Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

sliderum

Вярвате ли в прераждането? (част ІІ)

Препоръчан отговор

:cool:

capnemoДа бяхте изтрили едно две изречения от предното ми мнение но не всичко, имаше неща които си бяха точно за тука. Явно се чуствате по близък до въпросните две "духовни" особи като стари потребители които живеят в сайта.........

Споко като те баннат 3-4пъти и ти ще свикнеш да живееш в сайта.

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

;)

Споко като те баннат 3-4пъти и ти ще свикнеш да живееш в сайта.

:angry:

Не е проблема в едно изтрито мнение, а в това, че се действа избирателно! Казвам - има доста неизтрити мнения извън темата например за порцелана!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има значение.....ако ми каже "съгласен съм ще направим този контакт", има вероятност да има способности!

Аз да подстрекавам някой ли?!?! Напротив Аз съм от най големите противници човек да се задълбочава в духовни паралелни светове, прераждания, карма, ходене по гледачки и баячки, екстрасенси и всичко подобно.

Аз твърдо вярвам че даже и човека с най лошата карма, ако попадне в благоприятни социални и житейски условия....всякакви кармично-божествено-вселенски закони се обезмислят. А пък може и да не попадне, може да си ги създаде после сам чрез знания и опит!

Това на всяка крачка да си мислиш за енергийния духовния свят особено пък млади хора а не за живота си който имаш СЕГА, на всяка крачка да си мислиш ама сега на ляво ли да стъпя или на дясно каква ли карма ще ми се напише, това да смяташ Ясновидката за някакъв авторитет а да наричаш психологията ПСЕВДОнаука както се случи в тази тема ........това за мен е някакъв вид вредна зависимост, поставяш се в рамка в окови.

Какво ли не съм срещала вече.

1. Човек който се е самоубил защото си е самовнушил от много четене на езотерика и контакти с хора "духовни"

че там е по хубаво.

Да това е лошо - самоубийството е грях - моят духовен учител Иеова ми каза за самоубийство

то,че било грях - то е също като убийството,въпреки,че се самоубиваш себе си - моралната заповед от библията да не се убива трябва да се спазва от всички не само другите да не убиваш,но и себе си - ти трябва да изживееш този живот,колкото и тежко да ти е и колкото и да си зле финансово. ;):devil2:

2. Говоря с човек който е от така наречените "духовни" и му съобщавам за друг човек починал от рак......първото нещо излязло от устата му беше "карма бил си го заслужил от някакъв си минал живот".

3. Говорих с човек "духовен" който нарича смъртта "безразмерна радост, най хубавото нещо"....ужас, явно би трябвало да вдига купони като умре някой.

4. В тази тема....определения като "У дома" за оня другия свят за мен не са нормални! И то редовно......каква мотивация може да има човек да живее след като нарича другия свят "У дома"?!?! Не моите писания са подстрекание за нещо, а ето такива неща. Някои отчаяни силно внушяеми хора ако се поддадат на това според мен е опасно!

5. На друго място във форум бг мама беше има хора които имат хоби - ходене по ясновидки.

6. Какви ли не бисери още. Хора които си измерват всеки ден редовно нивото на духовността, както всеки ден в 15 часа по хоризинт съобщават нивото на река Дунав.

7. Вечния менторски призив на духовните хора е безусловната любов. Афишират за безусловна любов, а много от тях са саркастични, агресивни, неоправдано надменни........

Аз НЕ отричам това за което пишете тук, не го и приемам.....то за мен НЕ Е важно дори и да съществува! Както казах за мен ХИПЕРфиксацията върху енергийни светове, прераждания, врачки особено при млади хора е някакъв вид бягство от реалността.......те трябва да намалят тази фиксация до по здравословна за да имат един свободен пълноценен ЗЕМЕН живот!

