Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 44 минути, Myanmar написа:

Трябваше да изчакаш поне 10 млрд. години и да гледаш цялата площ на планетата, преди да прибързаш с глупавите заключения. То ако си гледал зайци през нощта може да заключиш, че не само че не са еbливи, ами са и мътрви. Акъл море, глава шамандура.

Недей говори в множествено число, тука всеки е с различна патология. Единия вярва в извънземни, другия е веган, третия го отвлякъл Бог да му каже, че може редовно да е*е чуждо и пак ще го вкара в Рая.

Предположението си е на този, който цитирах, защото вие нищо не знаете и си прахосвате живота. Бог бил създал злото, ама му останали чисти ръцете. Давам ви един пример и клякаш веднага. Дървени философи в безпомощно състояние.

Ясно! На "разумните" атеисти им трябва 10 мрд години за да се убедят, дали от снеговалеж може да се образува снежен човек. Браво, бе атеисти. Каква е тази вяра, която имате? Тя е по -голяма от вярата на вярващите. :yanim:

Не си хабете времето, а се обърнете, към истинската наука и трезвия разум и ще разберете, че това е невъзможно без намесата на Разум. :)

преди 2 часа, Търсещ истини написа:

Ами ... притчите са удобно нещо. Неведнъж съм споменавал, че науката работи с понятия, а религията и рекламата с притчи. От притча може да извлечеш взаимно противоречащи си и дори отхвърлящи се изводи. В този смисъл, както аз не могада оспорвам поуката ти, така и ти не можеш да оспорваш моята, а тя е, че човек не бива да оставя на случайността нещо, което трябва да се направи.

Но да се върнем на думите на човека, който 

Все пак той е атеист. Той вижда, че ти чакаш от нещо безформено- валежа да се получи нещо формено. Нелепо е. На какво основание? По каква причина? Единственият отговор е "От глупост"

По- долу в коментара си споменаваш произхода на живота. Само в Библията пише, че е станал за един ден. Нормалните хора знаем, че са били нужни милиони години на еволюция. На скупчване на органични вещества... знаеш ли какво е органично вещество?На наличието на подходяща температура и отсъствието на вредни фактори. Всичко това е съпроводено с много мутации и промени в условията. ... а той чака в един зимен ден... ами прав е бил онзи непознат атеист.

Целта на притчите е да се представи истина по разбираем начин дори, когато става въпрос и за духовен закон. Затова Исус често ги е използвал, за да представи нещо неразбираемо по разбираем начин.  Явно на вас атеистите, които се облягате на "науката" и "разума" ви е трудно да разберете това  и за това се налага да ви се обяснява с притчи , че да ви стане ясно, че снежен човек няма как да стане дори и след 10 мрд години от снежинките, които падат от небето т.е. чрез безброй случайни процеси няма как да възникне какъвто и да е живот. 

По - голяма е вероятността да спечелиш последователно 100000 пъти шестица от тотото, от колкото да възникне живот случайно и то не в някаква лаборатория, а във Вселената, от нищото. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 3,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Аз не знам. Но предпочитам да не знам и да гледам на нещата непредубедено, без да им слагам определения. Нещата, които не познавам, са неща, които не познавам. Мога да говоря само за това, което съм п

Проява на лош вкус е да наречеш един от най-великите умове в историята "пълен кретеноид". Проява на още по-лош вкус е да твърдиш неща, в които няма как да си сигурен. Виждаш резултата? Горял в "пъкала

Това е защото нещата наистина не са прости. Не случайно и до ден днешен се разказва историята за въпроса, който учениците задали на, Зенон Елейски и неговия отговор с кръговете. Питай scepsis дали иск

Публикувани изображения

преди 25 минути, _ramus_ написа:

Той участва с друга цел - тая на усещането за победител ( в спора, като няма в друго какво

Какъв спор? 

Не можеш да спреш логореята и просто отказваш да си съучастник на прасето. Защото на него калта му харесва. Колкото повече, по -добре. Въпроса е ,че не на всеки  му харесва да нагазва в нея.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, valkiria1 написа:

Ела да те видя колко струваш тук

Аз струвам навсякъде, Валкирия1. А ти не струваш и пет пари даже с пари. Високопарните си слова ги задръж за идиотите сред които се чувстваш богиня.

