Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kalin Karaboychev

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 4 минути, barbuncela написа:

Минавате за възпитани! Само че възпитания човек

Не знам за пред кого. А и има разлика между "сериозен" и "възпитан". Мен възпитанието не ме интересува и в него нямам никакви претенции.

Няма как да знаете какъв съм "станал", нито кой съм. И не е до учители или ученици. Може би просто ви е нужно да свалите напрежението. Ок. Народното говорене е с тази цел - само това написах по смисъл.

И може би не забелязахте - но призива "не се взимайте насериозно' е сходен с този, който вече написах и сам. Но дори и със същата фраза всеки си слага каквото на него му е изгодно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, _ramus_ написа:

Мен възпитанието не ме интересува и в него нямам никакви претенции.

Ами защото ти липсва!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Мальчик Бананан написа:

Е, на кого да вярвам? Трябва да им вярвам и го правя. И спазвам това, което се препоръчва, макар и да се съмнявам. Ми и аз съм маймуна. Защото ми влияят тея неща. И в момента пиша за тях. Трябваше да посетя възрастен роднина, но не го направих, щото знам ли по влака дали няма да му занеса нещо. Значи им вярвам.

Ами... не вярвайте - отидете при роднината, какво ви пречи?

Това всичко ставащо и говорещо се официално "да влияе" е целта му. И това не е в интерес на тоя или оня - а е във ваш, вкл и в интерес на живота на "роднината" ви.

Ами защото ти липсва!

Може би. Не ме интертесува особено. Не мисля че това е основната ми "липса" в живота. :)

А и ако почнем тук да изреждаме на кого какво точно "липсва" мога да изброя доста неща... Въпроса е - че и да не ги изброявам те си личат, защото се изписват от всеки. Вкл. и от вас самата, от мен... Вие забелязвате доста избирателно, май. И доста "емоционално" обагрено. Така де - "парата" трябва да се изпуска, че да не гръмне чайника.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Мальчик Бананан написа:

Но подозирам нещо много сбъркано в цялата ситуация.

това е най-чистия пример.

Вие бяхте единствения който призна сам за себе си, че се 'филмирате' често. Поне един си признава. Въпроса е, че параноята е велика сила... защото действа тихо, незабележимо (за параноясялия) и отвътре.

Рационалните "подозрения" са просто допускания. Няма личен момент, нито има лично отношение или емоционална обагреност. Докато "подозренията'' за които споменавате... вече са друго нещо.

С това искам да обобщя, че колегите в темата няма как да се приемат на сериозно, по простата причина че са просто изплашени . И им личи. Затова са и игрите на 'подозрителност' и на "съмнение" които се разиграват - те са просто театър, за сваляне на тревожността и страхуването. И това не е никакво откритие, нито съм оригинален с нещо, защото е елементарно обобщение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, _ramus_ написа:

мисля си... че вирусът на популизма е много по-заразен от ковид19.

Я! още един "учен" се появил. Тоя направо академик! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това фраза от началото на личната сценка ли е? Ако да - да се заредя с пуканки и да си сложа краката на столчето пред мен.

ТАман навреме, че тематичните клоуни вече поомръзнаха, време е за нов играч. Дано да не е стар сценария само, че от зацикляне и повторителност много бързо втръсва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такива като тебе колко ми минаха през ръцете...Имаше падни, стани, и им избивах всички бръмбари от главата философска!

Ама сега ви позволяват всичкооо... Големи претенции без покритие. Гола вода. Празнодумци, с още жълто около устата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я, още един старшинка. Таман, те са ми любимци. ( Ъплаузи) . Ако може на аватара и червен нос да си сложите. И много обичам предното салто - ако може също...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, barbuncela написа:

Помогнете на министерството на здравеопазването, че нямат пари!

1 лев. Колко е да подариш! А онези 240 те в Народното събрание, с по 8000 лева заплата на месец? А, верно бе за тях не се отнасяше... Народът си мълчи, бистри политиката, вируси с корона или без корона , все тая. Значи всичко е на ред, никой не се оплаква. 

Имаме си Българската Коледа, защо не си направим и Български великден, за помощ на правителството дето няма пари...горкото...

Да помогнем хора! Колко е 1 лев, а и винаги може да вземете кредит нали? ;)

Screenshot_2027-110506.jpg.820014bb857a1db2219af8ee74170b57.jpg

Ами така се манипулират състрадателните хора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Hristo52 написа:

Такива като тебе колко ми минаха през ръцете...

Той е музикант, не е ходил казарма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Hristo52 написа:

Ами така се манипулират състрадателните хора.

демек - "не съм от тях, как Сийке" ли? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Реджеп Иведик написа:

Това, че е дечко е ясно. Като му гледам темите дето пише. И му чета "философиите"  Пусто дърво...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Реджеп Иведик написа:

фейк-нюза, капитана каза...

Ходих, ходих... когато си беше цяла казарма, Добре че откачих "допълнителните три месеца". Старшинките са ми любимци още от тогава.

преди 3 минути, Hristo52 написа:

И му чета "философиите" 

и тогава, в казармата старшинките се дуеха че "четат философии"... Скици. Че и статии сред вестниците на тях им изглеждат 'философии'... Все едно че от Столипиново да се дуят за същото.

Пусто дърво...

Ох, душица!!! :) Добро начало, браво. Става все по-интересно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ходил си, да не казвам къде! И съм полковник между другото, дете! Вие троловете станахте много тука бе! 

От тая напас няма отърване. Един изчезне друг изплува от шахтата! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Hristo52 написа:

И съм полковник между другото, дете!

Ъплаузи... Браво!!! Това обяснява и нахаканата маниерност. Като че ме интересува че имате чин - това не е военен форум, нито някой ви е длъжен да ви козирува. Тук сте само със "багажа си" отвътре. Така, че - напирате да го покажете... Воалааа.

Отивам за нови пуканки, че свършиха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, sliderum написа:

May 12, 2014 много пресен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, _ramus_ написа:

Тук сте само със "багажа си" отвътре.

Ти твоя си го показал като гледам. Чета ти тъпите теми. Нали се сещаш само кои могат да пишат такива теми? :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ааа, той вероятно не е от световната мафия. Между другото - вируса е тест. Така ще ги разберем тия от световното правителство и световната мафия. Щото те са създали и пуснали вируса, те го разпространяват заради новия световен ред. Гадовееееее, ей да каже полковника кога да се събираме с калашниците.

преди 1 минута, Hristo52 написа:

Чета ти тъпите теми

само да си позволя съвет - не си губете времето. Няма да го прочетете, разбира се. Ако можехте, щяхте да видите че списвам и известни условия - поне средна интелигентност.

Все още чакам предното салто. няма да го получа, явно. А вашия багаж - мисия невъзможна. Не че имах кой знае какви очаквания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, _ramus_ написа:

ааа, той вероятно не е от световната мафия. Между другото - вируса е тест. Така ще ги разберем тия от световното правителство и световната мафия. Щото те са създали и пуснали вируса, те го разпространяват заради новия световен ред. Гадовееееее, ей да каже полковника кога да се събираме с калашниците.

Върви да потичаш за здраве. Явно имаш нужда да си проветриш главата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, barbuncela написа:

Явно имаш нужда да си проветриш главата!

Не. Има нужда някой друг да му понамести главата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Върви да потичаш за здраве.

Между другото - да, благодаря. Днес ми е ден за крос 8 км. Таман и слънце се показа. Не останаха много места за тичане сега... Но се намират начини.

Има нужда някой друг да му понамести главата!

:yanim: Тва от багажа ли беше, че не стана ясно. Между другото - защо не вие самия, а "някой друг"? Някак ... повече полковнишки би звучало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистриран  2013 как е станал легенда не знам. С връзки! Но за толкова години 1620 харесвания! Явно много обичан тук във форума, както и мненията му!

Аман от тролове и празнодумци!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...