Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kalin Karaboychev

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

преди 16 минути, _Belial_ написа:

Вече има и самоубил се испанец. Кой знае, може би като започнат масови самоубийства, меркаджиите ще се усетят, че мерките нанасят повече поражения от вируса. А може и да решат , че трябва още затягане на рестрикциите, защото вируса е почнал да предизвиква и самоубийства. Не само пневмонии.

Какво значение вече, дали ще се "усетят"- The Damage is done!- или, коня не в реката, ами e под водата на дълбокото...

Лошото е, че не се знае, кога ще почне "отпускането" на рестрикциите. Някой конкретно заявил ли е? Има една дата 29.03., но тогава реално заразените ще се повече, отколкото и към момента, когато въведоха ограниченията. И? Кое е следващото? Вечерен час и купони...

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, darkterminal написа:

Хъхъхъ... Значи и Китай иска да върне комунистите на власт... И Италия... И Франция... И САЩ...

Китай е социалистическа или комунистическа държава, не знам точно, имат си комунистическа партия там.

Вестници изобщо четели ли, телевизия гледате ли?

И да се разберем - танковете не са комунизъм!

Това, че са пратили в Чехия няколко танка през 60 - те заради западни провокатори е друга работа. Нарича се опазване на националната сигурност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, darkterminal написа:

Хъхъхъ... Значи и Китай иска да върне комунистите на власт... И Италия... И Франция... И САЩ...

Точно така. След като се запозна отблизо с "комунизма", на капитализма силно му хареса идеята. И видя как се осъществява практически.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, darkterminal написа:

Защо не? 

Ти, нещо против комунистите ли?

преди 1 минута, _Belial_ написа:

Точно така. След като се запозна отблизо с "комунизма", на капитализма силно му хареса идеята. И видя как се осъществява практически.

Изчакайте РеджепАга да отговори де! 

Аз заради неговия "поток" на мисълта се опитах да предположа, вие ще ме разколебаете сега...лошизаядливибатки!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, barbuncela написа:

Можеш ли да го промениш!

Не. Но се ядосвам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На времето са знаели хората какво трябва да се прави!

90416501_2718545038243743_6704983255214456832_n.thumb.jpg.3f7cbccd2f57577de517abb38a496283.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Maleficient написа:

Някой/и иска/т така добре да ни изЛъжат, че повечето да повярваме

Дотук добре, нататък е заяждане в стил Учителя Р.

Да искат така да ни излъжат, че повечето да повярваме. Какво странно има. Когато човек лъже, иска да му вярват. Той затова лъже.

преди 7 минути, barbuncela написа:

На времето са знаели хората какво трябва да се прави!

90416501_2718545038243743_6704983255214456832_n.thumb.jpg.3f7cbccd2f57577de517abb38a496283.jpg

Е, да си дойдем на думата. Така като ги гледам тези червени букви, що ли ме побиват тръпки ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, dkt написа:

Защо наложиха карантина в цяла България, сллед като в София има 100 случая, новите случаи са предимо там, а в останалата част от страната - има по 1-4 случая в град?

Карантина в цяла Бългаиря не е наложена. Наложена е за град Банско и за определени лица. В цяла България има обявено извънредно положение. Аз си ходя на работа по график, в момента съм 24 часова смяна.

преди 2 часа, dkt написа:

И, генерала дето мяса на Годжи кой клас е завършил? Кой го е учил как се смята средна възраст? Значи, най-мкадия заразен бил на 4 години, най-възрастния - на 81, средната възраст илизала 42 години :)

Генерала не го мисли кой клас е завършил. Човека е лекар, спасявал е животи. А ако вземеш най-младия на 4 години и на-възрастния на 81 години ще получиш средна възраст от 42,5 години. Ти друго имаш предвид, и всички друго искаме да научим. Грешки всеки може да направи.

преди 2 часа, ostavime написа:

Чета официалната статистика от щаба днес сутринта. Има нещо сбъркано. 

Оня ден баха 112, към тях прибавиха нови 17 и обявиха, че са 127. Сега към 127 прибавят 30 и казват, че са 142?!? Oт тук cи нaпрaвeтe извoдa, чe лъжaт в нecвяcт!

Днес, случайно чух защо е това объркване. Пак го обясни генерала - медиите броят всички обявени случаи на коронавирус, а те(в Щаба най-вероятно) броят само "активните" случаи. Починалите и изписаните не се включват в тяхната бройка, независимо колко нови случая са добавени към вчерашните.

преди 1 час, Реджеп Иведик написа:

Изразяваме се образно. За танковете. Иначе оръжие в България има. Армията е въоръжена, полицията е въоръжена. Част от гражданите са въоръжени. Не знам какво ви казва вашия Тръмп за България.

Нещата са сериозни. Всяка крушка си има опашка. Не може току така, след като няма нито един смъртен случай, да го изкарват два процента смъртност.

По принцип се прави обратното.

Броят на официално регистрираните ловци в България е по-голям от армията и полицията взети заедно. :) Ако от армията и полицията подвадим бременните и секретарките ще стане още по-весело.

Официалната смъртност, особено в Китай, доста време беше около 2 %.

преди 17 минути, skalata_73 написа:

Пха-ха. Това ми напомни една ''случка'' . Доста отдавна беше, не помня коя година. Обаче се беше пуснал слух, че на летището е Щръклево ще кацат извънземни. И аз колко ми е акъла, паля ИЖ-а (тогава имах един оранжев ИЖ-комби) и отивам на летището. Чаках, чаках...няма извънземни, няма дявол. По едно време казаха, че се оплашили от самолетите (тогава пръскаха там нивите наоколо) и може да се разотиваме. Нямало да дойдат. 

Ама не бях само аз бунака де, имаше много хора. И така... Изядох една кесия със семки и си дойдох в Русе без да видя извънземни :D

Тука някъде може и да се видиш. :)

преди 5 минути, Anne написа:

Това, че са пратили в Чехия няколко танка през 60 - те заради западни провокатори е друга работа. Нарича се опазване на националната сигурност.

Това, че пишеш глупости не те ли притеснява?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Реджеп Иведик написа:

Е, да си дойдем на думата. Така като ги гледам тези червени букви, що ли ме побиват тръпки ?

Червени ама не виждам нещо невярно да е писано!

Много червените държат икономиката на половин свят, направиха супер модерни болници за две седмици, и май се отърваха от заразата, че и помагат на другите! ....мдааа..

Ние къде сме? Обединена европа и Голяямата Америка?

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, дръндю написа:

виж темата за предсказанието на Ванга, отпреди заразата

За 2025 има на Севрюкова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Реджеп Иведик написа:

Дотук добре, нататък е заяждане в стил Учителя Р.

Да искат така да ни излъжат, че повечето да повярваме. Какво странно има. Когато човек лъже, иска да му вярват. Той затова лъже.

Що пък да е заяждане?

Подканване да обясниш по-ясно и докрай целта на целия планКороноТроп- Розенкройц...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Реджеп Иведик написа:

Така като ги гледам тези червени букви, що ли ме побиват тръпки ?

Щото те къпят с хладка вода!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, barbuncela написа:

Червени ама не виждам нещо невярно да е писано!

Аз не твърдя, че е невярно. Ама съм на 55 години. Помня го комунизма. Похватите са ми ясни. Не искам да се връща. Това е комунистически текст. Комунистически похват. Като забравим как са ни подмамвали, почват пак да разтягат същите локуми. Има млади хора, дето не ги помнят, що да не ги омотат ?

Не е нужно да се наричат комунисти. Но независимо под какви имена се прикриват, ги надушвам. По какво ги познавам ли ? Казват истината. И ако някой ги посочи с пръст, викат е го тоя е враг, иска да не си миете ръцете, и т.н. и т.п.

На комуниста не му пише на челото, че е комунист. Може би защото никой друг освен комунистите не заклеймява хората. През германския национал комунизъм са слагали на евреите жълти звезди и са ги горели в концлагери. Но има и други комунисти. Това казване на "истината", кавичките не са случайни, за вируса не идва от България. На много високо ниво са се загнездили. От което става още по страшно.

Някой тук каза лоши неща за Героя Пиночет. За мен той е герой, защото има само един начин да се справим с комунистите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 13 минути, A.com написа:

Това, че пишеш глупости не те ли притеснява?

не знам дали тя се притеснява, но аз определено се забавлявам като пиша глупости
истината се ражда само в спор от глупости

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

COVID 19 - Удобната Манипулация за психологичен , Мирен Преход към Новият Световен Ред !

Събудете се Интелекти !

Задайте си Логичните Въпроси !

В каква ситуация сме ? 

Защо се наложиха такива Агресивни Рестрикции за овладяването на един вирус ?

С какво ковид 19 е по-различен от една грипна епидемия , заливаща ни всяка година ?

Какво представлява рекстрикцията " Извънредно Положение " ?

Какво довлече тази масова Световна Психична Истерия ? 

Не е ли това една Конспиративна Манипулация от Най-високо Ниво за Ограничаване Свободата на Населението ?

Каква е Целта на Психологичният Натиск върху населението ?

Чрез Психо атака да се въведе Съзнанието на хората в Състояние на Ступор !

Какво наблюдаваме ? - масова Психоза и Страх !

Кога най-лесно се поставя Диктатура ? 

- Точно под такава "наркоза " на Състоянието !

Много хора извеждат извод - "Става нещо , но не знаем какво " !

Това са Мислещите хора !!! 

Това е Ясният Интелект !!!

Това са Умовете , които ще се Събудят !

Защото Основание за Паника и такива Агресивни методи и рестрикции - НЯМА !

НО ТЕ СЕ СЛУЧИХА ! 

Защо ?!? 

Защо тези Извънредни Положения не се случиха и при другите грипни епидемии ?

- Защо ? 

Попитайте "независимите " медицински лица дали вирусът е толкова Трагичен и фатален , както медиите го представят по информационните източници !

Тогава ? 

Какво е Това , което се случва ?? 

Поробване ? 

Политическа и Икономическа криза , удобен сценарий ?

Кой Размества международните Политически пластове ?

Кой алчен КРЕТЕН  решава Съдбата на тази планетка , бе ? 

Това е ГРОТЕСКА !

В Заключение искам да апелирам

Не се ПРИТЕСНЯВАЙТЕ , ЗЕМЛЯНИ .

Ще има Възмездие за Всичко !

Запазете Разума си Чист.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, _sirena_ написа:

COVID 19 - Удобната Манипулация за психологичен , Мирен Преход към Новият Световен Ред !

Като си права, си права.

Много са опасни. Тръгнаха с танкове да газят вируси, а народа спи. Никой не се усеща, че танковете не се ползват за газене на вируси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Maleficient написа:

Що пък да е заяждане?

Подканване да обясниш по-ясно и докрай целта на целия планКороноТроп- Розенкройц...

Цитат

Selected moments from the Event 201 pandemic tabletop exercise hosted by The Johns Hopkins Center for Health Security in partnership with the World Economic Forum and the Bill and Melinda Gates Foundation on October 18, 2019, in New York, NY. The exercise illustrated the pandemic preparedness efforts needed to diminish the large-scale economic and societal consequences of a severe pandemic. Drawing from actual events, Event 201 identifies important policy issues and preparedness challenges that could be solved with sufficient political will and attention. These issues were designed in a narrative to engage and educate the participants and the audience.

Не е conspiracy видео, алгоритмите на Ютуб отдавна вече не пускат такива. Заради това и не е свалено.

Месец преди първия регистриран случай. Яката работа.

До август макс много хора ще останат без пукната пара. Дотогава (по-скоро в следващите два месеца), трябва да се оправдае военното положение, което вероятно ще обхване цяла Европа. Тея легла в "Армеец" за какво ги разпъваха, ако трябва да ги прибират. И не е само Европа.

https://pik.bg/мерки-властите-на-сан-франциско-забраниха-на-жителите-на-града-да-излизат-по-улиците-news913402.html

Да ги видим какво са ни подготвили. Може би не е корона.

Парковете?

The Happening? :ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Такива постове са най-яки. 150 въпроса в секунда. И? Ние да започваме викторината ли?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Като си права, си права.
Много са опасни. Тръгнаха с танкове да газят вируси, а народа спи. Никой не се усеща, че танковете не се ползват за газене на вируси
Тия танкове къде са по-точно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, ostavime написа:

Такива постове са най-яки. 150 въпроса в секунда. И? Ние да започваме викторината ли?

Това е Обръщение !

Всеки да си отговори сам , според Интелекта , който Притежава .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ostavime написа:

Аз тръгнах да отговарям, пък...

Ама се усетих, че може  и да не дам верните отговори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, _sirena_ написа:

Поробване ?

Не! Следва Анархия или гражданска война! И то по простата причина, че няма численост армия която да спре народа!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тука само класици. Напускам, няма смисъл хахаха

Аз тръгнах да отговарям, пък...
Ама се усетих, че може  и да не дам верните отговори.
То отговори верни няма. Само в главите на някои...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Реджеп Иведик написа:

Аз не твърдя, че е невярно. Ама съм на 55 години. Помня го комунизма. Похватите са ми ясни. Не искам да се връща. Това е комунистически текст. Комунистически похват. Като забравим как са ни подмамвали, почват пак да разтягат същите локуми. Има млади хора, дето не ги помнят, що да не ги омотат ?

Не е нужно да се наричат комунисти. Но независимо под какви имена се прикриват, ги надушвам. По какво ги познавам ли ? Казват истината. И ако някой ги посочи с пръст, викат е го тоя е враг, иска да не си миете ръцете, и т.н. и т.п.

На комуниста не му пише на челото, че е комунист. Може би защото никой друг освен комунистите не заклеймява хората. През германския национал комунизъм са слагали на евреите жълти звезди и са ги горели в концлагери. Но има и други комунисти. Това казване на "истината", кавичките не са случайни, за вируса не идва от България. На много високо ниво са се загнездили. От което става още по страшно.

Някой тук каза лоши неща за Героя Пиночет. За мен той е герой, защото има само един начин да се справим с комунистите

Герой? И кое му е геройското? Това, че в колониите (другото име на концлагерите в Южна Америка) хората са били жестоко изтезавани ли? Че са им пускали ток, че са ги провесвали и са им чупели ръцете и краката, че е имало жестоко физическо и сексуално насилие ли? Това ли е геройство? Да гориш кожата на хората с цигари? Да ги съблечеш голи, да ги вържеш и да им закачиш електроди навсякъде, че и по половите органи ли? Че семейства са били разделяни? Че хората са били поослушвани, че е имало жестока цензура? Че един известен нацистки военнопрестъпник - Клаус Барби, е участвал в измъчвания и убийства на хора в Южна Америка?

Много геройско, няма що!:angry22:

Ето какво е ставало в Чили:

817-470899.jpg

Редактирано от ostavime (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Hristo52 написа:

Не! Следва Анархия или гражданска война! И то по простата причина, че няма численост армия която да спре народа!

Добра логика !  Световна гражданска война ! 

Дано се появят и подходящите лидери с Власт и Пари , обаче ..

Защото нали знаете , че се иска и Лидер , който да обединява и да прави стратегията ?

Трябват Джедаи ! :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, _sirena_ написа:

Това е Обръщение !

Всеки да си отговори сам , според Интелекта , който Притежава .

А за танковете е хипербола. Литературен похват. 

Казвам го във връзка с това, че снощи по телевизора се опитаха да лансират идеята, че е по добре да пуснат военните в борбата срещу вируса.

Начи военните ще го разкатаят вируса. Ще го изправят до стената и агонььььь

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...