остава въпроса-ти какво правиш тук ? Елементарна  и обикновенна драка мисля ,че вече не само аз ти го казвам.

С теб се дракам, защото хем не си на нивото, което си въобразяваш, хем се мислиш за повече от останалите.

преди 1 час, Shiniasu написа:

И веганите ли? Ти сигурно ако не харесваш синьото ще обявиш харесващите синьо за психопати. Човекът-критерий за всички останали. 

За конкретна веганка говоря. От дола с дренките. Аз в темата за вегетарианството съм изказал, че вегетарианството може да бъде полезно и лечебно, но когато е подтикнато от нездравословни болни амбиции и се стигне до там да се обяснява, че майките не трябва да кърмят бебетата си, аз "не съм ОК", както викаше една колежка.

Единственото ниво което показа тук е неговата посредственост.

Имаше едни етапи на скръбта, стигнала си до отричането. Аз не пиша, аз не те правя за смях, аз не съществувам. Повтаряй, докато си повярваш.

преди 1 час, Shiniasu написа:

Абе ти си голямата работа - всички го разбраха.

haha.png Е, защо все трябва да се комплексирате. Приемете, че има и такива, които са ходили на училище, развивали са се. Вземи ползата, не да плюеш. Сигурно си се унижил няколко пъти, когато ти показах, че не знаеш неща, за които говориш, но аз ли съм виновен за това?

аууу, и кой го казва това...я питай мечтите си ,повече от 1500 лева на месец стигали ли са?

Защото ще излезе,че моята домашна помощничка е имала по-големи такива  от твоите.

Да, вземам повече от 1500 лв. месечно, еврейке. Само с това ли признаваш, че съм те затапил? Жената дето ти чисти кочината може да взема повече от мен, ама ти чисти кочината, не забравяй.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Myanmar написа:

Аз струвам навсякъде, Валкирия1. 

Разбира се, никой не може да бъде упрекван ,че струва нещо във собствените си очи. Това на никой не пречи. Хайде сега в дух на искреност да ни посочиш онези статии в У-кито на които ти си автор. Също така да ни посочиш, кой е този филм на който си бил помагал за да излезе и в какъв смисъл. Това са неща за похвала и мисля,че няма нужда да си скромен излишно.Тука има една особа, която  два буркана със зимнина  изкарва  интернет сензация, надявам се ти да надскочиш нивото и. Всички искаме да се възхищаваме на нещо по стойностно . Само да ти кажа ,че приказки от сорта на " няма какво да ви обяснявам" тук не вървят. Предполагам няма да се изсипеш от напрежение да ни посочиш статиите.По една случайност ги разбирам тия неща, та ще видя доматите с колци ли ни ги пробутваш. Гледай да не  загубиш контрол и преминеш към аргументация с неуместни огромни емотиконки , които са признак на психическа нестабилност и глупави заигравки и отклонения от въпроса.

преди 15 минути, Myanmar написа:

Да вземам повече от 1500 лв. месечно, еврейке. Само с това ли признаваш, че съм те затапил?

Не си ме затапил.  Няма с какво. Ако взимаш  1950  долара на месец   се изравняваш  със основната заплата на  домашната ни помощничка-без бонусите и извънредния труд.

Което означава ,че ти "голямата българска  работа" взимаш толкова ,колкото взима една жена без образование в САЩ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, valkiria1 написа:

Хайде сега в дух на искреност да ни посочиш онези статии в У-кито на които ти си автор.

care.png Мисля, че са някаква форма на колекционерство - избирам си популярни неща, които харесвам, но са още незаети. Във всякакви области са. Аз не съм специалист по всичко, чета, уча, синтезирам и пиша. Хоби е и не искам да се цапа от теб, извинявай.

Също така да ни посочиш, кой е този филм на който си бил помагал за да излезе и в какъв смисъл.