Какво правя тук след като смятам всичко това за маловажно?!? Просто го изследвам, имам причини поради които да се интересувам от психология на религията/духовността, материал събран вече имам доста за целта......който ще бъде събран в писмен вид и публикуван където му е мястото!

За ясновидките и аз съм против ходене при ясновидки. Аз разбирам за ясновидка и се прекланям само пред баба ВАНГА. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли живот след...? Две бебета си говорят в корема на бременна жена. Бебе 1: Вярваш ли в живота след раждането? Бебе 2: Разбира се, че вярвам. Очевидно е, че има живот след раждането. Целта на престоя ни тук е да станем достатъчно силни и да се приготвим за живота. Бебе 1: Пълни глупости! Не може да има живот след раждането. Можеш ли да си представиш що за живот ще е това? Бебе 2: Е, не знам подробности, но вярвам, че ще има повече светлина и ще можем да ходим с краката си и ядем с устата си. Бебе 1: Глупости! Невъзможно е да ходиш със собствените си крака и да ядеш със собствената си уста! Това е нелепо! Имаме пъпна връв, която ни храни. Ето какво ще ти кажа: не може да има живот след раждането, защото истинският ни живот – пъпната връв – и без друго е твърде къса. Бебе 2: Въпреки това, сигурно съм, че животът след раждането е съвсем възможен. Просто всичко ще бъде малко по-различно. Представи си само. Бебе 1: Но никой не се е върнал оттам! Животът просто свършва с раждането! С други думи, животът не е нищо друго, освен страдание в мрака. Бебе 2: О, не! Не знам какъв ще бъде животът ни след раждането, но със сигурност ще срещнем Мама и Тя ще се грижи за нас. Бебе 1: Мама? Значи ти вярваш в съществуването на Мама? И къде мислиш е Тя? Бебе 2: Тя е навсякъде около нас, ние пребиваваме в Нея, способни сме да се движим и живеем благодарение на Нея; без Нея не можем да съществуваме. Бебе 1: Дрън-дрън! Никога не съм виждало никаква Мама - следователно, повече от ясно е, че Тя не съществува. Бебе 2: Не, не мога да се съглася с теб. Понякога, когато всичко около нас утихне, я чувам да пее и усещам как гали нашия свят. Убедено съм, че истинският ни живот ще започне след раждането, а ти? (По материали от Интернет)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм от най големите противници човек да се задълбочава в духовни паралелни светове, прераждания, карма, ходене по гледачки и баячки, екстрасенси и всичко подобно.

Аз твърдо вярвам че даже и човека с най лошата карма, ако попадне в благоприятни социални и житейски условия....всякакви кармично-божествено-вселенски закони се обезмислят. А пък може и да не попадне, може да си ги създаде после сам чрез знания и опит!

Много си зле с всичко,ама много,и хич не си в час-

доста трябва да учиш

http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много си зле с всичко,ама много,и хич не си в час-

доста трябва да учиш

http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Ти си се изучила виждам! Всичко при теб е наивност, наивност, сляпа вяра и както се изрязява един психотерапевт в друг сайт "розово-бонбонено мислене" отричащо/бягащо от реалността.

Докажи обратното на това което съм казала по горе в цитата!!!!! Чак тогава евентуално можеш да ми кажеш че съм много зле!

Разбира се НЕ можеш да докажеш обратното на цитираното от мен!

Опитай, ще ми бъдат интересни опитите ти?!

Защо е толкова важно човек да се задълбочава в ходене по гледачки и баячки?

Защо другия невидимия свят е по важен от този в който живеем СЕГА?

Защо кармата е толкова ОПРЕДЕЛЯЩА за живота който се живее сега, и защо кармата е по силна от трупането на знания, опит, чувства, предприемаческа дейност в настоящия живот???

Редактирано от Ивет (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти си се изучила виждам! Всичко при теб е наивност, наивност, сляпа вяра и както се изрязява един психотерапевт в друг сайт "розово-бонбонено мислене" отричащо/бягащо от реалността.

