знае какво прави. Всичко друго е точно по български! "Ами ако"  "Е защо" "Не може така"

Отвратителния български навик да подставяш всичко под съмнение! И така нататък!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, halek написа:

Ами ако този някой те прати ма място където може да те убият? Не нарочно, ами поради некомпетентност или неинформираност. А ти знаеш, че там може да умреш, какво ще направиш? Ще се подчиниш ли на авторитета или?

Можеш да обжалваш заповедта пред висшестоящ офицер, след като я изпълниш. Ако не те убият...

преди 5 минути, barbuncela написа:

Трябва да решиш веднага! Едва ли имаш време да обмисляш дълго! А обикновено които командва е избран и знае какво прави. Всичко друго е точно по български! "Ами ако"  "Е защо" "Не може така"

Отвратителния български навик да подставяш всичко под съмнение! И така нататък!

А ти не го ли правиш? Поставяш под съмнение моята компетентност и добронамереност, но не и тази на хора, които не са спирали да лъжат от 10 години насам. Не съм ли прав?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, Hristo52 написа:

Имаш и задължения. Знаеш ли ги какви са ти? Ако имаш 18 години де.

Вероятно да троли из форума са задълженията :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, FusE написа:

а не знам дали си гледал как ги респектираха службите из улиците като наруши някой карантината . 

Те службите респектират хората бре, не вируса.

Хората си го изкараха грипа поголовно, кой усетил, кой не усетил, щото е лека настинка, и стадния имунитет сработи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко около тоя вирус ми е много странно. Всички държави се затварят до 13 април.............. Странно.............Нали тогава е католическият Великден?  Може и да изпадам в параноя, знам ли, но ми е странно това единство около една дата................Защо, какво ще стане тогава? Наум ми идва историята за Антихриста, и за това, че някой чрез компютърни визуализации ще пресъздаде уж идването на Христос..............

Снощи четох в Уикипедия за коронавируса................ знам, че не и вярвате................ На мен пък ми се стори странно, че лекарят, открил тази "болест" е  офталмолог. Откога офталмолозите разбират от генетика, вирусология  и епидемиология? Също така ми направи впечатление листата с имената на жертвите на болестта.................. Първите, след Китай са иранците............мярнах имена на много ирански генерали и депутати, които едва ли са били в Китай и едва ли са консумирали прилепско..............

Така ми се иска повече да мислите, а не да вярвате на всичко, което ви каже западната пропаганда................

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...