Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kalin Karaboychev

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 45 минути, Без умствен капацитет написа:

чакаме до излизане на лекарството

Чакайте! Ще излезе. Ама ако искате да побърза, направете му олтар и заколете агне!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

ако вие утре умрете и ви вземат проби за инфекционни заболявания, минимум няколко ще открият, които вие ще ги носите в себе си като имунен отговор, защото пробите не са за "болест от", а за "наличие на" имунен отговор към нещо си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Meri Meri написа:

Това за мен е най-логичния анализ до момента: Тема за размисъл, позиция и действие.

И ся к`во, оказах се прав за всичко. Излезе, че съм разгадал всичко, така лесно, сякаш е било най-очевидното нещо на света. И въпросът е, защо не е ясно и на останалите? Аз ли съм много умен, те ли са много прости. Хайде, ще направя, компромисно положение - и двете haha.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Myanmar написа:

И ся к`во, оказах се прав за всичко. Излезе, че съм разгадал всичко, така лесно, сякаш е било най-очевидното нещо на света. И въпросът е, защо не е ясно и на останалите? Аз ли съм много умен, те ли са много прости. Хайде, ще направя, компромисно положение - и двете haha.png

Пропусна да споменеш, че си и скромен :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 4 часа, Meri Meri написа:

Това за мен е най-логичния анализ до момента: Тема за размисъл, позиция и действие.

Аха.. "нищо ново спрямо предишни грипове..."  , "царят е гол"

Абе май не е точно така

преди 3 часа, Myanmar написа:

Това че си чул мнение като твоето, не означава че си "разгадал , че ти е ясно , че си умен " и т.н. :) 

Много хора говорят всякакви глупости, и разбира се, има такива които говорят същото :) 

Мнението ти по назад че световната криза и пандемия е заради това ББ да взема кредити за асфалта си и своите фирми... кърти мивки 

90783555_2650982595011253_54309744076463

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

0000262188.jpg

• Харесване 1
  • Еха 1
  • Ха-ха 2
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Myanmar написа:

Трети път не отговаряш на прост въпрос и трети път отбиваш в политиканство. Това на мен ми дава ясен отговор каква е била причината за обидата ти. Във всеки случай не и основателна.

Тоя тъпак не бърка причинно-следствените връзки . :nono:

Той ги няма ! :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хората, които дърпат конците на СЗО, командват в момента.

Евалла на правителствата на Бразилия, Беларус и Швеция. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, miro20 написа:

Мнението ти по назад че световната криза и пандемия е заради това ББ да взема кредити за асфалта си и своите фирми... кърти мивки 

Това си е твоя лъжа, никога не съм твърдял подобно нещо. Аман от тролове ang.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Реджеп Иведик написа:

За там е предвидено друга политика. Всяка жаба да си знае гьола. По-трудно стават нещата в Европа. Трябвало е да се води 2 световни войни, пандемии, изследвания в лагерите от американски евгенитици,  стерилизация на населението, за да потръгнат малко нещата в Европа. Сега в Европа има нов Маршал План. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Реджеп Иведик написа:

Ти смени ли доларите за рубли (злато) ? Не вземаш от правилни и добронамерени съвети , дадени от преди много време....! :lol6:

.......................

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, by_chechi написа:

Ти смени ли доларите за рубли (злато)

Не в долари и платина съм. 80 % долари, 20 % платина. От доларите съм на кяр, от платината на загуба. Като цяло съм добре, доларът все още държи във времена на идиотщини.

Но да не забравяме, че платината е ценен метал, който в момента се търгува на нива 2 пъти под себестойността. Дори руските производители вече продават на сериозна загуба. Въпрос на време е платината да върне нагоре.

Златото сякаш заблестя, с тази повсеместна паника, тъй че се замислям да обърна част от доларите в злато

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странно, някои да се замислил че докато правят тест за коронавирус, така не си ли предоставя лична информация. ДНК, кръв, телефон, име, адрес, болнична картина... Доста странно. Дали след като се установи резултатът, се трият данните. Поне ДНК. То другото без това си го и знаят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, acnekt написа:

Странно, някои да се замислил че докато правят тест за коронавирус, така не си ли предоставя лична информация. ДНК, кръв, телефон, име...

Възможно е стадния имунитет вече да е сработил, и Годжи затова да забранява яростно бързите тестове. Да не разберем, че опасността всъщност е преминала.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Реджеп Иведик написа:

Възможно е стадния имунитет вече да е сработил, и Годжи затова да забранява яростно бързите тестове. Да не разберем, че опасността всъщност е преминала.

Това доброволно даване на данни е доста притеснително. Всички сме за тях едни лабораторни мишки.
Дано да не се използва за лоши цели. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе не че нещо, ама в темата няколко пъти се повдига въпроса, за [email protected] и разни суперкомпютри отделно. Как сигурно вече няколко екзафлопси компютърна производителност, била впрегната да изнамира лекарство. Толкова ли е малко тая компютърна немощ, че още не са свършили успешно задачата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, acnekt написа:

Дано да не се използва за лоши цели

А дано, ама надали

преди 7 минути, sliderum написа:

Как сигурно вече няколко екзафлопси компютърна производителност, била впрегната

Нашия Флопи и той ли е впрегнат ? Флопи, верно ли е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, sliderum написа:

Абе не че нещо, ама в темата няколко пъти се повдига въпроса, за [email protected] и разни суперкомпютри отделно. Как сигурно вече няколко екзафлопси компютърна производителност, била впрегната да изнамира лекарство. Толкова ли е малко тая компютърна немощ, че още не са свършили успешно задачата?

Южна Корея използва Big Data и изкуствен интелект за борбата с коронавирус.

Както направиха и с Ебола

https://www.kaldata.com/it-новини/учени-борят-ебола-с-помощта-на-ml-и-big-data-111879.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Реджеп Иведик написа:

А дано, ама надали

Нашия Флопи и той ли е впрегнат ? Флопи, верно ли е ?

Нали си имаме Без умствен капацитет във форума. Можем и без флопси да минем :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 38 минути, by_chechi написа:

Ти смени ли доларите за рубли (злато) ?

ней препоръчително, щот долара се покачва във време на идиотщини и локални войни
тъй де, икономическа стратегия на щатите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, Реджеп Иведик написа:

Не в долари и платина съм. 80 % долари, 20 % платина. От доларите съм на кяр

тръмп  раздава 2 трилиона  долара  на калпак без работа

това значи 20 % инфлация минимум

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коронавирус е в Европа, за китайците това е вирусна пневмония. 

https://bg.m.wikipedia.org/wiki/Пневмония

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, Реджеп Иведик написа:

Защо на село, Учителю ?

сбъркал си въпроса си, но... Ученико, ако "НЯМА ъкъл" може да стане матрос, на кораб, примерно. :) И си води записки, да не повтарям излишно, че като дойде изпита да не те късам с пръчката...

преди 14 часа, Myanmar написа:

Всичко беше патаклама за едни милиарди долари...

Това е мантрата дето момчето ще повтаря до дупка, като радиозапис. Затова му е темата, да си докаже че мантрата му е истина... Нито ще мисли, нито ще чете или осмисля - просто му се иска да повтаря своето и да доказва че вярването му е истината.  Не че не знае нищо, не че не може да мисли - но когато предварително имаш една приета идея за основна - тя лишава всеки приел я , от каквато и да е проява на разум.

Това са чудесни примери за това как ние хората се лъжем, с ясната идея че отвътре това е истина, а отвън - си е самозаблуда, та дрънка.

преди 45 минути, дръндю написа:

щот долара се покачва във време на

само долара ли се покачва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...