Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 3 минути, _ramus_ написа:

рамус, на кой друг ник е дериват и производно?

Ти си уникат. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, _ramus_ написа:

ааа, вие сте конспиратор, явно. Интересно, според конспирологията на форума КАЛДАТА - рамус, на кой друг ник е дериват и производно? :) Според тази концепция излиза че форума се списва само от няколко реални човека, скрити зад множество никове. 

Не че няма такова явление за няколко пишещи, но дори елементарния когнитивен анализ по писано слово може да се използва за твърдението че точно тия никове нямат "общо ядро"

При това казано и от ник който е регистриран 2014 ?? Такъв потребител със сигурност ще да е наясно в картинката , освен ако не е бил някакъв замразен за доста дълъг период , което вече напомня на други случаи тука с такива никове ... мдам  

П.С Той знае ли какво е когнитивен анализ всъщност?? :))))) 

преди 7 минути, Реджеп Иведик написа:

Ти си уникат. 

Другия ник, не се обаждай , ти си клонинга имитиращ простотии само :))))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, badr написа:

Ами правим следното.Не смятаме Зул Карнаин за Александър Македонски.

Стиснете си тогава ръцете с евангелиста. Поне по един въпрос стигнахте до съгласие.

преди 13 минути, _ramus_ написа:

ааа, вие сте конспиратор, явно. Интересно, според конспирологията на форума КАЛДАТА - рамус, на кой друг ник е дериват и производно? :) Според тази концепция излиза че форума се списва само от няколко реални човека, скрити зад множество никове. 

Не че няма такова явление за няколко пишещи, но дори елементарния когнитивен анализ по писано слово може да се използва за твърдението че точно тия никове нямат "общо ядро"

Последният човек, който си пада по конспирации, съм аз. Да речем, че имам наблюдения върху стила на писане, допусканите езикови и правописни грешки, морфологията и синтаксиса при конструиране на дадено изречение от въпросния потребител. И най-паче - еднаквите възгледи и интереси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Кючеци от махалата написа:

Стиснете си тогава ръцете с евангелиста. Поне по един въпрос стигнахте до съгласие.

Бат Милко, ти ли си ве ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Реджеп Иведик написа:

Бат Милко, ти ли си ве ?

Не го ли позна.Кой друг ще твърди, че един и същ човек пише от никовете Бадр и Реджеп Иведик.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, _ramus_ написа:

Но е изключително опасно за плебса, защото по силата на някои първосигнални атавизми, емоционалните реакции са 'заразни' ... разбираш, нали?

Да, но много незначителна част от плебса се обработва тук. Теоретично заразата може да се предава... Интересна идея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, badr написа:

Не го ли позна.Кой друг ще твърди, че един и същ човек пише от никовете Бадр и Реджеп Иведик.

На бат Милко учебника му по физика е със залепени страници

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Кючеци от махалата написа:

Да речем, че имам наблюдения върху стила на писане, допусканите езикови и правописни грешки, морфологията и синтаксиса при конструиране на дадено изречение от въпросния потребител. И най-паче - еднаквите възгледи и интереси.

Май се споменаха очила преди малко.Или пък греша??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, _ramus_ написа:

Меми?

преди 9 минути, badr написа:

Това е очеизвадно. Защо му обръщате внимание изобщо? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Реджеп Иведик написа:

На бат Милко учебника му по физика е със залепени страници

О не! Не бих забравил как с неописуем възторг нареди ОТО сред форумните бисери.Хареса ми също онази громяща реторика и изблик на  праведен гняв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, badr написа:

Май се споменаха очила преди малко.Или пък греша??

За да не бъда голословен, пример: Каква е вероятността в един форум да попаднат двама души с никове badr и Реджеп Иведик, които споделят напълно еднакви възгледи и интереси, а именно - и двамата обичат да дискутират оживено по физични и математически въпроси, и двамата често се опират на СТО и ОТО при аргументацията си, и двамата изповядват геоцентричния модел... И това са само част от аргументите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, dagpo19 написа:

Това е очеизвадно. Защо му обръщате внимание изобщо? 