Аз не споделям личния си живот в нета, нито се бия в гърдите за успехите си. Даже, когато някой смята, че знае повече от мен в неща, които са ми професията. Не мисля и че един трол ще промени мнението си, ако му кажеш какво образование или успехи имаш. В една дискусия трябва да се взема предвид единствено споделеното, а не докторски титли. Аз нямам такава, ама може да си взема, че звучи хубаво.

Не си ме затапил.

Да ве, искаше ти се да ми се подиграваш заради финансите. Аз ти го казвам отново, не те знам какви пари имаш, видимо си чела много религиозна литература, ама за какво, като си станала такъв кофти човек? Инвестиции се правят заради възвръщаемост, ти какво спечели от това зубрене на свещени книги - чувството на доминация над заврели се в умрял форум будалисти, които нямат сериозни познания за религията си. Това ли беше? Даже не говориш за вярата си със страст, само показваш надменност и наричаш народа си "цървули", опитвайки да се дистанцираш от срамното си минало в България.

преди 14 минути, valkiria1 написа:

Ако взимаш  1950  долара на месец...

Избиваш комплекси, виждам те. Мой приятел има наем от 5000 долара в силициевата долина. Опитваш да убедиш себе си, че струваш нещо, но не чета нищо, което да го доказва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Myanmar написа:

care.png Мисля, че са някаква форма на колекционерство - избирам си популярни неща, които харесвам, но са още незаети. Във всякакви области са. Аз не съм специалист по всичко, чета, уча, синтезирам и пиша. Хоби е и не искам да се цапа от теб, извинявай.

с две думи създаваш си легенда ,че пишеш в У-кито.Особено свързани с наука, както твърдеше и помпозно  напяваше  на почти всеки твой събеседник, за който твърдеше ,че цитира твои статии. Това ми  беше ясно. Исках и ти да го кажеш. Между другото знаеш ли, изобщо как се създава статия в У-кито ? Вземи да се интересуваш, така ще може да шашкаш някой ,който не разбира. Толкоз за тези легенди.

Досега не съм видяла съдържателен твой пост  и отговор на въпрос , а тук има интелигентни  и знаещи хора с които може да се дискутира. Единственото ти желание е да се качиш на главата на някой и оттам да се опиваш от значимост, която обаче е само в твоите очи. Останалото  в постовете ти е чесане на език  без смисъл и практическо значение.Не се учудвай ,когато повечето те изритат  от досада  в девета глуха.

преди 21 минути, Myanmar написа:

Хоби е и не искам да се цапа от теб, извинявай.

О, не се чувствай длъжен да се извиняваш. Аз не се обиждам от теб , особено когато мнението на дългогодишните участници за теб  е това :

https://www.kaldata.com/forums/topic/27953-какво-бихте-променили-в-kaldatacom/page/91/

на 25.07.2018 г. в 18:27, Madonna написа:

Не говори за хора, които не са тук да се защитят, ако обичаш. Амадеа е умна колкото потребителите на половината форум събрани заедно. Не можеш на малкия й пръст да стъпиш.И ти никога не си имал хубава тема! Темите ти и злобните ти постчета са също като гифчето от подписа ти - инфантилни и пълни с екскременти. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, valkiria1 написа:

Между другото знаеш ли, изобщо как се създава статия в У-кито ?

Продължавай с лъжите си, друго не съм и очаквал от теб.

Дочетох ти поста. Клепане, отричане, надменност и тънко четкане, аджеба намериш един човек, който да ти повярва на делюзиите, че струваш нещо. Продължавай с опитите, личи си, че си отчаяна и другаде няма къде да минеш за успяла like2.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Myanmar написа:

Кое е лъжа ? Покажи ни статиите в У-кито свързани с науката на  които си автор ? Втори път. Какво се въртиш като пумпал  и ръсиш квалификации., като те приклещят в ъгъла. Кажи ни заглавието на филма на който си един вид консултант. Всичко стои написано тук. Застани мъжката зад думите си. Кое му е трудното ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, valkiria1 написа:

Покажи ни статиите в У-кито свързани с науката на  които си автор ?