Докажи обратното на това което съм казала по горе в цитата!!!!! Чак тогава евентуално можеш да ми кажеш че съм много зле!

Разбира се НЕ можеш да докажеш обратното на цитираното от мен!

Опитай, ще ми бъдат интересни опитите ти?!

Защо кармата е толкова ОПРЕДЕЛЯЩА за живота който се живее сега, и защо кармата е по силна от трупането на знания, опит, чувства, предприемаческа дейност в настоящия живот???

По-спокойно,бонбон,агресията не е хубаво качество да знаеш-

трябва да поработиш върху това-определено.

Ето ти и малко отговори:

1.Кой се задълбочава да ходи по гледачки и баячки?

2.Другият свят ли-ами от Там идваме,бонбон,важен защо ли-защото трябва да се върнем по-знаещи,по-можещи,по-прощаващи,по-обичащи...но това ти едва ли го разбираш,като гледам с колко злоба и омраза си изпълнена...

3.Няма карма-това е твое и само твое решение-преди да дойдеш Тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ходенето при гледачки издава липсата на самостоятелно мислене и очакване друг да ти решава проблемите!

Нии кратки мигови сме в този свят, но тези мигове подготвят вечноста!

Тези редове не освобождават попитаният от отговор!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-спокойно,бонбон,агресията не е хубаво качество да знаеш-

трябва да поработиш върху това-определено.

Ето ти и малко отговори:

1.Кой се задълбочава да ходи по гледачки и баячки?

2.Другият свят ли-ами от Там идваме,бонбон,важен защо ли-защото трябва да се върнем по-знаещи,по-можещи,по-прощаващи,по-обичащи...но това ти едва ли го разбираш,като гледам с колко злоба и омраза си изпълнена...

3.Няма карма-това е твое и само твое решение-преди да дойдеш Тук.

Както и очаквах нищо съществено..........само някакви опити да отричаш това което вече си изразила като мнение в предния си пост.

Дори и постоянство няма в теб.

А относно това кой е агресивен върни се и си прочети някои от предните постове пълни с КОМИЧНО високомерие и самовлюбеност, сети се кой ми е поставил двадесетте минуса.........А сега къде е агресията?!

Розово-бонбонено мислене/внушяеми розови очила/ за реалността и агресия към всеки който не споделя това мислене.

Редактирано от Ивет (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както и очаквах нищо съществено..........само някакви опити да отричаш това което вече си изразила като мнение в предния си пост.

Дори и постоянство няма в теб.

А относно това кой е агресивен върни се и си прочети някои от предните постове пълни с комично високомерие и самовлюбеност, сети се кой ми е поставил двадесетте минуса.........А сега къде е агресията?!

Мога да ги постна-ако искаш-да прочетат и другите за теб-

за да видим къде е агресията-

всичките ти постове,които Капитана ти ги изтри-

или не помниш,пазя ги.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога да ги постна-ако искаш-да прочетат и другите за теб-

за да видим къде е агресията-

всичките ти постове,които Капитана ти ги изтри-

или не помниш,пазя ги.

Виж прекалено реалистичен поглед имам върху живота, фантазмите ти НЕ ги разбирам! Какви са тия Капитани, какви са тия чудеса....

От нищо не се срамувам. Няма да чакам ти да публикуваш изтритите мнения, даже ще повторя част от тях доброволно, смятам че си ПСЕВДОдуховна!

Позицията крадеца, вика дръжте крадеца си я заела ти, а НЕ аз! Проявяващия злоба и агресия търси сметка на хората за същото!