Труден въпрос. Ммда.Прав си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, badr написа:

О не! Не бих забравил как с неописуем възторг нареди ОТО сред форумните бисери.Хареса ми също онази громяща реторика и изблик на  праведен гняв.

"О Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев..."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, badr написа:

Там е проблемът - хал хабер си нямаш  за това кой е Коперник, камо ли за ОТО.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Кючеци от махалата написа:

и двамата изповядват геоцентричния модел

Абе друже.Тъй ли не разбра.Никой, който е запознат с ОТО не изповядва геоцентричен модел, а равнопоставеност на всички отправни системи. 

преди 4 минути, Кючеци от махалата написа:

Така е.Нямам си.Бъди здрав.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Кючеци от махалата написа:

и двамата обичат да дискутират оживено по физични и математически въпроси

Абе момче, не ти ли е идвало на акъла, че математиката и физиката затуй са измислени, за да не може много различни неща да се кажат. И не си разбрал. Не сме привърженици на геоцентричния модел. 

Не сме бягали от часовете по математика и физика, затуй мненията ни съвпадат.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Реджеп Иведик написа:

"О Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев..."

" О музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила, сина Пелеев " - според мен е по добре звучащо , и по правилно съгласно стилистиката на Омир .. Това Ахил Пелеев Пелеев,  звучи много махленско  :)))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Кючеци от махалата написа:

За да не бъда голословен, пример: Каква е вероятността в един форум да попаднат двама души с никове badr и Реджеп Иведик, които споделят напълно еднакви възгледи и интереси, а именно - и двамата обичат да дискутират оживено по физични и математически въпроси, и двамата често се опират на СТО и ОТО при аргументацията си, и двамата изповядват геоцентричния модел... И това са само част от аргументите.

Само дето единият е мусулманин, имам, а другият е почитател на Декарт и Нагарджуна. По несъгласувана конспиративна теза ди сега не съм срещал. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Кючеци от махалата написа:

Коперник ясен, но това ОТО нещо ме затруднява .. я някой да го каже цялото :))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, dagpo19 написа:

Само дето единият е мусулманин, имам, а другият е почитател на Декарт и Нагарджуна. По несъгласувана конспиративна теза ди сега не съм срещал. :)

С малката поправка че реджито дори и почитател на Декарт, доста трудно се свързва с неговото Cogito ergo sum, по простата причина че мисленето понякога му е бая трудно :))))

преди 3 минути, badr написа:

Обща Теория на Относителността.

Аааа, ясно, е тогава го знам разбира се, макар че напоследък във физиката нещо не го харесват и го опровергават, особено в частта квантова физика..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Джепа толкова силно ми напомня на магаре, че ми е особено трудно да повярвам, ако се подвивазава под някой друг профил из околните - било Бадр или друг. Под, който и профил да бъде, в някакъв момент няма да се сдържи и ще започне да си играе с матрьошки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Sinbad_ написа:

С малката поправка че реджито дори и почитател на Декарт, доста трудно се свързва с неговото Cogito ergo sum, по простата причина че мисленето понякога му е бая трудно :))))

Стига де... Реджи има интересно мислене. Инак, сега във връзка с предния ти пост е време някой да припомни, че мирмидонците са били българи, а Ахил е носил фамилията Пелеев. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, dagpo19 написа:

че мирмидонците са били българи, а Ахил е носил фамилията Пелеев. :)

Туй е от римски хроники, Йоан Малала ли беше Йоан Цеца ли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, dagpo19 написа:

Стига де... Реджи има интересно мислене. Инак, сега във връзка с предния ти пост е време някой да припомни, че мирмидонците са били българи, а Ахил е носил фамилията Пелеев. :)

За мирмидонците не знам, но че Ахил е българин мога да повярвам :)))... шегата настрана но имах познат на име Ахил , беше от ловешко  , много добър приятел и човек с голяма душа..чудя се дали още е в системата, или и той е напуснал като мен, беше в горните курсове...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...