Аз личния си живот с теб няма да споделям. Току що научи, че знам как се пишат статии в Уикипедия, та лъсна, че пак клеветиш. Не се срамувай, рано или късно ще ме цитираш в този форум.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Myanmar написа:

Дочетох ти поста. Клепане, отричане, надменност и тънко четкане, аджеба намериш един човек, който да ти повярва на делюзиите, че струваш нещо. Продължавай с опитите, личи си, че си отчаяна и другаде няма къде да минеш за успяла like2.png

Остави тия думи нежни:lol6:Отчаяна от какво ? Да не би да ми зависи живота, работата ,парите или семейството от теб?  Искаме да ни разшириш информационния кръгозор за твоята значимост. Видяхме,че нямаш публикации на научна тема, май нямаш и никакви..глупаво  е да се отмяташ , когато е споменато твое собствено изявление, включено с единствената цел да ти се обърне внимание . Което правиш най-редовно, когато нямаш какво да кажеш, но държиш непременно твоята дума да е последна.За персоналните квалификации към хора, които те бият като интелект,възпитание и знания тук  да не говорим. Изводите всеки ги е  направил отдавна и ти редовно ги потвърждаваш: с единични подхвърлени партенки скачаш на гръмки крайни заключения. Заминавай !

преди 12 минути, Myanmar написа:

Аз личния си живот с теб няма да споделям. Току що научи, че знам как се пишат статии в Уикипедия, та лъсна, че пак клеветиш. Не се срамувай, рано или късно ще ме цитираш в този форум.

Какъв личен живот, бре смешник.Да съм те питала кой номер гащи носиш ?:lol6: Нали пишеш научни статии. Нали ги  цитират хората . Какво значи това,че  цитират личния живот , който ти обаче не искаш да споделяш. Я вкарай малко логика или поне един огромен емотикон да се успокоиш

преди 13 минути, Myanmar написа:

Не се срамувай, рано или късно ще ме цитираш в този форум.

Празните дрънканици са ти запазен периметър , с което потвърждаваш неспособност да се аргументираш. Тоест именно онова, върху което ти обърнах внимание.
Няма нужда да отваряш отново дежурния репертоар.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мракобесието на безкритичното вярване в Библията или за християнският фундаментализъм през 20 в.

Цитат

The Butler Act was a 1925 Tennessee law introduced by Tennessee House of Representatives member John Washington Butler prohibiting public school teachers from denying the Biblical account of mankind's origin. It was enacted as Tennessee Code Annotated Title 49 (Education) Section 1922, having been signed into law by Tennessee governor Austin Peay. The law also prevented the teaching of the evolution of man from what it referred to as lower orders of animals in place of the Biblical account.

It was repealed in 1967.

Машинен превод

Цитат

Законът за Бътлър е закон от Тенеси от 1925 г., въведен от члена на Камарата на представителите на Тенеси Джон Вашингтон Бътлър, който забранява на учителите в държавните училища да отричат библейската история за произхода на човечеството. Той е приет като Заглавие 49 (Образование), раздел 1922, коментиран от Тенесийския кодекс, след като е подписан от закона от губернатора на Тенеси Остин Пий Законът също така попречи на учението за еволюцията на човека от това, което той наричаше по-ниски порядки на животните вместо библейския разказ. Той е отменен през 1967г.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Myanmar написа:

Приемете, че има и такива, които са ходили на училище, развивали са се.

:lol6:Има и такива, но ти не си един от тях.

А иначе комплексарщината напира та ще се пръсне. Направо как си унижил толкова много хора, как са ти ядосани, гневни... Как си ги натирил, наритал, как си ги поставил на място... даже и благи съвети, щото си над нещата, като един успял и велик победител, покорител, решител и световен мъдрец.

Веуик, няма толкова веуик пич другаде. С други думи - луда работа, та изтрещяла. Отгоре на всичкото си търсиш мегдан за внимание, щото и по други темички вече ти свикнаха, а и сред такива като теб няма как да минат толкова сходни номера и сценарии.