Аз от моята здравословна агресивност не се срамувам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ДОКАЗАТЕЛСТВЕНИТЕ АРГУМЕНТИ НА СТАРОГРЪЦКИТЕ ФИЛОСОФИ ЗА ПРЕРАЖДАНЕТО: :bday11: I-ВИ АРГУМЕНТ: :bday19: Представлява един вид натурилизиране на диалектиката на взаимопрехода на противоположностите. :surfing: Мъртвото и живото са противоположности,следователно,разсъждава СОКРАТ,ако мъртвото се поражда от живото,би трябвало и живото да се поражда от мъртвото. :withballoon2: На тази основа се прави извод,че душите на хората са съществували и преди раждането им в тяло. :clap: II-ри АРГУМЕНТ ПОДСКАЗАН ОТ КЕБЕТ: :cool: Ако придобиването на знания :computer2: е един вид припомняне,душите следователно са получили тия знания :computer2: до рождението си, от което следва,че те са съществували по-рано. :newspaper: От това следва,че същността - общо понятие,е необходимо да се знае преди познаването на единичното. :) III-ти АРГУМЕНТ: СИМИЙ И КЕБЕТ настояват да се докаже,че душата продължава да съществува и след смъртта,и това кара СОКРАТ да се обърне към III-ия аргумент. :yanim: Това,което е създаде но е неразрушимо,същностите - форми не са създадени,те са невидими и божествени; но душата е невидима и божествена,но сродна на същностите-форми,тя е неразрушима. :love: В тази аргументация е вплетена орфико-питагорейската митологема за метемпсихозата. :friends1: НО СИМИЙ И КЕБЕТ остават неубедени. Като възражение СИМИЙ привежда питагорейската идея за душата-хармония на телесни елементи, а КЕБЕТ настоява,че оцеляването на душата след смъртта, все още не означава,че тя макар и след време също не погива. СОКРАТ доказва най-напред, несъстоятелността на идеята за душата-хармония, а след това заемайки се с опровергаване на тезата на КЕБЕТ развива IV-ия аргумент: IV-ти АРГУМЕНТ ЗА БЕЗСМЪРТИЕТО НА ДУШАТА, който представлява всъщност един вид задълбо- чение на III-ия аргумент - ПОНЕЖЕ ИДЕЯТА Е НЕУНИЩОЖИМА,ПО СЪЩИЯ НАЧИН И ДУШАТА,КОЯТО Е СЪЩНОСТ- ИДЕЯ НА ЖИВОТА,Е БЕЗСМЪРТНА И НЕУНИЩОЖИМА. СИМИЙ И КЕБЕТ ПРИЗНАВАТ УБЕДИТЕЛНОСТТА НА ТОВА ДОКАЗАТЕЛСТВО,СЛЕД КОЕТО СЕ ОТКРИВА III-ТА ЧАСТ НА ДИАЛОГА - ЕТИЧЕСКИТЕ И КОСМОЛОГИЧЕСКИТЕ СЛЕДСТВИЯ ОТ ТЕЗАТА НА БЕЗСМЪРТИЕТО НА ДУШАТА.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма повече да ги пиша по номера,че трябва да ги търся все. :computer2: ИСУС ХРИСТОС СЪЩО Е ПРОПОВЯДВАЛ ПРЕРАЖДАНИЯТА. :whist: ЕВАНГЕЛИЕ ОТ ЙОАНА: ГЛ.8:23 - ИСУС ХРИСТОС им рече: "Вие сте от тия,които са долу,аз съм от ония,които са горе. Вие сте от тоя свят,а аз не съм от тоя свят." ГЛ.8:58 - ИСУС им рече: Истина,истина Ви казвам,преди да се е родил АВРААМ аз съм. Тогава взеха камъни да хвърлят върху му; но ИСУС се скри и излезе от храма... ТОЧНО ТЕЗИ ДУМИ : ПРЕДИ ДА СЕ Е РОДИЛ АВРААМ АЗ СЪМ,много ясно доказват че е бил преди АВРААМ. :bday11: ОТКРОВЕНИЕТО НА ЙОАННА: гл.2:17 - Който има ухо нека слуша що говори духът към църквите: "На тогова,който победи,ще дам от скритата манна,ще му дам и бяло камъче,и на камъчето ново име написано,което никой не познава,освен оня,който го получава". Този стих беше написан в една тема по Интернет,но не помня къде. Темата беше за прераждането и автора се казваше Красимир,но фамилията не му помня. МОЙ КОМЕНТАР:Още като го прочетох този стих разбрах,че е за прераждането. ОТГОВОР ОТ МОЯТ ДУХОВЕН УЧИТЕЛ ИЕОВА: Много правилно мислиш скъпа ми приятелко Марушке, точно това показва за прераждането камъчето това е все едно материалното тяло а новото име написано - това са новите прераждания на земята. :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли разлика между прераждане и новораждане?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли разлика между прераждане и новораждане?

Това риторичен въпрос ли е? :cool:

Мога ли аз да те питам друг въпрос, ако вярваш в множеството животи, които изживяваме, разбира се ;)

Колко пъти може една душа да се новоражда и кое новораждане е истинско новораждане ? Или всичките са истински ? Или само първото покръстване (помохамеданчване) е новораждане, а останалите са просто продължание на пътя ? ;)

Ще дам пример с това, което знам за себе си. Нека приемем, че е вярно и че действително е било така. Мое предишно въплащение е в средновековието като воин във феодален замък. Т.е. била съм покръстена. Последното ми превъплащение, преди сегашното, е като мед.сестра, обучена в църковно училище/пансион. Т.е. била съм покръстена и доколкото знам - доста вярваща :) . В сегашното ми превъплащение пак съм покръстена формално и неформално (съзнателно) съм приела Иисус за спасител. Разбира се, сега съм нещо като еретик с тая моя вяра в прераждането, но това е религиозна формалност...

В крайна сметка новораждала ли съм се или не ? :lol6:

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Elфче :) разкри ме...

Не питах всъщност, беше си покана за разговор, че ми е скучно тези дни на работа, признавам си...

Колко пъти може една душа да се новоражда и кое новораждане е истинско новораждане ? Или всичките са истински ? Или само първото покръстване (помохамеданчване) е новораждане, а останалите са просто продължание на пътя ?

Отговарям само според личните ми разбирания и не твърдя да са правилни...

Според мен прераждането на земята може да продължи до безкрай. Заради кармичния товар, който непрекъснато трупаме. Личността се ражда, живее, умира, а в кармичните тефтери се записва инфо за това, и освободеното от временната материална обвивка бива притеглено като с магнит отново към реализация на земята, заради причина-следствие. Ражда се нова личност, която носи товара на всички предишни свои инкарнации (и не само), живее, трупа още и умира (с товар) за да се върне отново... и така преражданията са безкрай.

Новораждането е друга песен. Новораждане се нарича излизането от този сатанински кръг живот-смърт. Според думите на Спасителя - "от вода и дух", което обаче не е земното покръстване с различните религиозни традиции и прийоми. Христос на кръста се новоражда=възкръсва.

Това се случва само веднъж и завинаги. Ако се случи...

В крайна сметка новораждала ли съм се или не ?

Според моите разбирания - не си. Прераждала си се...

След новораждането повече няма материални тела и карма... след последния живот в тази форма. Затова го наричат Спасение...

Редактирано от secret_rose (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След новораждането повече няма материални тела и карма... след последния живот в тази форма. Затова го наричат Спасение...

И какво излиза? Спасените не се прерждат повече, но някои от тях - Спасители се прераждат доброволно, за да помагат на човечеството.

Те по-умни ли са? По-смели ли са? По-отговорни ли са?

И ако е така... не е ли парадоксално?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво излиза? Спасените не се прерждат повече, но някои от тях - Спасители се прераждат доброволно, за да помагат на човечеството.

Те по-умни ли са? По-смели ли са? По-отговорни ли са?

И ако е така... не е ли парадоксално?!

Наистина не зная да има такова нещо.

Знам само, че на няколко хиляди години веднъж в Египет се извиква по един Спасител, за да покаже Пътя на онези, които го търсят.

Веригата от освободени не ходи в обувки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отговарям само според личните ми разбирания и не твърдя да са правилни...

Според мен прераждането на земята може да продължи до безкрай. Заради кармичния товар, който непрекъснато трупаме. Личността се ражда, живее, умира, а в кармичните тефтери се записва инфо за това, и освободеното от временната материална обвивка бива притеглено като с магнит отново към реализация на земята, заради причина-следствие. Ражда се нова личност, която носи товара на всички предишни свои инкарнации (и не само), живее, трупа още и умира (с товар) за да се върне отново... и така преражданията са безкрай...

...

Това си е направо един порочен кръг. Какъв е този алгоритъм без гарантирана изходна точка? Има да си циклим върху душите с отрицателен баланс до умопомрачение или до препълване на клетката, в която се записва кармничният ни баланс. Какво следва след това?

Трябва ли да се оставя на случайността да избира, не би ли следвало нашето развитие да е осъзнат, волеви продукт, а не променящ се товар в следствие на незапомнени, неосъзнати факти?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това си е направо един порочен кръг. Какъв е този алгоритъм без гарантирана изходна точка? Има да си циклим върху душите с отрицателен баланс до умопомрачение или до препълване на клетката, в която се записва кармничният ни баланс. Какво следва след това?

Трябва ли да се оставя на случайността да избира, не би ли следвало нашето развитие да е осъзнат, волеви продукт, а не променящ се товар в следствие на незапомнени, неосъзнати факти?

--------------------

Докато развитието ни е осъзнат, волеви продукт - у каушо! Чак когато се отчаяш, до дъно, и седнеш напълно, ама напълно сломен на една педя земя, която, осъзнаваш, не е твоя и не може да бъде твоя, когато си вече напълно убеден, че път няма, изход няма, накдежда - никаква и Любовта е фактически една долна, мръсна и извратна дума в този наш гневен свят, тогава...

...е, не знам, може би...

:yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина не зная да има такова нещо.

Знам само, че на няколко хиляди години веднъж в Египет се извиква по един Спасител, за да покаже Пътя на онези, които го търсят.

Веригата от освободени не ходи в обувки.

Тогава Буда не е един от тях. И тогава това в цитата по-долу не е вярно за хора, преживели Новораждане.

Кармапа

Кармапа означава "човек на действието", владеещ кармата. Той е еманация на бодхисатвата на съчувствието Ченрезиг (Любящите очи). Кармапите въплъщават активността на всички буди и са били предсказани от Буда Шакямуни и Гуру Ринпоче. Kармапа е първият прераждащ се лама (тулку) в Тибет. Той е бил почитан като жив Буда през последните 800 години и е духовният глава на школата Кагю. Преди смъртта си, всеки Кармапа оставя подробни инструкции за точните условия на неговото следващо прераждане. Сега той е в 17-тото си прераждане като Кармапа Тринле Тайе Дордже.

Защо едва на кръста да се е новородил Иисус ? Не го ли е направил още преди това? В пустинята. В Гетсиманската градина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам... Има йерархии, нива... има които се снижават до лилипутския ни свят за да помогнат, но как и защо нямам представа. Добре че ги има :ph34r: Кръста на Христос е символ - умира земното, личността, от мъртвото възкръсва=ражда се новия, небесния човек. Без абсолютното заличаване на "старото небе и старата земя" не може да се случи. Земята сме ние, небето-висшия ни Аз. От там нататък какво се случва с новородените няма как да знаем, нито бихме го разбрали с диалектичното си съзнание. Пустинята, остров Патмос... искаш ли някоя книжка по темата? Информативно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От някоя виртуална книжарница! Не знам с каква скорост ще мога да я прочета, но ще ми е интересно, да :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...