Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kalin Karaboychev

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 2 минути, _Belial_ написа:

Минали са 80 000?

Мдааа ... :( 

Китай - 81285 заразени, САЩ - 81996, 13785 нови случая от днес.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, RudeBoy написа:

Мдааа ... :( 

Китай - 81285 заразени, САЩ - 81996, 13785 нови случая от днес.

Баси, как се правят 20 и отгоре хиляди проби за един ден?

п.п. Това да не са войниците дето се върнаха от Италия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

чакаха го другата седмица

sshot-2.png

Италия - и тя утре ще го мине

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

чакаха го другата седмица

Чел съм няколко човека, които предполагаха различни срокове, но не по-рано от тази събота, а имаше и такива които предполагаха чак другата седмица. Никой от тях не уцели. Аз не съм се и опитвал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, sliderum написа:

Чел съм няколко човека, които предполагаха различни срокове, но не по-рано от тази събота, а имаше и такива които предполагаха чак другата седмица. Никой от тях не уцели. Аз не съм се и опитвал.

другата седмица, бе казано от САЩ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, FusE написа:

Това е с повишен риск за здравето на ефрейтора заповед и на мен не ми се е случвало по време на служба подобно нещо . 

На теб не ти се е случвало, ама на други хора им се е случвало... Всеки ден пристигаха по телефона по няколко такива... И това са само докладваните... Шото бая оставаха и недокладвани.... И току некой боец изперка и се застреля по време на караул или почва да стреля на поразия... А после се разбере, че е получавал изродски заповеди (дори и от офицери) и всичко това е покривано, докато не са му избили на боеца клапаните...

преди 15 минути, _Belial_ написа:

Минали са 80 000?

Даже стабилно! До вчера сутринта от всички потвърдено разболели се, починалите бяха около 1.27% днес се върти около 1.4% до 1.5%... Което, според мен за сега не е стряскащо...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те така наказват нарушителите на карантината в Индия:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, DarkEdge написа:

И тук имаме индийци, ама не съм видял така да ги наказват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, DarkEdge написа:

така може да се създаде открита рана и да влезе вируса ако не е влязъл в тялото - а ако е болен да изцапа тоягата с телесни течности и така да зарази здрав

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, sliderum написа:

И тук имаме индийци, ама не съм видял така да ги наказват.

Тука индийците ше почнат да наказват и никой няма да ги пипа, щото са на Боцко електората.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, _Belial_ написа:

Тука индийците ше почнат да наказват и никой няма да ги пипа, щото са на Боцко електората.

напротив, те живеят в бараки и имат проблеми с дишането - и затова ще ги вземат в болниците зза да ги лекуват, а ти ще се мъчишв вас, защото не си в болница да се лекуваш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Без умствен капацитет написа:

напротив, те живеят в бараки и имат проблеми с дишането - и затова ще ги вземат в болниците зза да ги лекуват, а ти ще предаваш богу духа в вас, защото не си в болница да се лекуваш

Те в каквото и да живеят, са с предимство в болниците. Даже и някои си живеят там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, _Belial_ написа:

Те в каквото и да живеят, са с предимство в болниците. Даже и някои си живеят там.

да ако изгонят теб, ще се каже че е правелно - а ако изгонят тях че нарушават нещо - ще кажат дискриминация

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, DarkEdge написа:

Хахаха! Верно ли го тръкнаха? Баси!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ахахах, тръкнаха видеото...

Кой го знае откога е и от къде е тва видео.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, sliderum написа:

Значи, ако няма техническа грешка, вече САЩ са на първо място по брой установени заразени. Другарите отвъд океана, си нямат Мутафчиев,.

Сега Путин дали ще им прати военна помощ като в Италия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, _Belial_ написа:

Ахахах, тръкнаха видеото...

Кой го знае откога е и от къде е тва видео.

да, аз докладвах в фейса - яво и други мислят че е насилие над хора

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има колкото си искаш останали видеа https://www.youtube.com/results?search_query=india+police+coronavirus

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

да, аз докладвах в фейса - яво и други мислят че е насилие над хора

не вервам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ined написа:

Има колкото си искаш останали видеа https://www.youtube.com/results?search_query=india+police+coronavirus

Начи тва не е имало авторски права.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добо утро драги сънародници. Надигайте се от леглата. Време е за брифинг 4c7899acd8519c363837bbfc129f9d4c.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Помните ли друга корона - свинския грип? Ако малоумните мерки продължават по целия свят, гответе се за дълга почивка...

https://www.segabg.com/category-bulgaria/purva-zhertva-na-svinskiya-grip-za-sezona

11 години след първия случай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли лекарство – няма, има ли ваксина – няма. Има ли надежда – няма. Нито един от тестовете не е надежден.

Цитат

Българските пенсионери ще получат близо 50 милиона за коледните (?) празници. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, _Belial_ написа:

Русия иска вдигане на санкциите от момента в който бяха наложени. Най- естественото нещо. Измислете нещо ново и по- правдоподобно.

Ами вместо да използва световната криза да реве за санкциите, да вземе да се замисли за причините за тези санкции. Да не се правят както винаги на ощипани булки и невинни овчици, а да премахнат причините за тези санкции.

Причините  !

Най естественото нещо  . Тъй че преди да защитаваш насилието и войната/защото санкциите са именно за това/  и опорките свързани с тези рашистки простотии , вземи измисли нещо по правдоподобно :) 

преди 13 часа, Реджеп Иведик написа:

Прави се, че не забелязва...

Какво трябва да забележа ? Човека си даде уточнението на цифрите, му хубаво. След това има постнати още една камара статистики . Аз няма какво да добавя.

Но ако искате, продължавайте със спекулациите :)  няма проблем :)  

В матушката , където "уж" има най малко случаи , заразени се оказаха и в администрацията на Путя и в правителството

https://novayagazeta.ru/news/2020/03/27/160153-v-administratsii-prezidenta-i-apparate-pravitelstva-vyyavili-zarazivshihsya-koronavirusom?utm_source=tw&utm_medium=novaya&utm_campaign=u-vseh-zarazivshihsya-pervichnye-testy-na-k

Дали защото...  :  https://news.bg/world/rusiya-i-turtsiya-ukrivat-danni-za-koronavirusa.html

преди 11 часа, darkterminal написа:

Чудесен навик мене ако питаш. Ако знаеш колко ми помага и колко главоболия и срам ми спестява...

Разбира се че е чудесен навик да се съмнява човек. Някои мн са ми сърдити че и аз имам такъв навик . Да се интересувам и проверявам. Но някои предпочитат ефектни статии от бултаймс , гъделнюз, Умберто Еко да цитират дето и той не знае че е казвал такива неща.. и т.н.  :) 

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...