Блей си, иначе, дори и нахакано. Повторителен е стила и вече не впечатлява никого.  От време на време е смешно, но  спрямо комплексарските и хлапашки изхвърляния и изфукване най-често не е смешно, а жалко. Е, не и за теб.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, valkiria1 написа:

Какъв личен живот, бре смешник.

Акаунтите са свързани с лични данни. Но ти няма как да го знаеш, защото нямаш познания за нищо друго освен за пустините в Израел. Снимай си екскурзиите по чукарите и не се напъвай да мислиш. И смешник ще наричаш твоя любовник, който си вързала с тоя номер "ако си мъж ще изпълняваш каквото ти поискам".

Знам, че е жестоко за твоето Его, но ти си никоя в моя живот. Резилиш се публично и отказваш от дискусия с личните си нападки, оставайки в самоубеждението, че си надвила някой и си голямата работа. Беднячка, която наела прислужница да ѝ оправи кочината ми говори какви пари вземала, но не и какви са ѝ разходите. В България отдавна не сме цървулите, за каквито ни смяташ, и обикаляме цял свят, ама не евтините му дестинации по чукари като теб.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Myanmar написа:

само показваш надменност и наричаш народа си "цървули", опитвайки да се дистанцираш от срамното си минало в България.

Помолих те за отговор и доказателство  по същество, във връзка с твърдението ти че пишеш научни статии във У-кито , не го получих. Значи нямаш какво да кажеш по темата и само на нова заядлива глупост избиваш.Не знам защо си си въобразил ,че имам минало в България или някой от моите родители и дължи спасението си, както раздуваш вече няколко пъти ,но явно селската клюкина ти отива, както и да си съчиняваш небивалици. Мисля,че ти и Пинокио добре си пасвате в тази област .На тази тема мога да повярвам,че сте способни  да съчините  цял фантастичен роман. и да се излизвате със сърчица.  По въпроса, който те вълнува вече в няколко теми. Дали някой е селяндур или цървул , се определя не толкова от онова, как някой ще го нарече  а най-вече от това, как той самият звучи и се представя.Сега да ти е ясно за какво те имам. Дотук си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Помолих те за отговор и доказателство  по същество

преди 5 минути, Myanmar написа:

И смешник ще наричаш твоя любовник, който си вързала с тоя номер "ако си мъж ще изпълняваш каквото ти поискам".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Myanmar написа:

отказваш от дискусия

:lol6:Дискусия?... С теб?

Ми нали те четем по целия форум вече години бре, смешко? Сам, на самотния велик престол на който се сънуваш, ти не си способен да водиш дискусии. Арогантността която напира е обикновен комплексарски шовинизъм. И ти се пишеш "българин ли"? :)

Как не се уморихте с тая досадна роля вече... Толкова повторяемо, толкова сиво и първосигнално...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, _ramus_ написа:

Ми нали те четем по целия форум вече години бре, смешко?

А аз не съм те запомнил с нищо. Зачетох се преди месеци и видях, че е загуба на време. Ти все се правиш на психоаналитик и обясняваш, че другите са идиоти. Да прочете някой 10 твои поста е като да е прочел всичките ти. Като развалена плоча си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, _ramus_ написа:

:lol6:Има и такива, но ти не си един от тях.

А иначе комплексарщината напира та ще се пръсне. Направо как си унижил толкова много хора, как са ти ядосани, гневни... Как си ги натирил, наритал, как си ги поставил на място... даже и благи съвети, щото си над нещата, като един успял и велик победител, покорител, решител и световен мъдрец.

Веуик, няма толкова веуик пич другаде. С други думи - луда работа, та изтрещяла. Отгоре на всичкото си търсиш мегдан за внимание, щото и по други темички вече ти свикнаха, а и сред такива като теб няма как да минат толкова сходни номера и сценарии.

Блей си, иначе, дори и нахакано. Повторителен е стила и вече не впечатлява никого.  От време на време е смешно, но  спрямо комплексарските и хлапашки изхвърляния и изфукване най-често не е смешно, а жалко. Е, не и за теб.

абе какво да ти кажа, Рамусе цървула си е цървул ,това е. Виж го дали има и един пост да звучи като сериозен човек с някаква тежест. Колко пъти Бадр, Ши и аз му задавахме въпроси. Отговор няма смислен. Едно психясало кикотене и заобикаляне  и накрая започва с обидите. Напъва да разсъждава, приписвайки ни виденията си за живот и хора, които нито познава ,нито е виждал физиономията им.Нищо.Интелектуална Кампучия. Спирам да го  коментирам че ме хваща гнус . Честно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Myanmar написа:

Като развалена плоча си.

не думай. :lol6:Ми много ти е ценно времето, затова.

току-що, valkiria1 написа:

Честно.

Ок, да оставим вече Великия да се величае пред монитора. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе какво да ти кажа, Рамусе цървула си е цървул ,това е. Виж го дали има и един пост да звучи като сериозен човек с някаква тежест. Колко пъти Бадр, Ши и аз му задавахме въпроси. Отговор няма смислен. Едно психясало кикотене и заобикаляне  и накрая започва с обидите. Напъва да разсъждава, приписвайки ни виденията си за живот и хора, които нито познава ,нито е виждал физиономията им.Нищо.Интелектуална Кампучия. Спирам да го  коментирам че ме хваща гнус . Честно.

Давай, можеш още помия да излееш. Еврейката на пълен работен ден да хейти. Сега разбирам защо съществуването ти започва и свършва в точно този форум.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предлагам, без да се поставям в ролята на важен, а по- скоро на сконфузен от крамолата, да престанете с това да наблягате на личното. Има си една специалистка, която може да изкара от равновесие всеки, който я чете, но това е лош пример и системно- разрушителен фактор. 

По принцип личните оскърбления са несъвместими с правилата... но някои смятат, че като изтънко ги практикуват, това е висш пилотаж. Хубаво е да бъдат игнорирани. Мисля, че простаците си го заслужават и не си струва слизане до тяхното ниво. Сега чета добри неща по темата, те много повече ме слагат на мястото ми, отколкото смешките на простаците.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Търсещ истини написа:

Предлагам, без да се поставям в ролята на важен, а по- скоро на сконфузен от крамолата, да престанете с това да наблягате на личното. Има си една специалистка, която може да изкара от равновесие всеки, който я чете, но това е лош пример и системно- разрушителен фактор. 

По принцип личните оскърбления са несъвместими с правилата... но някои смятат, че като изтънко ги практикуват, това е висш пилотаж. Хубаво е да бъдат игнорирани. Мисля, че простаците си го заслужават и не си струва слизане до тяхното ниво.

Ехх ,сега да имаше един нощен бар ,да си пийна .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Търсещ истини написа:

По принцип личните оскърбления са несъвместими с правилата... но някои смятат, че като изтънко ги практикуват, това е висш пилотаж. Хубаво е да бъдат игнорирани. Мисля, че простаците си го заслужават и не си струва слизане до тяхното ниво. Сега чета добри неща по темата, те много повече ме слагат на мястото ми, отколкото смешките на простаците.

Хубаво е  и себе си да поставяш под общия знаменател. По принцип този ти пост подлежи на санкции според правилата на форума, които държиш да се спазват и които си приел да спазваш :

2.9 Не е желателно публикуването на коментари, в които се критикуват други потребители за неспазване на правилата, както и за техния правопис.

преди 21 минути, Търсещ истини написа:

По принцип личните оскърбления са несъвместими с правилата...

да припомням ли твоите такива към мен  или сам ще се сетиш за поговорката за  крадеца...и това е винаги, когато си уличен в непознаване на нещата които коментираш.

Само не разбрах като мегафона на кой се изявяваш тук ?!? Защото нещо ми се струва,че личния ти призив рязко контрастира на поведението ти. Разбира се ,извинен си, ако визираш себе си.

преди 25 минути, Търсещ истини написа:

простаците.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Anzhel Dimitrov Dimitrov написа:

Ехх ,сега да имаше един нощен бар ,да си пийна .

попитай първия катаджия, в тази мразовита самотна нощ. , ще му обясниш за "господ"... ще ти влезне в положение. Те са виждали какви ли не... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване