Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Последният филм, който гледах...

Jokerface
 Сподели

Препоръчан отговор

не смятах, че ще се възбудя в тази тема :no-no: я се спрете

Injustice (2021) - идеален ако искате да видите Супер Мен от другата страна на нещата

The Night House (2020) - това на фона на мизериите напоследък се оказа доста добро, изигран е добре и има някаква атмосфера

Stilltwater (2021) - не знам какво да мисля тук, полуфренски, полуамерикански, Франция е станала гето, взаимоотношенията между героите ми харесаха

общо 5 филма този месец, супер слабо и то защото филмите са на много ниско ниво вече

тази вечер ако се навия да гледам новият ХЕлоуин с Майкъл Мейърс ще станат 6 :shock11:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инанче(Сиренче), май не разбра?!?

И на мен не ми хареса филма!

А ти може да искаш много неща от мен, както и Фрида от живота, ама аз не искам да ти ги дам.

....директно. При подходяща оферта(договор или декларация) мога да ти даря в някоя клиника от моята семенна течност - това мога да ти обещая и изпълня...а иначе още доста неща, дето да са само обещания.

преди 1 час, Пилешка Завист написа:

общо 5 филма този месец, супер слабо и то защото филмите са на много ниско ниво вече

Ами мога да ти предложа алтернативна форма на филми, които са със страхотен като мащаб сценарий - видеата към игри!

Е тва, мен лично, много ми харесва:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, kipen написа:

А ти може да искаш много неща от мен, както и Фрида от живота, ама аз не искам да ти ги дам.

....директно. При подходяща оферта(договор или декларация) мога да ти даря в някоя клиника от моята семенна течност - това мога да ти обещая и изпълня...а иначе още доста неща, дето да са само обещания.

Изчакай първо да го поискам и тогава декларирай "отказ" . Иначе е нелепо ...

Изживяваш някаква своя еротична илюзия , че се домогвам невидимо към теб , за да те прелъстя ... и понеже вече няколко пъти загатна за еротичните ти предпочитания да бъдеш прелъстен , мога само да отговоря , че ролята на прелъстителка не ми е по вкуса ...

С 2 думи - и двамата сме от една и съща страна !  И двамата желаем да Бъдем прелъстени !   При този еднакъв типаж не виждам как ще стане нещо :D

..........................................

Филмът е  
"Малена " !  

Номер 1 в класацията ми !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Inana.. написа:

Изживяваш някаква своя еротична илюзия , че се домогвам невидимо към теб , за да те прелъстя

Е в тема за харесвани филми кво?! Поне си признай, че се замисли за оферта! Подвижността и морфологията ми са ок, пък и декларирах, че ще ти даря...

Иначе подмина фактът, че не ми харесва филмът за Фрида Кало щото "нелепо" съм го гледал, ама се заби в моите илюзии. Хитруша! Пък и играчка на покер ми се правиш, брейй. Искаш да ми изкараш Нарциса?!? Обладавай ме, образът ми е публичен...или искаш и публика да има?!?

П.п. подкукур осваш ме ся и с лика на Моника Белучи?! Не знам за другите, ама на мен И тоз филм не ми хареса! На фона на войните и милионите жертви, насоченият поглед към съдбата на една жена е леко егоистичен начин да въздействаш на бутончето на феминизма. Ама нали требе да се "сменя" джендъра на мейн деуса. Такви са директивите още от Кондоблиза Райс и Хилърито... колко ги продаваш роговете на уникорните или и ти даряваш, че видиш ли сме от една страна...щото ти така реши.

Между другото темата не е за нас и нашите предпочитания! Аз мога да спра...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, kipen написа:

Е в тема за харесвани филми кво?! Поне си признай, че се замисли за оферта! Подвижността и морфологията ми са ок, пък и декларирах, че ще ти даря...

Иначе подмина фактът, че не ми харесва филмът за Фрида Кало щото съм го гледал, ама се заби в моите илюзии. Хитруша! Пък и играчка на покер ми се правиш, брейй. Искаш да ми изкараш Нарциса?!? Обладавай ме, образът ми е публичен...или искаш и публика да има?!?

П.п. подкукур осваш ме ся и с лика на Моника Белучи?! Не знам за другите, ама на мен И тоз филм не ми хареса! На фона на войните и милионите жертви, насоченият поглед към съдбата на една жена е леко егоистичен начин да въздействаш на бутончето на феминизма. Ама нали требе да се "сменя" джендъра на мейн деуса. Такви са директивите още от Кондоблиза Райс и Хилърито... колко ги продаваш роговете на уникорните или и ти даряваш, че видиш ли сме от една страна...щото ти така реши.

