Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kalin Karaboychev

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 1 минута, ostavime написа:

Колко човека според теб ще умрат от короната и колко човека според теб умират в БГ по принцип?

Идея нямам, не съм спец по биологични оръжия, но това нещо убива със невероятна скорост, а преди време по друг повод четох, че не достига гробищна земя. Чака се тук да стане като в Италия. При твърде много смъртност има само един вариант - крематориумите. Защото гробищна земя няма, а хората ще писнат до небесата, ако се отвори дума за масови гробове.

С цифри не мога да говоря, но ще са повече, отколкото по принцип умират.

А започнат ли да работят нон-стоп крематориумите, ще се размирише ужасно. И хората ще питат каква е тая миризма. И като го осъзнаят.........или ще се психират и депресират още повече, или ще им дойде акъла и ще проумеят някои неща от историята. Вместо да мислят за глупости.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, дръндю написа:

нередното е че унаа кака, Ванга, предсказа некъкви катаклизми тази година

Предсказала грънци! Все научаваме че е предсказала нещо, чак след като то се случи. Ако искаме ума ни да е бистър, трябва да зарежем суеверията и страховете си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

За тези, които не са под карантина никой не им забранява да излизат! Просто не се събирайте като въшки на баджак и няма проблеми. Стига драскахте по форуми, ами подишайте и малко въздух. Никой няма да ви опре калашника в главата.

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ostavime написа:

Но има маса хора, които не са. 

Нали им плащат нещо...така разправят. Едва ли ще  остават хора съвсем без пари...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, _Belial_ написа:

А според мен, короната е оправдание за да изкарат танковете.

Първо корабите ....в Атлантика .....Факт е вече , който се интересува ! Танковете после .....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Anne написа:

Идея нямам, не съм спец по биологични оръжия, но това нещо убива със невероятна скорост, а преди време по друг повод четох, че не достига гробищна земя. Чака се тук да стане като в Италия. При твърде много смъртност има само един вариант - крематориумите. Защото гробищна земя няма, а хората ще писнат до небесата, ако се отвори дума за масови гробове.

С цифри не мога да говоря, но ще са повече, отколкото по принцип умират.

А започнат ли да работят нон-стоп крематориумите, ще се размирише ужасно. И хората ще питат каква е тая миризма. И като го осъзнаят.........или ще се психират и депресират още повече, или ще им дойде акъла и ще проумеят някои неща от историята. Вместо да мислят за глупости.

Ясно, значи ти казваш следното. 

Това не знам - ама ще е така. 

С цифри не мога - ама ще са много. 

Идея намам - ама да знаете... 

Убива бързо - ама не знам точно колко. 

Разбрах те напълно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво стана с ония навлеци които искаха да влезат в Европа от Турция?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
току-що, _Belial_ написа:

Предсказала грънци! Все научаваме че е предсказала нещо, чак след като то се случи

виж темата за предсказанието на Ванга, отпреди заразата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига с тая Ванга бе! Жената никога не е предсказвала лоши неща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, by_chechi написа:

Ей сега , вируса като изтрепе пенсионерите и всички други , и без това болни , целия свят ще си оправи икономиката.....   :lol6:

Многознайко, аз също съм пенсионерка - по болест и това не е срамно нещо.

Това отношение към пенсионерите, които са хора на различна възраст е отвратително и дискриминционно.

Гнусно е да почвате да мислите като "елита"!

Не е хубаво да се правят сметки без кръчмар!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, barbuncela написа:

Нали им плащат нещо...така разправят

Ами, то и като няма генерал в телевизора, снасяната информация е манипулативна, пък сега генерала не излиза оттам. Лошото ще дойде като влезе и в хладилника

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не спамя темата, ама друг засегна темата, та да попитам - познавате ли чилийци, доволни от управлението на Пиночет?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Реджеп Иведик написа:

Ами, то и като няма генерал в телевизора, снасяната информация е манипулативна, пък сега генерала не излиза оттам. Лошото ще дойде като влезе и в хладилника

Той не е излизал от там ......от много време насам...сменят ги....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, ,.Alex&Vanko,. написа:

Пукна вещицата!!! В ада гори сега!

Ти ще престанеш ли с глупостите си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Реджеп Иведик написа:

Лошото ще дойде като влезе и в хладилника

Ами каквото за всички, това и за нас...Можеш ли да го промениш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, barbuncela написа:

Така е обаче каза че извънземните ще кацнат тука първо .Така че сега е момента да идват вече по всяка вероятност до една седмица ще кацнат.Гледам вчера запълваха дупки в асфалта сигурно се подготвяме да не се изложим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 10 минути, barbuncela написа:

този постове са от миналата година

няма начин някой да е знаел, какъв катаклизъм предстои през тази година
чети нататък от този пост

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече има и самоубил се испанец. Кой знае, може би като започнат масови самоубийства, меркаджиите ще се усетят, че мерките нанасят повече поражения от вируса. А може и да решат , че трябва още затягане на рестрикциите, защото вируса е почнал да предизвиква и самоубийства. Не само пневмонии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Вече има и самоубил се испанец. Кой знае, може би като започнат масови самоубийства, меркаджиите ще се усетят, че мерките нанасят повече поражения от вируса. А може и да решат , че трябва още затягане на рестрикциите, защото вируса е почнал да предизвиква и самоубийства. Не само пневмонии.
Това как се доказва? Според мен никак.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 8 минути, дръндю написа:

чети нататък от този пост

Чела съм какво ли не! Като я няма жената, колко неща и се преписват. А  българинът е майстор да измисля истории. Всичко си остава написано. Тоя чул. оня е видял, трети го знае със сигурност...  Както тук. Някой те убеждава, че едва ли не е говорил с господ! Всякакви световни и галактически катаклизми и фантазии! 

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Pifi Pedolino написа:

Така е обаче каза че извънземните ще кацнат тука първо .

Пха-ха. Това ми напомни една ''случка'' . Доста отдавна беше, не помня коя година. Обаче се беше пуснал слух, че на летището е Щръклево ще кацат извънземни. И аз колко ми е акъла, паля ИЖ-а (тогава имах един оранжев ИЖ-комби) и отивам на летището. Чаках, чаках...няма извънземни, няма дявол. По едно време казаха, че се оплашили от самолетите (тогава пръскаха там нивите наоколо) и може да се разотиваме. Нямало да дойдат. 

Ама не бях само аз бунака де, имаше много хора. И така... Изядох една кесия със семки и си дойдох в Русе без да видя извънземни :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, Реджеп Иведик написа:

Ясно, не можа да ме разбереш, пък си съгласен. 

Защо не опита пак да обясниш?

Някой/и иска/т така добре да ни изЛъжат, че повечето да повярваме, и след това, когато всичко приключи да изберем доброволно комунистите да се върнат на власт и всичко да е прекрасно като преди, или...?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, skalata_73 написа:

Чаках, чаках...няма извънземни, няма дявол.

Закъснял си...точно са заминали били! :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хъхъхъ... Значи и Китай иска да върне комунистите на власт... И Италия... И Франция... И САЩ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, ostavime написа:

Това как се доказва? Според мен никак.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Да се доказва? Ако ще трябва да си доказваме неща, които ще ни извадят очите, по- добре закривай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...