Между другото темата не е за нас и нашите предпочитания! Аз мога да спра...

Ще те пощадя .... понеже са ми симпатични някои твои чисто човешки качества :)

Генетичният ти материал не ме вълнува , мога да създам колкото си пожелая "физически мои реплики " .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Dune 2021 - 10/10

DUNE.jpg?q=50&fit=contain&w=750&h=375&dp

Ами много ми хареса, признавам си. Но и аз съм чела книгите преди много, много години. Задължително трябва да се гледа на кино..музиката, всъщност цялото озвучаване беше уникално изживяване. 

2 часа и половина е тази първа част и ми дойде малко дългичка, но си заслужаваше. Имаше цели 8 човека в залата 😆,толкова много не съм виждала от 2 години насам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Madonna написа:

Имаше цели 8 човека в залата 😆,толкова много не съм виждала от 2 години насам.

и са ви пуснали в тва ковид време в киното?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, дpъндю написа:

и са ви пуснали в тва ковид време в киното?!

Може би не важи за тези със зелен сертификат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 13.11.2021 г. в 18:49, Madonna написа:

Dune 2021 - 10/10

DUNE.jpg?q=50&fit=contain&w=750&h=375&dp

Ами много ми хареса, признавам си. Но и аз съм чела книгите преди много, много години. Задължително трябва да се гледа на кино..музиката, всъщност цялото озвучаване беше уникално изживяване. 

2 часа и половина е тази първа част и ми дойде малко дългичка, но си заслужаваше. Имаше цели 8 човека в залата 😆,толкова много не съм виждала от 2 години насам.

Да, филмът е истинско визуално и музикално пиршество. Само че, както казва Анита Димитрова във вестник "Сега", има един филм от 1984 г. за който една част от зрителите смятат че е култов, а друга - че е пълен провал. Аз съм от първите, макар да съм го гледал отдавна и да нямам много спомени.

Тук също има големи или поне популярни в момента артисти, както и в онзи, има и непознати, и точно в това е разликата, за мен главните роли там бяха по-добре подбрани. Огромното предимство е това, с което започнах - визуално и музикално пиршество, истински се наслаждавах, макар и да го гледах на телевизор, какво ли би било на голям екран. Вярно и че е малко дългичък, но Ханс Цимер се е погрижил да не го усетим. Очаквам продължението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

themoviedb-1567497149-poster.jpg

За този филм може да се каже само едно - КЛАСИКА!!! И още едно - ЛЕОНИД ГАЙДАЙ!!! Останалото е история и той е историята. Велика руска комедия, която помниш цял живот.

100/10

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

The Matrix Resurrections (2021)

3/10---тотал щетЪ......пълна шиит...ня......16 минути и 52 секунди.....съжалявам че му отделих цялото това време

по-голямо разочарование и от Дюн.....

не може да бъде.....в когнитивен дисонанс изпаднах....

тъкмо си хапвах спагетите с бахур и люти чушки.....ми щях са задавя бе....

сега ако харесвате напудрените интериори но Холмарк-тва е вашия филм.....

гледах почти 17 минути и не вярвах на очите си.....

тва матрица ли е?....тва е боклук

навремето боклуците какви матрици бяха.....

донякъде трябваше да се усетя по-отрано да не го гледам.....все пак една от сестрите уашовски е режисьор....

а жена.....пространствена ориентация.....няма....ни реална, ни виртуална

едно време братя уашовски какви матрици снимаха.....ум да ти зайде

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

The Unforgivable

10/10

MV5BM2M5MTJmOTEtNWU1Yy00NDNmLWI3MjMtNzFk

ФИЛМ....ама филм да видиш....

млада германка е режисьорката....

сценария-50/50...оригинален, предполагам за това се е навила да играе Сандра Бълок....

не като ония недоразумения дюна и матрицата...дето обраха малинака...къпинака....абе всичко дето.....ака...

златни сурикати или опосуми за тях

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Леонардо ди Каприо, Мерил Стрип, Дженнифер Лоуренс, Кейт Бланшет, че даже Ариана Гранде - баси кухата кукла, която игра себе си. Този звезден състав поднася една сатира на Netflix - "Не гледай нагоре".

Дълбокото послание е опаковано в плитък кенефен хумор, за да се угоди на по-широка аудитория. Накратко, към земята лети комета-убиец и остават само 6 месеца до смъртоносния удар и за този перид се показва реакцията на Сульо и Пульо до президента на САЩ. Тотални дебили, клоуни и меркантили, съставна част на съвременното консуматорско общество. Те не мислят за оцеляване, а за нови печалби.

Ди Каприо и неговата асистенка правят филма бомба и храна за събудения мозък. Истински театър на абсурда. Генерал от Пентагона продава в Белия дом храна на чакащите, която е безплатна, че и ресто не връща. Държавният секретар в негово отсъствие е хвърля като на кучета на пода, поне пари не иска. Разбира се за класическа политкоректност е набъкано с негри кой от кой по-негър. Президент, на когото му дреме само за рейтинга и похер за адската комета. Внимателно подбран персонаж на свръхбогатото човече - някакъв зализан завехващ рахитак. Телеводещи, които вместо да дадат дума на професора по астрономия, държат фокуса на зрителя върху себе си с кухи фрази а-ла шоуто на Къци Вапцаров или следят изневярата на Гранде и негъра й бой-френд.

10/10

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

The Devil All the Time (2020) - този филм трудно може да се опише с някакъв сюжет, но беше добре направен и ми прикова вниманието до края

Clifford The Big Red Dog (2021) - детско филмче, забавно

Quo vadis Aida (2020) - много реалистична атмосфера

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 часа, _sirena_ написа:

Този филм е Част от Моята Библия ! 

Гледайте го !   100/10

https://filmisub.com/filmi/57090-eternals-vechnite-2021.html

6.6 от 10 знам си че не трябва да гледам неща с рейтинг под  8

но какво да се прави 3 часа изгубени от моя живот

анжелина жоли  връзкарката на 50 години супер герой ще я правят

няма да се оттегли и даде път на младите

ама важното е без значение какъв е филма да се набута там в главните роли 

200 милиона бюджет за посредствен филм  комерсиалка  с клише до клише

тия пари 20 милиона в България да ги бяха изсипали щяха да направят 10 такива филма 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

The Jack in the Box Awakening (2022) - много стабилен хорър, има надежда все още за този жанр :yanim:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 15.01.2022 г. в 10:32, Profruit написа:

Леонардо ди Каприо, Мерил Стрийп, Дженнифър Лоурънс, Кейт Бланшет, че даже Ариана Гранде - баси кухата кукла, която игра себе си. Този звезден състав поднася една сатира на Netflix - "Не поглеждай нагоре".

Дълбокото послание е опаковано в плитък кенефен хумор, за да се угоди на по-широка аудитория. Накратко, към земята лети комета-убиец и остават само 6 месеца до смъртоносния удар и за този перид се показва реакцията на Сульо и Пульо до президента на САЩ. Тотални дебили, клоуни и меркантили, съставна част на съвременното консуматорско общество. Те не мислят за оцеляване, а за нови печалби.

Ди Каприо и неговата асистенка правят филма бомба и храна за събудения мозък. Истински театър на абсурда. Генерал от Пентагона продава в Белия дом храна на чакащите, която е безплатна, че и ресто не връща. Държавният секретар в негово отсъствие е хвърля като на кучета на пода, поне пари не иска. Разбира се за класическа политкоректност е набъкано с негри кой от кой по-негър. Президент, на когото му дреме само за рейтинга и похер за адската комета. Внимателно подбран персонаж на свръхбогатото човече - някакъв зализан завехващ рахитак. Телеводещи, които вместо да дадат дума на професора по астрономия, държат фокуса на зрителя върху себе си с кухи фрази а-ла шоуто на Къци Вапцаров или следят изневярата на Гранде и негъра й бой-френд.

10/10

И аз го гледах онзи ден - зарадва ме.:) Или по-скоро ме натъжи...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Jedi Council [Форум Invision Power Board]

Завърши една епопея. Тя започна през далечната 1990 година или там някъде, когато по вече несъществуващата AXN Sci-Fi (по-скоро прекръстена) започна излъчването на сериалите от тази епопея. Гледах ги тогава, гледам ги сега, ще ги гледам, докато съм жив, това се нарича мания. А този е ПЪРВИЯТ, това е оригиналният сериал, с Уйлям Шатнър, Ленърд Нимой и Дефорест Кели. За ефекти в сегашния смисъл на думата е трудно да се говори, става въпрос за рисунки, макети, кукли и каквото там намерили  ... бойните сцени, където ги има, дори са комични, а между актьорите има явни недоразумения като Джеймс Дуън, който е толкова зле, че направо ти е жал да го гледаш как се мъчи, но ... Но филма ми е толкова скъп, че си го оставих за десерт. Преди това в течение на години изгледах по няколко пъти останалите сериали, някой друг път ще пиша за тях.

Сега, кратка почивка със "Зоната на здрача", "Седморката на Блейк" (май няма да е толкова кратка) и почвам отначало.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване